KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+66
Orline
Simona
ivi
Struzzo
Erata
bulevarka
dzefri
nina :)
malena 92
mijaki
bundevica
Olja-B
tara01
zoxa
suzanasakii
Afrodita
Shizika
Mili
ragaco
djole42
OKacica
Vuchica
jovanka.draskic
fight&faith
laKole
masato
luckystar74
Endzi
ivanicasale
d77
MAAKKI
noja
ganedina
bak
missile
PalcicaBg
karakaca
ChillyVilly
Ema78
Ceca797
ninica2
hocukusurnecuzvaku
Niny
lilly13
jelena*mama2andjela*
mamadabudem
anasrce
BiKsi :)
saska1
annci
SladZana
neca73
snedra
JocY
insomnia
lenjivica
leptirko82
SoJa
JednaSova
Star77
lelas
Ninana
Petkana
Sofija Veks
sareni leptir
KoMetaK
70 posters

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 2/3/2014, 19:02

Anasrce igracice igracice igracice radost vv vv bb bb d d  uzivaj u trudnickim danima

Genedina draga, srecan rođendan, zelim ti svaku srecu i ispunjenje najveceg sna, da sledeci rođendan provedes sa svojim bekicama i uzivas i sve ruzno zaboravis

Bak, da ovog puta bude uspešno b b 

Sofija, još malo svim srcem navijam za uspeh ljubav

Petkana, joj ja se rasplakah uh tuga  
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 34
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 2/3/2014, 19:06

Eto, ona se vise ne pita ta stara pitanja koliko, sem koliko ima dana do porodjaja! yes radost radost radost 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 2/3/2014, 19:07

Hehehe, poslije suza ide osmijeh na lice...nisam ljubitelj Stoje ali izdrmah se ja posteno..sad odlazim sa Nikolinom i devetim mjesecom trudnoce u glavi :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 2/3/2014, 19:11

Ma bravo za Stoju Suzo srca1 srca1 srca1 ,idemo dalje,nego sta!!!
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 2/3/2014, 19:15

Petkana divno, osmeh srce  radost  radost a gde si našla ovaj tekst
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 34
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 2/3/2014, 19:43

pozdrav devojke ...
nisam bila par dana na netu pa tek sada vidim ova lepa desavanja ....
 zelim da cestitam rodjendan Genedini i da joj pozelim sve najbolje  i jednu veeeliku betu koja ce ti Genedina ,doneti jednu lepu bebicu ili mozda dve ... beba  beba  igracice  igracice  igracice  igracice  
 anasrce ,pa sta se to ovde desava ?! prelepa beta raste ! bravo za dupliranje i samo neka raste i bude sto veca !cestitam ljubav  ljubav  ljubav  ljubav  ljubav  ljubav  ljubav 
 petkana ,,,no coment na ovaj tekst ....bez reci ....sta reci na sva ova pitanja .... v  v  v  v  v  c
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od suzanasakii 2/3/2014, 19:45

Draga Anasrce.... bravo  bravo  bravo ceestitam ti od srca  trudnica .Uzivaj,uzivaj i samo uzivaj.
Sovice srecno....i svim ostalim cekalicama zelim  beta  i radost do neba. cveće 
Sledeca nam je Niny....Napred i srecno
Petkana.zanimljiv tekst.Nek ga svaka kutanjka procita i ostane trudna,da se vise ne muci. poljubac 
suzanasakii
suzanasakii

Broj poruka : 77
Datum upisa : 18.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 2/3/2014, 19:52

Ganedina, srecan rodjendan, sve sto bih ti pozelela vec znas  love 

Ana, divna beta  igra igra igra igra 

Shizo, jesi blesava, make mi  queen 

Koracaljke, drugarice  love
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 2/3/2014, 20:24

Milichica87 ::
anasrce ::Drage moje beta danas 200  d d d d 

Hvala vam na divnoj energiji i podrsci :*

Ganedina, Kometak, Bak,Kusurka, Jocy, Sofija, d77 namestite se vucem vas za nosiiic!!! I vse vas druge koje ne smomenuh!!!
Posebno nase trudnicice Niny, Jednu sovu i ivanicu!!!!
200  vv vv vv vv vv vv

bravo draga, odlicna je beta, jupiiiii :) sad uzivaj :)
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 2/3/2014, 20:30

ganedina, neka ti je srecan rodjendan i da u martu dobijes zakasneli ali najlepsi poklon :)

ja sutra krecem na posao, ne mogu vise da budem u kuci… danas kada. sam izasla napolje posle 4 da. a, jedva sam hodala koliko su mi se grcili misici u listovima.

ljubim vas sve redom :)
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 2/3/2014, 20:43


Lelas,Kometa, Joko, Brbljiva, Bak, Niny ,hvala vam drage moje.

Sve vas koje ste se mene danas cetile i cestitale ljubim , ljubim od reda . Hocu nesto da vam kazem- zahvaljujuci vama ovaj dan mi je izgledao mnogo lepse nego sto je u stvari bio , ruzan i sumoran .
I jos nesto - nikada u svom zivotu za mojih evo 49 godina nisam dobila toliko rodjendanskih cestitki kao danas od vas , to mi bas puno znaci . I da, sve moje muke su mi mnogo lakse kad znam da imam vas . Hvala vam svima jos jednom do neba i nazad . Evo i rasplakale ste me .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 2/3/2014, 20:50

Niny ::ganedina,  neka ti je srecan rodjendan i da u martu dobijes zakasneli ali najlepsi poklon :)

ja sutra krecem na posao,  ne mogu vise da budem u kuci…  danas kada. sam izasla napolje posle 4 da. a, jedva sam hodala koliko su mi se grcili misici u listovima.

ljubim vas sve redom :)
niny ,misli na bebice ...a i zanimacija kao posao ume da skrene misli,.ja nikad nisam mogla ni u jednom postupku da budem takva kao ti ,a volela bih ..da kada krene proces mislim na nesto drugo i da radim..kazu cure da nema pravila i da je sve stvar srece i dragog Boga . 
 dobro je sto se kreces ....zelim ti sto pre da ugledas veeeeliku betuuuuuuuuuuuuuu... trudnica  trudnica  trudnica  beba  beba  beba  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda 
meni stigli nalazi trombofilija i svega ostalog ..pa mozes da pogledas na temi imunologije ,,,,prvi put se nismo srele kod elezovica ,,,ja opet idem sada 10 marta -po terapiju ,a ti jel ces posle bete ,sta ti je reko elezovic prosli put pred proces ,kada mu se javljas ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 2/3/2014, 21:05

Genedina, brisi suze i osmijeh na lice...ne znam podnosis li narodnjake, ali mene Stoja podize iz mrtvih :-)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ChillyVilly 2/3/2014, 21:13

Genedina,srecan ti rodjendan!Od srca ti zelim da se tvoj najveci san ostvari.... d 
ChillyVilly
ChillyVilly

Broj poruka : 140
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 03.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 2/3/2014, 21:16

Genedina
Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Avt-20svl8
 love ljubav vv vv vv d bb bb bb d d d 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od masato 2/3/2014, 21:24

Ganedina, srecan rodjendan, draga. Zelim ti  d
masato
masato

Broj poruka : 157
Godina : 45
Location : Nis
Datum upisa : 10.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 2/3/2014, 21:36

Ganedina draga srećan ti rođendan i da ga dogodine slaviš s bebicom u naručju od srca ti želim  igra igra igra igra igra igra ljubav love ljubav 

Petkana baš sam se pronašla u ovom tekstu suze liju ko lude stvarno je sve tako

Ana odlična beta bravo  b b b b b b b b 
Niny možeš na poaso ako ti nije teško da prekratiš vrijeme
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mili 2/3/2014, 22:09

Ganedina HAPPY B-day..da bude bebica uskoro..ili 2-3 ... osmeh srce pa da ti cestitamo ovde i da slavimo sa tobom love love love love ff ff ff vv vv
Mili
Mili

Broj poruka : 194
Datum upisa : 10.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 2/3/2014, 23:05

Joko,Nikolina ga je stavila na fejs kao komentar na tekst o dojenju,nevezan za VTO
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 2/3/2014, 23:23

Genedina mila srecan rodjendan od srca ti zelim sve naj naj  d c 
Ana bravo za betu ohohoooo lepa cifra da me vuces za nosic najjjjjjjace necu da se ljutim  vv   vv   vv   vv   vv   vv   vv   vv   vv   vv   vv   vv   vv   vv   vv   vv   vv   vv   vv   vv   vv   vv 
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zoxa 3/3/2014, 09:19

Gendina srecan rodjendan!!!
Anasrce divna beta, zelim dugu i dosadnu trudnocu!
Petkana procitah tekst i onda na fejsu naletih slucajno na isti, posto je Nikolina komentarisala onu nakazu od clanka Vedrane Rudan. Iskreno ja sam sokirana clankom, strasno. Kacim link na roditeljskim stranama da ovdje ne idemo u of.
Koraci srecno!
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JednaSova 3/3/2014, 10:44

Ganedina, srecan rodjendan (pretpostavljam sa zakasnjenjem), ali bolje ikad nego nikad, sto bi rekli :) Da ti se ostvari tvoja dugo zeljena zelja i da nam za tvoj sledeci rodjendan budes veoma, veoma zauzeta i srecna mama.  bebe 

Moj 4dpt je danas, davim se sa surutkom, barenim belancima i mladim sirom, osecam blage kao menstrualne bolove i lepo mi je, nikad mi lepse nije bilo, kad znam da su te tri zvezdice kod mene u stomaku, gde i treba da ostanu  trudnica
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 3/3/2014, 10:59

ChillyVilly, Kusurko, masato, saska1, karakaca , Milichica 87, Zoxa, JednaSova ,
hvala vam drage moje divne dušice . Ljubim vas .

JednaSovo , uživj draga , nego ćeš već da uživaš sa svojim bebicama .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 3/3/2014, 11:02

Koraci veseli, navijam za sve koliko vas ima!!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 3/3/2014, 11:34

JednaSova ::Ganedina, srecan rodjendan (pretpostavljam sa zakasnjenjem), ali bolje ikad nego nikad, sto bi rekli :) Da ti se ostvari tvoja dugo zeljena zelja i da nam za tvoj sledeci rodjendan budes veoma, veoma zauzeta i srecna mama.  bebe 

Moj 4dpt je danas, davim se sa surutkom, barenim belancima i mladim sirom, osecam blage kao menstrualne bolove i lepo mi je, nikad mi lepse nije bilo, kad znam da su te tri zvezdice kod mene u stomaku, gde i treba da ostanu  trudnica
jednasova...saljem  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda 
 i prasimmmmmm    vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv 


 ...uh ,kako mi ove tvoje poslednje reci prelepo zvuce .... 
              nikad mi lepse nije bilo, kad znam da su te tri zvezdice kod mene u stomaku, gde i treba da ostanu  trudnica
  
 neka tako zaista i ostane! ff
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu