KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

+56
zvoncica36
dragmilk
bulevarka
Star77
ganedina
Endzi
fight&faith
Erata
SamoPozitivno
ninica2
insomnia
noja
JocY
jelena*mama2andjela*
missile
twinsi
Ema78
maus
jovanka.draskic
Ninche
anasrce
tatjana2
dragana76ns
lilly13
sareni leptir
Strumfeta78
djole42
saska1
Shizika
hocukusurnecuzvaku
Sofka
Mili
MAAKKI
mamadabudem
Sofija Veks
Tangerine
Petkana
KoMetaK
Simona
nina :)
d77
BiKsi :)
fmala
Vuchica
JednaSova
Ninana
bak
leptirko82
Smrdica
lelas
PalcicaBg
Niny
SladZana
ragaco
ChillyVilly
SoJa
60 posters

Strana 15 od 22 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 18 ... 22  Sledeći

Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 15 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od SoJa 29/3/2014, 09:32

Hvala, Ragaco, daće Bog da je to  Very Happy Potrudiću se da uživam u svakom trenutku  Wink love 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 15 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od Ninana 29/3/2014, 09:55

Sojice, mislim da je super sto ces imati lepih desavanja ovih dana i biti okruzena dragim ljudima, brze ce cekanje proci, a i pozitivna energija ce samo da se uveca kad stignu rezultati bete  navijači1
Ninana
Ninana

Broj poruka : 149
Datum upisa : 23.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 15 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od sareni leptir 29/3/2014, 10:57

meni kopitovicka rekla da posle et mogu odmah kuci ...to mi niko jos nije reko ...
 prasim i navijam za betu .. ff  ff  ff  vv  vv  vv  bb  bb  bb  bb  bb  bb
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 15 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od fmala 29/3/2014, 11:03

Pa ti i ja smo rodjene na isti datum!!! I meni je u ponedeljak rodjendan!!!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 15 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od SoJa 29/3/2014, 11:10

fmala ::Pa ti i ja smo rodjene na isti datum!!! I meni je u ponedeljak rodjendan!!!

 lol! lol! lol! lol! likeit likeit likeit sreca Superiška, ima da ga slavimo, kad tad, zajedno (ja pravim tortu  Wink  )  ljubav 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 15 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od sareni leptir 29/3/2014, 11:25

...posaljite i meni koje parce torte ..... yes  poljubac  pokloni  pokloni  pokloni  pokloni  pokloni
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 15 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od SladZana 29/3/2014, 12:21

Evo juznih roda  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 15 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od Sofija Veks 29/3/2014, 12:32

Juhu sprema se rodjus slavlje, sto ja to volimmm!!  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

Jos malo roda za slavljenicu!!

 roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 15 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od KoMetaK 29/3/2014, 12:55

Joooj kol'ko ovcica ovde!  lol! lol! Tvoja mama je za rodjendane dobijala najlepse poklone!  yes yes osmeh srce osmeh srce 
I ja imam 3-4 prijateljice koje su rodjene kad i vas dve. Doduse, nisu umetnicke duse, ali su divni ljudi!

Navijam SOjcice da ti rodjendan tvog brata donese najlepsi poklon do sada!!! Mada, mogla bi i u ponedeljak da vadis?!  Wink Koji bi ti to dan bio?  zbunjen Ako je deseti, moze, vidis kolku betu ima D77, 10. dana! da prepises od nje i da joj se uskoro pridruzis u trudnovanju!!!

 roda roda roda roda roda roda roda roda 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 15 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od SoJa 29/3/2014, 13:12

Brbljivi leptiriću, biće torte za sve  Very Happy Wink cmoka 

SladZana, Sofija, vi ćete mi čupati nos umesto ušiju  lol! lol! lol! 

Meta, vala jeste mama dobijala najlepše poklone za rođus  yes A i sa tobom bih mogla da slavim , ne bežim ti mnogo  Very Happy Ala se ne bismo treznile kad bismo zaredile  Laughing Laughing Laughing 

Mom bratu bi bio najlepši poklon da mu kažem da sam  trudnica . Rekao je već da mu je ostala još jedna velika želja, da postane ujak  Very Happy A u Ponedeljak mi je 9. dan od ET-a, ili 11. od A. Rano je...

Hvala vam, mile moje, svaki dan mi činite lepšim  love

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 15 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od djole42 29/3/2014, 17:14

Sojčice ,zdrava sam ki dren lol!  ,javljaj se kad Niš  Very Happy  da te stisnem al lagano da ne uplašim bekana  Very Happy 
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 15 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od SoJa 29/3/2014, 19:09

djole42 ::Sojčice ,zdrava sam ki dren lol!  ,javljaj se kad Niš  Very Happy  da te stisnem al lagano da ne uplašim bekana  Very Happy 

 likeit likeit likeit Stiskamo se u Sredu, Djoleee  Very Happy igra  sreca sreca sreca sreca
P.S. Zovem te na mob kad krenem iz KC-a  zagrljaj poljubac

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 15 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od saska1 29/3/2014, 19:36

roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 15 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od d77 29/3/2014, 19:58

Sojcice, vucem te jakoo i saljem  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 15 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od hocukusurnecuzvaku 29/3/2014, 20:19

Sojčice lepotice samo da te najjače  zagrljaj  i  ljubav  i pošaljem malo debelih lepih  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 love 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 15 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od BiKsi :) 29/3/2014, 23:15

beta Još nekoliko dana i  beta ! roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

Stisni djoleta jednom i za mene!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 15 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od SoJa 29/3/2014, 23:54

Cure  d 

BiKsi :) ::Stisni djoleta jednom i za mene!
DogovoreTo, Biksić  Wink Jedva čekam  radost 

Sedmi dan ode... Imala danas najjače probode do sada, kao da mi neko zabija nož u matericu, pa malo klasičnih menstrualnih...
Jel to dobro ili nije, saznaćemo uskoro  lol! U svakom slučaju nek bude zabeleženo  Very Happy 

Odoh da dremnem, sutra  igra sreca 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 15 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od fight&faith 30/3/2014, 09:49

Sojo to seckanje je odlican znak. Jos malo do zvanicne potvrde trudnoce. Otvaraj prozore.  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 15 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od Mili 30/3/2014, 10:08

roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda jos maloooooooooooo beta beta beta beta beta beta 
Mili
Mili

Broj poruka : 194
Datum upisa : 10.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 15 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od Vuchica 30/3/2014, 11:13

Čim sam videla,  ti si mi pala na pamet  sunny  SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 15 Mhg49h
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 15 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od Erata 30/3/2014, 11:28

Soja, ti si  trudnica 
100%
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 15 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od Endzi 30/3/2014, 12:57

Soja  trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica  trbuljko ...otvaraj prozore  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 15 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od BiKsi :) 30/3/2014, 13:26

Sojce, dobar znak! Pu, pu, pu, usrale te koke!Odbrojavamo jos malooooo! Drzim fige, saljem rode, prashim, sta god, samo da vidim tvoju trocifrenu betu!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 15 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od jovanka.draskic 30/3/2014, 13:32

Soja, definitivno  trudnica beba beba 

stizu roda roda roda roda roda 
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 34
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 15 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od KoMetaK 30/3/2014, 15:37

Svidja mi se, svidja! Sve!!!
Da dogodine heklas ovu kapicu i gacice, pa puta 2! Dogovoreno?

 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 15 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 15 od 22 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 18 ... 22  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu