KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+60
neris8
malena 92
bulevarka
lilly13
Afrodita
Likoli
InNaturaVeritas
anasrce
noja
JednaSova
djole42
neca73
jovanka.draskic
SladZana
ChillyVilly
hocukusurnecuzvaku
Petkana
Mili
Sofka
Ceca797
saska1
Ninche
mamadabudem
Endzi
KoMetaK
ragaco
OKacica
Strumfeta78
ganedina
ninica2
Star77
fight&faith
nadalica
insomnia
Vuchica
karakaca
sareni leptir
annci
Ninana
MAAKKI
ariadne69
lelas
jelena*mama2andjela*
SoJa
Erata
bak
SannI-AlL
d77
mijaki
JocY
Sofija Veks
BiKsi :)
leptirko82
PalcicaBg
ivanicasale
Niny
bundevica
najdi10
zvoncica36
srculence4me
64 posters

Strana 18 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 30/3/2014, 18:39

D77, biće sutra beta ko bombona  yes 

Ceco, na tvoju ogromnu betu biće ponosan ceo Kutak, malo li je  lol!  Jedva čekam sutra i navijam za četvorocifrenu brojku  igracice igracice igracice igracice beta 

Ganedina, navijam i za tebe, srcem, dušom, celim svojim bićem  beta beta beta 
 roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 30/3/2014, 18:43

D77,Ceco,navijamo za sutraaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!
Devojke,što se Kafetina tiče,nisam samo od jednog dr dobila tu info.
Bitno je da naglasim i da su mi ga preporučili u slučaju da ništa drugo ne pomogne,ne u smislu nekog svakodnevnog ispijanja.
U principu,trebalo bi izbegavati bilo kakve lekove ako za to postoji mogućnost.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 30/3/2014, 18:45

Ceco, strpljiva zeno, sutra ces nam biti ko Sofija  osmeh srce 
Ganedina, navijam jaaako  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

D, za tebe cu i ovde malo poskakati  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 30/3/2014, 19:01

ivanicasale ::
sareni leptir ::ivanice ,sta bi sa tvojim analizama ....jel si dobila neke upute ,ili ces privatno raditi ?

Leptirko Pai,Laiden,faktor II i Mt...(nisam zapamtila kako se zove)njih cu privatno a antitela,i sve sto spada jos u stecene i urodjene trombofilije cu u KCSrbije rekli su mi da mogu na uput.Tako da moram za Nis jer mi nisu overili zadnji izvestaj gde pise sta treba da odradim,da bih mogla da prodjem komisiju.Do 22.04 moram da idem jer mi do tada vazi uput za Nis,pa posle cu da zakazem za Bgd i tako.Dokle si ti stigla?
jel si pitala kcs srbije dali se te analize uopste i zakazuju tj da dolazis to prvi put da radis kod njih ?
 ja krecem sa superfaktom 3 aprila .kupila sve lekice tj bocke - prosli put u nS.jedva cekam da pocnem i da se sve ovo zavrsi ,bas mi se oduzilo -a dace Bog da mi vto posle Genesisa i ne treba vise .U njih sam svoje nade od pocetka polagalča i nikako nisam stigla do njih preko fonda ,evo dao bog da mi ovaj put budu sudjeni i da mi budu srecne ruke ...koliko vidim kao i vecini cura sa kutka . osmeh srce
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 30/3/2014, 19:35

Ceco,Ganedina ,Najdi saljem vam rode  roda roda roda roda roda roda roda roda roda !
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 30/3/2014, 19:35

D77,beta se dupla ne brini!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 30/3/2014, 19:35

Hvala drage moje. Provericu u nekoj apoteci imaju li lek samo na osnovu paracetamola, a ne kafeina, sto ima kafetin. U medjuvremenu sam popila nekoliko cedjenih pomorandzi, obicno kada me puno boli glav vitamin c mi pomogne koliko-toliko...

 ljubav 

Ceco, navijam i za tvoju visoku betu, i vucem te za nosic  vv vv vv vv vv vv vv

Ganedina, Soja, Vucice, Njadi, da jos jednom i vama zaprasim i povucem vam lepe nosice :)  vv vv vv vv vv vv vv 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 30/3/2014, 19:49

Ceco, Najdi, D77, mislim na vas i navijam jako:-)

Genedina, vidjeces ti uskoro svoju veliku betu, ne sumnjam u to uopste!!!

Veliki pozdrav za sve djevojke :-)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 30/3/2014, 20:14

Ceco, ma ti si trudnica, sa svim tim simptomima i ako nisi prokrvarila do 17 dpt, to je TO!!!! Samo da sutra potvrdis i da nam javis betu!!! Bice kutak ponosan na tebe, sigurna sam!!! A bicemo ponosni i na nas, verujem da ce se svako ko je dao neki dinar radovati od srca!!!
 tapšanje tapšanjetapšanjetapšanjetapšanjetapšanjetapšanjetapšanje tapšanje tapšanjetapšanjetapšanjetapšanjetapšanjetapšanjetapšanje
beta beta beta betabetabeta betabetabetabetabetabeta
tapšanje tapšanjetapšanjetapšanjetapšanjetapšanjetapšanjetapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje 

Najdi, da nam i ti javis sutra lepu betu!!! tapšanjetapšanjetapšanjetapšanjetapšanjetapšanjetapšanjetapšanje

D77, verujem da ce sutra beta biti tu oko hiljadarke! Nista ne brini! tapšanjetapšanjetapšanjetapšanjetapšanjetapšanjetapšanjetapšanje

Genedina, navijam i za tebe, a pojacacemo ga za koji dan!!! Ja verujem da je ovo prolece tvoje!! tapšanjetapšanjetapšanjetapšanjetapšanjetapšanjetapšanjetapšanje
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 30/3/2014, 20:20

KoMetaK ::Ceco, ma ti si trudnica, sa svim tim simptomima i ako nisi prokrvarila do 17 dpt, to je TO!!!! Samo da sutra potvrdis i da nam javis betu!!! Bice kutak ponosan na tebe, sigurna sam!!! A bicemo ponosni i na nas, verujem da ce se svako ko je dao neki dinar radovati od srca!!!
 tapšanje tapšanjetapšanjetapšanjetapšanjetapšanjetapšanjetapšanje tapšanje tapšanjetapšanjetapšanjetapšanjetapšanjetapšanjetapšanje
beta beta beta betabetabeta betabetabetabetabetabeta
tapšanje tapšanjetapšanjetapšanjetapšanjetapšanjetapšanjetapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje 

Najdi, da nam i ti javis sutra lepu betu!!! tapšanjetapšanjetapšanjetapšanjetapšanjetapšanjetapšanjetapšanje

D77, verujem da ce sutra beta biti tu oko hiljadarke! Nista ne brini! tapšanjetapšanjetapšanjetapšanjetapšanjetapšanjetapšanjetapšanje

Genedina, navijam i za tebe, a pojacacemo ga za koji dan!!! Ja verujem da je ovo prolece tvoje!! tapšanjetapšanjetapšanjetapšanjetapšanjetapšanjetapšanjetapšanje

Ja ovo samo mogu da potpišem  poljubci
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 30/3/2014, 20:32

vucko ,kad radis betu ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 30/3/2014, 20:49


SoYa, Kometak , Suzo. Vuchica drage moje dusice. Vi vise verujete u moje mrvice i da ce mi ovo prolece konacno doneti srecu, (kao marta pre 49 god( vise od mene same . Ja sam jadna toliko oguglala na negativne bete kojih sam ukupno do sada uradila preko 30 da vise nista drugo ne mogu ni da zamislim da pise na papiru pored mog imena osim te bete od O . Valjda zato ovaj put nisam ni zamisljala za ovo vreme posle ET da su mrvice jos tu , nisam mazila stomak ni pricala s njima kao proslih puta . Gresna mi dusa ako su one jos tu, kod mene .

SoYa, Vuchko. Nadji i vi ste nase trudnica samo toga jos niste svesne .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 30/3/2014, 21:00

Ganedina,sve je to razumljivo!
I nije ti grešna duša,to je prosto tvoj odbrambeni mehanizam.
Ali mi smo tu da navijamo za tebe i tvoje mrvice,tvoja sreća je i naša!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 30/3/2014, 21:10

Genedina, kakva gresna dusa od jedne tako hrabre zene kao sto si ti...ti se opusti i ne misli nista ako ti je lakse, a mi cemo misliti i navijati...jednom ce se isplatiti a ja zaista vjerujem da je ovo proljece tvoje :-)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 30/3/2014, 21:21

D77,Ceco,Nadji navijam za sutrašnje debele bete ima da sutra sve pršti na kutku da se slavi punom parom navijam  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće 
Ganedina i za tebe navijam jako,jako ima da ovo proljeće bude za pamćenje  b b b b b b b b b b b b b b b b b b 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ceca797 30/3/2014, 21:29

Drage moje, ja radila betu jer sam htela mm da borba borba  koliko sam nervozna.Ne znam da li da se radujem jer mi je beta 45,4 mIU/mL .Da li je to malo za 16 dan posle transfers? Pomagajte sa odgovorima molitva molitva molitva
Ceca797
Ceca797

Broj poruka : 49
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 15.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 30/3/2014, 21:38

Ceco,beta je pozitivna i sad je najvaznije da strogo mirujes i povecas dozu progesterona i to odmah.Salji i mejl Sonji da vidis sta kaze.Sutra uvedi i progesteron depo.
Znaci Ceco,energija celog kutka je usmerena ka tebi da sve bude ok.Mozda su se embrioni kasnije zakacili,pa ce beta tek da skoci.Ljubim i grlim ,da za dva dana bude trocifrena. yes 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ceca797 30/3/2014, 21:43

Hvala draga moja, upravo pisem Sonji e-mail pa cu da vidim state kaze love
Ceca797
Ceca797

Broj poruka : 49
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 15.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 30/3/2014, 21:44

Joj Ceco, ja ti ne mogu puno pomoci ,jer moja beta nikad nije bila veca od 1,1 .

Ipak mislim da je trudnoca prisutna i da se mrvica zakacila nesto kasnije . Ponovi betu za 2 dana pa ako se udupla- to je to sigurno .

No ima cura koje ce ti to reci ipak mnogo bolje od mene . Ja te glim najjace i navijam da mrvica ostane kod tebe jos 8 meseci .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 30/3/2014, 21:46

Ceco,navijam iz sve snage! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 30/3/2014, 21:49

Ceco beta je pozitivna to je najbitnije primiri se pa za dva dana ponovi betu a mi ćemo navijati da se udupla, javi Sonji da vidimo šta će ona reći držim fige da beta naglo skoči i da sve bude dobro  molitva molitva 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 30/3/2014, 22:01

Ceco,nadam se da ćeš što pre dobiti odgovor dr Sonje,mada mislim da ćeš dobiti isto mišljenje kao i ovde-da nastaviš sa terapijom i ponoviš betu za dva dana.
Po svim sajtovima ćeš videti da je važniji taj rast bete od pojedinačnih vrednosti i u svim onim tabelama sa očekivanim nivoima bete raspon vrednosti je baš velik.
Pridružujem se u navijanju da beta poskoči!!!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 30/3/2014, 22:07

Ceco, beta je tu, iskusnije djevojke su ti rekle vec sta da radis, ja ti saljem mnogo pozitivne energije i osjecam da ce sve biti u najboljem redu :-)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 30/3/2014, 22:16

Ceco beta je tu, cure sve rekle, a ja cu da posaljem puno energije igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 30/3/2014, 22:23

Ceco, sve ce biti OK. Samo nastavi terapiju, pa ponovi betu, kao sto su vec devojke rekle. Opusti se i uzivaj, A mi cemo slati rode da se beba sto cvrsce veze za svoju mamicu.
 roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 18 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu