KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Februarska budjenja iz zimskog sna :)

+38
Sofka
ZarPtica
Shizika
JocY
JAmajka
caci
Republica
emilie
LaFolie
twinsi
Tinche
KoMetaK
ganedina
ivanicasale
maus
missile
dacans
lelas
ragaco
jelena*mama2andjela*
SoJa
cicsa80
Botox
Ema78
MAAKKI
HappyGirl
penelope
nina :)
Sofija Veks
cufta
bak
hocukusurnecuzvaku
Niny
djole42
Endzi
leptirko82
SladZana
Vuchica
42 posters

Strana 13 od 19 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19  Sledeći

Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 13 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od maus 14/2/2014, 13:03

Ako ne upali moje kasljanje i kijanje u njihove face.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 13 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od MAAKKI 14/2/2014, 13:11

Dan cure  Laughing 

Srecan vam ovaj danasnji dan kako god da ga nazivate, samo da imate sto vise ljubavi  osmeh srce 

Vidim pripreme su u toku za sutra, Maus pazi opasnice su ove  radost radost yes yes 

Jocy i ja navijam za 600  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

E toliko sam zapamtila, zena u godinama pa ne pamtim najbolje. Ispratila jos jednu turu majstora i sada mi preostaje ribanje za njima, vec mi ih je preko glave, mislim da nije bilo majstora koji nije bio u kuci  affraid ali jednom mora i to da stane valda Rolling Eyes 

Sve vas  d 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 13 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od emilie 14/2/2014, 13:36

Sladzo ,srecan rodjendan  igracice sreca 
srecan vam Dan zaljubljenih ...ja sam u trecoj godisnjici braka ,napredujemo  f  b 
emilie
emilie

Broj poruka : 289
Godina : 31
Datum upisa : 16.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 13 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od cufta 14/2/2014, 14:58

SlaaaaDŽOOOOO srećan ti roooođiš!!!!

 sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca 
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 13 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od leptirko82 14/2/2014, 15:01

Dobar dan!
Evo mene u domu mome na vikendu produženome!!!!
Srećan vam Dan zaljubljenih! Mi smo juče imali divan ručak na salašu 137. Mom mužu je bitno samo da ne ubode u dan, da ne ispadne romantičan dasa! lol! Baš nam je prijalo. U poslednje vreme sam bila negativno naelektrisana, a sada teram brige da me manje more. Sutra će u Lozani biti veselo. Neko će jesti, neko će raditi.....
Miss, draga, dolazim u sledeću nedelju i jedva čekaaam!!!!!
Bila sam fina juče, nisam ništa ni liznula, a moj dragi je pio takvu dunjicu, ma milina živa! Neko mora i do kuće da vozi. Sad bih nešto morala i da skuvam, a osladilo mi se da ručkam okolo naokolo!
SlaDŽi je rođus. Mogla je biti Valentina ili Trivuna.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 13 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od nina :) 14/2/2014, 15:18

drage moje srecan vam dan zaljubljenih i da budete i narednih 50 g najmanje zaljubljene u svoje drage muzice
mi cekamo da nam tata dodje sa psola pa da idemo na slavu uvek se zezamo da imam najboji provod za dan zaljubljenih.ja sam mom dragom dala poklon jos prekljuce nisam mogla da docekam i juce cujem komentare kad se pohvalio kolegama na poslu da oni i ne prihvataju poklon od zene nego od ljubavnice da cekaju od nje da im se pohvali.sta reci muska posla
sladjo srecan rodjendan
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 13 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Tinche 14/2/2014, 17:12

I stvarno mi je tortu napravila!!! Ne pamtim kad mi je zadnji put neko napravio totru za rodjendan!!!
Ovako ce me sutra docekati.Mima moja breeee, rasplaka meeee.
Volim vas zene moje, volim KUTAK, Naš Kutak!!!!



Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 13 1920435_10203012492254234_59007404_n

 srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 13 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od SladZana 14/2/2014, 17:18

Dobar dan drugari  Very Happy 

Twinsi draga 25. je tu  radost 

Missile draga moja hvala puno.  osmeh srce 

Jocy navijamo svim silama  navijači2 navijači2 navijači2 

Sutra druzenje pada, bgalo vama zenskice. Da znate mi sto nam voda na usta ide bi voljele bar koju sliku da vidimo  poljubci i zapisnik po povratku naravno  Razz 

Leptirko isto ja dobro prodjoh sa imenom (Marija) kako sam mogla  lol! 

Hvala vam puno drugari na cestitkama, evo malog posluzenja. Veceras na meniju Leonardo i rozen torta.

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 13 Zht3

Danas bili kod urologa,, za sada je dijagnoza blaga astenospermija, doktor ne vidi neki problem, morfologija je optimalna, da uradi briseve, hormone, ultrazvuk...Dva urologa dva razlicita misljenja.
Danas sam bila placipi.... jer je doktor pokusavajuci da objasni da mm vjerovatno nema problem (sto je odlicno!) rekao da bi drugoj (zdravoj) zeni bez problema napravio bebu, mada i ja sam zdrava dok se suprotno ne dokaze.
Uz svu zelju da to shvatim kao njegov trud da objasni da je situacija dobra, tako sam se osjetila porazeno i tuzno.

Naravno proci ce, ali samo sa vama mogu da podijelim ovo a da me razumijete.

 d 

SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 13 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od SladZana 14/2/2014, 17:20

Mima draga nema te u svijet, sto bi ovdje rekli.  queen queen queen Divno.

Emilie srecna godisnjica  love love love 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 13 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od BiKsi :) 14/2/2014, 18:32

Mima, kraljice.

Twinsi, hvala, uzvraćam poljupce.

Sladžo, ponekad neki ljudi ne znaju da se izraze najbolje, zato ti nemoj da se srdiš i da se osećaš poraženo i tužno, nema potrebe za tim, uskoro ćete i vi nunati bekanu, sigurna sam u to!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 13 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od cufta 14/2/2014, 18:35

SladZana :: doktor pokusavajuci da objasni da mm vjerovatno nema problem (sto je odlicno!) rekao da bi drugoj (zdravoj) zeni bez problema napravio bebu, mada i ja sam zdrava dok se suprotno ne dokaze.
Uz svu zelju da to shvatim kao njegov trud da objasni da je situacija dobra, tako sam se osjetila porazeno i tuzno.


   E svašta. Kakva glupa hipoteza, još izgovorena i to pred mužem  Mad 

SlaDŽo, na kraju će svi videti da ti JESI SVE VREME ZDRAVA!

     Torta za Tinche - DIIIVNA JE!


Pita pacijent doktora:
- Koliko mi je preostalo života?
Doktor:
- 10.
Pacijent:
- 10 čega - godina, meseci...
Doktor:
- 9, 8, 7, 6, 5...

***************************************************


Cigareta ne ubija, već otac kad sazna!

A sada za sve naše trudnice:


Kako ljudožderi zovu trudnice?
- Kinder jaje!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 13 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od cufta 15/2/2014, 00:20

Ujutru kad se probudite, pročitajte ovu lepo priču:

http://sport.blic.rs/Ostali-sportovi/Zimski-sportovi/247881/Moc-ljubavi-Vezbao-u-trznom-centru-a-stigao-na-olimpijsku-scenu-i-tamo
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 13 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od nina :) 15/2/2014, 13:54

devojke kako vam je na druzenju samo vam zavidim sto nisam sa vama
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 13 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od cufta 15/2/2014, 14:32

večeras će nam javiti

ja spremna za 18h i sastanak sa "Osnovcima" - moj razred iz osnovne škole....
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 13 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od SladZana 15/2/2014, 14:45

Dobar dan dragi ljudi  Very Happy 

Vidi ti njih ni da se jave da su krenule  Razz cekamo veceras javljanje  osmeh srce 

cufta ::Ujutru kad se probudite, pročitajte ovu lepo priču:

http://sport.blic.rs/Ostali-sportovi/Zimski-sportovi/247881/Moc-ljubavi-Vezbao-u-trznom-centru-a-stigao-na-olimpijsku-scenu-i-tamo

Svaka mu cast, bravo!

Cuftice hvala draga,juce posrnuh, danas nova  yes 

Osnovci  radost bice ludo ja vjerujem.

Evo i danas malo posluzenja za Tinchetov rodjus

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 13 A6qk
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 13 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od leptirko82 15/2/2014, 17:18

Dobar daaan, Tinche srecan rodjendan!
Sladzo, drago mi je da si bolje danaske.
Cufto, lep provod zelim!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 13 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od cicsa80 15/2/2014, 19:53

Leptiricu sarenicu...  cvet 
Mima kraljice  as 
Sladzo, pusti dr, oni nekad ne umeju bas najbolje da se izraze. Istina je da nisu svi isti, evo primera ovde kod nas. U to ime: Cufto  as 
Ja naredna dva dana noge pod astal.  Very Happy 
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 13 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od cufta 16/2/2014, 00:54

Tinche, SREĆAN TI ROĐIŠ!!!!!  osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

Nama je večeras bilo ODLIČNO! Društvance koje je bilo u obdaništu, pa u osnovnoj i delom u srednjoj školi..... ih......s obzirom da imamo svoju grupicu na Google i da smo stalno u vezi, nije bio problem nastaviti tamo gde smo još juče stali.....grupica nam omogućava da budemo u kontaktu i sa onima koji ćive insotranstvu. nekoliko njih nam fali, ali do njih ni na koji način več nekoliko godina ne možemo da dođemo.
Odoh da popušim još jednu (verovatno stotu danas) cigaru, pa u krevet.

ljubim moje drugarice koje sada spavaju
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 13 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od HappyGirl 16/2/2014, 15:29

Dan cure  Very Happy 

Divan dan svi se razbežali a ja radim  Rolling Eyes 

U nedelju 23. 2. u 17h je izvlačenje srećnog dobitnika donacije u Savetovalištu  Very Happy Ko hoće neka dođe  Very Happy 

Ajd ljubim vas sve za rođendane i nerođendane  ljubav 
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 13 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od SladZana 17/2/2014, 08:07

Dobro jutro drugari!

Kafica?

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 13 0otm



Nocas smo dobili jednu bebicu od 3550g, La Folie se porodila  vv vv vv a u subotu smo dobili bebca od Fmale, on je zeru tezi od svoje drugarice, 3600g.  bb bb bb 

Jedva cekamo 23.2. da poleti roda prema nekome  b 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 13 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od missile 17/2/2014, 08:14

Moze kafica, Sladzo

Dobro jutro
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 13 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od twinsi 17/2/2014, 08:15

Dobro jutro drugari!

Sladjo glavu gore, ti si zdrava! Hvala za kaficu!

Tinche srećan ti rođendan  love 

Fmala i Lafe čestitam. Neka su vam živi i zdravi 100 godina srca srca 

Maus kakvi su bili gosti? Jesu li šta od planiranog uradili ili su samo zabušavali?

Ćufto bravo za druženje. Ti susreti su posebni  yes 

Ljubim vas sve do jedne!
twinsi
twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 47
Location : Podgorica
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 13 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Endzi 17/2/2014, 09:06

SLADZO STIZEM NA KAFICU  lol!  sunny  sunny  sunny OVIH DANA MALO VISE SAM SE BAVILA LAFOM I FMALOM,tek sad vidim sta ti je doktor rekao...bas je kre... koji je to?Ma ti si uskoro jedna ljepa trudnica,svim srcem ti zelim to  osmeh srce
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 13 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od leptirko82 17/2/2014, 09:18

Dobro jutro!
Stigle dve bebe  naših Kutanjki! Bila je to divna nedelja. Ja ću da uživam u današnjem neradnom danu. Juče nam je bila super nedelja, zujali celi dan.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 13 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Niny 17/2/2014, 11:25

Dobro jutro  sunny sunny sunny 

Danas je neradni dan, a ja svratila da nešto završim na poslu, al neću dugo. Jedina dobra stvar je što ovde imam smajlice, bez njih sam kao luda  b b b b b 

Ne znam da li sam vam rekla da smo i mi krenuli u proces  vv vv vv vv  Danas 4ds i uz popodne pa ćemo videti kako se stvari odvijaju  bb  b  bb bb  b  bb  b   bb
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 13 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 19 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu