KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+69
lilly13
najdi10
Simona
zoxa
twinsi
Shizika
mijaki
Vanilla
srculence4me
dzefri
nadalica
ninica2
mamadabudem
Stenli
SannI-AlL
Ninche
insomnia
InNaturaVeritas
Struzzo
neca73
sandrolina
Orline
OKacica
Erata
zvoncica36
malena 92
annci
makac71
Ceca797
Strpljiva86
Likoli
anasrce
masato
Strumfeta78
MAAKKI
ivanicasale
Smrdica
bundevica
karakaca
KoMetaK
d77
ChillyVilly
saska1
BiKsi :)
suzanasakii
lelas
lenjivica
JednaSova
jelena*mama2andjela*
SoJa
noja
SladZana
ganedina
Star77
sareni leptir
Mili
bak
Ninana
Niny
Vuchica
PalcicaBg
leptirko82
Petkana
Sofija Veks
tara01
jovanka.draskic
hocukusurnecuzvaku
ragaco
JocY
73 posters

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 24/3/2014, 21:42

Very Happy   Razz   Wink 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 24/3/2014, 21:42

Sofija prekrasno predivan dan srca srca igracice igracice d d d d b b b b konfete konfete konfete konfete čestitamo čestitamo čestitamo navijači2 navijači2 navijači2 

ČESTITAM OD SRCA
ja sam presrecna
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 33
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 24/3/2014, 21:43

Jocy, Joko

Hvala vam obema od srca, drage moje!!

 c   srcasti poljupci 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 24/3/2014, 21:47

meni idu suze od srece  beba beba beba ljubav 
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 33
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanilla 24/3/2014, 21:49

Cestitam Sofija  f Divna i ohrabrujuca vest i za nas ostale!
Cestitam i ostalim devojkama na pozitivnim testovima, nova sam pa ne mogu sve da vas pohvatam!  Embarassed 
Sandrolina zao mi je jako, i ja sam pre par dana prosla kroz to...
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninana 24/3/2014, 21:52

Sofija, cestitam, predivna ogromna beta! Zelim ti divnu trudnocu  ljubav ljubav ljubav vv vv vv konfete 
Ninana
Ninana

Broj poruka : 149
Datum upisa : 23.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 24/3/2014, 21:52

Sofija Veks ::Drage moje,

Nakon sjajnih Ninaninih vesti, ja sam skoknula da uradim sva nestrpljiva do Konzilijuma i uradim betu, na 12 dnt, i beta je 3300!!!

 sreca sreca sreca sreca 

Za dva dana sledi ponavljanje...  radost radost radost radost

Tooooooo, Sooofijaaaaa   d d d d d d d d d d d 
 vv vv vv vv bb bb bb bb d d d d d 
 igra igra igra radost radost radost radost jumping jumping jumping 
 good job bravo bravo bravo bravo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo igra igra igra igra 
 poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 24/3/2014, 21:53

Ohoho, Sofija, Ninana, sve čestitke obema i da vam trudnoće proteknu onako kako samo zaželite, lagano i sa što manje trudničkih zahebancija!

Sad vucite nosiće ostalim čekalicama, naročito našoj drugarici Ganedini, vreme je da i nju obraduju rode!

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ChillyVilly 24/3/2014, 22:00

Sandrolina,zao mi je
Ninana,Sofija...zene drage,pa to su prelepe vesti  bb bb bb bb bb bb bb 
ChillyVilly
ChillyVilly

Broj poruka : 140
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 03.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 24/3/2014, 22:02

Ovo je prava godina za bebe,mislim da će ih biti više nego ikada na Kutku!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 24/3/2014, 22:05

Sofije zenice draga , cestitam ti tvoju blizanacku trudnocu . Sad lepo mozes na miru da uzas i radujes se sa tm i vasim bebicama , vala ste to i zasluzili. ne znam da li si procitala moj 1 post od veceras gde sam ti napisala da si garantovano trudna . Jel vidis da sam skroz bila u pravu kao i mnogo puta i za druge cure . Mnogo mi je drago i bas sam jako srecna zbog tvoje trudnoce .
Nista ne brini ,ovaj put ce biti sve kako treba,vidis kolika ti je beta ,sto znaci da su se bebe toliko jako zakacile za svoju mamu da ce garantovano tu i ostatinarednih 9 meseci .

Moram da primetim da nam je ova 2014. godina fenomenalno krenula, da imamo bas puno trudnica kao nikada do sada , nadam se samo da cui ja upasti u tu veliku sjajnu grupu. Samo neka se ubuduce tako i nastavi, ovoce nam bas biti godina beba .Ima i onih kojima ova god. na zalost u tom smislu nije dobro pocela , ali ima jos puno do 31.12. a samim tim i dosta sanse da se situacija promeni .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ChillyVilly 24/3/2014, 22:05

Ganedina,izvestaj je divan,jedva cekam da nam saopstis jos lepse vesti,pa da se svi radujemo... srca1 srca1 srca1 srca1 
ChillyVilly
ChillyVilly

Broj poruka : 140
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 03.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence4me 24/3/2014, 22:05

Čestitam od <3 novopečenim trudnicama.



Mene i dalje ne pušta pms :'(

srculence4me

Broj poruka : 16
Datum upisa : 24.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mili 24/3/2014, 22:21

Sofija cestitam..predivna beta  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice b b b b b b vv vv vv vv vv vv vv vv uzivaj ljubav 
Mili
Mili

Broj poruka : 194
Datum upisa : 10.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 24/3/2014, 22:25

Sofija, imas li ti prostora za trojke??? Very Happy
Ninana, divno!
Ganedina - sve znash draga, drzim palceve jako, najjace!!!!

 osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce 
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mijaki 24/3/2014, 22:41

Sa srecom novim trudnicama a cekalicama zelim veeeelike bete! Negde procitah da je zvoncica trudna. Dusha ako cita - da zna, mnogo me je obradovala.... svako cekanje i strpljenje se isplati... zvoncice zelim ti mirnu i dosadnu trudnocu!:-)

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mijaki 24/3/2014, 22:48

Mi se spremamo put praga again. Ista prica. Ista donatorka. Ja sam na microginonu do 4 aprila i onda klasika. Estrofem do uz. Kupljene avio karte. Rezervisan smestaj. Vodimo i malu cehinju:-) ali i babu:-)))) ide mm ali oni nam uvek zamrznu deo materijala zlu ne trebalo za svaki slucaj sto je meni suler jer moze da zatreba... ove nedelje ponavljam briseve obzirom da sam imala entrococus u malom broju pa sam pila antibiotik. Hormoni su ok. Tsh blizu dvojke. Miljic zakazan za 5 april da ordinira fragmin protokol. Eto. Pripreme u toku. Nadamo se najboljem. Znamo da kombimacija mm i ova donatorka funkcionise. Trazicu kao i prosli put picsi plus hatching a sada i embriogen. I sve sto imaju (ja sam toliko dosadna da nema sanse da me odbiju). Embriolog nam je prosli put bila mlada mislim da je Irena tako da mi je to svejedno ali na direktnom kontaktu sa Sonjom insistiram. Koordinator mi je Mirna. Ako mi ne odgovori i roku od 4h ja je zovem na mobilni dok se ne javi... pritisak je cudo:-)

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mijaki 24/3/2014, 22:50

Eto devojke.... kuckacemo se jos...:-) i da - bez tri embriona se ne vracam za Bg. Sanse nema... volela bih ovoga puta batu i seku odjednom i onda mirna Backa:-)

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 24/3/2014, 22:54

Ninana,Sofija kakve divne vesti  sreca sreca sreca sreca 

Cestitam vam od srca,bas ste me obradovale! Zelim vam mirnu i lepu trudnocu,uzivajte drage moje...  ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 24/3/2014, 22:56

Mijaki, da ti se zelje ispune!!!! Sretno!
 bebe bebe 
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 24/3/2014, 23:03

Sandrolina,zao mi je  zagrljaj bitno je da imas plan za dalje i sledeci put mora da uspe
Ninana,Sofija drage moje ,pa to su prelepe vesti kakve bete  f f f  Sofija vise ti ne saljem jato  roda roda roda mislim da su dosta
Koliko su me obradovale ove bete da cas placem cas se smejem cure vucite za nos
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ceca797 24/3/2014, 23:06

Sofija, tako mi  je drago da si  trudnica i da je tako lepa beta.Verujem da cemo jos do kraja meseca cuti pozitivne bete.
Nadam se da gazim tvojim stopama roda 
Devojke sve ste divine sto bodrite nas cekalice bete, a takodje tugujete kada je beta negativna.Jednom sam napisala, da nepisem mnogo, ali sam uvek sa vama, da se radujem i tugujem.
Puno vas grljenje i navijam za ovakve bete kao sto je Sofijina vv b igracice ljubav
Ceca797
Ceca797

Broj poruka : 49
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 15.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 24/3/2014, 23:17

Ceco, držim fige i tebi jako!

Mijaki, srećno u novom postupku!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 24/3/2014, 23:23

Mijaki  sretan početak  tapšanje  tapšanje  tapšanje  tapšanje  tapšanje 

Ganedina draga da poskočim malo za tvoje bebice  vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

Sofiiiii  sestro slatka  jesam li ti rekla ? nemam reči  čestitamo čestitamo čestitamo bravo bravo bravo bravo bravo igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra d d d d d d d d d d d d d love ljubav ljubav ljubav
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 24/3/2014, 23:31

Sofija, nemam rijeci...Ninana, stq reci...vas dvije zene ste me natjerale na suze...juuuuupiiii.ma divno.....pisem sa telefona pa nemam smajlica...ali vi ste zaista divne, bete fantasticne ...navijala sam za vas, citala vas e sad cu boga mi da se radujem :-)

Genedina, ja sam uzivala citajuci tvoj izvjestaj...draga, divan je, a najdivnije su dvije male mrvice :-)

Ljubim vas sve redom, odoh sretna u krevet...sutra na konsultacije :-)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu