KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+66
Orline
Simona
ivi
Struzzo
Erata
bulevarka
dzefri
nina :)
malena 92
mijaki
bundevica
Olja-B
tara01
zoxa
suzanasakii
Afrodita
Shizika
Mili
ragaco
djole42
OKacica
Vuchica
jovanka.draskic
fight&faith
laKole
masato
luckystar74
Endzi
ivanicasale
d77
MAAKKI
noja
ganedina
bak
missile
PalcicaBg
karakaca
ChillyVilly
Ema78
Ceca797
ninica2
hocukusurnecuzvaku
Niny
lilly13
jelena*mama2andjela*
mamadabudem
anasrce
BiKsi :)
saska1
annci
SladZana
neca73
snedra
JocY
insomnia
lenjivica
leptirko82
SoJa
JednaSova
Star77
lelas
Ninana
Petkana
Sofija Veks
sareni leptir
KoMetaK
70 posters

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 28/2/2014, 18:09

Ana Čestitam uzivaj  igracice igracice igracice trudnica roda roda roda igra igra igra d d d d b b b b d d vv vv vv vv vv vv vv bb bb bb 
srecna sam kad cujem divne vesti
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 34
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 28/2/2014, 18:11

Koračaljke,vrednice ste prave,nije me bilo 10-ak dana i brdo novih stranica i događaja!!!
Sve vas ljubim i grlim i želim sreću najveću,ako počnem da nabrajam nekoga ću ispustiti!
Ančice,da ti i ovde čestitam,mila!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 28/2/2014, 18:19

Anasrce,cestitam !!!!!Dosadnu i skolsku trudnocu ti zelim! d d d d bb bb bb bb bb bb bb 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 28/2/2014, 18:45

Ana srce cestitam od srca.  čestitamo
Zelim ti ugodnu i skolsku trudnocu.  v

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 28/2/2014, 18:55

Ana cestitam neka bude skolska i lagana  radost radost radost radost radost radost radost radost 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JednaSova 28/2/2014, 19:04

Ana bravo, neka je sa srecom  sunny d b 

Meni su danas vratili 3 embriona i evo ih, uzivaju u mom stomaku :) Na aspiraciji je dobijeno 8 jajnih celija, 6 su se oplodile, 3 vracene, pa sada - sve je u Bozijim rukama.
Srecno svima koji krecu u ovu pricu ponovo ili po prvi put, kao ja.  b 
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 28/2/2014, 19:05

Sovice

Srecno u procesu!! Evo bebece prasine da se lepo bebe ususkaju kod mame!!

 vv vv vv vv vv vv vv 

 vv vv vv vv vv vv vv 

 d d d d d d 

 bb bb bb bb bb bb bb 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 28/2/2014, 19:05

Sovo, navijam da se i ti radujes kao draga Ana za 2 nedelje!  vv vv vv vv vv vv vv vv vv bb bb bb vv vv vv vv 
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 28/2/2014, 19:33

Anasrce, divne vijesti...kad god procitam ovakvu vijest, osmijeh mi ne silazi sa lica...da Bog da ih stalno citali a tebi Ana zelim skolsku trudnocu sa mnoooogooo uzivanja :-)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 28/2/2014, 19:43

Sovo, sad si trudna i uzivaj, pa da se radujemo za 2 nedelje igracice igracice igracice radost radost

da se bebice lepo ugnezde kod mamice:12a: osmeh srce  
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 34
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 28/2/2014, 19:53

JednaSova ::Meni su danas vratili 3 embriona i evo ih, uzivaju u mom stomaku :) Na aspiraciji je dobijeno 8 jajnih celija, 6 su se oplodile, 3 vracene, pa sada - sve je u Bozijim rukama.

Sovice-trudnice  trudnica Uživaj, mazi bebice, pa da nas obraduješ za dve nedelje, kao Anasrce danas  igracice igracice igracice 
 roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
 vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
 zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mili 28/2/2014, 20:09

anasrce ::Drage moje samo da vam javim da sam bila nestrpljiva i ipak uradila danas!!!!  iznenađenje 

 beta 82,55

 osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 bebe bebe bebe bebe bebe bebe bebe as as as beba beba beba beba love love love love ljubav ljubav ljubav ljubav konfete konfete konfete konfete konfete cveće cveće cveće cveće cveće

Recima ne moze da se opise kako se osecam!!! Hvala na na nesebicnoj podrsci i navijanju, sve vas mnoooogo VOLIM love 
Cestitam Anchi,lepu i laku trudnocu ti zelim osmeh srce 
Mili
Mili

Broj poruka : 194
Datum upisa : 10.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mili 28/2/2014, 20:32

Ja tek sad otkrila ovu temu Shocked pa da vas devojke sve pozdravim,i nadam se da cu se uskoro pridruziti.14-og marta krecemo sa procesom,sad treba da uradim analize neophodne za VTO.Svima zelim sve najlepse i da bude puno +++++++++++ osmeh srce 
Mili
Mili

Broj poruka : 194
Datum upisa : 10.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 28/2/2014, 20:46

Jednasova prasim da se bebice fino smeste kod svoje mamice  vv vv vv vv 

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 28/2/2014, 21:07

anasrce ::Drage moje samo da vam javim da sam bila nestrpljiva i ipak uradila danas!!!!  iznenađenje 

 beta 82,55

 osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 bebe bebe bebe bebe bebe bebe bebe as as as beba beba beba beba love love love love ljubav ljubav ljubav ljubav konfete konfete konfete konfete konfete cveće cveće cveće cveće cveće

Recima ne moze da se opise kako se osecam!!! Hvala na na nesebicnoj podrsci i navijanju, sve vas mnoooogo VOLIM love 

Anci, imenjakinjo, sta da ti kazem osim BRAAAAAVOOOOOOOOOOOO!!!!!
 sreca sreca sreca vv vv vv vv vv vv v v v v jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 28/2/2014, 21:13

JednaSova ::Ana bravo, neka je sa srecom  sunny d b 

Meni su danas vratili 3 embriona i evo ih, uzivaju u mom stomaku :) Na aspiraciji je dobijeno 8 jajnih celija, 6 su se oplodile, 3 vracene, pa sada - sve je u Bozijim rukama.
Srecno svima koji krecu u ovu pricu ponovo ili po prvi put, kao ja.  b 

Cestitam Sovice!!!
Sada si nam trudnica! Ljuuuubim! Uzivaj!  ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od masato 28/2/2014, 21:28

Anasrce, cestitam od srca draga!  b b b b b b b 
masato
masato

Broj poruka : 157
Godina : 45
Location : Nis
Datum upisa : 10.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 28/2/2014, 21:59

Anasrce bravo bravo  d d d d d d 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 28/2/2014, 22:02

Cestitke Anasrce!  d d d d d d Vuci nas za nosice!!!

Sovo, mazi sad mrvice i uzivaj, uskoro ce beta potvrditi da si  trudnica 

Navijam curice!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 28/2/2014, 22:03

Drugari danas sam bila u Dz kod izabranog ginekologa. Pominjala je HSG, mada Ljubic i ostali nisu. S obirom da sam imala dvije biohemijske koja je realna potreba za istim, imate li iskustva po tom pitanju?

SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilly13 28/2/2014, 22:06

nema me par dana, pokušavam da pozavršavam sve što sam ostavila na čekanju,a ovde ludilo  d d d d d d d 

Anasrce čestitam

Sovo, Niny  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
                roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

Nove cure dobrodošle
Koraci  ljubav
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilly13 28/2/2014, 22:10

Slazdo, ako su te biohemiske bile iz prirodnih radova, ja stvarno ne znam zašto bi radila HSG , neku drugu pretragu tipa histeroskopije bi mi još bili i razumljivi. Ne znam. Posavjetuj se još
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 28/2/2014, 22:11

Sovo draga uzivaj sa svojim mrvicama,cekamo lepe vesti za dve nedelje.  ljubav 

Sladzo ne znam sta da ti kazem,mozda doktorka sumnja da nemas hidrosalpings,ta tecnost zna da spere plod.Da li joj je na ultrazvuku nesto sumnjivo u vezi jajovoda?
Meni je jedino jedan dr,a njih sto me pregledalo,video neko prosirenje na jajovodu,ali nije zeleo da prica o tome dok se ne utvrdi laparoskopijom.Kasnije se i pokazalo da je bio u pravu.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 28/2/2014, 22:15

Trudnoce iz prirodnih radova. Kod njega za sada smanjena pokretljivost i losija morfologija, tako da i tu mozda lezi kljuc problema ili bar dio...

Histeroskopija predlozena po zavrsetku svih ostalih nalaza. Niko nikada nista nije vidio sto bi bilo sumnjivo a dosta me dobrih doktora pregledalo (pa se vodim pretpostavkom da je ok).

Doktorka u Dz koja pominje HSG nikada mi i nije radila UZ.
Pitam cisto da znam da li da instistiram na HSG mada mi nema puno logike.

Drage moje hvala vam, ovo je ekspres sluzba  osmeh srce


Poslednji izmenio SladZana dana 28/2/2014, 22:35, izmenjeno ukupno 1 puta
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 28/2/2014, 22:28

Ja bih ga na tvom mestu izbegla.Prema ovome sto si napisala minimalne su sanse da je problem u jajovodima.I ja sam za histeroskopiju.Verujem da ce sve biti ok i da ces nas uskoro vuci za nosice  zagrljaj 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu