KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

+43
Stenli
Tinche
nesalela
caci
ChillyVilly
LaFolie
Sofka
Simona
dacans
SannI-AlL
PalcicaBg
ganedina
cicsa80
maus
daca32
SoJa
twinsi
zvoncica36
HappyGirl
SladZana
nina :)
BiKsi :)
Shizika
Vuchica
djole42
bobica83
Niny
karakaca
MAAKKI
Mirjana
JocY
Ema78
Sofija Veks
sareni leptir
KoMetaK
bak
Smrdica
hocukusurnecuzvaku
Star77
mamadabudem
leptirko82
missile
JAmajka
47 posters

Strana 12 od 37 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 24 ... 37  Sledeći

Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 12 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od bak 16/5/2014, 09:24

Dan Jutra!

Buby, kako ste? Verujem da niste ugrozeni od vode, ali... Imate li struje? Mislim na vas od jutros osmeh srce 

Ostale zene, kako je kod vas stanje?

Gledam juce, kakav uzas. I opet cemo bacati djubte u reke i kanale, i opet ce nem neko drugi biti kriv.... Mada je ovo sad bas bilo previse padavina, ali opet, da sistemi nisu zatrpani i da nema toliko djubreta, bolje bi oticala vode tamo gde treba

Ljubim  osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 12 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od Star77 16/5/2014, 09:37

Bak, ja sam u haosu citavom. Kod nas je i dobro, osim klizista koji su strasni. Boze, ljudi izgube sve sto su gradili citav zivot u jednoj sekundi. Ja sam u soku. Kod nas su gradovvi potopljeni, po tri metra vode u centru grada. Strasno. Sad


Poslednji izmenio Star77 dana 16/5/2014, 10:32, izmenjeno ukupno 1 puta
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 12 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od bak 16/5/2014, 09:55

Videla sam neki snimak, sinoc, ali nisam cula koji je grad, Bosna je u pitanju, bukvalno ceo grad je pod vodom. Vise nego strasno. Drzite se, kisa prolazi, samo da ne krenu klizista sto ti kazes
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 12 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od hocukusurnecuzvaku 16/5/2014, 10:00

Jutro ženske drage,
vreme baš depresivno što Miss kaže  Shocked 

Bakiša navijam da taj LH bude kako treba  ljubav 

Ja od jutros gledam vesti, baš strašno....Moja jako dobra koleginica je iz Obrenovca, na poslu je, a dečica sa mužem zarobljena, čekaju evakuaciju, mogu da zamislim kako joj je  No 

Ja se i dalje mislim šta ću za tu histero da radim, zapravo da li da je radim ili ne. Imam par razloga za da i par za ne. Čekam da se mozak dogovori sam sa sobom  v Ma da imam još fore do septembra, ako se i za to ne predomislim   b 

Sve vas  d 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 12 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od cufta 16/5/2014, 10:54

ovde smo mi sa Kutka još jedino što valja. Što kaže Kus, nemaju gde da se vrate ljudi sa posla. Neki pacijenti su nam ostali na prespavljivanju jer ne mogu da se vrate....nisam geldala slike, nisam imala kada, a i bolje.

Bak, to je po meni sve ok, i biće sve ok. Da, stalno se nešto čeka, a samo ono što se čeka sigurno dolazi.

Kus, biće kao sa tvojim Akinom. Bora je u pogoršanju - psihički, fizički. Ne može da mrdne zadnji deo tela, od juče ni ne jede ni ne pije, znam samo da nas čuje, mislim ni da ne vidi više.....i više ništa nije kao što je bilo, i nada više nema.....
Bak, sve vreme je ispred staklenih vrata koja izlaze na terasu. Samo nas je delilo staklo zbog kiše, ali smo se stalno gledali, pričali isve to...dok je moglo.
u 15:30 dolaze iz neke gradske službe za sve to i odvode Boru da ga uspavaju. Ja ću sa L u igraonicu pre toga, a mm će doći ranije sa posla, pa će on biti tu kada dođu. To je to!
Idemo dalje...kao u onom divnom istoimenom filmu
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 12 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od JocY 16/5/2014, 10:57

Ćufta, baš mi je žao zbog Bore. Ljubimci su deo porodice i volimo ih kao takve. Grlim puno  zagrljaj 
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 12 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od SoJa 16/5/2014, 11:12

Ćufta, žao mi je...

Ja gledam Dnevnik i plačem, šta je ovo, ljudi, katastrofa!  Crying or Very sad 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 12 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od bak 16/5/2014, 11:22

Cufto mnogo mi je zao. Ipak kad pogledas ziveo je lepo, bio voljen pas, imao drustvo, do zadnjeg casa bio sa voljenima  No 

Soja katastrofa, dobro kazes. Bas me sve ovo pogadja, tuga
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 12 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od Ema78 16/5/2014, 12:12

Cufto, tacno znam kroz sta prolazite...i nas to uskoro ceka, mada se nasa kuja jos dobro drzi, ali sve je slabija i slabija.Da mogu, samo bih je grlila i mazila. Uf...iako znam da je 15 godina i previse za retrivera...

A kod nas je konacno prestala kisa...cak i malo sunaca ima...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 12 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od leptirko82 16/5/2014, 12:18

Cufti, jako mi je zao zbog Bore....
Danas sam putovala preko Beske, autoputem do kuce. Upoznah Srem do daske.....
Jedan nas porodicni prijatelj je nastradao u polavi, uzas. Juce sam cula i bas mi je lose zbog toga. Zao mi je zbog svega sto je zadesilo ljude... Uzas jedan, reci nemam.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 12 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od Star77 16/5/2014, 12:25

Cufta, zao mi je Bore. Tesko je to, znam...

Ja od jutros placem, ma ne mogu da vjerujem. Najteze mi je sto su moji svi bas daleko od mene. Seka mi je u Bijeljini a tamo je bas kriticno. Kad bih mogla kako da preletim do nje, lakse bi mi bilo. Jadan narod, uh, bas mi je nesto tesko.

17. 04 imala prosli mjesec, i jos nisam dobila. Ovog sam se najvise plasila. Moram kod dr ovih dana, sigurno ce mi opet ukljuciti dabroston. Jbg
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 12 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od SladZana 16/5/2014, 12:39

Cuftice sve nas to ceka ili smo prosli. Ja se tjesim da smo imali priliku da godinama uzivamo u nasim drugarima i da im pruzimo ljubav.  usne 

Voda, situacija...nemam rijeci nije ni meni dobro. nadam se da ce poceti da se povlaci ako vec nije.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 12 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od mamadabudem 16/5/2014, 12:51

Cuftice, baš mi je žao Bore...
A gledam ovu kišu, pa se mmislim dokle će? Kad vidim snimke iz aviona kako izgledaju poplavljena područja muka me uhvati. Horor. Crying or Very sad 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 12 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od nina :) 16/5/2014, 13:43

cufto zao mi bore
ja se sinoc ponadala da ce kisa konacno stati nije padala celih 7 sati i sad opet pada,moj se dever izvuko iz valjeva u zadnjim minutima sa kolegama sa posla sad sve gleda i neveruje sta se desava tamo.pre 2 nedelje su se isto morali povuci sA terena sad ko zna kad ce se vratiti na poso
leptirko da nemislis mozda na tog coveka sto je u umcarima pogino odatle je moja svekrva
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 12 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od SladZana 16/5/2014, 13:49

Misice kakvo je stanje kod vas u Lo?
Je li se ko cuo sa njom od juce?
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 12 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od bak 16/5/2014, 13:52

Cula sam se ja sinoc, kod nje je poplava u podrumu, kotao za grejanje joj je poplavljen, ostalo je ok. Kaze da je Drina kao more, ne vidis joj kraj.
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 12 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od missile 16/5/2014, 13:53

Dobar dan. Cufto, bas mi je zao Bore. Mada Bak lepo rece, bio je voljen i sa vama do kraja. Kako ces L. nbjasniti gde je?

Tv ne palim, radio ne palim, ne radimo ni danas. I bez kise su mi ovi hormoni utanjili zivce, u stomaju osecam nervozu. Ima jedna potencijalno dobra stvar u svemu, skinula sam kilo za 3 dana. Ni to nije skroz dobro, jer gubim salce na stomaku, a imam utisak da je bolje imati salce dok se bockam.

Eto, sva sam ko ove poplave, nista mi ne valja. Jos 2 dana pa da se skinem sa ovih tableta, da opet budem normalna (koliko-toliko).

Kusurko, da znas da si u pravu sto si prozvala lek "primolut smor".
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 12 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od SladZana 16/5/2014, 13:56

A primolut smor sam i ja pila negdje u srednjoj zbog cisti. Imala sam osjecaj da mi glava gori.

Miss ljubim te da puca.

SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 12 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od missile 16/5/2014, 14:16

Hvala, sladzana nasa trudnice!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 12 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od cufta 16/5/2014, 14:20

Ko pije Primolut smor, postaje trudan - to je zaključak!

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 12 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od MAAKKI 16/5/2014, 15:36

Dobar dan jutra  Very Happy 

Cufto mnogo mi zao zbog Bore, kod nas je to bilo prosle godine i ja jos uvek nisam prezalila, ali bio je sigurno voljen do poslednje sekunde.

Kod nas je kisa stala napokon, smiruje se vreme, nismo imali neku veliku stetu, meni se jedino visnja nakrivila, ali to je bilo i za ocekivati, pokupicu danas mobu pa da je ispravimo.
Cula sam se sa Ganedinom, kaze da su odseceni od sveta, ne mogu nikuda, kuca joj nije poplavljena, ali zato njive jesu sve, ona je dobro i cekaju da se situacija malo popravi.
Sve cure koje su u ugrozenim podrucjima neka se drze i ovo mora da prodje.
Sve vas  d 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 12 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od mamadabudem 16/5/2014, 17:18

Ljudi, kako ste? Kad vidim OBrenovac, imamo tamo prijatelje koji su zarobljeni u zgradi, a voda je do 1 sprata. Nemaju hranu, vodu, struju.... Ne može se do njih nikako.. Sad   No 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 12 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od missile 16/5/2014, 18:25

Cufto? Ne mogu ni da izgovorim, ali znas ti sta pitam.

Gledam na tvu o poplavama. Sapcu preti haos od Save, a tek u Bg kad se napravi haos za par dana. Jako je tuzno gledati ljude sa poplavljenim kucama, pa jos moraju da ih napuste. Ovde nema flasirane vode, sve pokupovali, kao da je rat. Mi inace pijemo flasiranu, i bas me nervira kad vidim kako je opustosena radmja bez razloga.
Suzo, mogu samo da zamisljam kako to u Bosni izgleda.

missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 12 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od JAmajka 16/5/2014, 19:33

Opet kiša...

Gledam tv i užasavam se..,jadni ljudi.Čujem neki su preprodavali hleb i flaširanu vodu u ugroženim mestima.Ti su još "jadniji."Kakav smo to narod?

Ćufta,žao mi je zbog Bore,znam kako je.Ja sam 16 god imala zlatn.retr.i kada je uginula htela sam da umrem.Od tada više nikad nisam imala psa.Moji su zadržali njeno štene...to je čuveni Floki. Very Happy Sad su moj tata i on najbolji drugari.Šaljemo ti veeeliki kiss. ljubav 

Mm je sa drugarima otišao da pomaže u odbrani ŠA od poplave.Celo posle podne smo pakovali stvari,lekove i hranu za te ljude.Tetka je pekla kolače i kiflice(zapretila sam mm da ih ne pojedu uz put).Valjda će se sve dobro završiti. molitva  molitva 

Devojke d i Boga molim da ova kiša najzad stane.
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 12 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od cufta 16/5/2014, 20:36

kod nas ovako:

Bio je veterinar i sve kako je planirano. mm je dobio pohvalu da bolji trenutak ni on veterinar ne bi odabrao, i da nije video do sada da je neko tako negovao psa i uslove za njegovu bolest. Bora nije bio svestan, tako da je i to bilo dobro.

Kadu smo napunili da imamo za klozetsku šolju i šerpe napunili vodom. mm je razmišljao da ode u Šabac, ali mu ja nisam dala, jer ja imam "stand by" režim. Mogu da nas pozovu u svakom momentu, službeni telefon mora da je stalno sa nama. Mora on da ostane onda sa L. Komšija takoše u čizmama zaustavljen na vratima iz istih razloga (i njegova žena isti ima aranžman). Kuma u "hitnoj pomoći" nastavlja i noćnu smenu.
Iz susedne bolnice otišli već u Šabac čim su završili popodnevnu smenu.

500 ljudi iz BG već stiglo u Šabac. 150 navijača krenulo pre pola sata.

"Kad se male ruke slože....."

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 12 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 37 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 24 ... 37  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu