KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

+56
zvoncica36
dragmilk
bulevarka
Star77
ganedina
Endzi
fight&faith
Erata
SamoPozitivno
ninica2
insomnia
noja
JocY
jelena*mama2andjela*
missile
twinsi
Ema78
maus
jovanka.draskic
Ninche
anasrce
tatjana2
dragana76ns
lilly13
sareni leptir
Strumfeta78
djole42
saska1
Shizika
hocukusurnecuzvaku
Sofka
Mili
MAAKKI
mamadabudem
Sofija Veks
Tangerine
Petkana
KoMetaK
Simona
nina :)
d77
BiKsi :)
fmala
Vuchica
JednaSova
Ninana
bak
leptirko82
Smrdica
lelas
PalcicaBg
Niny
SladZana
ragaco
ChillyVilly
SoJa
60 posters

Strana 7 od 22 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 22  Sledeći

Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 7 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od Vuchica 20/3/2014, 08:07

Srecno danas, Sojce!!!! Bas je divan dan, neka sve prodje glatko!
 igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
 srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci 
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 7 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od Ninana 20/3/2014, 08:17

Sojice, mislim na tebe, neka sve super prodje, cekam izvestaj i navijam jaaako!  vv vv vv vv vv vv 
Ninana
Ninana

Broj poruka : 149
Datum upisa : 23.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 7 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od djole42 20/3/2014, 09:19

Srećno Sojčice !
 igracice igracice igracice igracice igracice 
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 7 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od saska1 20/3/2014, 09:21

Soja srećno  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 7 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od BiKsi :) 20/3/2014, 09:27

Već si sigurno sve završila i leškariš u onoj sobici pored. Uživaj dok anestezija drži, ništa bolje od nje nema!  Laughing 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 7 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od SoJa 20/3/2014, 09:54

BiKsi :) ::Već si sigurno sve završila i leškariš u onoj sobici pored. Uživaj dok anestezija drži, ništa bolje od nje nema!  Laughing 

Apsolutno si u pravu Very Happy Stigla sam kući, još mi se manta, samo da mahnem i javim, sve prošlo ok, 8 jć  igra igra igra 

Nastaviću sada sa dremkom, ljubim  ljubav ljubav ljubav ljubav love love love love love ff 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 7 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od d77 20/3/2014, 09:57

Bravo, Sojcice  b b b b 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 7 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od Niny 20/3/2014, 10:04

Bravo  vv vv vv vv vv vv 

sada neka krene žurka  juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš 

da bude isto toliko lepih embriončića, pa da imate i za zamrzavanje  bravo bravo bravo bravo bravo
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 7 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od fmala 20/3/2014, 10:06

Oho! Zurka! Divno!!! Bravo za osmicu!  yes 

Saljem osam roda u to ime!

 roda roda roda roda roda roda roda roda 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 7 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od Vuchica 20/3/2014, 10:09

evo i mojih roda, sa severa ka jugu
 roda roda roda roda roda roda roda roda
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 7 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od bak 20/3/2014, 10:11

Bravo Soja! Sad navijamo za  juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 7 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od lelas 20/3/2014, 10:13

Bravo SoJa ,predivan broj jajnih celija,neka bude i toliko embriona.Zurka,zurka! juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 7 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od SladZana 20/3/2014, 11:35

Bravo bravo, odmaraj i sada cekamo ludu ljubav, al ce da prsti po laboratoriji  juriš juriš juriš juriš juriš 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 7 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od Ninana 20/3/2014, 11:37

Odmaraj Sojice, odličan izveštaj, a sad naravno veeeliko navijane za žurku u labu  juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš 
 igra igra igra igra igra igra igra igra 
Ninana
Ninana

Broj poruka : 149
Datum upisa : 23.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 7 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od leptirko82 20/3/2014, 12:18

Sojce, bravo za odlican broj!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 7 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od jelena*mama2andjela* 20/3/2014, 12:48

bravo soja navijamo za ljubav u labu radost radost radost radost radost radost radost radost radost 
saljemo ti  malo  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda da poguramo Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 7 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od BiKsi :) 20/3/2014, 12:49

Prepisuješ, prepisuješ, ako, ako, samo ti prepisuj od mene, i betu da prepišeš, važi?!  sreca sreca sreca 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 7 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od KoMetaK 20/3/2014, 12:53

Naspavaj se i odmori lepo, a mi cemo da navijamo!
Super za 8 jc, znala sam da ce sve biti kako treba ovog puta, da samo brines bez razloga!
Neka se svih 8 lepo oplode i postanu lepi embrioncici!  
juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš jurišnavijači1navijači1navijači1navijači1
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 7 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od jovanka.draskic 20/3/2014, 15:07

Soja, za ljubav u labu srca srca juriš juriš juriš juriš juriš roda roda roda roda 
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 33
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 7 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od djole42 20/3/2014, 15:22

Odlično Sojčice ,8 komaTa  d d d d 

Žurka počinje  juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš 
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 7 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od SoJa 20/3/2014, 15:34

Evo odmorne, naspavane trudnice u najavi Very Happy

"Dotukao" me Utrogestan, jedva se rasvestih  Shocked 

Ukratko da napišem izveštajčić sa A:
Jutros smo ranije otišli na kliniku, u 7:30, jer je mom dragiši više odgovaralo da tamo da uzorak, tj. da ne nosimo od kuće, i ja ispoštovala. Mislila sam da će proći večnost do 8:30, ali nije. Začas vreme proletelo i eto mene u sobi za pripremu. Dobila spavaćicu i spremila se. Bila sam druga na programu, pa sam fino proćaskala sa sestrama, dok sam čekala svoj red. Sestre su super, mada se mi već dugo znamo, tako da mi je jako prijatno sa njima. U sali me dočekao sa širokim osmehom dr. Nebojša. Ubrzo je usledilo blaženstvo anestezije i ja se budim u sobi, moj dragiša pored mene Very Happy Saopšavaju nam da imamo 8jć i dobijam otpusnu listu sa thr: Utrogestan 3x200mg, Cardiopirin 1x1, Beviplex 2x2, Folna 2x1, Fraxi 0.3. Ja sam "ubacila" i Prednizon, popila 2.5mg, povećaću do ET-a na 2x5mg. Malo sam krvarila, ali ništa strašno. Znam da sam se obukla i izašla, ali se ničega ne sećam. Trenutno imam podnošljive bolove u stomaku, leškarim i molim Boga da su se moje ćelijice oplodile.
Trebalo je da idemo večeras na humanitarni koncert, posvećen bolesnom dečaku iz škole u kojoj moj dragiša radi, kupili smo karte, ali ne verujem da ću moći. Nije ni nužno da se cimam, bitno je da smo kupili karte, to je, valjda poenta svega.
To je to, a sad da ljubim moje divne duše sa Kutka  osmeh srce 

BiKsi :) ::Izadjem jutros do pekare za hleb, i opije me svež vazduh, al na proleće miriše, i podseti me na leskovačka jutra od prošle godine kad sam išla na ultrazvukove i vadjenje krvi, i tako mi bi lep osećaj. Nek i tebi ovo proleće bude takvo, baš kao meni prošlo, naročito što obožavaš proleće.

Ustopirana, tamo dole sredjena, guz će proći. Sutra kako god, al za vraćanje embriona da obučeš nešto crveno, da bude na radost, tako sam ja i minjakaru sam čak bila obukla, a opšte je poznato da suknje ne nosim. Bez hemije, naravski.

A sada vicm, pričala mi svekrva neki dan:
Kaže muž ženi: Draga, da li bi volela da provedemo jedan divan i nezaboravan vikend? Ona sva ustreptala kaže: Daaaaa! A on će njoj: Vidimo se onda u ponedeljak!  lol! 

Prethodni su odlični, i ja sam se slatko nasmejala!

"Osećaj" Proleća si opisala baš onako kako ga i ja doživljavam  yes  likeit 
Što se crvenog tiče, verovala ili ne, apsolutno ništa nemam da obučem  Embarassed   Važi li se crvena brojanica iz Koporina? Nju ionako ne skidam  Wink 
Vic ti je mnogo dobar, ja ponekad poželim da tako ja i moj dragiša provedemo vikend (kad ne mogu da dođem do lap topa pa se iznerviram   lol!  )

Vuchice, Ninana, Saška, d77, Niny, Fmala, Bak, lelas, SladZana, Leptirko, Jelena, Metice, Jovanka hvala vam do neba  love  love  love 
 srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca 

djole42 ::Srećno Sojčice !
 igracice igracice igracice igracice igracice 

Da mi ti što pre ozdraviš, a onda ćeš da kuvaš duplu kafu  lol!  lol!  lol!  c 

BiKsi :) ::Prepisuješ, prepisuješ, ako, ako, samo ti prepisuj od mene, i betu da prepišeš, važi?!  sreca sreca sreca 

 likeit sreca sreca sreca sreca sreca molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva poljubac

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 7 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od Sofija Veks 20/3/2014, 16:13

Sojce lepojce likeit 

Sjajan izvestaj, bas mi je drago da je sve tako glatko proslo! d d d d 

I ja se sada vratih u kance, drmnuh jedan utric i sva sam grogi Wink

Navijam iz srca, nasa najnovija trudnice!!!  sreca sreca sreca 

 vv vv vv vv vv vv vv vv 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 7 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od Strumfeta78 20/3/2014, 16:17

Sojo, ja sam u 3. vto prokrvarila i uspelo, zenica koja je 2.vto radila samnom prokrvarila i jedino njoj uspelo... ja vec vidim jedan dobar znak u svemu ovome... Navijam za zurku u labu...
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 7 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od PalcicaBg 20/3/2014, 17:09

Soja bravo za 8 komada,navijam za 8 lepih embriona.  bravo bravo bravo 

Odmaraj draga,nije ti nuzno da ides na koncert. Ljubim puno i grlim  poljubci 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 7 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od Petkana 20/3/2014, 17:54

Ma bravo osam puta!!! f f f f f f f f 
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 7 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 22 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 22  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu