KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+66
Orline
Simona
ivi
Struzzo
Erata
bulevarka
dzefri
nina :)
malena 92
mijaki
bundevica
Olja-B
tara01
zoxa
suzanasakii
Afrodita
Shizika
Mili
ragaco
djole42
OKacica
Vuchica
jovanka.draskic
fight&faith
laKole
masato
luckystar74
Endzi
ivanicasale
d77
MAAKKI
noja
ganedina
bak
missile
PalcicaBg
karakaca
ChillyVilly
Ema78
Ceca797
ninica2
hocukusurnecuzvaku
Niny
lilly13
jelena*mama2andjela*
mamadabudem
anasrce
BiKsi :)
saska1
annci
SladZana
neca73
snedra
JocY
insomnia
lenjivica
leptirko82
SoJa
JednaSova
Star77
lelas
Ninana
Petkana
Sofija Veks
sareni leptir
KoMetaK
70 posters

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 25/2/2014, 14:45

Brbljiva, nije me bilo 2-3 nedelje ovde, dokle si ti stigla? Jeste li unistili ureoplazmu?
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 25/2/2014, 14:55

imas pp maco...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 25/2/2014, 14:56

KoMetaK ::

Ja cu vam se verovatno uskoro opet pridruziti na koracima, bila sam kod Kopitovicke, rekla je da mi se organizam vratio u normalu, materica normalnih dimenzija, jajnici rade posao, organizam mi je kao u tridesetogodisnjakinje, puno antralaca. Ona predlaze histero u martu a postupak u aprilu, sto bi meni odgovaralo zbog toga sto mi je u aprilu bio termin, ali ne znam hocu li uspeti zbog obaveza i ispita. Svakako, dobro je da znam da mi je organizam u redu i da mogu dalje uskoro!  Very Happy

Kometa

Veoma me to raduje! Jedva cekam tvoje korake draga nasa!  osmeh srce 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 25/2/2014, 14:57

Kometice  likeit likeit likeit Drago mi je sto cu moci ponovo citati tvoje postove!Prirasla si mi za  srce 
Ana,Niny,Ivanice navijaaaam b b b b b b
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninana 25/2/2014, 15:03

Kometa, hvala na informaciji  Very Happy Pročitala sam tvoj potpis, a čiatala sam i ranije postove, iskreno navijam za tebe i da ovaj put bude baš, baš uspešna akcija!  napred scuro 
Ninana
Ninana

Broj poruka : 149
Datum upisa : 23.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 25/2/2014, 15:09

Kometak,drago mi je da je na kontroli sve ok.Navijam iz sveg srca!!!!!Ljubim te!SIlno si me obradovala javljanjem,nema te ,verovatno si zauzeta ispitima! srca srca srca srca srca srca srca 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 25/2/2014, 15:53

Drage moje, ja sam pripremila sve papire, ujutru treba da predam u socikalno i da cekam rjesenje...ne mogu da vjerujem da sam dosla dovde...nadam se da ce i na raugovoru biti sve ok i da cu proci dalje...moja dr kaze da sa ovim sada nalazima sigurno prolazim...ja jos sve drzim pod rezervom, tek kad se desi, vjerovacu da se desilo ;-)
Biksi, Brbljiva, Kometak i sve ostale cure ljubim vas puno;-)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JednaSova 25/2/2014, 15:57

Drage, ja ranom zorom odoh na aspiraciju  sunny 
Nadam se samo da ce sve proci kako treba. Stimulacija je prosla super, ima dosta folikula na obe strane, samo da ostane dobro do kraja.
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 25/2/2014, 15:57

KoMetaK ::Ja cu vam se verovatno uskoro opet pridruziti na koracima, bila sam kod Kopitovicke, rekla je da mi se organizam vratio u normalu, materica normalnih dimenzija, jajnici rade posao, organizam mi je kao u tridesetogodisnjakinje, puno antralaca. Ona predlaze histero u martu a postupak u aprilu, sto bi meni odgovaralo zbog toga sto mi je u aprilu bio termin, ali ne znam hocu li uspeti zbog obaveza i ispita. Svakako, dobro je da znam da mi je organizam u redu i da mogu dalje uskoro!  Very Happy

Drago mi je što ću te uskoro bodriti na koracima, brzo će April i ja ti od sveg srca želim da ti taj mesec ostane u najlepšem sećanju. Bravo za anralce i što je sve u najboljem redu d d 
Ljubim te  poljubac love

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 46
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 25/2/2014, 15:58

JednaSovo, d77  igracice igracice igracice igracice b b b b 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 46
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 25/2/2014, 16:07

Niny, navijam!!!!!!
Sovo, srecno na aspiraciji!
Suzo, srecnoi na komisiji!
Kometa, draga, jedva cekam da te pratim!!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 25/2/2014, 16:08

Za Niny najjace navijacice cheerleadersice  navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijači2 navijači2 
A za Kometu, zenu- zmaja jedno veeeliko  osmeh srce  i mnoooogo pozitivne energije pred novi pocetak  bb bb bb bb bb 
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od insomnia 25/2/2014, 16:10

Niny držim fige za danas...neka sve prođe lako i glatko  srce srce srce 

KoMetak...jako se radujem zbog tebe, jako, jako!!!!  cvet 

Svim devojkama koje čekaju šaljem pozitivnu energiju i navijam za veeelike bete  roda roda roda 
insomnia
insomnia

Broj poruka : 243
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 25/2/2014, 16:15

Devojke evo mene nazad.
 
Pala, podigla se i idem dalje... Za početak dijeta da se dovedem potpuno u red a za dalje planiramo još jedan postupak ali na jesen kad se prikupe parice.
 
Devojke moje drage koračaljke koje ste u postupku, želim vam svu srecu i bar po jednu bebu...
 
Meta poseban pozdrav za tebe, drago mi je da si se fizički oporavila i da krećete ponovo. Držim fige jako najjače da bude uspešno....
 
Volim vas sve. Da li ste to znale? srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 25/2/2014, 16:40

KometaK, svaka cast....drago mi je da kreces ponovo...ljubim te puno :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od snedra 25/2/2014, 16:45

Petkana ::Drage moje,danas sam plakala od srece.Zelim to da podelim sa vama,ako koracio nisu pravo mesto za to,nemojte zameriti.Naime,moja rodjena sestra ima 50 godina.Imala je trudnocu pre 30 godina,rodila decaka koji nas je napustio posle 11 dana.Posle toga vanmatericna trudnoca,pa dve neuspesne vantelesne,a zadnjih 1o godina cekaju na usvajanje deteta i nista se ne desava,zvali ih svega dva puta dal bi usvojili decu s posebnim potrebama na sto nisu pristali.Ona je kopala po forumima i upozna par koji je usvojio dete,i uz njihovu pomoc danas su moja seka i njen muzic dobili zeleno svetlo za usvajanje preslatke devojcice koja ima 9 godina.Sestra je to tajila od svih nas dok ne bude sigurno tako da sam ceo dan u euforiji. d d d 

Draga Petkana,


Kao mama usvojenog deteta, Lepotana i nadam se buduca usvojena mama neke devojcice, od srca se radujem tvojoj i sreci tvoje sestre. Isto kao i Simona, predlazem te da pozoves tvoju sestru da nam se pridruzi na stranama o usvajanju, ima mnogo zanimljivih tema i mnogo toga da se nauci i podeli. I posto je vec kopala po forumima, nece joj biti neobicno da se sa nama druzi, a sigurna sam da cemo jedne drugima pomoci.

Srecno u procesu adaptacije!!!

 osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 25/2/2014, 16:59

Kometa jako mi je drago sto nastavljas dalje. Bicemo uz tebe tokom svakog koraka  srca1.

Niny odlicne vesti, srecno danas, yes.

Jocy, Suzo, samo napred  c


Poslednji izmenio neca73 dana 25/2/2014, 18:29, izmenjeno ukupno 1 puta
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 25/2/2014, 17:27

Niny navijamo za danasnji transfer i embrioncice bebironcice  navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 

Kometice draga da proljece bude plodonosno  vv vv vv osmeh srce 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 25/2/2014, 17:54

JednaSova ::Drage, ja ranom zorom odoh na aspiraciju  sunny 
Nadam se samo da ce sve proci kako treba. Stimulacija je prosla super, ima dosta folikula na obe strane, samo da ostane dobro do kraja.

 osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
Drzimo fige sutra! Da bude dosta dobrih celijica od toliko folikula!
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 25/2/2014, 17:57

Niny ::Samo da vam javim da je danas transfer u pola 6  trudnica  Ne znam detalje, samo su rekli da dođemo. Nadam se da su se lepo razvili, u svakom slučaju najbolje će im biti kod mamice  bb d x bb d x bb x bb

Niny, trudnice moja najsladja  osmeh srce 

Drzim fige da se embrioncici lepo ugnezde kod mame...tu im je i mesto!
Jedva cekam izvestaj!
Do tada  vv vv vv vv vv vv v v v v v v v v 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 25/2/2014, 18:34

Kometa draga baš mi je drago da ponovo krećeš želim da ti ovo proljeće bude plodonosno i za pamćenje dati podari bebicu ili bebice i da sve bude sjajno  srca srca srca bravo za dobre nalaze  ljubav 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 25/2/2014, 19:00

KoMetaK ::
Ja cu vam se verovatno uskoro opet pridruziti na koracima, bila sam kod Kopitovicke, rekla je da mi se organizam vratio u normalu, materica normalnih dimenzija, jajnici rade posao, organizam mi je kao u tridesetogodisnjakinje, puno antralaca. Ona predlaze histero u martu a postupak u aprilu, sto bi meni odgovaralo zbog toga sto mi je u aprilu bio termin, ali ne znam hocu li uspeti zbog obaveza i ispita. Svakako, dobro je da znam da mi je organizam u redu i da mogu dalje uskoro!  Very Happy
Mnogo mi je drago da ovo cujem! Svim svojim bicem sam uz tebe, vas! osmeh srce 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 25/2/2014, 19:00

Jedina Sovo  roda roda roda roda roda 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 25/2/2014, 20:19

Draga Niny navijam jako da se bebice lepo smeste kod mamice!!!
Sigurna sam da nigde nece mrdati 9 mes jer ima je tu najlepse!!!

Kometice jako se radujem tvojim novim koracima!!!

Jedna Sovo srecno sutra!!!

Ivanice trudnice :***

Ja polako odbrojavam dane do bete, verovatno cu je raditi u oetak 12 dpt dvodnevnih emriona.

Ljubim vas sve i hvala do neba na bodrenju!!! :***
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 25/2/2014, 20:21

Ana, za betu!!!  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu