KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

+88
makateca
tatjanica
Dreamerka
jelena*mama2andjela*
Strumfeta78
ella82
winni
loly
greeneye
Meri01
Zmajuška
ivabuku
Blanka
Amna84
bonafides 77
AriesGirl
PalcicaBg
Ancica 87
noja
lenjivica
sunny.tp
flebodia
dzenica
sretnazvijezda
KoMetaK
annci
zvoncica36
pegaz
mikica023
mirka14
Mimi12
pufana
tamarako
alo-alo
Iva79
lela1984
JocY
millena
BabyBear
ShareLove
mata
Sofija Veks
sandrolina
Dora1
mamadabudem
ne gubim nadu
ariadne69
Tinche
milivoj73
snedra
Malena88
mildra
Stenli
stela
Bubica28
krol
Krastavica
missile
breskva
SoJa
bundevica
ChillyVilly
najdi10
Vuchica
ivi
pereca82
Vanilla
Erata
makac71
MAAKKI
allure
Struzzo
fight&faith
leptirko82
hocukusurnecuzvaku
bak
Endzi
Gogoli
pavlovic_miljana
Magnolie
Tebi
Iva01
LaFolie
ganedina
zoxa
mijaki
lelas
Olja-B
92 posters

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 35 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Ancica 87 27/5/2015, 13:51

Trudnice najsvezija,uzivaj i mani se posla! :*

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 35 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od annci 27/5/2015, 18:08

Drugarice, samo da posaljem jedan veeliki poljubci
Hvala sto bodrite i navijate. Ceo dan mirujem i malo prosetam po kuci. Spaovala se i sutra ujutru krecemo polako put kucice. Inace, i dragi i ja smo prilicni manijaci za volanom...al ce sutra biti "spusti gas! uspori! mozes li da izbegnes neku rupu?! jurimo 30 na sat, aloo!!!" lol! lol! lol!

Necu ovde opterecivati temu izvestajima dok cekam betu. To cu na koracima. Vidimo se tamo.

Ovu stranu cuvamo za veliko finale 11/06 f f f
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 35 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od AriesGirl 27/5/2015, 19:08

Annci, ja samo jos jednom ovde da poskocim za tebe (fali nam neki smajlic koji vuce drugog za nos) i da te malo zaprasim, pa prelazim na Korake da tamo navijam, da ne zatrpavamo ovu temu vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv v v v v v v v v v v v v v v v v wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 35 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od hocukusurnecuzvaku 29/5/2015, 10:18

Devojke, a na koju adresu šaljete e-mail Ivani, obzirom da ja na sajtu vidim samo kontakt za Danicu i Mirnu? zbunjen
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 35 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od annci 29/5/2015, 10:30

veljkovic@pragueivf.cz

annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 35 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od hocukusurnecuzvaku 29/5/2015, 11:37

Annci trudnica naša hvala ljubav
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 35 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od mamadabudem 29/5/2015, 11:43

Annci roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 35 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Amna84 29/5/2015, 13:10

Anciii Anciiii srca1 srca1 roda roda
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 35 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od annci 29/5/2015, 14:07

Koko, super ti novi potpis Wink

Zene, buduce i sadasnje majke
poljubci poljubci poljubci
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 35 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od lela1984 29/5/2015, 16:13

Iovde,Annci! b b b b b b b b b b b d d d d d d d d d d d d d

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 35 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od KoMetaK 29/5/2015, 23:07

Ancci, ja cu da poskocim za tebe na koracima, posto ovo nije tema za navijanje. Zaatrpaju se najvaznije info ako se navija ovde. Verovatno administratori nisu primetili, inace bi je zakljucali. Rolling Eyes
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 35 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od greeneye 30/5/2015, 14:57

Annci,
radost radost radost roda roda roda roda roda roda trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica bb bb bb bb bb bb

Navijam za tebe  i morulice,  a ti se ne dizi iz lezeceg polozaja i gledaj strogo komedije, nikako tuzne ili napete filmove, to je meni moja travarka rekla. Ima nesto u tome, hmm zbunjen  zbunjen
ljubav  ljubav

greeneye

Broj poruka : 18
Location : Melbourne
Datum upisa : 15.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 35 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od annci 11/6/2015, 17:55

I da ohrabrim neke nove PFCovke, da krenu po svoje "praske sunkice".

Danas je 16 dpt i beta je fenomenalnih 3.264

Drage moje, samo napred!!!
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 35 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od pegaz 13/6/2015, 10:56

Annci bravo za betu mene je apsolutno ohrabrila...
Ja u ponedeljak idem u Prag. Juče mi je danica javila da mi je rezervisala hotel Clarion, odmah blizu klinike sa parkingom vidim da je hotel super ali nikad skuplje nisam plaćala, 60 eur. Valjda je sezona pa se ne može naći tako lako nešto povoljnije.
Ali ako će i moja beta biti takopozitivna onda neka ide sve.... sunny
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 35 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Amna84 13/6/2015, 11:06

Pegaz,sretno!! Da ti pocetak sedmice pocne sa osmjehom :-)
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 35 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od annci 13/6/2015, 11:17

Pegaz, SREEECNOOO!!!! Evo prasim beogradski-praskom-bebecom prasinom vv vv vv vv vv vv vv vv

Hitno mi treba Sonjim mail. Imam neke probleme, ali necu ovde da zatrpavam stranu, pisem na koracima.
Saljiteee!!!1
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 35 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od lelas 13/6/2015, 11:26

lazarovska@pragueivf.cz
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 35 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od annci 13/6/2015, 11:36

Hvala, lelas ljubav
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 35 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od greeneye 13/6/2015, 17:06

Pegaz, neka ti je sa srecom, da se vratis sa mega betom!  igra  igra  igra Mi stizemo odmah posle tebe, idemo u nedelju 21/6 kad se ti vjerovatno vec vracas. Ostavi malo pozitivne energije iza sebe sunny sunny😊😊
Ide li jos neka od ovih divnih zenica u periodu 21/6 do 28/6?

Annci, nadam se da je sve u redu, mislim na tebe i drzim palceve molitva

greeneye

Broj poruka : 18
Location : Melbourne
Datum upisa : 15.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 35 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od annci 13/6/2015, 19:49

Ma zelenooka, pojedose me ova deca od samog starta!
Boli stomak, krvarim, izbezumljujem od straha, ali ne posustajem igra igra igra

Jedva se domogoh ove titule trudnica , pa ne dam je sada, gde puklo da puklo!

Lezim, mazim stomak, pricam mu....jean plod je otisao, ali drugi mi je savrsen! Tako da mu pomazem da mi se sto bolje tu uhvati kod mame!

A za vas dve, navijam jako! Svim svojim srcem.

I samo da pohvalim, danas sam poslala mail Ivani i Sonji (doktorki samo u cc). Sonja mi je odgovorila u roku od 5 min. Nista posebno, da slusam svoju dr. Da nema nikakvog leka osim strogog mirovanja i terapije koju vec uzimam. Da ponovim betu i UZ u ponedeljak i da navija za mene. Ono sto je apsolutno pohvalno je tako kratko vreme odziva. Svaka cast. Ivanu sam obicno cekala po jedan dan, a dr znaci 5 min.

Pegaz, Australijanko, da vam Prag donese bar jednu bebu kao meni.

bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 35 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od annci 17/6/2015, 10:15

Zene, moram sa vama da podelim jedno negativno iskustvo.
Pisem a koracima jer necu ovde da zatrpavam temu, ali vecina vas verovatno znaa da prolazim haos sa neprekidnim obilnim krvarenjem i bolovima u stomaku.
U ponedeljak sam ponovila betu i bila je 4700. Posto je moja dr iz Beograda trenutno u Lisabonu na nekom kongresu, ja posaljem rezultate i Ivani i stavim Sonju u cc. Sonja mi je odgovorila u roku od 5 minuta ponovo. Na zalost beta ne raste adekvatno i da obavezno ponovim UZ. Pretrnula sam i organizoval UZ danas u 14.
Poenta je da je TEK DANAS dobijam mail od Ivane koja kaze da dr Sonja u Lisabonu (ocigledno su obe na istom kongresu), i da je sve ok (????) da samo nastavim sa terapijom do sledece kontrole (29/06).
Sada moje pitanje je, da li se ti koordinatori uopste konsultuju sa dr ili kada sve prodje (vise ionako nije bitno) jednostavno sami donose zakljucke, i da li je za takav zakljucak zaist potrebno 48 sati, u trenutcima kada je nama svaki sekund bitan?!?
A Ivana je jos i najbolja....

Sta je tu je...ovo pisem kao iskustvo, da znate. Ok su koordinatori, ali do nivoa prizemnih stvari, ako nesto gori, idite direktno na Sonju!!! Njoj svaka cast. Sigurna sam da je mnooogo zauzetija od Ivane, ali ocigledno joj je vise stalo.

annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 35 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od pegaz 19/6/2015, 11:26

Annci, ne verujem da koordinatori tako sami donose neke zaključke. Na klinici nije Sonja jedini doktor. Nemoj da se brineš zbog toga.
Ja sam trenutno u Pragu. Sonja je zaista bila odsutna ovih dana ali mene je pregledala neka druga dr koja je bila jako ljubazna i temeljna. Propisala mi je neki magnezijum i neku injekciju jer je ustanovila na UZV da mi materica malo pulsira ispod endometrijuma.
Dr Sonja će mi raditi transfer.
Ipak su oni ozbiljna klinika i imaju super doktore sa Sojom na čelu.
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 35 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od annci 19/6/2015, 13:27

Pegaz, zelim ti svu srecu!!!

Poneta moje price je bila da sam dobila dve dijametralno suprotne invormacije od iste klinike. Sonja je rekla da hitno uradim uz, a Ivana (u saradnji sa drugom dr) da je sve ok. I to sa 48 sati zakasnjenja.
Po meni je to vrlo neozbiljno u situaciji kada ja krvarim i imam neadekvatan rast bete, i kada odluka dr moze da spasi ili ne moju bebu.
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 35 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od annci 19/6/2015, 13:27

A sto se tice tebe, Pegaz, navijamo iz sve snage!!!

bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 35 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Meri01 20/6/2015, 11:03

Anci, I meni izgleda da koordinatorke donose zakljucke bez konsultacije sa doktorima ali nadam se da nije tako.

Beta bi trebalo da se duplira svakih 48 sati , mada se nadam i verujem da je kod tebe sve u redu.
Ja sam u osmoj sedmici imala svetlo smedji iscedak koji je trajao 3 dana. To je bilo zabrinjavajuce pa sam od tada uradila 2 ultrazvuka I hvala bogu moja beba je u redu.
Bitno je da uradis ultrazvuk da se ustanovi da beba ima otkucaje srca od 160 do 200.
Sto se tice krvarenja mogao bi da bude nizak nivo progesterona sto bi u tom slucaju trebalo da dobijas injekcije progesterona (Agolutin), naravno uz konsultaciju doktora.
Sve najbolje Anci.

Meri01

Broj poruka : 1
Datum upisa : 20.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 35 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu