KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

+56
zvoncica36
dragmilk
bulevarka
Star77
ganedina
Endzi
fight&faith
Erata
SamoPozitivno
ninica2
insomnia
noja
JocY
jelena*mama2andjela*
missile
twinsi
Ema78
maus
jovanka.draskic
Ninche
anasrce
tatjana2
dragana76ns
lilly13
sareni leptir
Strumfeta78
djole42
saska1
Shizika
hocukusurnecuzvaku
Sofka
Mili
MAAKKI
mamadabudem
Sofija Veks
Tangerine
Petkana
KoMetaK
Simona
nina :)
d77
BiKsi :)
fmala
Vuchica
JednaSova
Ninana
bak
leptirko82
Smrdica
lelas
PalcicaBg
Niny
SladZana
ragaco
ChillyVilly
SoJa
60 posters

Strana 6 od 22 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 22  Sledeći

Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 6 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od PalcicaBg 19/3/2014, 09:49

Soja pravo za stop! Da sutra sve protekne u najboljem redu i da bude sto vise kvalitetnih jajasca  b b b b b 
Brzo ti zavrsi ovaj deo,za par dana i eto nama jos jedne trudnice  sreca 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 6 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od JocY 19/3/2014, 09:53

8. mart. Pita devojka svog dečka:
• Gde je moj poklon?
• Draga, vidiš li onaj crveni Ferrari ispred
zgrade?
Devojka (sva ustreptala):
• Da, dragi, viiidiiim...
• E, kupio sam ti lak za nokte u istoj boji!


Tražila si vic sad ću da te zatrpam  lol!
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 6 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od JocY 19/3/2014, 09:58

- Ispekli Srbin i Crnogorac prase. Srbin kaže: "E sad ćemo da ga podelimo bratski". - A Crnogorac ce: "A nećemo, bogumi nego popola".


Cigo se teško razbolio, smjestili ga u bolnicu.
Nema apetita, a ima stalne dijareje pa doktor
odluči porazgovarati s njim. - Znaš šta Cigo?
Loše ti se piše. - Vidim ja doktore nego reci
ti meni što ćeš napisati kad umrem? - Pa
napisat ću da si umro od proljeva. - Ne to
kumim te Bogom! Napiši da sam umro od
tripera! Doktor se začudi pa upita zašto. -
Kad me budu sahranjivali moji hoću da moji
cigani pričaju da sam bio švaler, a ne
seronja.



Neki vernik obraća se Bogu;
- Celog života nisam grešio, dopusti mi malo da uživam pre smrti. Uvek sam želeo da vidim Havaje, ali strašno se bojim aviona, a na brodu mi nije dobro. Možeš li ti meni napraviti most do Havaja pa da tamo odem automobilom?
Bog mu rece:
- To je veoma komplikovana želja… A gde bi bili potprni stubovi, gde benzinske pumpe… Uz to more je vrlo nemirno. Stvarno, to što že...liš je jako teško i tehnički gotovo neizvodljivo. Mogu li ti ispuniti neku drugu manje zahtevnu želju?
- Dobro – kaže čovek – Želeo bih da razumem žene… Zašto govore jedno, a misle drugo? Zašto stalno plaču? Zašto imaju drugačiju logiku od nas muškaraca? Zašto se stalno nešto prenamažu i zanovetaju? Zašto pogrešno tumače naše izjave? Zašto zavide jedna drugoj i ogovaraju se međusobno? Eto to želim. Da razumem žene!
A Bog na to odgovori:
- Hoćes li ti onaj most sa dve ili četiri trake?
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 6 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od Sofija Veks 19/3/2014, 10:06

Jocy  lol! lol! 

Sojice naaaviiijammm!!!!!!!!!!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Žena viče na muža preko telefona:
Lepo sam ti rekla da dolazim za 5 minuta!
Šta me zivkaš na svakih pola sata?

 sreca 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 6 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od Niny 19/3/2014, 10:07

Vicevi su strava  lol! lol! lol!  Ne zna se koji je bolji  lol!
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 6 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od Ninana 19/3/2014, 10:43

Stopirana Sojice, sutra smo uz tebe i nestrpljivo ćemo čekati izveštaj sa aspiracije! Navijam za kvalitetna jajašca  Very Happy vv vv vv jumping jumping igra igra igra bravo 

Jocy, pravi si drug i odlični su ti vicevi!  poljubci poljubci poljubci poljubci 
Ninana
Ninana

Broj poruka : 149
Datum upisa : 23.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 6 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od JocY 19/3/2014, 10:54

Došla Fata kod psihijatra i pita:
-Doktore jel normalno to da želim mnogo seksa?
Psihijatar:
- Pa zavisi, koliko je to mnogo?
-Pa onako svaki dan..
- Normalno je to samo dok nije više puta i sa više partnera na dan, onda bi to bila bolest, ninfomanija...
- Jeste doktore to i ja kažem bolest a ne kurva ko što selo kaže...
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 6 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od ragaco 19/3/2014, 11:02

Sojka,bravo!!!!
Nama je prošlo brzo tvoje bockanje,nadam se i tebi.
Neka sve bude kao iz snova,a čekanje do bete će ti proleteti uz ove naše divne žene!
Ja sam od onih kojima mozak baš stane kad se treba setiti vica,ali naići će mi već neki.
Ljubim te puno i želim divan "aspiration day" i da svaki sledeći bude bolji i bolji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 6 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od sareni leptir 19/3/2014, 11:45

soja ,neka ti trudnoca i dani do bete budu lepi kao ovaj lepi prolecni dan od jutros ! 
navijm duso ,za sto vece folikule ,j celije i sto bolje embrione sa veeeeeeelikom  beta  beta  beta  beta  beta  na kraju ! i neka ti Bog podari ne jednu ,vec  beba  beba
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 6 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od SoJa 19/3/2014, 12:37

Jooooj  srca srca srca srca srca najdraže moje, podigle ste me u nebesa, eto  osmeh srce osmeh srce 

JocY, stvarno si pravi drug, vicevi su strava, nasmejala sam se slatko  lol! lol! lol! 
Sofija, i tvoj vic je vrh  likeit 
Palčice, Ninana, Niny, Brbljiva (letire)  love 
Rale, brzo je i meni prošlo, iskreno. Sigurna sam da će uz vas, divne moje dušice, i do bete vreme da proleti  yes 

Snago moja najveća, ljubim vas najjače  d poljubac

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 6 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od KoMetaK 19/3/2014, 12:52

vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 6 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od SladZana 19/3/2014, 12:55

Evo jedan gorski  Very Happy 

Ubio crnogorac zenu i pitaju ga u policiji:
`Zasto je covjece ubi poslije 30 godina braka?`
a on ce " Lenjost, danas cu, sjutra cu..."
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 6 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od Petkana 19/3/2014, 12:57

Sojce,kad pre aspiracija Very Happy Very Happy Very Happy ?Nek bude uspesna,nek celijice budu ko bombonice a posle zuuurkaaa srca1 srca1 srca1 
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 6 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od noja 19/3/2014, 12:59

Heheeee Sladzoo 
Nasmeja se vicevima
Trudnice te prase nema da omane, 

Soja srecno i bebicetno navijamo svim silama !!!! Ti si sledeca ! 
 roda  roda
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 6 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od Sofija Veks 19/3/2014, 13:01

SladZana ::Evo jedan gorski  Very Happy 

Ubio crnogorac zenu i pitaju ga u policiji:
`Zasto je covjece ubi poslije 30 godina braka?`
a on ce " Lenjost, danas cu, sjutra cu..."  

 lol! lol! lol! 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 6 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od SoJa 19/3/2014, 13:02

SladZana ::Evo jedan gorski  Very Happy 

Ubio crnogorac zenu i pitaju ga u policiji:
`Zasto je covjece ubi poslije 30 godina braka?`
a on ce " Lenjost, danas cu, sjutra cu..."  

  b  b  b Mnogo je dobaaaaaar   likeit lol! lol! lol! lol! 

Petkana, Noja  love  ljubav 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 6 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od SoJa 19/3/2014, 17:38

KoMetaK ::vv vvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

Od čarobne žene čarobna prašina, ne može da omane  osmeh srce 


Danas idalje bolovi u stomaku, slični menstrualnim, čak i par puta žiganje, kao i (.)(.), samo što bih tome dodala i bol u goozi od Pregnyla Very Happy

Na klinici su mi rekli da mogu do 20h da jedem sve, posle toga samo voda, dok ne odem na spavanje. Pre spavanja još jedna vag. Povidon jod, ali pre toga nova (skin hed) frizura  lol! 

Inače sam opuštena i raspoložna  f 
 d

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 6 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od sareni leptir 19/3/2014, 18:39

znaci soja ,veceras STOP ! ? bice to prelepi embrioni za koji dan ! igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 6 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od leptirko82 19/3/2014, 18:50

Soja, duso moja, skok u vis i dalj za korak blize!!! Jako me raduje svaki sekund proveden u tvom dnevniku!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 6 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od insomnia 19/3/2014, 19:34

roda roda roda roda roda 
Držim fige za odličnu aspiraciju  srce srce srce 
insomnia
insomnia

Broj poruka : 243
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 6 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od hocukusurnecuzvaku 19/3/2014, 22:23

Sojčice lepotice važno je da dobro raspoloženje ne manjka  likeit 
Navijam da aspiracija ujutru super dobro prođe i da bude dobrih jajnih ćelijica  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice ljubav ljubav ljubav 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 6 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od anasrce 19/3/2014, 22:42

Sojice draga navijam za divne jc sutra na aspiraciji, a za par dana i prelepe enbrioncice koji ce se baskariti kod mamice narednih 9 meseci  b b b b b b b b b d d d d d d d 

Vucem za nosiiiiiiiicc
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 6 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od Sofija Veks 19/3/2014, 22:52

Sojice navijam od srca za sjajnu aspiraciju i super jc!!!  vv vv vv vv vv vv vv vv vv 

 d d d d d d d d 

 vv vv vv vv vv 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 6 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od SoJa 19/3/2014, 23:03

leptirko82 ::Soja, duso moja, skok u vis i dalj za korak blize!!! Jako me raduje svaki sekund proveden u tvom dnevniku!

Ja se radujem svakoj tvojoj poseti  osmeh srce poljubac 

insomnia, kusurko, anasrce, Sofija hvala, duše moje drage, na podršci  love 

Spremna sam ko zapeta puška, sredila friz, sad se bacam u krevet da metnem Povidon i spavanjac. Pokušaću da se javim posle A, ako me mob. ne bude zezao. Do tad vas grlim i ljubim najjače  d  poljubac

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 6 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od BiKsi :) 19/3/2014, 23:04

Izadjem jutros do pekare za hleb, i opije me svež vazduh, al na proleće miriše, i podseti me na leskovačka jutra od prošle godine kad sam išla na ultrazvukove i vadjenje krvi, i tako mi bi lep osećaj. Nek i tebi ovo proleće bude takvo, baš kao meni prošlo, naročito što obožavaš proleće.

Ustopirana, tamo dole sredjena, guz će proći. Sutra kako god, al za vraćanje embriona da obučeš nešto crveno, da bude na radost, tako sam ja i minjakaru sam čak bila obukla, a opšte je poznato da suknje ne nosim. Bez hemije, naravski.

A sada vicm, pričala mi svekrva neki dan:
Kaže muž ženi: Draga, da li bi volela da provedemo jedan divan i nezaboravan vikend? Ona sva ustreptala kaže: Daaaaa! A on će njoj: Vidimo se onda u ponedeljak!  lol! 

Prethodni su odlični, i ja sam se slatko nasmejala!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D - Page 6 Empty Re: SoJa- rodila se nova nada, ideeeeemoooo :D

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 22 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 22  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu