KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+69
lilly13
najdi10
Simona
zoxa
twinsi
Shizika
mijaki
Vanilla
srculence4me
dzefri
nadalica
ninica2
mamadabudem
Stenli
SannI-AlL
Ninche
insomnia
InNaturaVeritas
Struzzo
neca73
sandrolina
Orline
OKacica
Erata
zvoncica36
malena 92
annci
makac71
Ceca797
Strpljiva86
Likoli
anasrce
masato
Strumfeta78
MAAKKI
ivanicasale
Smrdica
bundevica
karakaca
KoMetaK
d77
ChillyVilly
saska1
BiKsi :)
suzanasakii
lelas
lenjivica
JednaSova
jelena*mama2andjela*
SoJa
noja
SladZana
ganedina
Star77
sareni leptir
Mili
bak
Ninana
Niny
Vuchica
PalcicaBg
leptirko82
Petkana
Sofija Veks
tara01
jovanka.draskic
hocukusurnecuzvaku
ragaco
JocY
73 posters

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 24/3/2014, 23:53

Drage moje Joko, Vanilla, Ninana takodje danasnja trudnice  trudnica , Soja, Biksi, ChillyVilly, Ragaco, Ganedina draga moja, Srculence, Milichice, Ninche  queen , Mijaki, Palcice, Karakaca, Ceco, Kusurko moj medeni, Suzo draga

HVALA vam na svoj podrsci, i navijanju!!! Obozavam vas sve nacisto!!!

 osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

Ganedina, iscitala sam i tvoj divan izvestaj iz Praga, navijam iz svog srca za tvoje dve bebice!!! Da, videla sam tvoj post, hvala ti puno na tome, amajlijo najdraza!! Hvala ti i na predvidjanju blizanacke trudnoce, to mi je od malih nogu bila velika zelja  beba  beba   cvet  cvet 
 ljubav ljubav ljubav ljubav 

Ninche hehe dve su bile blastice, ne bih se dvojkama nimalo naljutila ;)Ne znam koliko bi mi moj mali stomak podrzao veci broj  Razz c 

Ganedina i ostale cekalice, vucem jako za nosice vase, za velike bete, i za sjajnu bebecu 2014-tu godinu!!  beta beta wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd 

Naravno, ja sam presrecna, ali se jos nisam nacisto opustila, jer sam u prvoj trudnoci imala lose dupliranje bete, sada jedva cekam sredu uvece da ponovo radim betu, i da se molim da ce ovoga puta da se pravilno duplira...tesi me to sto je beta visoka, prosli put je pocela ako se dobro secam sa oko 150 13dnt-a, i nije presla vise od 650 sve ukupno, a sada je vec u hiljadama, pa mi to drzi nadu vecom...

Grlim vas puno, sve, puuuno, puno!!!  d 

 poljubac poljubac poljubac poljubac srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci


Poslednji izmenio Sofija Veks dana 25/3/2014, 01:40, izmenjeno ukupno 1 puta
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 24/3/2014, 23:55

Sto volim ovakve vesti na kutku, pa jos i duple!!!  d d d d d d d 

Ninana, odlicna beta, bice tu  beba beba Cestitke!!! Neka je trudnoca lagana! likeit likeit likeit likeit sreca sreca sreca sreca 

Sofija, zeno draga, pa beta nije beta, nego je beturina!!! Cestitke draga i neka trudnoca bude sto laksa!!! Spremajte se za trojke, kako mi se cini!  Wink osmeh srce osmeh srce osmeh srce likeit likeit likeit sreca sreca sreca igra igra igra igra igra radost radost radost radost radost jumping jumping jumping jumping 

Genedina, duso, odlican izvestaj, sve sam procitala u jednom dahu! Bices i ti praska trudnica, vidis da je Prag proradio, Erata, SOfija, ima cini mi se jos neka nova, pa si na redu ti! Za tebe posebno navijam!!!! Mnogo mi se svidja sto si smirena i opustena, sigurna sam da ces se radovati ovog puta!!! A sta su ti rekli za smrzlice, kad nisu hteli da ih vrate? Jel mozes nekad po njih, bez obzira na godine? Nije mi jasno, meni je Sonja onda, sa 39. godina i odlicnim embrionima predlozila vracanje 4 i ja prihvatila, a sad kod tebe ne moze. Mada, mozda je i bolje tako, da ti lakse protekne ova blizanacka trudnoca!  vv vv vv vv vv vv 

Mijaki, srecan pocetak!!!  tapšanje  tapšanje  tapšanje  tapšanje  tapšanje  tapšanje 

Ceco, kad ti radis betu? Navijam i za tebe jaaako, da nas obradujes i da se nasa donacija "oplodi"! tapšanje  tapšanje  tapšanje  tapšanje  tapšanje  tapšanje 

KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 24/3/2014, 23:56

Sofija, bice sve ovog puta u redu, ne brini! Malci su se cvrsto uhvatili za mamu sa ovoliko betom i ne mrdaju narednih 8.5 meseci!!!  trudnica poljubac

Ja sam podmetnula nosic, samo da se zna!  lol! lol! 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Shizika 25/3/2014, 00:04

Sofija i Ninana, chestitam na velikoj beti!  
 čestitamo  čestitamo 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 25/3/2014, 00:20

Kometa & Shizika

Hvala vam drage moje!  ljubav c 

Kometice, vucem jaaaakooo za nosic!!!  wavecrowd Nadam se i ja, sada samo da ostanem opustena, prosle godine sam bila sva pod stresom, sada je i mm primetio da sam mnogo relaksiranija, mislim da je i to dosta bitno, uz veliku veru za uspeh...

Grlim jako!!  zagrljaj   poljubac 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 25/3/2014, 00:46

Sofija Veks ::Drage moje,

Nakon sjajnih Ninaninih vesti, ja sam skoknula da uradim sva nestrpljiva do Konzilijuma i uradim betu, na 12 dnt, i beta je 3300!!!

 sreca sreca sreca sreca 

Za dva dana sledi ponavljanje...  radost radost radost radost


Sofi čestitam jeeeeeeeee igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 25/3/2014, 00:50

Ninana i tebi čestitam bravo  radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost 

Ganedina divan izvještaj svim srcem navijam i za tvoj uspjeh da se pridružiš ovim našim trudnicama  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 25/3/2014, 00:54

Hvala puno, Saskice!!  osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce srca srca srca srca srca ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav c c c c c poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 25/3/2014, 00:56

Trudnice, nece san na oci od uzbudjenja?!  Wink Wink lol! lol! Idi spavaj, bebe ce ti biti nemirne!  lol! 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 25/3/2014, 00:57

Hehe nece, pa nece, ja sam ti poznata nocna ptica Wink Trebala sam da ucim veceras, imam mesec dana do predaje disertacije, ali od uzbudjenja niti ucim, niti spavam  Very Happy 
 srca1 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 25/3/2014, 01:13

pozuri i predaj, poslije ti nema ucenja!  Ja sa jednim nisam knjigu vidjela od 6tog mjeseca trudnoce (pa ni beletristiku!) :) a kako li bi ti sa trojkama :) Nego zavrsavaj to sto prije !!! i mani se knjige narednih par godina :)
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 25/3/2014, 01:30

Hehe Ninche, obozavam te,  queen !

I ja se nadam da cu knjige, barem sto se tice formalnog obrazovanja, ostaviti za mesec dana...posle 10 godina nakon faksa mi doslo da bih mogla i da magistriram, a kada radis puno radno vreme ume da bude pun izazov  Razz A i ako ne prodjem sada, treba da prikupljam silnce novce za narednu godinu, pa bih i to ako je ikako moguce izbegla  Laughing 

Nego cu sada ako se beta bude pravilno duplirala, da otvorim bolovanje, jer nema sanse da izdrzim tempo od 10 sati na poslu i ucenje po vascelu noc i vikendom u ovoj pocetnoj fazi trudnoce...  Rolling Eyes 

 c 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 25/3/2014, 01:39

josh kad pochne da ti se spaaaavaaaaa.... auuuuuuu....  sestro slatka 
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 25/3/2014, 05:00

Sofi, mila, cestitam!!! Kako divna beta!!! Lepo ti je Ninche rekla!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 25/3/2014, 06:17

Sofija draga pa sta to moje okice vide love love love love love love love love love love 
cestitam od srca ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 
kakava divna beta d d d d 
bice tu dve bebe sigurno d d d d 
a sto se tice ucenja moracemo zajedno i ja spremam Mag. nadam se da ce nam ove bebice dati lol!

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 25/3/2014, 07:40

Sofija, cestitam od srca  igracice igracice igracice  Zaista divna beta  srca srca srca 
Odoh ja odavde, jer necu da mracim ovo divno raspolozenje na forumu...a ubedjena sam da meni ni ova VTO nije uspela  Crying or Very sad 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 25/3/2014, 07:59

Sofijaaaaaaa!kad ne padoh sa stolice kad ugledah betu!Cestitam i najdosadniju trudnocu ti zelim!Beta je ko kuca,mislim da vas ima vise!!!!!Ljubim te po sto puta!!!!! f bb bb bb bb bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo sestro slatka cveće cveće cveće 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 25/3/2014, 08:00

Ninana, Sofija, cestitam od srca!!!

Sofija, meni je beta bila 919 i niko mi nije trazio da je proveravam... to je to, velika je i sigurno su 2 bebe... cak sam vracala postove u nazad da vidim koliko su ti vratili (da nisu trojcice)...

Ganedina, drzim pesnice da ovaj put uspe i da nas konacno sve obradujes!!!
Soja, Vuchice, navijam!!!

Ako sam nekog izostavila, ne ljutite se, bodrim i navijam za sve!!! sreca sreca sreca sreca sreca sreca 
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 25/3/2014, 08:06

sandrolina ::Lales da li je dovoljno sackati sada da prodje ciklus pa ih raditi ili da pustim 2 ciklusa. od danas sam prestala sa terapijom posto je beta bila 0.
Vidi ,ja sam cekala za ogtt da radim mesec i po dana po prestanku terapije,smanjivala prednizon postepeno nekih nedelju dana da ne bude naglo.kazu da prednizon utice na glukozu i neka antitela ,tako da moj ti je savet sacekaj sledeci ciklus da prodje i onda uradi sve.Samo polako i hrabro,znam da ti se zuri ali bolje sve proveri.Vecinu analiza mozes i na uput,pa ne znam gde zivis ,ali svud se ceka tako da mozes da krenes po upute da zakazujes vec odmah.i obavezno iscitaj temu dodatne analize.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nadalica 25/3/2014, 08:08

Sofija divnoooooo,cestitam igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice  
Ogromna beta,sigurno je blizanacka trudnoca beba beba 
Reci mi molim te sta si koristila od terapije pre i posle feta?Jel ste isli iz prirodnog ciklusa ili si stimala ciklus nekom terapijom?Izvini,bas me zanima jer sam i ja imala FET,i jedino sam sada koristila utrogestan posle ET,na moje insistiranje,cisto da budem mirna.Jos jednom sve cestitke i zelim ti predivnu trudnocu.Naravno,odmah idi na bolovanje i UZIVAJ!!!!

nadalica

Broj poruka : 106
Datum upisa : 25.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 25/3/2014, 08:21

Mijaki,da ti se zelje ispune! sretan početak 
Ceco797 i Ganedina cekamo debele bete od vas pa evo roda! roda roda roda roda roda roda 
 konfete konfete konfete konfete konfete konfete 
Sofija,mnogo sam srecna! igra igra igra igra igra 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 25/3/2014, 08:36

Sofija, bravooooo  sreca sreca sreca igracice igracice igracice igracice trudnica 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 25/3/2014, 08:37

roda roda roda roda roda roda 
 konfete konfete konfete konfete konfete konfete 
Sofija, ma ja sam znala da si ti nama trudna!  A beta ti je vrtoglava!!!! A tek za dva dana al će da bude debela!!!!!igra igra igra igra igra
Sad brže bolje na bolovanje! Jel muž nastavlja sa kuvanjem????? :-D
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 25/3/2014, 08:43

Sofija Veks ::Drage moje,

Nakon sjajnih Ninaninih vesti, ja sam skoknula da uradim sva nestrpljiva do Konzilijuma i uradim betu, na 12 dnt, i beta je 3300!!!

 sreca sreca sreca sreca 

Za dva dana sledi ponavljanje...  radost radost radost radost


Pa Sofija to su TROJKE!!!  beba beba beba bebe bebe bebe  Bravooo!
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 25/3/2014, 08:45

Kad vidim koliko je lepih vesti i beta dođe mi da i ja koja još nisam počela sa stimulacijom odem da za svaki slučaj uradim betu   b  b  b f f f f možda bude nešto iz prirodnih radova....  b  b  b 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu