KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+69
lilly13
najdi10
Simona
zoxa
twinsi
Shizika
mijaki
Vanilla
srculence4me
dzefri
nadalica
ninica2
mamadabudem
Stenli
SannI-AlL
Ninche
insomnia
InNaturaVeritas
Struzzo
neca73
sandrolina
Orline
OKacica
Erata
zvoncica36
malena 92
annci
makac71
Ceca797
Strpljiva86
Likoli
anasrce
masato
Strumfeta78
MAAKKI
ivanicasale
Smrdica
bundevica
karakaca
KoMetaK
d77
ChillyVilly
saska1
BiKsi :)
suzanasakii
lelas
lenjivica
JednaSova
jelena*mama2andjela*
SoJa
noja
SladZana
ganedina
Star77
sareni leptir
Mili
bak
Ninana
Niny
Vuchica
PalcicaBg
leptirko82
Petkana
Sofija Veks
tara01
jovanka.draskic
hocukusurnecuzvaku
ragaco
JocY
73 posters

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 25/3/2014, 12:11

Sofija Veks ::Erata,
Znam i sama, to mi i mm kaze, ali ovde su samo alapace, sto se tih stvari tice, koleginica koja sedi sa mnom u kancelariji je takodje preko VTO-a dobila bebu, i ubise od ogovaranja i ne znam cega vec, da mi se smucilo iskreno...

Sofija, a šta pričaju o toj koja je dobila bebu putem VTO? Baš me interesuje. Ja tebe potpuno razumem, samo sam ja malo drugačija, da ne kažem da sam za*eban igrač kada me neko dirne na pravdi Boga. Kod mene u firmi znaju za vto i baš takva jedna alapača je pričala o bivšoj koleginici koja je zatrudnila prirodno, sa naglaskom na prirodno, nakon više neuspešnih vto. Žena sada živi u inostranstvu, pa je nekome verovatno javila. Mene to prvo iznervira, zašto je došla to meni da kaže i kada kaže to prirodno, kao da mi se smeje u facu. Nakon pola sata, zove nas direktor na sastanak. Odemo nas nekoliko i ona će njemu u sred sastanka: Ej direktore, zamislite šta ima novo, ta i ta je zatrudnila, ali prirodno. Čovek je iskulira, a ona opet: Pa jeste li čuli? Prirodno!
Tu meni udari krv u glavu i kažem: Ajde mi molim te reci da li znači da kada se rodi dete putem vto da je to nešto neprirodno, veštačko? Zašto potenciraš tu priču celi dan? Ona se šokira i postidi i krene: Pa ja tebe nisam želela da uvredim, izvini! Ja joj kažem pred svima: Slušaj me seljančuro! Ne možeš ti mene da uvrediš kada ti meni nisi niko i ništa. Ne postojiš! Ali ti ne dozvoljavam ni da pomisliš da možeš da me kinjiš. I odakle ti ideja da će ta cura baš tebi reći da je zatrudnila putem vto? Verovatno je skontala kakvih seljančura ima, pa krije. Evo i ja ću da ti kažem kada zatrudnim da je prirodno i šta hoćeš?
Ja sam mislila dobiću otkaz, a ispalo je da su me svi podržali - i direktor i ostale kolege, a ona se krila od mene. Ne dam da me neko dira, da mi sutra provocira dete, bilo zbog vto, bilo da je usvojeno...takvima sam u stanju oči da izvadim!

Brbljiva, bravo, srećan početak i srećan završetak ti želim.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 25/3/2014, 12:16

Leptiricu bravo za konacan pomak i pocetak postupka.Svaka cast i Genesisu,zaista su divni  osmeh srce 

Anasrce  srca  srca  srca 

Nadalice glavu gore,idemo dalje...  zagrljaj 

Sofijice i danasnji dan si mi ulepsala  d d d Navijam za dve  beba beba 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 25/3/2014, 12:19

Nadalice, sandrolina zao mi je drugari ali drzimo palceve za sledece uspjesne i bebece korake  osmeh srce  osmeh srce 

Ninana,Sofija trudnica trudnica d d d d d d d d d d d d 

Anansrce tooooooooooooooooooooooo  srce cuces muzikicu sledeci put.

Leptiricu  vv  vv  vv za NS i dr koja je divna stvarno. Na kraju sve se stvari sa razlogom dese.

SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 25/3/2014, 12:20

Sofija cestitam!!!! Propustila sam vest kada si je objavila!!!!!
Super, super  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 25/3/2014, 12:21

Devojke ja se izvinjavam svakome koga propustim, jer ne dolazim svaki dan pa ne mogu sve da ispratim. Crying or Very sad 
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 25/3/2014, 12:23

Erata draga

Svaka cast na odgovoru! Ja sam ti inace u privatnom zivotu mnogo ostrija, i nemam dlake na jeziku. Na poslu sam oduvek bila drugacija - diplomata u svakom smislu, nikada se nisam zamerala ni sa onima koji su me zaista nervirali i bili veoma neprofesionalni. Naravno, ne ostanem im duzna, ali nikada nisam nikoga direktno konfrontirala, nego na finjaka, tipa "osveta je najbolja kada se servira hladna"...

Sto se tice njihovog ogovaranja moje koleginice (plus imam i kolegu koji je dobio putem VTO bebu, i jednu koleginicu koja je veoma draga a kojoj nazalost prvi IUI nije uspeo, sa mnogo, mnogo komplikacija kod Papica), i svi ostali (nas je bilo 70-ak, sada nas ima 50-ak, i pola su zene, a zene su te koje su pune gorcine (cast izuzecima!), sve su dolazile i kometarisale da oni sada imaju "vestacku decu" (!!) samo zato sto nisu pravili decu kao sav normalan svet, u dvadesetim nego su cekali tridesete (iako su oni poceli sa tom borbom jos u dvadesetim, uzas uzas kakvi kometari), iza ledja ih kao samosazaljevali, "jadna, na koga li ce to dete da lici kada je pravljeno iz epruvete, mozda su ih i zamenili i rodice neko tudje dete" (!!!), "ima sve u zivotu, ali joj Bog nije podario PRIRODNO dete, i onda dzaba sve ostalo sto ima", itd. Uzas blagi i nepojmivi!! I ne daju se razuveriti, nece da slusaju istinu, prosto im smeta, ignorisu je. A zamisli, ja radim u okruzenju tzv. "crem della crem", sve vrvi od najvisih savetnika na jednim od najvisih pozicija u zemlji, a toliki nivo primitivizma. Za nepoverovati zaista!!  affraid


Poslednji put izmenio Sofija Veks dana 25/3/2014, 12:29, izmenio ukupno 10 puta
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 25/3/2014, 12:25

Palcice, Sladzo, Neco

da vas zagrlim jos jednom, i ljubnem slatko, medene ste!! d ljubav  srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 25/3/2014, 12:26

Leptiricu  Korak po korak na putu do bete + - Page 35 517798  Korak po korak na putu do bete + - Page 35 517798  Korak po korak na putu do bete + - Page 35 517798 za NS i dr koja je divna stvarno. Na kraju sve se stvari sa razlogom dese.


daj Boze da si u pravu ! osmeh srce 
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 25/3/2014, 12:29

Draga Sofija, i ja sam jedno vreme radila na dobroj poziciji, za odličnu platu i uslove, putovanja po Evropi itd...i tačno znam o kakvom se profilu ljudi radi. Odatle sam pobegla u firmu u kojoj je plata bila 3 puta manja, kasnila je 3 meseca i bez ikakvih beneficija. To ne savetujem nikome, ali to sam ja, ludi idealista. A i dan danas kada se setim te "elite" krv mi se sledi u žilama, koliko odvratnosti i ljigavštine, primitivizma. Ne vredi. Mi smo veoma primitivan svet. Ne kažem da su drugi bolji, ne znam kakvi su, jer nikada nisam živela u inostranstvu, ali znam kakvi smo mi.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 25/3/2014, 12:33

Ja sam zivela u inostranstvu, i tokom dela srednje skole, i tokom studija, i mogu ti reci da nema te zlobe. Ljudi se bave (uglavnom, verovatno i tamo ima izuzataka, ali ih ja nisam srela) svojim zivotima, i nema te gorcine. Ja sam odlucila da mi svakako ovo bude poslednji posao u Srbiji, da se zdravlje Boze ostavrimo kao roditelji, i onda planiramo da se odselimo, jer i meni i mm-u ta opcija mnogo vise odgovara, iz mnogo razloga, samo da se sve kockice vremenom sloze...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 25/3/2014, 12:33

Sofija pa da li je moguće da takvi ljudi postoje... Ja sam izgubila unapredjenje ranije zbog VTO i jedan posao (kad su saznali da sam isla na VTO jednostavno mi nisu produžili ugovor zbog toga i to mi je otvoreno rečeno) ali nikad nisam čula takve komentare... Sad vlasnici ne znaju za moju borbu i postadoh jedan od direktora. Definitivno je bolje ne pričati na poslu. Ali sve što si napisala, ja stvarno nemam reči za takve ljude. Svi mi imamo tendenciju da sudimo drugima zbog ovog ili onog razloga (ja se stvarno trudim da to kod sebe ispravim što više) ali suditi o nekome na osnovu njegove reproduktivne sposobnosti to je stvarno jadno.
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 25/3/2014, 12:36

ja sam htela nakon spontanog brzo da se vratim na svoj posao ,ali i je gazda dao obrazlozenje da nije dobar trenutak da se vratim na poso i da necu izdrzati psihicki sve to ..kao eto ,mislio je gazda na moje zdravlje ...bla bla ...
 u stvari ,bio je to fol kako bi me sto kulturnije otkacio s posla .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 25/3/2014, 12:42

Jadno i tuzno, Jocy.

Ja sam mm-a upoznala kada sam imala 33, on 35. Pre toga sam uvek imala duge veze, sa jednim deckom i zivela zajedno dobar deo tokom 20-ih, ali nije islo i rastali smo se.

A kada sam dosla ovde da radim pre 5 godina, nekoliko meseci pre nego da upoznam mm-a i kada sam bila solo, odmah su mi jos tokom prve nedelje na poslu neke od koleginica rekle/pitale da li sam ja "karijerista po svaku cenu". Ja sam ih u zbunu pitala sta to znaci, a one su mi odgovorile da sam slatka, a tako matora (!!) i neudata/bez decka, pa da sigurno nije zato sto nemam izbora, nego da sam se zbog karijere odlucila na solo zivot bez porodice i dece! Ja sam ostala u totalnom shoku! Niti su znale nista o meni, samo koliko imam godina, 33  dakle u to vreme. Ja sam im naravno rekla da to apsolutno nije tacno, da ja volim da imam dobru karijeru, ali su mi porodica i prava ljubav na prvom mestu, samo da prosto stvari sa bivsima nisu kliknule na taj nacin. One su me gledale u neverici, videla sam iz pogleda da mi ne veruju, i dobacile ironicno da dok one peglaju ves svojim muzevima i deci, ja idem u klabing cele noci, boli te ****. Danas sam udata, mm i dalje sam pegla sebi stvari ,a u klabing i dalje idemo. Primitivizam na kubni, draga moja, ako nisi isti kao vecina, smetas, ne smeju ni da pomisle da zivot moze da bude vedar i ostvaren bilo da si solo, u paru,braku porodici, itd...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 25/3/2014, 13:06

drage moje,
danas je nov dan, malo je bolje ali nasa je borba takva...
Sofija bolovanje moze da ti otvori ili dr.opste prakse ili ginekolog moze da ti u kartonu naznaci VTO a na doznakama odrzavanje trudnoce, sto se polsa tice zabole te dupence, kolektiv je muzno zlo i prolazni ljudi u tvom zivotu.
ja na poslu nisam krila od jednog dela da idem na VTO i nisam imala problem jer sticajem okolnosti direktor je dete dobio ovim putem i ima puno razumevanje, cak mi uvek drzi fige, ali svakako ima onih koji su dosadjivali a kada radis betu a koliko to cekas i na kraju satro fora zao im...mada bisu me interesovala njihova misljenja...

inace Sofija, Ninana svu srecu sveta zelim i dobre trudnicke dane, jako mi je drago zbog vas.
Nadalice bar ja znam kako ti je ali moramo u nove pobede i glavu gore, nije nam bio period pogodan za ostvarivanje trudnoce... dace Bog sledeci put.

Nisam do sad cula za dr.Mančića i nikako da provalim sta covek radi, kako mu se zove ordinacija, volela bih da odem kod njega. Imam prosto pitanje: jer ja zakazem pregled kod njega i tada mu ponesem fasciklu sa svim analizima i kazem da imam problem sto bude sve ok ali nikako da se bebice prikace.
Tek terba da uradim tarzene biohemijske i imunoloske analize.

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 25/3/2014, 13:25

[quote="Sofija Veks"]Drage moje,

Nakon sjajnih Ninaninih vesti, ja sam skoknula da uradim sva nestrpljiva do Konzilijuma i uradim betu, na 12 dnt, i beta je 3300!!!

 sreca sreca sreca sreca 

Za dva dana sledi ponavljanje...  radost radost radost radost[/quote

BRAAAAAAAAAAAAAVOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!  poljubac  Kakve divne vesti!  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra 
 navijači1  navijači1  navijači1  navijači1  navijači1  navijači1  navijači1  navijači1 
A sta da ti kazem, osim da se opustis i uzivas u najdosadnijoj trudnoci na svetu!!!

Procitah sada i onaj drugi, ruzniji deo sa posla, te te molim i preklinjem, skloni se od tih pakosnih i odvratnih ljudi. Zgrozena sam. Nemoj dozvoliti da te zrace njihove negativne zle misli. Pih! Malogradjanstina!!! Tvoje bebice (sa ovakvom betom, zaista je suludo pricati u jednini) treba da uzivaju samo u dobrom drustvu, a to ovi tvoji sa posla definitivno nisu! Pa mogu da budu savetnici na najvisem nivou koliko hoce! Znaci draga, bolovanje, disertacija, mazenje stomaka.... i samo veseeeeloooo  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 25/3/2014, 13:26

Ana Srce, pa za tvoje srce milion srca od mene ....
 srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca 
Cestitam od srca, imenjakinjo  osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 25/3/2014, 13:47

Sandrolina, Mančić se bavi kineskom medicinom i akupunkturom. Ništa ti njemu ne nosiš od nalaza. Dođeš, ispričaš svoj problem i to je to. Meni je pored pojma "hladna materica" ustanovio i niz nekih drugih stvari, a telo je jedno, pa ako imaš problem npr. sa bubrezima, to ne znači da su samo bubrezi u pitanju, već se remeti celi sistem. Ukucaj na google "cold uterus". To je poznat pojam u kineskoj medicini i devojke u inostranstvu se ozbiljno time bave, idu na akupunkturu, koriste kineske čajeve itd. Na mnogim stranim forumima se ozbiljno priča o tome. To što radiš imunologiju i trombofilije je nešto drugo i nema veze sa ovim. Ako npr imaš mutacije, ideš kod hematologa da ti prepiše terapiju u sledećem postupku.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 25/3/2014, 13:49

Nadalice, žao mi je draga, novi plan je često lek za dalje! I neki odmor i more!

Anasrce, divno za srce , sad kači neki lep tiker!

Sladžo, srećno sutra na uz, ako sam potrefila i zapamtila datum! Je l ono bi i twinsi ide sutra na uz?!

Brbljiva, srećno sa Kopitovićkom, drago mi je da si zadovoljna, nek bude bebićetno kod tebe ovaj put!

Koračaljke, srećno svima!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od najdi10 25/3/2014, 14:12

cestitam na poz betama  roda roda roda roda roda roda roda roda 

meni je 8. dan od ET-a . Iscekujem betu.
najdi10
najdi10

Broj poruka : 152
Location : Beograd
Datum upisa : 24.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 25/3/2014, 14:12

Sofija,na doznakama za posao,ne pise nigde da je ivf,samo dr zaokruzi da je odrzavanje.moze i dr opste prakse da napise bilo koju dijagnozu i da ti da bolovanje ako mu kazes sta je,da zelis da se ne zna razlog bolovanja.
mi smo primitivna sredina i svakim danom je sve gore.ja radim isto posao za koji bi se mnogi otimali i volim svoj posao,dajem sve od sebe,ali su kolege sve gore i gore.ja sam svima rekla da idemo na vto i pogresila sam.nisam ocekivala podrsku od njih ali ne i komentare tipa ,to je đavolja rabota(ovo je receno kolegi koji je u istoj prici meni nisu smeli da ne gresim dusu),kakve eksperimente radis sa sobom,napeta si i u grcu si.Sekla sam ja to,umem da odgovorim ali vise ih je i mislim da se oni mene boje,ziva enigma,imam vise energije od njih ,ne kukam ,nikog ne plujem.Skoro su i organizovali sastanak protiv mene ali sam ih argumentovano potukla.Koleginica koja je veliki vernik,isposnik itd ne moze sa mnom.jedino ja ne trazim savet od nje(a voli da je u pravu i da sve zna),ne slusam o teorijama zavere a kad okrene leđa je ogovaram.Kad je pocela da radi i kad je saznala zasto jurim doktore,rekla mi je da je to super ,eto Bog hoce mene da postedi od nastupajuceg vremena ,pa mi ne da decu.pa ja nisam ok.kolega sa tri meseca staza,ima problem sa sujetom,pa mu smeta kad mu nesto kazem kao neko sa najvise iskustva.a i drzi stranu verniku.zato mislim da sve ovo ima veze sa vto,jer drugi misle da mi od hormona ludimo,pa ajd kad neko padne i mi ga malo gazimo.nemilosrdno.
Koleginica ,mlada bila pod stresom sto ne ulazi trudna u brak,uputila sam je  je na doktore i ona prirodno i ostala trudna ,posle Hsg i terapije koju je njen muz dobio od urologa na kojeg ih uputih.Zadnjoj mi saopstila da je trudna.sad je ponovo trudna i ona i veliki vernik,izvode ritualni ples  u kancelariji i pricaju da samo prave zene i muskarci dobijaju decu,eto vernik je njoj rekla da ne ide kod lekara jer njoj to ne treba ,samo se ona plasila puno.
ja im skresah ,da za sterilitet uvek postoji resenje ako se samo postavi dijagnoza i da odgovarajuca terapija i da ja sa 20 godina nisam htela decu ,tad sigurno ne bi bilo problema.sad imam rezultate bolje nego neka mnogo mlađa zena ,ali sta je tu je,godine nisu na mojoj strani.
tako da ja zene ozbiljno mislim kad kazem da smo sve mi nekako sazrele,pogledale na svet drugim ocima,izmenile neka svatanja i postale bolje.Blago nasoj deci sutra.


Poslednji put izmenio lelas dana 25/3/2014, 14:19, izmenio ukupno 2 puta
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 25/3/2014, 14:13

Hvala Annci punooooo  osmeh srce 
Pored toga sto smo imenjakinje vodi nas i ista dr  yes 

Biksic evo odmah cu  queen 
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 25/3/2014, 14:17

Onda  igra i za nasu doktorku!
Ona je prvenstveno diiivan covek! Neka si nam, vala, osvetlela obraz  f f f 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 25/3/2014, 14:21

Annchi

Hvala puno draga!!  srca srca srca srca srca 

Sandrolina, Annchi, Lelas

Slazem se u potpunosti sa vama. Puno ljudi hejtuju sve zivo, iz cistog licnog nezadovoljstva. Ja licno mislim da oni dovoljno ne vole sebe, jer da vole, usresredili bi se na ono sto njih cini srecnim, i bili bi otvorenog srca i radovali bi se tudjim lepim vestima, umesto zluradosti i sujete. To je izmedju ostalog i moja dodatna motivacija da lepo odem na trudnicko...

Najdi, dobrodosla i ovde, navijam za tvoju veliku betu za neki dan!!  igracice igracice igracice igracice igracice 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 25/3/2014, 14:21

Malo smo se susretale za vreme vto, radila mi je aspiraciju i par uz, ali cu sad trudnocu voditi kod nje :)
Ajde nemoj dugo da te cekam  sreca 
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 25/3/2014, 14:23

Najdi ,evo roda! roda roda roda roda roda igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu