KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Martovska jutra u susret rodama :)

+37
djole42
Orline
buby
JAmajka
twinsi
Simona
Tinche
lelas
mamadabudem
karakaca
lenjivica
caci
Vuchica
Sofija Veks
KoMetaK
Niny
emilie
missile
HappyGirl
maus
Shizika
Sofka
dr mali pariz
BiKsi :)
SoJa
cufta
fight&faith
MAAKKI
leptirko82
bak
hocukusurnecuzvaku
nina :)
Endzi
JocY
LaFolie
Ema78
SladZana
41 posters

Strana 9 od 28 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 18 ... 28  Sledeći

Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 9 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od leptirko82 10/3/2014, 12:06

Dobar dan, divan dan, Sladzina beta porasla!Jupiiii!!!
Maus, Mima, draga, hvala ti na lepim recima!!!
Samo da uvce sto pre prodje! Ja sam u prevozu sa ooogromnim plisanim medom , poklonom od mojih petaka. To mi je samo jos jedan znak da cu biti mama uskoro!!;
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 9 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od JAmajka 10/3/2014, 12:10

Dobar dan devojke!

Sladžana,mlađana,što volim kad mi dan počne lepim vestima...BRAVO bravo bravo bravo bravo bravo  

Niny,ti si sledeća,,,čekamo lepe vesti i navijamo b b b b b b b 

Bixi,nadam se da je prošlo i da ste sada OK.Ljubim vas,tako malene i želim brz oporavak i povratak kući.

Maus,brzo nam ozdravi.Da si nam malo bliže,čula bi ti nas...i ja,kao Ćufta glasno pričam,a tek kad se smejem v mm šizi.Cmokić tebi i Anči.

Kod nas...rutina,posao,vrtić,trka,zbrka i uživancija.Za vikend smo bili u ŠA,kod familije...vratili se puni utisaka i još punijih stomaka...

Odoh sada da radim.Sve vas ljubim...ostajte mi zdrave i srećne. poljubci poljubci poljubci
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 9 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od SladZana 10/3/2014, 12:49

Mausice i ja cu moju svekrvu da ti posaljem, mislices da ti je sluh suvise dobar  Razz salim se naravno, da sto prije prodje, poznate su mi muke sa sinusima i usima.  Mad 

Bixi javljaj sta je bilo.  ljubav 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 9 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od MAAKKI 10/3/2014, 13:01

Dan zene  sunny 

Nije me bilo neko vreme, a ovde se svasta izdesavalo.

Sladzana beta je skolska, volim kada me nema pa dodjem na ovakve vesti  radost radost radost radost radost 

Biksi nadam se da ste obavili preglede  osmeh srce 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 9 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od nina :) 10/3/2014, 13:32

biksi dal isu gotovi vise pregledi da nam drug rucka
sladjo i ovde da ti cestitam trocifrenu betu,sad se lepo opusti i uzivaj u trudnoci
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 9 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od missile 10/3/2014, 13:53

Dobar dan. Dodjoh na brzaka da vas sve pozdravim, kad gle divnih vesti!
SladZana ::
Danas 14dpo 109,7. Ja sam svakako u grcu, ali isto mi je za nijansu lakse.
Bravo, SlaDZo!!!  x  x  x
 
Nini, ajde javljaj!  b Navijam!  b 
 
maus ::
Juce bila kod orl. Od petka pisti, bubnji...ma vozovi prolaze kroz usi. Nic ne cujem. Samo govorim: molim, sta ste rekli...Upala sinusa i svasta nesto. Jutros malo bolje jer se naizmenicno otcepljuju usi, pa na minut cujem dobro bar na jedno uho.
Ana  u petak krece na Zlatibor. A od juce pocela da kija i balavi. Nisam je dala u vrtic. Juce je pocela da pakuje stvari u kofer Rolling Eyes i jedva ceka polazak. Jos kada bi Milana poslala negde...

Ljubim vas sve do jedne!
U bre!  No  Nadam se da ce brzo proci, koliko sutra da vam je bolje  zagrljaj
 
Ljubim i ja sve do jedne, al moram da bezim!
 
ff
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 9 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od emilie 10/3/2014, 14:26

sladzooo,bravo za veliku betu.da bude skolska i laka trudnoca  srca 
sada smo koleginice  trudnica 
Maus,da sve to prodje  usne 
Biksi,nadam se da je pilence dobro
emilie
emilie

Broj poruka : 289
Godina : 31
Datum upisa : 16.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 9 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Shizika 10/3/2014, 16:31

Odlichna beta SladZo!  g g g 
 v vv trudnica vv v 
Fjuuu, Leptirko, dobro je da nisu geografija i povijest, poznajem tu nekog ambicioznog takmichara. Wink 
Svima  ff 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 9 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od karakaca 10/3/2014, 16:46

Sladzoooooo bravooooo  radost radost radost 
Ninz ajde mila ti si sledeca  navijacica navijacica 
Biksi mama koko ja bi tu majku izlemala da pamti ljubi Arsicu i javljaj ljubav 
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 9 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Sofija Veks 10/3/2014, 19:43

Sladzo

Sjano se beta duplira!! Hehe nekada hlebu i nije lose u fizideru Wink

 konfete konfete 

Grlim vas puno sve devojke drage!!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 9 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od BiKsi :) 10/3/2014, 20:05

Hvala vam drage tete i ovde.

Sladžo, bravo, samo ću reći, pu, pu, pu, usrale te koke!

Na uz ponovo isto stanje, žučna kesa kontrahovana, al vidljiva, u svako slučaju. U dnevniku sam pisala kako smo prošli, i koliko mi se srce noćas steglo i koliko sam plakala kad i on. Jecao je i cvileo, ma duša da te zaboli. Al samo kad je sve prošlo. Sutra idemo do dr da nam kaže šta dalje.

Ja sam mrtva umorna i iscrpljena, pa nemam snage da bilo šta više pišem, sve vas ljubim i stiskam.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 9 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Sofija Veks 10/3/2014, 20:21

Biksi draga, puno vas grlim oboje! Ljubi Arsu da sve bude sto pre dobro, medeni malisa...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 9 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od SladZana 10/3/2014, 21:41

Bixi i ovdje vas grlim u ljubim najvise  osmeh srce osmeh srce osmeh srce spavajte fino, pa sjutra novi dan u nove pobjede.

Endzi se danas porodila oko pola dva, rodila je Maju od 3.800kg i kaze da lici na svog tatu sreca sreca sreca 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 9 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od nina :) 10/3/2014, 22:28

cestitam maloj maji dolazak na ovaj svet
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 9 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Niny 11/3/2014, 08:35

Moja beta je 286!!!

 vv vv vv vv vv vv vv 
 b b b b b b b b b
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 9 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od leptirko82 11/3/2014, 08:40

Jupiiiiiiiiiii, Ninyyyyyyyyy!!!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 9 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Vuchica 11/3/2014, 08:40

Niny ::Moja beta je 286!!!

 vv vv vv vv vv vv vv 
 b b b b b b b b b
TOOO TOO TOOO!!! Nista manje nisam ni ocekivala, da znas!!!
vvvvvvvvvvvvvv
bbbbbbbbb
vv vvvvvvvvvvvv
bbbbbbbbb
vv vvvvvvvvvvvv
bbbbbbbbb
vv vvvvvvvvvvvv
bbbbbbbbb
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 9 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od bak 11/3/2014, 09:14

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 

Kakav divan pocetak dana!

Joj, kao da se meni desava! Zelim ti laganu i skolsku trudnocu! Ulepsala si mi celu nedelju!


 cveće 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 9 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od missile 11/3/2014, 09:32

Dobar dan!


BiKsi :) ::Hvala vam drage tete i ovde.

Sladžo, bravo, samo ću reći, pu, pu, pu, usrale te koke!

Na uz ponovo isto stanje, žučna kesa kontrahovana, al vidljiva, u svako slučaju. U dnevniku sam pisala kako smo prošli, i koliko mi se srce noćas steglo i koliko sam plakala kad i on. Jecao je i cvileo, ma duša da te zaboli. Al samo kad je sve prošlo. Sutra idemo do dr da nam kaže šta dalje.

Ja sam mrtva umorna i iscrpljena, pa nemam snage da bilo šta više pišem, sve vas ljubim i stiskam.
Pilence nase, bice dobro i to sto pre! osmeh srce
 
SladZana ::Endzi se danas porodila oko pola dva, rodila je Maju od 3.800kg i kaze da lici na svog tatu sreca sreca sreca 
Bravo Endzi!!! srca
 
Niny ::Moja beta je 286!!!

 vv vv vv vv vv vv vv 
 b b b b b b b b b

SJAJNO, NINI, CESTITAM, MA ZNALA SAM DA STE U PLUSU!!!!!
nemam reči nemam reči nemam reči

čestitamo

bravo bravo bravo bravo bravo

I eto, divan divan pocetak moje radne nedelje. Juce procitam za Sladzu, danas za Nini, nek je svaki dan takav. Cudesan je ovaj mart, zar ne? Wink
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 9 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od KoMetaK 11/3/2014, 09:39

Dobro jutro zenske!!!

Divni dani se nizu na kutku!! Sladza nas obradovala betom, Endzi bebom, pa Niny betom!!! Cestitke Niny i ovde! NEka bude sto laganije!!! radost radost radost radost radost radost radost radost 

Ajde Miss, uhvati se u kolo lepih beta, ne cekaj vise!  navijacica navijacica navijacica navijacica 

Ljubim vas, odoh da ucim!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 9 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od missile 11/3/2014, 09:52

KoMetaK ::
Ajde Miss, uhvati se u kolo lepih beta, ne cekaj vise!  navijacica navijacica navijacica navijacica 

opet me krenule prognoze od ruke, znala sam za Nini da ce biti beta plus. tako da sam brze bolje prognozirala Bakisi majski "Bixi" scenario, meni majsko-junski "Laf" scenario. Tako da mozemo u Lozanu otprilike na godisnjicu proslogodisnjeg putovanja, pa ovaj put i da zaigramo u toj fontani. Ovako, sve zajedno: vv
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 9 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Niny 11/3/2014, 09:57

Jeste Miss, ostvarile se tvoje prognoze  osmeh srce  Zato ću te povući najjače za nos kad se vidimo, pa da nam i ti budeš uskoro trudnica   trudnica 

Hvala vam drage moje punooooooooo  ljubav ljubav ljubav ljubav
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 9 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od missile 11/3/2014, 10:01

Niny ::Jeste Miss, ostvarile se tvoje prognoze  osmeh srce 

Bak, jel vidis???
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 9 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od JAmajka 11/3/2014, 10:02

Niny,diiiivna vest,bravo bravo bravo bravo bravo .Baš je lepo počeo mart.Vraćaju se rode,definitivno.Ljubim sve trudničice,mame i čekalice.Devojke,baš je lep ovaj svet. sreca sreca sreca 
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 9 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od bak 11/3/2014, 10:29

Miss, ne smem da sumnjam  Wink 

Jamajka, bas tako  sreca sreca sreca 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 9 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 28 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 18 ... 28  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu