KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

+56
zvoncica36
dragmilk
bulevarka
Star77
ganedina
Endzi
fight&faith
Erata
SamoPozitivno
ninica2
insomnia
noja
JocY
jelena*mama2andjela*
missile
twinsi
Ema78
maus
jovanka.draskic
Ninche
anasrce
tatjana2
dragana76ns
lilly13
sareni leptir
Strumfeta78
djole42
saska1
Shizika
hocukusurnecuzvaku
Sofka
Mili
MAAKKI
mamadabudem
Sofija Veks
Tangerine
Petkana
KoMetaK
Simona
nina :)
d77
BiKsi :)
fmala
Vuchica
JednaSova
Ninana
bak
leptirko82
Smrdica
lelas
PalcicaBg
Niny
SladZana
ragaco
ChillyVilly
SoJa
60 posters

Strana 8 od 22 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 22  Sledeći

Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 8 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od SoJa 20/3/2014, 17:59

Sofija, prijatan nam utrić Very Happy
Štrumfetice, likeit 
Palčice poljubac 
Petkana  poljubac x8

Ja maločas išla s mojim dragišom na krov zgrade da pijemo kvas uz zalazak sunca  sunny I sve je mirisalo na romantiku, dok nije počeo da mi priča kako se "pijana budala" tj. ja, ponašala dok se budila iz anestezije. Jaaaaaoooo, maaajkooo  v Upiškili smo se od smeha   b  b  b 
Samo što se ja ničega ne sećam  lol! lol! lol!

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 8 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od MAAKKI 20/3/2014, 18:05

Odlican izvestaj a sada zurka  juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 8 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od leptirko82 20/3/2014, 18:07

Dusice moja, bolje ostani kod kuce i miruj. Kupila si kartu i dala doprinos, dala bi ga i svojim prisustvom, ali sta se moze!
Samo ti prepisuj od Biksice!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 8 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od Vuchica 20/3/2014, 21:44

prva prolecna zurka je u toku!!!!!
 juriš  juriš  juriš   juriš 
  juriš  juriš  juriš  juriš
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 8 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od saska1 20/3/2014, 22:11

Soja bravo  juriš juriš juriš juriš juriš juriš samo ti prepisuj od naše Biksićke i uspjeh je zagarantovan navijam za isti scenario  b b b b b b b 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 8 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od ninica2 20/3/2014, 22:25

Sojcice devojcice svratih da poskocim za ljubav u labu  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 srcasti poljupci 
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 8 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od BiKsi :) 20/3/2014, 22:52

He, he, neka ste se opustili. I ja sam pila kvas. Kupovala u Zlatnom tragu.  Very Happy Ma sve sam po Leskovac naučila. lol! Može i crvena brojanica, može, samo nek bude na radost!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 8 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od SoJa 21/3/2014, 00:20

]
Mile moje, kako ste mi zašarenile i razveselile dnevnik  srca srca srca srca srca srca Morala sam zbog prve prolećne žurke da postavim ove tete što igraju Very Happy 
Ja se upravo probudila iz Utro-kome Very Happy Kako me radi, brate mili, popila sam ga u 19h, oko 20h jedva večerala i koma do sada  Shocked 
Kasno popodne sam imala još jače bolove i još malo prokrvarila, ali sad je sve prestalo.
leptirko82 ::Dusice moja, bolje ostani kod kuce i miruj. Kupila si kartu i dala doprinos, dala bi ga i svojim prisustvom, ali sta se moze!
Samo ti prepisuj od Biksice!

Leptirko moj, hvala ti  cmoka Ne bih ja izdržala ni pet minuta da sam otišla...

P.S. I ja kvas kupujem u Zlatnom tragu, samo da se zna  lol!

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 8 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od Niny 21/3/2014, 08:46

Sojice, kako si sada? Ima li vesti iz klinike? Sigurno je žurka bila odlična  juriš juriš juriš I uskoro će da ti vrate bebe  x bb  x bb  x x  bb d
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 8 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od SoJa 21/3/2014, 08:54

Osvanuo je pravi prolećni dan  sunny sunny sunny 

Raspoloženje mi je odlično  Very Happy  , nadam se da će tako ostati do kraja dana  igra 
Stomak nije više naduven i bolucka sasvim po malo. S vremena na vreme pomislim na moje ćelijice, jesu li se oplodile, jesu li počele da se dele... ali se ne opterećujem mnogo, šta bude biće  yes 

Volela bih da ste ovde, pored mene, zato ću vas poslužiti jutarnjom kaficom  osmeh srce 

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 8 Kafa_zps2e90c524


SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 8 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od SoJa 21/3/2014, 08:55

Niny ::Sojice, kako si sada? Ima li vesti iz klinike? Sigurno je žurka bila odlična  juriš juriš juriš I uskoro će da ti vrate bebe  x bb  x bb  x x  bb d

Niny, ti si mi prva svratila na kaficu  poljubac Nema još vesti, možda mi danas jave, očekujem da sutra bude ET

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 8 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od Niny 21/3/2014, 08:59

Super, onda spremaj kućicu za bebe  trudnica bebe bebe as family
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 8 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od Niny 21/3/2014, 09:02

Za ćelijice se ne brini, sigurno su se oplodile, pored ovako dobre energije i navijanja  osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

Biće tu i za batu/seku za koju godinu  yes

Kafica divno izgleda  love
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 8 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od SoJa 21/3/2014, 09:08

Niny ::Za ćelijice se ne brini, sigurno su se oplodile, pored ovako dobre energije i navijanja  osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

Biće tu i za batu/seku za koju godinu  yes

Kafica divno izgleda  love

 love love love poljubac 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 8 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od twinsi 21/3/2014, 10:18

SoJa kod tebe je baš veselo i šareno, tako i treba!

Ćelije su se sigurno oplodile draga, ništa ne brini. Nastavi sa tako dobrim raspoloženjem, a ja iz sve snage navijam za vas i šaljem ove naše crnogorske rode  roda roda roda roda roda roda roda roda 
 love ljubav love ljubav love ljubav love ljubav
twinsi
twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 47
Location : Podgorica
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 8 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od Sofija Veks 21/3/2014, 10:40

Mmm jutarnja kafica sa Sojicom dragom!!  osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

Pa da se zurkica za oplodjene celijice jos malo zalije, i rode posalju, valja to pred vikend!  yes radost 
zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje 

 roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

 srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 8 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od lelas 21/3/2014, 10:44

SoJA ,cekamo rezultat da jave i pijemo kafu!Odmaraj mi navijamo! igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 8 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od d77 21/3/2014, 10:45

Soja, navijam jakoo za lepe vesti  igracice igracice igracice igracice 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 8 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od BiKsi :) 21/3/2014, 13:13

Sad se ćelijice dele i dele i dele u labu!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 8 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od PalcicaBg 21/3/2014, 14:05

Svratih na kaficu i da poskocim za tvoje embrioncice,jos malko i eto ih kod tebe  x 
 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 8 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od insomnia 21/3/2014, 14:48

Divno, divno, divno!!! Bravo za osmicu!!!  bb bb bb bb bb 
insomnia
insomnia

Broj poruka : 243
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 8 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od SoJa 21/3/2014, 17:04

Hvala, drage moje, na bodrenju, navijanju, zalivanju i hrabrenju  love 

Ništa još ne javljaju sa klinike, ali ja sam naoružana strpljenjem i kuliram  Wink . Dosta mi pomaže Utrić, popila sam ga u 11h, krenulo mantanje nakon pola sata i ja se komirala do 15h. I tako prolete dan Very Happy
Inače, ništa više ne osećam, osim kad p..kim, tad me probadaju jajnici.
Uveliko heklam, jer sam skontala da neću završiti porudzbinu na vreme. Pokušala sam u ležećem položaju sinoć, ali ruke otpadaju, tako da mora bit gotovo do ET-a.

Čitala sam viceve na Jutrima, Meta raspalila žestoko, sita sam se nasmejala  lol! Ćufta je već tata-Mata  za iste Very Happy

Popila kvas, izgrickala brazilski orah, lešnike. Idem sad malo na navatam  sunny , pa da privodim kraju kompletić...

Ljubim vas sve  ljubav

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 8 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od lelas 21/3/2014, 17:13

Bravo,Soja za opustenciju i heklanje!cekamo da jave kad je ET.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 8 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od Mili 21/3/2014, 18:04

Sojo navijam da se sto vise oplodi igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice srca srca srca srca srca 
Mili
Mili

Broj poruka : 194
Datum upisa : 10.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 8 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od SoJa 21/3/2014, 18:12

Evo me ponovo Very Happy
Prošetala jedan krug i u povratku kući videla dr. Nebojšu kako izlazi autom iz svog dvorišta (živi 50m od moje zgrade). Zastao je i javo mi se, ja mu rekla da me nisu zvali sa klinike, on kaže "ako te nisu zvali za sutra, još bolje, biće treći dan"  Very Happy Osmehnuo mi se onako ohrabrujuće (il ga ja tumačim kako meni odgovara Wink) Videćemo, nadam se dobrom ishodu, što se oplodnje i deobe tiče...
Mada, može čak da se desi da me ujutru pozovu da idem...

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 8 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 22 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 22  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu