KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Martovska jutra u susret rodama :)

+37
djole42
Orline
buby
JAmajka
twinsi
Simona
Tinche
lelas
mamadabudem
karakaca
lenjivica
caci
Vuchica
Sofija Veks
KoMetaK
Niny
emilie
missile
HappyGirl
maus
Shizika
Sofka
dr mali pariz
BiKsi :)
SoJa
cufta
fight&faith
MAAKKI
leptirko82
bak
hocukusurnecuzvaku
nina :)
Endzi
JocY
LaFolie
Ema78
SladZana
41 posters

Strana 18 od 28 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23 ... 28  Sledeći

Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 18 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od SladZana 20/3/2014, 11:27

Sto volim kad se raspisemo od ranog jutra  Very Happy 

Srecan rodjus Milanu i Tanji  love  love 

Soja bila na A, sve proslo super  radost 

Cuftice e bas mi je zao L, pa zar da je toliko muzi temperatura  Mad 

Ema  zagrljaj 

Jocy tata kuci  igra 

Ancica vec kuci sjutra, nekako je proletjelo  love 

Sugradjanko draga jos mi je kez na licu samo da znas  cvet 

Djole e bas bzvz, nadam se da nece dugo potrajati, saljem  ljubav 

Bakisa roda ovo ono, naravno da ces je ispostovati, krajnje bi neumjesno bilo da uradis suprotno igra da gos`n BAk bude bolje.

Sofija, Ninana, Soja, Vuchice i ostali drugari  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica

A da vas pitam (po milioniti put za nekoliko dana  Razz ) da li onaj vazduh iz fraxija istisnem prije davanja ili rokam sa njim?

Kod mene je ovih dana totalno neradjenje nicega  Razz osim mozak koji cak prokuva po nekoliko puta ali to se ne broji  lol! 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 18 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Ema78 20/3/2014, 11:39

Dobro jutro, divno, suncano... cveće 


Bak, mozes odmah medicinski ugalj, lepo rastvoris, pa u spric !!! Pomaze i smecta, i to resava odmah problem. I na dijetu...

Srecni rodjendanci devojkama koje slave !!! Da ste zive i zdrave !!!

Djole, stajem u red za nekretninu !!! Inace, znam da nije bas pametno, ali ja cuvam sve recepte koje dobijem od dr-a, a koji su bez datuma, pa kada mi zatreba nesto tipa antibiotika lepo to iskoristim, jer dok dodjem do moje dr, treba mi teska logistika. Mada, cokolada od 300 gr ide i bez recepta...

Luciji zelim brzo ozdravljenje !!!!!

A ja sam sva nesto rasrafljena... nocima ne spavam jer Petar pravi zurku, malo me zeki i PMS, mm  nestao u akciji... tako da izgleda da cu u apoteku po cokoladu...a ir nek saceka malo. boks

Jedino sto me tenutno bas raduje ( sem Petrovog puzanja) je brojka na vagi...jeste da je skromnih 2. 5kg dole, al i to se racuna !
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 18 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od BiKsi :) 20/3/2014, 11:48

Mima, dabogda ti muž uvek bio spreman! Laughing 

Srecan nam svima dan srece!

Sofija, bravo za vas!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 18 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od BiKsi :) 20/3/2014, 11:49

Ne istiskas Sladžo!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 18 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od BiKsi :) 20/3/2014, 11:52

Lucija, što pre ozdravi!

Djole, kiss!

Bak, pa to je odličan znak! Pusti baka večeras, nego navali na muža! Laughing 

Jocy, bravo za tatu, drago mi je da je bolje!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 18 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od KoMetaK 20/3/2014, 12:40

Dobra jutra dobre zene!!!

Niko ne stavja kafu vise, evo ja cu. Ja skuvala sebi i dosla da vidim sta radite, a duse mi spava. Legoh jutros u 7, zavrsavala neki rad, probudili me u 8 da ocitaju vodu, a ustala u 9 da idem na sastanak sa profesorom. Budim se i dalje, mada mislim da cu da se vratim u krevet, iako me sunce mami.

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 18 Images?q=tbn:ANd9GcRKJelMVqBJR0couJKK80ehn6Xr2gn628cTQqe5PS9ZEBKkYtCoX6DFfwMu

Tanja, Milane, srecan rodjendan!
Misu, sta si "spremila" muzu za rodjendan?  lol! Jesi li se odmorila ovih nedelju dana?
CUftice, da L ozdravi sto pre!!!
Djole, zao mi je dusto sto te namuci glava, ali sto kaze Bak, hoce da boli kad nije prazna. Da te stisnem jaako, da ode ta migrena.
Jocy, drago mi je da je tata bolje!
Bakicka, da ti se ta roda sto pre ugnezdi!! DOnela je puno radosti kutku, a verujem da ce ih doneti jos puno u nadenim nedeljama! Da ti Bak ozdravi sto pre!
Jamajka, ljubi tvoje malisane!
Twinsi, proci ce i dani do srculenca, verujem da ti nije dosadno sa tvojim malisanima i da ce vreme proleteti!
Sladzo, ja nisam istiskala taj vazduh. Vidim da si se najzad uklopola u sredinu, postala si prava Crnogorka!!  lol!  lol! Neka, neka te sluze a ti uzivaj!
Ema, bravo za vagu i manjak kg! 2 po 2 i odose svi!  Very Happy 
Sofija, to je super aktivnost! Svaka vam cast!
Niny, kako si ti? Ne radis?
Bixi, zeno zmaju, sve i svuda stignes! Obozavam te!  love 

Grlim vas puno, uzivajte u suncu, ja odoh da vidim sta rade ostale zene, valjda cu se u medjuvremenu smisliti da li cu da spavam ili da budem drustveno korisna!  lol! 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 18 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od BiKsi :) 20/3/2014, 12:55

KometaK, Mima spremila mužu... pa kuću mu poSpremila!  lol! Šta je briga kad nije tu, nego šta ću ja mom da spremim, sutra mu rodjendan?! lol! Eno njega sprema ferrero kuglice sam sebi, zna da od mene vajde nema! Mada sutra radi, a i prekosutra.

Ćuftoooo, kako je Lucija?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 18 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od SladZana 20/3/2014, 13:00

BiKsi :) ::Eno njega sprema ferrero kuglice sam sebi, zna da od mene vajde nema! Mada sutra radi, a i prekosutra.


Rodjeni se strmoglavio na 2. mjesto  lol! ako ozenice se Zoki pa ce Rodjeni vratiti svoju predjasnju titulu  lol! 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 18 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od KoMetaK 20/3/2014, 13:09

Bixi, znas i ti sta ces da spremis tvom muzu, ne foliraj se!!! Nije valjda da si zaboravila?!  lol! lol! lol! Pa lepsi poklon od toga ne moze da dobije za rodjendan, posle godinu dana apstinencije!  lol! lol! Tvoje spremanej bi trebalo da bude: depilacija+zapiranje i spremna si!  Razz Razz Laughing Laughing Mada, uvek moze da se doda jos po nesto ili oduzme!  lol! 
Salu na stranu, Boza je vec dobio najlepsi rodjendanski pokon, a ti si mu ga podarila!  osmeh srce smajli angel 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 18 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Niny 20/3/2014, 14:05

Bak, ja mislim da je ta roda tu zbog tebe sletela  roda likeit 

Meta, radim do daljnjeg  yes 

Mm uvek istisne vazduh iz fraxija pre davanja? Jel to isto ok?
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 18 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od leptirko82 20/3/2014, 14:22

Dobar dan, zene drage!
Pozelecu Luciji da ozdravi sto pre! Pozelecu i baku da ozdravi sto pre! Srecan rodjendan svim rodjendancima!
Roda neka dragoj Bak donese najlepsi poklon!
Ema, bravo za skinute kile, ali moram ti reci da super izgledas, u to sam se uverila proslog meseca!
Biksi, Rodjeni ce imati najlepsi rodjendan, tu nema dileme.
Ja sam danas na rucku bila gost kod sveki. Skoknucu da ispratim desavanja, a onda se bacam na sortiranje programa za Dan skole u ponedeljak!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 18 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od snedra 20/3/2014, 14:31

Ćufta, uvek nas nasmeješ! Želim Luciji brzo ozdravljenje!
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 18 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od djole42 20/3/2014, 15:30

Bila kod dr. ,kaze virus zavladao u gradu Nišu ,haos koliko ljudi videh.....
Idem da vam ne prenesem lol! lol! lol! 
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 18 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od JocY 20/3/2014, 15:35

djole42 ::Bila kod dr. ,kaze virus zavladao u gradu Nišu ,haos koliko ljudi videh.....
Idem da vam ne prenesem lol! lol! lol! 

Ma nećeš samo pazi kad kašlješ da ne kašlješ u monitor i sve će biti u redu... lol!  lol!  lol!
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 18 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od KoMetaK 20/3/2014, 15:46

JA ne odoh da spavam, a ne uradih ni bilo sta korisno, osim sto odgledah ovaj odlican video! Vredelo je "izgubiti" 50 minuta za njega, jer se sad osecam jos bolje nego pre gledanja. Svakako, poenta je - svojim mislima i "placebo" efektom mozemo mnogo! I mislim da je strah i stav koji imamo na nasem putu velika prepreka sta god radili u zivotu, a pogotovu ako se trudimo da postanemo mame! Odgledajte video, necete zazaliti! Covek je naucnik, nije sarlatan, cisto informativno.  Very Happy 

KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 18 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od cufta 20/3/2014, 17:30

Bak, to je bila TVOJA roda! Vas dve ste se videle. Ona je tebe gledala, ti nju! Nikada nisam u Bg videla rodu.

L je valjda bolje...već sam pre dva dana mislila isto. Nije nam doktorka bila tu, i ja sam rešila da ignorišem bolest. Odvela sam je u prodavnicu i kupila joj lutku i sladoled!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 18 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od cufta 20/3/2014, 17:45

https://mail.google.com/mail/u/0/?pli=1#inbox/144dfca6d096f4ef?projector=1
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 18 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od djole42 20/3/2014, 17:52

cufta ::   Bak, to je bila TVOJA roda! Vas dve ste se videle. Ona je tebe gledala, ti nju! Nikada nisam u Bg videla rodu.

  L je valjda bolje...već sam pre dva dana mislila isto. Nije nam doktorka bila tu, i ja sam rešila da ignorišem bolest. Odvela sam je u prodavnicu i kupila joj lutku i sladoled!

Da ,Bak lepo Ćufta kaze to je bila tvoja roda ,stigla je !

Ćuftice ajd ignoriši i moju bolest  Very Happy ,preskoči lutku ,daj samo sladoled  lol! 
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 18 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od maus 20/3/2014, 18:29

Dje ste zene!

Lucija ljubim te da sto pre ozdravis. Ako moze koji liz bilo bi divno.
Cufta kada kliknem na link koji si postavila otvori se moj mail...nic mi nije jasno.
Djole druze,ljubim u pametnu glavu i teram bolestinu daleko od tebe. Lepo ti rece dr-ki, lepo Very Happy 
Meta sa`cu odgledati vk. Rece ti Biksi sta spremih muzu za rodjus Very Happy 
Bakisa divno za rodu, divno. Ovo prolece je tvoje, znam, znam!!!
Ema da se sto pre zasrafis Very Happy 
Biksi Fala na lepim zeljama, jos samo da ja uvek budem spremna, pa svi zadovoljni Very Happy 

Postajem nestrpljiva. Jedva cekam sutra 5 popodne Very Happy 

maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 18 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od BiKsi :) 20/3/2014, 22:58

E Kometice, nisam ti još ona stara!  Rolling Eyes Malo sam bolja nego pre, do skoro sam bila, pa recimo, frigidna.  lol! Tanja83 mi ulila nadu kad reče da je to od povišenog prolaktina, ajde da joj verujem! lol! 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 18 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od buby 21/3/2014, 08:57

maus ::Dje ste zene!

L
Cufta  kada kliknem na link koji si postavila otvori se moj mail...nic mi nije jasno.
 Rolling Eyes isto
Postajem nestrpljiva. Jedva cekam sutra 5 popodne Very Happy 

verujem....dobro si ti i ovo izdrzala...mene ceka sad prvo odvajanje kad krenem u porodiliste  Crying or Very sad Rolling Eyes  mislim da ce meni biti teze,mada je i ona postala kao krpelj od kad ne ide u vrtic i 24h je sa mnom
eeee...Bak...tako je i maus videla rode...i evo joj anchike...ta mora da je tvoja,jbm mu misha pa vreme je  yes love 
sto u ranu zoru uvhatim komp-to mi je...kad vidim sunce ne zelim da sam u stanu,a ni dunja...vec smisljamo aktivnost,ako nesto volim to su ove temperature do 25..jutra i noci sveza
biksi  Razz  prolaktin kazes...ne znam...onda je meni jos uvek povisen jos od kako sam dunju rodila  Laughing lol!  salim se...al onda je sve drugacije.manjak vremena...dete tu...pa sto cuda,ja se i za ovu trudnocu zapitam KAD??? v  b 
Sto kaze mm cekam da se rodi pa da vidim na koga lici  lol! 
...stisak cure...odosmo da uzivamo....
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 18 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od maus 21/3/2014, 09:52

Dobro jutro!

Buby hahahahahahahaha ismejah se za komentar muza lol! lol! lol! lol! lol! 
Bice Dunjica super, videces, ma znam. Likusa je to moja, carica. Postala je kao krpelj jer zna da uskoro dobija brata.
A roda, da da, mi kada je ne zgazismo, majko mila. Rano jutro, 6 sati nigde nikoga.Krenuli na aspiraciju. Izlazimo iz Loznice kad na metar od zemlje prelete roda tik ispred nasih kola. Srecom da je tu iskljucenje, pa je Milan polako vozio. Stali mi, a roda sletela na 3-4 metra od nas, na neku travicu i setka se.

Cuh se sad sa vaspitacicom. Stvari spakovane. sada ce ici napolje. Cuh se i sa Anom. Cvrkuce, pile mamino. Jako sam je pozelela, jako. Kada ce 5 sati...

maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 18 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od cufta 21/3/2014, 10:04

Ponavljam link, greška, izvonjavam se

https://www.youtube.com/embed/tiAZ01dkcdc?feature=player_Embedded

Hajde pa da nam sva ta deca dođu. Rođena, nerođena, stvorena, još nestvorena...sva!

L je super. Sladoled i lutka čine čuda  lol! 
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 18 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od cufta 21/3/2014, 10:22

Koja pamet!

http://www.flixxy.com/this-crow-is-the-smartest-bird-you-have-ever-seen.htm?utm_source=nl

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 18 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od cufta 21/3/2014, 10:26

Potpuno genijalno

www.youtube.com/embed/C_CDLBTJD4M
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Martovska jutra u susret rodama :) - Page 18 Empty Re: Martovska jutra u susret rodama :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 18 od 28 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23 ... 28  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu