KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+66
Orline
Simona
ivi
Struzzo
Erata
bulevarka
dzefri
nina :)
malena 92
mijaki
bundevica
Olja-B
tara01
zoxa
suzanasakii
Afrodita
Shizika
Mili
ragaco
djole42
OKacica
Vuchica
jovanka.draskic
fight&faith
laKole
masato
luckystar74
Endzi
ivanicasale
d77
MAAKKI
noja
ganedina
bak
missile
PalcicaBg
karakaca
ChillyVilly
Ema78
Ceca797
ninica2
hocukusurnecuzvaku
Niny
lilly13
jelena*mama2andjela*
mamadabudem
anasrce
BiKsi :)
saska1
annci
SladZana
neca73
snedra
JocY
insomnia
lenjivica
leptirko82
SoJa
JednaSova
Star77
lelas
Ninana
Petkana
Sofija Veks
sareni leptir
KoMetaK
70 posters

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 8/3/2014, 10:27

noja ::Brbljiva mora biti treca sreca !!!

Ja sam se vrtela jel sam cula i levi bok i stomak i ledja kao na rostilju na svakih dvadeset min okretala al bila sam poprilicno uspavana i tih dva sata a predhodno 10 min na tom prvom stolu ...kad sam dosla kuci bila je subota prespavala sam taj dan i nedelju a u ponedeljak na pposao krenula ..imali smo predhodnu noc sex bez zastite sa ejakulatom i sve onako zajedno zaspala a Ujutru sam se samo malo zaprala onako brzinski pod tus ...

meta je u pravu za dezedoranse i ostalo jedino sam malo lics sredila da budem lepa
a i ja bih imala sex predhodne noci da me ne muci toliko problem oko ureaplazme ....tako da e uvek bilo strah ...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JednaSova 8/3/2014, 11:25

Dobar dan devojcice! Kako smo danas?  sunny 
Ja sam mnogo bolje nego juce, stomak me manje boli, samo me s vremena na vreme zigne nesto odozdole, da izvinete, ne mogu uopste da lociram gde i odakle stize bol, ali nije vazno, bitno da smo dobro. :)

Nama u Frontu  je pre aspiracije receno to za parfeme, mleka za telo i sl., ali ne i pre ET-a, mada sam ja sve ispostovala i tada. Sa punom besikom i kateterom se radi ET tamo, posle toga lezis 15-20 min na ledjima u malo kosom polozaju, pre toga smo dobile injekciju bensica, pa smo bile totalno mirne i opustene, a posle toga oblacenje - nekoliko minuta u sobi prekoputa dok ne dobijes dalje instrukcije i ides kuci.
I da, sex nikako, ja licno pitala nacelnicu, kad sam imala razgovor sa njom. Eto - razlikuje se od doktora do doktrora.
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 8/3/2014, 11:50

sovo draga, samo nek te ziga povremeno, sigurna sam da je to dobar znak :) kad ces raditi betu?
ja sam i dalje isto, nista ne boli, nista ne ziga. ...
inace, ja sam u jevremovoj lezala pola sata na stolu, a onda jos sat i po u sobi. svako drugacije praktikuje. za parfeme i mleko za telo znam od ranije, i nisam stavljala, mada mi sada to niko nije napomenuo.
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 8/3/2014, 12:07

Da Sovo u Frontu se tako lezi,ja radila pre 3 godine pa se tacno i ne secam,ali ti me podseti da je sto malo i iskosen mozda bio.
od vas dve Sovo i Niny cekamo debele bete,evo roda sa najlepsim poklonima  roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mijaki 8/3/2014, 12:48

Ja sam posle tranfera lezala 5 min i onda morala da odem do toaleta. Uspelo je. Tako da ocigledno nema veze....

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 8/3/2014, 13:33

Zdravo drage moje :)

E, sada, meni u Pragu nisu rekli nista ni za sminku, ni za dezodoranse. Ja sam tog jutra stavila laganu sminku (puder i maskaru), istusirala se, ukljucujuci i intimni deo onom posebnom PH tecnoscu za intimne delove, bez ikakvog mirisa i ukusa, ali sam ostatak tela istusirala klasicno gelom za tusiranje.
Lezala sam na ledjima, sa nogama presavijenim u kolenima.

Na kraju se transfer bio uspesan, mrvica se bila zalepila. Nazalost posle 3 nedelje je otiskla, ali transfer kao transfer je uspeo bio.

Moguce da su to razlicite skole, kao n.pr. vidim u Americi da vecina doktora savetuje tamo da se zene apsolutno ponasaju nakon transfera najnormalnije. Kazu da je bitno da se odlezi prva dva-tri sata, a da onda lepo vec istog dana odu na neki lep rucak uz casu vina i relaksiraju se, odu u setnju..a da od sutradan rade sve regularno, i da lezanje zapravo nije dobro, jer ne podstice dobru cirkulaciju materice i celog organizma...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 8/3/2014, 13:52

Ivanice ,zao mi je stoti ovaj put nije uspelo , ali nadamo se da sigurno hoce sledeci put . Gledaj da u tom medjuvremenu odradis jos neke dodatne analize koje su bitne za implantaciju embriona i kasnije za trudnocu .

Jedna sovo , sve to sto ti osecas meni debelo mirise na trudnocu , cak sam 100% sigurna da siti zapravo vec trudna , samo cekam potvrdu u vidu trocifrene bete .

NinY, to sto ti nista ne osecas ne znaci da nam i ti nisi nasa nova trudnica . Navijam jako.

Ja pojma do sada nisam imala za tu zabranu koriscenja parfimisanih stvari , jer mi to niko do sada nije ni pomenuo . Sada bar znam zahvaljujuci vama pa se 1-2 dana pre i posle ET necu ni tusirati gelom , mazati mlekom , stavljati parfem bez koga ne mogu da zamislim dan , cak necu ni ruz stavljati .
Novim curama zelim toplu dobrodoslicu .

I meni se bas priblizilo , u sledeci ponedeljak polecemo za Prag .

Da li je neka od vas koristeci Estrofem 3x1 imala dosta plodne sluzi , meni evo od danas 7. dc krenulo bas, bas . Planiram da 11.dc idem kod dr. Zorice Corac na UZ pa da javljam u Prag.

Sofija , kako ti sada stojis sa endom , nista nam ne pises o tome , a basme zanima koliki je sad i sta ti je rekla dr. Corac , kakav je njen komentar .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 8/3/2014, 14:00

Ganedina

Dr Corac je takodje bila za da koristim estrofem, da bi se pojacao endo, to je jos u startu rekla, i sacekala je da dodje dan ovulacije i da se vidi da li se sa njim treba krenuti, sto je bio slucaj.

E, sada, koliki mi je trenutno endo, ne znam, nisam isla vise na UZV, videcu kada na FET-u budem bila u Pragu. On je bio 7,4 na 15dc kada sam ga poslednji put merila, dakle malo ispod granice, jer kazu da je sve od 8 dobro, a da je od 10mm super...

Ti ides ovog sledeceg ponedeljka, prekosutra, ii onog nakon, za 9 dana?

Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 8/3/2014, 14:21


Sofija , ja idem za 9 dana , tako je po planu rekla Danica da od tada budemo tamo i bicemo do 22.marta , nemem nameru da menjam avionske karte a nemam ni para za to , tako da mi ET moraju uraditi do tada , taman ubacivali embrione stare 2 dana . Insistiracu da mi vrete sve embrione , ma koliko ih bilo , taman i 4 , zbog prethodnih 5 neuspesnih ET, mojih godina i poslednjeg pokusaja VTO u zivotu .

Koliko shvatam ti si vec pocela da koristis utro a od kad krenes s njim tada prestaje endo na deblja , cak se i smanjuje , a menja mu se struktura jer je on progesteron . Meni je prethodni put 15.dc endo bio 15mm ,a kad sam posle 3 dana dosla na FET bio je 13mm . Ja imam problem sto kao blesava reagujem na Estrofem 3x1 , cak sam ga i samoinicijativno morala smenjivati , jer mislim da mi je i ovako bio predebeo , mada je Sonja na FET rekla da je dobre strukture , kada mi je ubacila samo 2 blaste i ne htede i trecu blastu .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 8/3/2014, 14:35

E, to nisam znala. Onda mi nije jasno sto ga i dalje pijem ako utrogestan snanjuje endo svakako, mozda da ga ne smanji previse?
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 8/3/2014, 14:37

devojke ,konacno negativni nalazi na ureaplazmu kod oboje !jeeeeeeeeeeeeeee...
tako sam srecna !!!!!!!!!!!!!!!!!!! igra  igra  igra  igra  igra  igra  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  d  d  d  d  d  d  d  d  d  d  d  d  d  d  d  d  d  d  d  d  d  d  d
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 8/3/2014, 15:13

Bravo Brbljiva - konacno!! Vreme je za slavlje!!

 vv vv vv vv vv vv vv vv 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 8/3/2014, 15:44

Brbljiba , ovo je stvarno senzacionalna vest . Bravo sto ste se uspesno oslobodili zgadija .

Sofija , ja ti nisam neki strucnjak , ali se max trudim da sto vise saznam o ovoj nasoj temi , samo u cilju dobijanja bebe . Ali meni je potpuno OK sema za FET ta da se od pocetka ciklusa koristi Estrofem uz obavezno koriscenje nekog supresivsa tipa Diferelin , da ti spreci rad i dominaciju tvojih hormona , tu mi je mnogo izvesniji rezultat u smislu kontrolisanja debljine enda .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 8/3/2014, 15:47

Sofija Veks ::Bravo Brbljiva - konacno!! Vreme je za slavlje!!

 vv vv vv vv vv vv vv vv 
hvala sofija ,zaista sam srecna ! ja i mj mm so se dogovorili da ozda veceras odemo malo negde na neku veceru i da zaista ovo proslavimo ....jer smo se zaista mucili i mucili ,kad biste znali sta smo sve trpali i gurali i pili.....
 a da ,elezovic mi ostaje u 19.30 u ponedeljak.
nadam se aprilskom vto procesu !
 yes  yes  yes  yes  radost  radost  radost  c  c  c  c  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 8/3/2014, 15:53

ganedina ::Brbljiba , ovo je stvarno senzacionalna vest . Bravo sto ste se uspesno oslobodili zgadija .

Sofija , ja ti nisam neki strucnjak , ali se max trudim da sto vise saznam o ovoj nasoj temi , samo u cilju dobijanja bebe . Ali meni je potpuno OK sema za FET ta da se od pocetka ciklusa koristi Estrofem uz obavezno koriscenje nekog supresivsa tipa Diferelin , da ti spreci rad i dominaciju tvojih hormona , tu mi je mnogo izvesniji rezultat u smislu kontrolisanja debljine enda .
Brbljiba , ovo je stvarno senzacionalna vest






 yes  yes  yes  yes  senzacija ,senzacija ,nego sta !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 8/3/2014, 15:56

Joj ,Brbljiva predivne vesti!!! yes 
Ganedina,hvala ti za informaciju o endu ,nisam znala za stanjivanje od kad se krene sa utrogestanom,sad mi je logicno znaci posle izazvane ovulacije,sa utrogestanom se endo ubacije u lutealnu fazu znaci.
Ganedina,ako imas dosta sluzi to je dobro,bolja ovulacija bolja lutealna faza.e sad to sigurno vazi i kad si na cikloproginovi,nije kontracepcija.
Sofija,zalivam da endo bude onaj pravi! zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje bb bb bb bb 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 8/3/2014, 16:07

Brbljiva, e vala konačno i bio je red! Da ti april donese sreću najveću u LE, kao meni maj prošle godine!

I u LE se ne savetuje kozmetika, baš piše u čekaonici da se ne koriste parfemisani proizvodi, tamo dole u prizemlju. Ja ih inače i ne koristim, voda je zakon, sem u mom gradu! lol! 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 8/3/2014, 16:38

Brbljiva,konacno dobar nalaz igracice igracice igracice igracice ,lepo se provedite veceras.Ja idem ui ponedeljak da radim cervikalni bris,ovo je treci put,ako opet nadju nekog krokodila,odlepicu Mad Mad Mad 
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 8/3/2014, 16:54

Brbljiva napokon  Very Happy 
Genedina danas sam pricala sa doktorkom i tako smo se i dogovorili da pre sledece vto odradim Urodjene i stecene trombofilije,histeroskopiju i jos puno toga pa posle videcemo nadamo se trecoj sreci.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 8/3/2014, 17:20

ljubav  ljubav  ljubav 
 ivanice duso ....soryy
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 8/3/2014, 17:34

Praske cure, juhuuuuu!!!!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
Niny, Sovo, za bete debele!!!  wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd 
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 8/3/2014, 17:43

Bravo brbljiva,konacno!  igra igra igra  Lep provod veceras!

Devojke navijam za vas od sveg srca!  poljubci poljubci poljubci 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 8/3/2014, 17:46

Brbljiva, svaka cast..i mi smo ih se rijesili pa znam koliko si srecna :-)

Sve ostale djevojke puuuunooooo pozdravljam :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 8/3/2014, 18:48

leptirko82 ::Praske cure, juhuuuuu!!!!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
Niny, Sovo, za bete debele!!!  wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd 
Sofija, ganedina, da nas uskoro obradujete!!!! I da vas za nos povuku Niny i Sova!!!!   wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd 

Brbljiva, konacno da se resite zgadije!!!  konfete  konfete  konfete
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninana 8/3/2014, 18:58

Drage moje: Petkana, Palčice, Sovice, Ivanice, Sofija, Niny, Soja, Karakaca, Kometice, Bak, MeMyselfAndI, Biksi, Noja, Lelas, Jovanka i sve ostale divne Koračaljke, hvala vam puuuno na podršci  srca1 ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav zagrljaj 
Draga Ivanice, tebi šaljem poseban zagrljaj, mnogo mi je žao  zagrljaj 
Brbljiva, radujem se tvojim dobrim novostima  napred scuro 
Sve čekalice, navijam, jako, jako  vv vv vv vv bb bb bb bb 
Moje novosti, danas mi je bila aspiracija, 11 jajnih ćelija  Very Happy Nadam se da je sad u laboratoriji prava žurka. U utorak idem na ET, ali su mi rekli pošto je puno jć da ćemo možda ići na blaste pa da će ET onda pomeriti za četvrtak. Jajnici jaaako bole, ali slušam vaše savete za proteine i puno tečnosti  ljubav 
Ninana
Ninana

Broj poruka : 149
Datum upisa : 23.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu