KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

+56
micaubica83
dragana76ns
Ancica 87
AriesGirl
peki78
annci
KoMetaK
Niny
d77
lela1984
ChillyVilly
mamadabudem
Vecka
nadalica
natural123
ivanicasale
makac71
missile
ganedina
bezdan
logona
kockicaaa
LEPTIR
Mirjana
Erata
neca73
insomnia
Ninana
bak
bundevica
Petkana
JocY
fight&faith
laKole
korpica
jovanka.draskic
BiKsi :)
noja
Smrdica
boni m
PalcicaBg
Sofija Veks
lenjivica
ragaco
LaFolie
hocukusurnecuzvaku
Crvic
anasrce
lelas
fmala
saska1
Vuchica
SoJa
MAAKKI
leptirko82
SladZana
60 posters

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 8 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Niny 19/2/2014, 12:19

Annci, nisi na aspiraciji još? U koliko h je?
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 8 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Petkana 19/2/2014, 13:36

Anci osmeh srce navijam family family family family family family family 
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 8 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 19/2/2014, 13:56

Lutke moje  smajli angel ljubav love d 

Necu nabrajati pojedinacno, da neku slucajno ne zaboravim. Bila na nekim sastancima van firme, sto je super. Sve vreme sam bila skoncentrisana na posao, a ne na "da li ce biti dve, jedna ili ni jedna celijica"

Niny-bockalice, drzim fige!!! Vratila se jos da nesto zavrsim u firmi, i onda pravac kuci na tusiranje, skidanje laka...u 16.00 treba da smo u Jevremovoj, a aspiracija je u 17.

I prosli put sam imala samo dva folikulica pa je bila jedna lepa celijica...
Ne vidim razloga da ovog puta ne bude jos bolje!!!@


...tako ja samu sebi bodrim...

annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 8 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Sofija Veks 19/2/2014, 14:02

Bravo Annci, super stav!

Srecno draga!!

Da zaprasimo  vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 8 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od d77 19/2/2014, 14:11

Srecno, Annci  igracice igracice igracice 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 8 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od lelas 19/2/2014, 15:41

Annci,srecno na aspiraciji!!!! b b b b 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 8 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od BiKsi :) 19/2/2014, 16:40

Annci, da uskoro menjas potpis i u njemu da stoji jedna velika beta. Srecno na a!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 8 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 19/2/2014, 20:07

A sta da vam kazem, drage moje navijacice?

Vise srece u sledecem izvlacenju.... tuga 

Ni jedna celijica....

Jos uvek ne mogu da dodjem sebi. Bas sam se nadala.
Meni je dr otkrovenje. Zena je bukvalno zaplakala! Aloooo! A koliko je nas? Ja krenuh da pustim suzu, ali posto je ona prva, zavrsilo se tako sto sam ja nju tesila...
Sve mi znamo u sta se upustamo i kakvi rizici cekaju na svakom koraku...ali moramo da se nadamo....nada umire poslednja.

Izgleda da je ona vise cak i od mene verovala. Divan covek pre svega, a onda lekar i strucnjak. Kaze da je estradiol govorio da tu sigurno ima neceg, kad ipak corak...

Sada mi je dala primolut da pijem 2 puta dnevno 10 dana. Posle toga cu dobiti pa na kontrolu...

I naravno, dacu i meni i mojoj ljubavi mesec dana da dodjemo sebi...i onda krecemo na skupljanje papira za jos jedan postupak, a istovremeno na pracenje i lovljenje sledeceg prirodnjaka...
meni ocigledno, stimulacija svakako nista ne znaci.

Svakoj od vas beskrajno hvala na podrsci, a sada odoh na "korake" da vidim sta je uradila ivanica, i dam podrusku ostalim cekalicama.

Sve vas beskrajno  osmeh srce 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 8 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od JocY 19/2/2014, 20:16

E u pm vise... Bas mi je zao ne znas ni sama koliko... Jako je teska nasa borba i nepravedna... Drago mi je da je dr takva. Skupi snagu i ponovo, verujem da ces uspeti i da te ceka tvoja sreca.
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 8 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 19/2/2014, 20:25

Hvala, Jocy!
Ajde obraduj me sutra... beta beta beta 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 8 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Sofija Veks 19/2/2014, 20:54

Annci draga,

uh, bre, bas nijedna  Crying or Very sad bas mi je zao..  No 

Lepo od doktorke sto ti je bila toliko posvecena, to je prava retkost, i veliko blago...koja ti je tvoja Dr?

Grlim te puno, oporavak kraci i prikupljanje parica, tvoj osmeh je sreca su tamo, odmah iza ugla...idemo dalje, mila, sve do pobede, koja se desi svakako, samo nekome ranije, nekome nesto kasnije, a nadam se da ce tvoja biti treca-sreca-najveca...  molitva   zagrljaj 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 8 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od d77 19/2/2014, 20:56

Annci, ne mogu da verujem...pa sta je uzrokovalo toliki estradiol? Crying or Very sad 
Bas mi je zao, jer znam kako sve to izgleda...
Veliki  zagrljaj 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 8 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od jovanka.draskic 19/2/2014, 21:02

Anci, bas mi je zao jako , jako, bas sam se uzasno iznervirala i rastuzila, sve je ukazivalo na dobro a ono nista
malo se odmorite pa u nove pohode ka sreci, bice sledeci put mora biti zagrljaj 
nisam ispratila koja dr. je u pitanju ali , svaka cast i njoj, na takvoj reakciji i veri za uspeh, sigurno ce biti sledeceg puta
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 34
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 8 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od fight&faith 19/2/2014, 21:46

Annci, bas mi je zao. Bila sam ubedjena da ce biti sve OK.  No

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 8 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od PalcicaBg 19/2/2014, 22:18

Ih bre Anci,pa sta se to desilo...  No 
Zao mi je draga,bice bolje sledeci put,mora da bude!
Drago mi je da jos uvek postoji humanost medju doktorima,postala je prava retkost.
Grlim najjace  zagrljaj 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 8 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Petkana 19/2/2014, 23:19

Zao mi je Anci zagrljaj ,kao sto si i sama rekla,nek sledec krug bude dobitni,a bice!
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 8 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od lelas 20/2/2014, 08:38

Annci ,da ne poverujes!!! :aa67:Grlim te draga da sto pre zaboravis ovo!u medjuvrevenu konsultuj jos nekog dr ako mozes pre sledeceg postupka! 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 8 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od saska1 20/2/2014, 09:15

Annci  zagrljaj 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 8 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Niny 20/2/2014, 09:17

Annci, mnogo mi je žao  No No No  I ja sam jednom imala neuspešnu aspiraciju, isto iz prirodnog ciklusa, jć je bila tu, ali dr nije mogao da je uhvati. Sve je isto bilo ok kao kod tebe, uz, estradiol. Problem je tu što se jć ne odlepi od opne (tako nešto) i dr ne može da je izvuče. Ja sam posle toga 21dc proverila progesteron i on je pokazao da je bilo ovulacije što mi je i dr potvrdio. Tako da sada vi lepo navalite na prirodne radove  sex jer nikad se ne zna.

Ljubim te puno  zagrljaj
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 8 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od SoJa 20/2/2014, 09:48

zagrljaj zagrljaj zagrljaj 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 8 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 20/2/2014, 11:59

d77, Sofija, Fight&Faith, Palcice, Petkana, Lelas ,Saska, SoJo....i sve druge ne nabrojane  d d d 
Hvala vam. Do neba.
Hvala Bogu da postoji posao. Od jutros sam kao zobmi ili navijeni robot. Pravo od kuce na neki sastanak pa na sledeci. Super sam se drzala. Cak sam bila vrlo sarmantna...
A onda sam na povratku u kancelariju pocela da placem na semaforu...nekako me stiglo..i plakala sam jos dobrih pola sata u kolima u garazi. Kao neka ludaca...

Sta se desilo, zasto se desilo, kako...milion pitanja. A znam da su suvisna i glupava i da nema objasnjenja. Nekom se deca jednostavno "omaknu" ili "dese"...a neke od nas moraju dooooooooobroooooooo da se pomuce oko istih.
Plan je da se opustim par dana pa pravim novu strategiju. Za sada znam da cu poceti da skupljam papire za novi postupak o trosku RZZOa. Imam pravo na jos jedan. I da cu paralelno cekati svoj ciklus. I naravno obiti neku banku, jer treba to isfinansirati..

Ne secam se vise ko me je pitao, ali moja dr je Biljana Arsic. Radi u Frontu i u Heramedici. Sam postupak radi u Jevremovoj. I najbolji je covek na svetu! Pa zena je lekar, a posle svega se sagla i poljubila me u kosu!!! (i ponovo placem) Ko to jos radi?!? Ajde, proslog puta smo je placali, ovog puta je o trosku drzave. Nema tu dodatnih para od nas. Jednostavno je takva.
Znaci ipak, kada vidis da nekom nisi samo broj i pusta statistika. Da se neko podjednako tako nada i navija za tvoju bebicu.

I docice ta bebica, znam da hoce... srca 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 8 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od annci 20/2/2014, 12:04

Niny ::Annci, mnogo mi je žao  No No No  I ja sam jednom imala neuspešnu aspiraciju, isto iz prirodnog ciklusa, jć je bila tu, ali dr nije mogao da je uhvati. Sve je isto bilo ok kao kod tebe, uz, estradiol. Problem je tu što se jć ne odlepi od opne (tako nešto) i dr ne može da je izvuče. Ja sam posle toga 21dc proverila progesteron i on je pokazao da je bilo ovulacije što mi je i dr potvrdio. Tako da sada vi lepo navalite na prirodne radove  sex jer nikad se ne zna.

Ljubim te puno  zagrljaj

Hvala Niny. Bar neko objasnjenje. Videcu sa doktorkom kada odem na kontrolu. Iskreno, juce sam bila u totalnom shoku, i nisam postavljala nikakva podpitanja. Bar ne ona logicna.
Dala mi je primolut da pijem 10 dana, pa cu posle toga dobiti.
Meni je danas 15 dc. Niko mi nije rekao za taj Pg da ga trebam proveriti. Ali bas ti hvala. Znaci, treba da dam krv sada, za 6 dana, i proverim Progesteron. U martu svakako odmaramo od bilo kakvih akcija, tako da cemo pokusati da se opustimo i bacio na  vođenje ljubavi 

Vidim na koracima da endo raste!  d d d Bravo draga. Bodrim i pratim i dalje.
kissic
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 8 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Petkana 20/2/2014, 12:32

Anci,vidim da imas pozitivan stav i da gledas prema napred usne 
a
 sto se obijanja banke tice,ako ti treba ekipa,racunaj na mene good job 
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 8 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Sofija Veks 20/2/2014, 12:41

Annci

Razumem te u potpunosti, draga  zagrljaj Nesto sto sve ovde vezbamo je to strpljenje, koje je preko potrebno, i jacina da se svi neuspesi prebrode, i nadje snaga i nova motivaciaj za sledece korake...

Grlim te puno, konsoliduj se i isplaci, pa onda napred...  zagrljaj 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 8 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Niny 20/2/2014, 13:30

Annci, pošto si primila stop, folikuli će pući uskoro ili su već pukli, tako da večeras odmah u akciju  vođenje ljubavi 

Sve ovo što sam ti napisala je meni rekao dr Raković iz Jevremove kod koga sam tada radila vto.
Znači progesteron kad bi izvadila za 7 dana pokazalo bi da li je bilo ovulacije.
Znam da si bila zbunjena, i ja sam bila. Jednostavno dešava se u 20-ak% slučajeva da ne mogu da izvuku jć iako je ima. Važno je da imaš divnu doktorku i zajedno ćete se boriti za bebu  bebe 
P.S. juče je u Jevremovoj izašla jedna devojka oko pola 7 iz lifta, možda si to bila ti?
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 8 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu