KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+69
lilly13
najdi10
Simona
zoxa
twinsi
Shizika
mijaki
Vanilla
srculence4me
dzefri
nadalica
ninica2
mamadabudem
Stenli
SannI-AlL
Ninche
insomnia
InNaturaVeritas
Struzzo
neca73
sandrolina
Orline
OKacica
Erata
zvoncica36
malena 92
annci
makac71
Ceca797
Strpljiva86
Likoli
anasrce
masato
Strumfeta78
MAAKKI
ivanicasale
Smrdica
bundevica
karakaca
KoMetaK
d77
ChillyVilly
saska1
BiKsi :)
suzanasakii
lelas
lenjivica
JednaSova
jelena*mama2andjela*
SoJa
noja
SladZana
ganedina
Star77
sareni leptir
Mili
bak
Ninana
Niny
Vuchica
PalcicaBg
leptirko82
Petkana
Sofija Veks
tara01
jovanka.draskic
hocukusurnecuzvaku
ragaco
JocY
73 posters

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninana 24/3/2014, 18:52

Koračaljke moje drage, moram da vam se zahvalim puuuno na pomoći i dobronamernim savetima, sve ste bile u pravu ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav Ako nekog bude zanimalo mogu kasnije napisati malo o mojim mukama prouzrokovanim kombinacijom blagog hipera, usporenih creva zbog utrića i bolovima treće vrste i načinima borbe protiv istih, možda će nekome biti od koristi.
Sada imam važniju vest: 13 dpt trodnevnih embriona beta 617  sreca sreca sreca
Kakva je ovo sreća, iskreno je želim svima vama divnim ženama i verujem da će tako i biti!
Sandrolina, uz tebe smo, a bićemo i sledeći put kada će biti razloga z radovanje  zagrljaj srca1 
Nadalice, drži se hrabro, čula si Jelenino iskustvo, želim ti da i kod tebe bude isti slučak!  zagrljaj 
Ganedina draga, mislim na tebe i navijam jaaako!  konfete 
Sofija, sitno, sitno do bete, želim ti da jednu divnu i trocifreno brojku navijači1 
Koga sam izostavila, vratiću se da podržim, a evo i jednom kolektivno da poskočim za sve čekalice  vv vv vv vv vv vv vv vv vv 
Ninana
Ninana

Broj poruka : 149
Datum upisa : 23.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 24/3/2014, 18:54

Draga Ganedina, ostalo mi je jos 11 smrzalica u Pragu, tako da za to nista ne brinem.
Malo me zbuni moja koordinatorka koja mi je poslala ove analize i rekla mi da mogu da uradim analize bilo kada i da nije potreba nikakava pauza izmedju i da sledeci postupak mogu uraditi kada god budem htela? pa se plasim sobzirom da sam svaki dan pila estromen 3 x1, aspirin, prednizol, folnu kiselinu i koristila untrogestan da slucajno sav ta kolicina lekova ne utice nesto na trazene analize...
a drage moje devojke hvala vam na svim recima i podrsci, ali moram da vam se pohvalim uspela sam da ne placem zbog rezultata betei evo sve vas  d  d

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mili 24/3/2014, 18:56

Ninana cestitammmmmmmm igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice srca srca srca srca srca srca zelim ti laku trudnocu..vuci nas za nos sreca 
Mili
Mili

Broj poruka : 194
Datum upisa : 10.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 24/3/2014, 18:57

Ninana  srca srca srca 617  srca srca srca 
 čestitamo čestitamo čestitamo bravo bravo bravo srca srca srca 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 24/3/2014, 19:05

Ninana, bravo! Predivna beta!
Sandrolina, zao mi je,
Sofija, Ganedina, Vuchice i Sojo, jaaako navijam za vas!!!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice srca srca srca srca srca srca igracice igracice igracice igracice 
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 24/3/2014, 19:16

Ninana, cestitam  srca srca srca igracice igracice igracice igracice 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 24/3/2014, 19:18

Ninana , cestitam ti od srca . Prava si srecnica, a beta ti je prelepa , prava BLIZANACKA .

Vuci nas za nos nas cekalice pre svega - Sofiju, mene, Vucicu, Soyu. Nadam se da nikog nisam ispustila . Raduj se draga , uzivaj. I da ti trudnicki dani budu veseli , a trudnoca skolska .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 24/3/2014, 19:21

Ninana

Divna beta, cestitam draga!!!  ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 

 vv vv vv vv vv vv 

Drage moje, hvala svima na navijanju, mozda me Ninanina sjajna beta stimulise da uradim i ja moju ranije, danas mi je 12-ti dan nakon transfera...javicu vam sta odlucim  c 

Ganedina, jedva cekam tvoj izvestaj, i navijam od srca za tvoje bebice!!  wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 24/3/2014, 19:22

Nianana cestitam,bas lepa beta Very Happy Very Happy Very Happy radost radost radost radost radost radost radost radost radost 

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 24/3/2014, 19:37

Ninana, cestitam, divno  Very Happy.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 24/3/2014, 19:42

Ninana ,predivna beta!!!Cestitam i skolsku trudnocu ti zelim! srca srca srca 
Sandrolina ,skidaj se sa prednizona polako i tek onda pocni sa analizama.moze da atice na antitela i glukozu,zato bolje sacekaj.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 24/3/2014, 19:45

Lales da li je dovoljno sackati sada da prodje ciklus pa ih raditi ili da pustim 2 ciklusa. od danas sam prestala sa terapijom posto je beta bila 0.

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od insomnia 24/3/2014, 19:54

Ninana čestitam, divna beta!!!  b b b b b 

Sandrolina  zagrljaj
Ne moraš ništa čekati, te analize nemaju veze sa terapijom koju si primala, slobodno počni odma. Ja sam odmah posle prve neuspele vto uradila sve analize. A što se tiče terapije, prekinula sam odmah, sve.
insomnia
insomnia

Broj poruka : 243
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 24/3/2014, 19:59

Sandrolina,žao mi je što nije uspelo ovog puta,ali vaši smrzlići čekaju i u pravom momentu-biće sreće!
Mislim da bi Pronison trebalo postepeno ukuidati.

Ninana,čestitam,neka je sa srećom!

Navijam za sve naše Koračaljke-Nadalice,Sofija,Ganedina,Vuchko,Soja i ostale koje stremite ka cilju-neka se što pre ostvari!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 24/3/2014, 20:05

Ninana, bravo curo, divna beta  good job bravo bravo bravo čestitamo čestitamo čestitamo 

Drage moje, hvala od srca na bodrenju  love love love 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 24/3/2014, 20:14

Sandrolina, draga, grlim te jako, ali, mora se dalje, a ti vec imas plan. Vec su ti devojke rekle, uradi sve sto su ti napisali sa praske klinike i vise od toga!
Da budes mirna kada odes po svoje smrzlice! poljubac


Sofija, ja uopste ne sumnjam da si ti trudna i jedva cekam da nam to i potvrdis jednom debeloooom betooom!!!  beta 


Taman mozes da prepises Ninaninu BETURINU!!! Cestitam, malena!!! Neka brzo prodju sve tegobe sa hiperom, crevima i da sto pre pocne uzivancija trudnicka  as  as  as 


Ganedina, ovo su dani kada se tvoje bebice gnezde....mazi stomacic  cveće

Sojo, duso,  ljubav
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 24/3/2014, 20:36

Evo i mog izvestaja iz Praga .

Znaci, u ponedeljak oko 9,30h smo sleteli na praski aerodrom. Sacekao nas je Simo , hladno vreme jer je duvao bas jak vetar . Odvezli smo se do hotela Galerie Rojal . Hotel nam se bas dopao. Sobe su bas velike , kupatilo lepo sa onim vecpoznatim detaljcicima tipa turpijice za nokte, tampona za usi, malih losionom itd. 4 sprata i naravno lift . Posle raspramanja otisli smo u kineski restoran na rucak koji se nalazi 15m od hotela . Inace, hotel po meni ima fantasticnu lokaciju-100m od tramvajske i mertostanice, 3 stanice od centra, 5 od PFC klinike. Mnostvo prodavnica i lokala u neposredoj blizini , za svaciji ukus . Hotel inace vrlo miran .Uvece smo prosetali po kraju i sagledali sve pradnosti pomenute lokacije .
Ujutro takodje vrlo prijatno iznenadjenje kvalitetom i raznovrsnoscu jela na dorucku .Tog dana, u utorak smo posle dorucka otisli do klinike , popricali sa Danicom i dogovorili da sutradan u 10,30h budemo tamo. Tom prilikom smo uzeli dokumenta koja smo trabali da ispotpisujemo . U povratku smo svratili do TC Harfa gde smo kuplili ponovo par garderobnih detalja na rasprodaji a potom rucali na poslednjem spratu , opet u kineskom restoranu . Ostatak dana smo prespavali u hotelu jer je to popodne padala kisa . Sutradan smo po dogovoru otisli u kliniku . Tu nam se desilo nesto bas nepradvidjeno , srecom s dobrim ishodom .Naime , mm je imao poblema sa davanjem materijala , koje saznanje me bas sokiralo . Medjutim , Danica je rekla da se ne sekiramo jer nema potrebe za tim zato sto postoji zamrznut njegov materijal od proslog puta , juna 2013. god. Moram priznati da me to saznanje isto tako iznenadilo , jer ja do sada nisam imala pojma o tome, zato sto to tada nije ni pominjano niti naplaceno . Onda me Danica odvela na UZ koji mi je radila neka nova , mnogo lepa doktorka . Napominjem da dr. Alenu koja mi je u junu radila ET nisam za sve vreme provedeno tamo ni videla i zakljucila sam da ona vise ne radi kod njih .
Na UZ dr.kaze da mi je endo 11mm , trolinijski . Moram priznati da sam tu rec prvi put u zivotu cula kad je rec o endu . Danica nam je rekla da cenam sutradam oko podne javiti koliko se j.celija oplodilo .

Uvece smo prosetali skroz do centra grada , s obzirom da se vreme bilo vec uveliko prolepsalo , mada je sve vreme duvao vetar, bez obzira na temperaturu . U cetvrtak je bio savrsen dan . Posle dorucka smo prevozom otisli do grada, a onada smo setali dok nismo popadali s nogu , sedeli i na trgu suncali se . Kad smo se vracali Karlovim mostom zove me Danica i javlja da se oplodilo 4 jajne celije i da imamo 4 embriona . Bili smo zadovoljni tom brojkom, jer sam ja znala da , ako je suditi po prethodnoj junskoj fertilizaciji na kraju moramo dobiti bar 3 kvalitetna embriona , s obzirom na odlican spermogtam i donatorku staru 24 godine . Nakon setnje smo tramvajem otisli ponovo do TC Harfa gde smo rucali na poslednjem spratu za smesne a jelovnik im se sastoji
od visevrsta gotovih jela i vrsta mesa, jeli smo pecene batake sa spanacem za 5 evra za oboje .
Sutradan na klinici prvo smo usli kod embriologa koja nam je rekla da imamo 4 cervorocelijska embriona , od kojih su 3 extra kvalitete i onaj 1 je osrednjeg . Kazala mi je da ce mi vratiti 2 a 2 zamrznuti . Ja sam rekla da ja zelim da mi vrate sva 4 i zbog mojih godina , a ona mi je rekla da ce dr. Sonja doneti konacnu odluku o tome . A kad sam dosla na sam ET Sonja je rekla da ce mi iipak vratiti samo 2 a preostala 2 zamrznuti , jer jei blizanacka trudnoca visokorizicna . Ono sto je na ET za mene ponovo bilo veliko iznenadjenje jeste to sto me je Sonja pre vracanja embriona pogledala i rekla da je endo malo deblji - 15mm ali je dobre strukture, gde sam ja zamalo pala sa stola jer mi nije bilo jasno kako je to uopste moguce , kad mi je njihova dr.gledala i reklada je on 11mm, i naravno od toga dana sam krenula sa utrogestanom vaginalno. A 5 dana pre tog UZ bio je tek 8mm . Nakon ET pitala sam sestru Sladju da li mogu da ostanem da odlezim malo duze/ I ostala sam da lezim tacno 2 sata , s tim sto sam posle 1 h isla u WC . Onda sam bila kod Sonje u kancelariji gde smo pricale oko 20 minuta, kojom prilikom sam se pitala sve sto mi je palo na pamet . Rekla mi je da su po nekima oni prestrogi kad su donatorke u pitanju , u smislu da odbacuju one koje imaju i neku heterozigot mutaciju , jer 2 heterozigota kad se spoje mogu dati homozigot za tu konktetnu bolest .Ostalo je samo par pitanja koje joj nisa postavila , jer se tada nisam mogla bas svrga setiti .
Onda smo nase 2 mrvice poveli sa nama u hotel gde smo stigli oko 13,30h. Mm je u medjuvremenu opet kupio batake i spanac i kasnioje smo rucali u sobi. To popodne i celo vecesam celo prelezala, samo do toaleta, nisan se cak te veceri ni prala . Sutradan smo se nakon dorucka vratili u sobu , ja sam ponovo lezala do 13h, onda se spakovali i izasli iz sobe u 13,30h. Stvari smo ostavili na recepciji i otisli da prosetamo put grada , rucali u nekom restoracincu neke lepe sendvice , svratili u obliznji park , a kad smo videli da se sprema kisa krenuli smo put hotela gde smo u holu sacekali taxistu Simu koji je doao u 18,45h i odvezao nas na aerodrom . Let iz Praga do Bg je trajao 1 h i 40 min na nase iznenadjenje .
I tako smo mi stigli kuci sa nasim mrvicama u Subotu pre ponoci .
U nedelju sam ostala u Bg , odmarala , uglavnom sedeci i polulezeci polozaj . Danas sam u 10h
sela u moj mali autic i vozila ga sve vreme , imala vazdan usputnih stanica , cak svracala i u firmu zbog neke papirologije i u 16 h stigla u selo mojoj kucici .

Opustena sam , apsolutno nista ne osecam , cak me uopste ne bole ni grudi , za razliku od proslog puta . Pitala sam Sonju da li mogu da primam Progesteron , rekla je da mogu na 3.dan da bi bila psihicki mirnija. Danas sam primila drugi po redu . A ja i jesam potpuno mirna i opustena , kao da nisan ni bila na ET, samo mi ponekad to prodje kroz glavu . Bas cudno , zar ne .

Izvinite molim vas sto sam bila ovoliko opsirna i detaljna , osecam da su vam poplaveli vratovi inima koje su imale strpljenja i koje su me procitale do kraja . Obecavam , necu vise .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 24/3/2014, 21:18

Ninana cestitam na tako lepoj beti, neka bude skolski do kraja  radost radost radost radost radost radost radost 

Ganedina divan ti je izvestaj, lepo vam bilo, sada neka te mrvice ostanu kod mame narednih devet meseci, navijam jako, najjace za takav scenario  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

Mada bih se samo osvrnula na onu tvoju konstataciju da su imali zamrznuti materijal tvog supruga iz prethodne godine, a da vi to niste znali, ne znam jeli to sme uopste da se radi bez saglasnosti Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Shocked
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 24/3/2014, 21:25

Genedina divan ti je izvestaj, bar ste lepo iskoristili vreme i odmorili, sada uzivaj i cuvaj bebice, neka ostanu tu narednih 9.meseci  sreca

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 24/3/2014, 21:32

Sandrolina, jako mi je zao,ali kreni u nove pobede zagrljaj zagrljaj 

Ninana, divna ma predivna beta ČESTITAM  trudnica beba beba 

Sofijice b b b za tvoju veliku betu

Genedina , ti si nam ovog puta pobednik i trudnica beba beba 
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 33
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 24/3/2014, 21:33

Drage moje,

Nakon sjajnih Ninaninih vesti, ja sam skoknula da uradim sva nestrpljiva do Konzilijuma i uradim betu, na 12 dnt, i beta je 3300!!!

 sreca sreca sreca sreca 

Za dva dana sledi ponavljanje...  radost radost radost radost
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 24/3/2014, 21:34

Sofija,predivnooooooooo!!!!!Čestitam od srca!!!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 24/3/2014, 21:36

Hvala Ragaco!! osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

Bas sam se zacudila cetvorocifrenoj beti, gledala sam nekoliko puta onaj izvestaj  Razz 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 24/3/2014, 21:41

Ja nikada nisam čula ni videla toliku betu 12dpt,imaćeš ti tu pune ruke bebica!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 24/3/2014, 21:42

Ooooooooooooooo jeeeeeeeeeeee super Sofija bas mi je drago jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiii  sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu