KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+69
lilly13
najdi10
Simona
zoxa
twinsi
Shizika
mijaki
Vanilla
srculence4me
dzefri
nadalica
ninica2
mamadabudem
Stenli
SannI-AlL
Ninche
insomnia
InNaturaVeritas
Struzzo
neca73
sandrolina
Orline
OKacica
Erata
zvoncica36
malena 92
annci
makac71
Ceca797
Strpljiva86
Likoli
anasrce
masato
Strumfeta78
MAAKKI
ivanicasale
Smrdica
bundevica
karakaca
KoMetaK
d77
ChillyVilly
saska1
BiKsi :)
suzanasakii
lelas
lenjivica
JednaSova
jelena*mama2andjela*
SoJa
noja
SladZana
ganedina
Star77
sareni leptir
Mili
bak
Ninana
Niny
Vuchica
PalcicaBg
leptirko82
Petkana
Sofija Veks
tara01
jovanka.draskic
hocukusurnecuzvaku
ragaco
JocY
73 posters

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 26/3/2014, 13:03

Nadji,nema pravila ama baš nikakvog-neko je imao svakakve simptome,neko nikakve,pa je bilo i uspeha i neuspeha,a uz to su simptomi PMS-a i trudnoće jako slični,a i od Utrogestana se mnogi javljaju...tako da ostaje dobro raspoloženje,pozitiva i nada u pozitivan ishod za neki dan.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 26/3/2014, 13:04

Ninana čestitam!

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mijaki 26/3/2014, 13:05

Vidim ovde ima dosta velikih beta a bice ih jos vise:-) meni je period bete i njenog cekanja a kasnije i ponavljanja bas bio stresan....znam isuvise dobro kako je...
nama postupak odlozen za maj. Crkamo novi protokol. Donatorki nasoj sad vise odgovara maj...kako god...mi se moramo prilagoditi. Avio karte cemo pomeriti. Ponovo rezervisati smestaj...jedino je problem odmor mm ali ako ga ne bude mogao pomeriti otici ce na dan samo da da materijal a mi cemo ostati koliko treba... da slucajno ne ostanem kod kuce za praznike vec sam sinoc rezervisala zlatibor 5 dana da se opustamo i uzivamo... ko zna zasto je ovo dobro. Ponovicu brise. Bicu jedan mesec vise na kontracepciji. Hormoni koji su inace ok ce se jos stabilizovati obzirom da sam prestala sa dojenjem krajem januara. Sve verovatno ima svoj razlog...pa neka tako i bude...

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 26/3/2014, 13:08

Drage moje došla sam da vas povučem za nosiće,mada Sofija sa svojom betom može da povuče još bolje.Ja nemam nikakve simptome,probava ok(svaki dan normalno),grudi normalne,jedem sve jedino što bih non-stop samo skitala.Jedva izdržim na poslu da neodem napolje u šetnju.Planiram da radim što duže.Ljubim vas sve i želim vam da kao ja budete trudne sa nikakvim simptomima.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ChillyVilly 26/3/2014, 13:13

Mijaki,sve najbolje ti zelim,maj je bas lep mesec za novi pocetak  igracice igracice igracice igracice igracice 
Da li je neko od vas isao u Savetovaliste za sterilitet u NF?Moja dr iz DZ mi je rekla da tamo zakazem,ali mi nista nije objasnila.Videla sam da tamo zakazuju neke intervencije,ne znam sta se jos radi u savetovalistu?
ChillyVilly
ChillyVilly

Broj poruka : 140
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 03.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 26/3/2014, 13:15

Drage devojke prvo da cestitam svim novim trudnicama i pozelim im laganu i skolsku trudnocu:
Niny trudnica , Anisrce trudnica,  Sovi  trudnica , Sladzani trudnica , Twinsima trudnica , Zvoncici  trudnica , Erati  trudnica, Ninani trudnica   i Sofiji  trudnica . Nadam se da neku nisam zaboravila  love .
Moja poslednja poruka koju sam napisla kad smo otvarali martovska jutra bila je da nam ovaj mart donese trudnica, koliko cvecu i drvecu novih pupoljcica. I izgleda da je tako.  Very Happy 
Nadam se da ce rode nastaviti neumorno da rade.  likeit 
Verujem da su nam Vuchica, Soja, Ganedina i D77 nove trudnice. Vidim da je i Brbljivi leptiric sve blize svom cilju. Neke trudnice su postale mame, nisam sigurna da sam cestitala Endzi rodjenje Maje.  Embarassed 
Navijam i za nove devojke cekalice.
Koracaljke bila sam (a i sada sam) u nekoj guzvi, ali ljubim vas sve i navijam za svaki vas korak.  love 

 d

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence4me 26/3/2014, 13:26

9. Dan ET, ß 0,4 IU/I2014.03.26

srculence4me

Broj poruka : 16
Datum upisa : 24.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od najdi10 26/3/2014, 13:33

Srculence4me, da nije rano za betu 9. dana?
najdi10
najdi10

Broj poruka : 152
Location : Beograd
Datum upisa : 24.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence4me 26/3/2014, 13:39

Draga Najdi,
Jak pms sam imala, i jutros je počelo nešto braon da mrljavi pa sam u konsultaciji sa dr uradila ß .

srculence4me

Broj poruka : 16
Datum upisa : 24.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ariadne69 26/3/2014, 13:45

Sofija prelepa beta!  igracice  igracice  igracice igracice igracice 

Zvoncice, Erata, cestitam vam, drage moje veteranke!  vv  vv  vv  vv  vv 
Vasa prica mi daje novu nadu, nadam se, da ce i mene ovaj prolecni trudnicki virus "uhvatiti"...

Cestitam i ostalim novopecenim trudnicama, nemojte mi zameriti, sto ne mogu zapamtiti sva imena, hvala Bogu, sto vas ima puno!  igracice igracice igracice igracice igracice
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od najnovija 26/3/2014, 13:47

Nova sam na forumu, odradila aspiraciju u nedelju ( 22 JC), cekam transfer u petak.
Vidim da su mlecni proizvodi najbolji za ovaj period ( surutka, sir, mleko....).
Malo sam naduta, i pomalo me bole stomak i grudi.
Trudim se da mirujem sto vise.
Jos neki saveti pre transfera ?
Kakvi su to testovi za glukozu ?
poz i svima drzim fige koje ste ispred mene.

najnovija

Broj poruka : 2
Datum upisa : 26.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ariadne69 26/3/2014, 13:50

Da li zna neko, kako se moze dobiti utrogestan na recept, besplatno? Moze li vec na osnovu Sonjinog pisma sa terapijom? Ili samo sa rezultatom pozitivne bete? Ili samo ako UZ potvrdi trudnocu?
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 26/3/2014, 14:00

Leptirce napisi mi cenovnik trombofilija za koje znas cenu,i da li za konzilijum treba uput?Gde se on nalazi?
Dr.mi je dala ove analize:
Urodjene trombofilije:MTHFER,PAI
Stecene trombofilije:ANA,ANTOASFOSFOLIPIDNA antitela,ANTIKARDIOLIPINSKA antitela,ANTITIREOGLUBULINSKA antitela,ANTIPARIJETALNA antitela,ANTIMIKROZOMALNA antitela, ANTIOVARIJALNA antitela,ANTISPERMATOZOIDNA antitela.
OGTT sa insulonemijom i C-peptir(ovo mislim da mogu u Nisu da radim).
Ako bilo ko zna gde je najjeftinije posalji te mi poruku.
Neznam dsa li da ubacim i te mutacije koje ste vi radile(faktor II i faktor V).Sta vi mislite?Zasta je to?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 26/3/2014, 14:06

ariadne69 ::Da li zna neko, kako se moze dobiti utrogestan na recept, besplatno? Moze li vec na osnovu Sonjinog pisma sa terapijom? Ili samo sa rezultatom pozitivne bete? Ili samo ako UZ potvrdi trudnocu?

Meni nisu hteli dati na recept dok ne donesem rezultat pozitivne bete, e sad ne znam mozes li negde iskamciti recept mimo ovih pravila. affraid 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od najdi10 26/3/2014, 14:17

Jao Srculence, pa jel bilo neke najave da ce se desiti to mrljanje??
Sada sam van sebe kada sam procitala  tuga  Ljubim te, drzi se.
najdi10
najdi10

Broj poruka : 152
Location : Beograd
Datum upisa : 24.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 26/3/2014, 14:22

srculence4me ::9. Dan ET, ß 0,4 IU/I2014.03.26
Žao mi je.

-------

https://kutak.forumotion.com/viewtopic.forum?t=2841

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu