KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Februarska budjenja iz zimskog sna :)

+38
Sofka
ZarPtica
Shizika
JocY
JAmajka
caci
Republica
emilie
LaFolie
twinsi
Tinche
KoMetaK
ganedina
ivanicasale
maus
missile
dacans
lelas
ragaco
jelena*mama2andjela*
SoJa
cicsa80
Botox
Ema78
MAAKKI
HappyGirl
penelope
nina :)
Sofija Veks
cufta
bak
hocukusurnecuzvaku
Niny
djole42
Endzi
leptirko82
SladZana
Vuchica
42 posters

Strana 12 od 19 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 15 ... 19  Sledeći

Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 12 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Shizika 12/2/2014, 23:26

Bak, chestitamo godishnjicu!  čestitamo čestitamo 
A gledaj je  veštica , k'o svekrva, hoce da proslavljate u troje!  c 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 12 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od missile 13/2/2014, 08:36

cufta ::Zvezdin fudbaler Miloš Ninković dao 80.000 Evra za Unu!!!

 srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca 

   "kade se male ruke slože...sve se može, sve se može!"

https://www.youtube.com/watch?v=vBcwRqBkzlo


Ovo je najlepse sto sam procitala u poslednjih 24 sata min!  yes 

Dobro jutro!!!!  sunny 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 12 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od twinsi 13/2/2014, 08:48

Dobro jutro drugari!

Bak srećna godišnjica  srca1 

Ćufto bravo za zubara!

Slađo javljaj kako je bilo kod hematologa.
Nama gotovi brisevi i popodne idem da zakažem operaciu. Rekli su mi da je baš gužva, ali da će probati da ga ubace što prije da se švrćo ne predomisli. Njegova jučeršnja izjava: ne moram da operišem krajnike, čisti su mi nalazi  Rolling Eyes 

Leptirko kako si danas?

Maus u pripremama oko rođusa.

Bravo za akciju za malu Unu!

Sve vas  ljubav 

Malo razonode:

Kako se žena izvinjava muškarcu?
Izvini, ali ti si kriv...

Lako je muškarca dovesti do ludila...
Dovedi ti njega do pameti ako možeš!!!

On: Zdravo! Imam 40 godina, bavim se politikom, poštena sam osoba.
Ona: Zdravo dušo! Imam 35 godina, bavim se prostitucijom i još sam djevica.

Vještica danas ima na sve strane.
Ali ni jedna metlu u ruke da uzme!

Pušači imaju tri puta veću šansu da ih žena prevari sa molerom, jer moraju češće da kreče.

Žena je kao svijet

Sa 20 je kao Afrika, nedovoljno istražena.

Sa 30 je kao Indija, topla, zrela i misteriozna.

Sa 40 je kao Amerika, tehnički savršena.

Sa 50 je kao Evropa, trošna i puna istorije.

Sa 60 je kao Sibir, svi znaju gdje je, ali se nikome ne ide.


Dosadilo mi je da me babe, strine, ujne na svadbama pitaju: Kad ćeš ti? Pa sam to isto počela i ja njih da pitam po sahranama...

Mogu ja da smršam ali neću...
Da ne pomisle ljudi da nemam šta da jedem...
twinsi
twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 47
Location : Podgorica
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 12 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Niny 13/2/2014, 10:03

Dobro jutro drage moje  sunny sunny sunny 

Bak, čestitam vam godišnjicu  osmeh srce  Da se i dalje tako volite i pazite i to u proširenom izdanju  osmeh srce 

Twinsi, nasmejah se lepo   b  b  b 

Ljubim vas sve redom  d d d d d
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 12 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od missile 13/2/2014, 10:10

twinsi ::
Dosadilo mi je da me babe, strine, ujne na svadbama pitaju: Kad ćeš ti? Pa sam to isto počela i ja njih da pitam po sahranama...
ajooooj!!!  lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! 
Cik nek me pita neko sad za vikend!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 12 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od bak 13/2/2014, 10:30

Dan Jutra!

Novac za malu Unu nije prikupljen, naravno da su novinari opet napravili sra..e, uplacujmo i dalje.
Ajmo, sms, uplata, kako god

Hvala na cestitkama, proslavili radno (citaj jeli i spavali  lol! )

Twinsi, navijam da momak sto pre zavrsi s operacijom pa ste na konju!

Sladzo, sta rece teta hematolog?

Ljubim  osmeh srce 

bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 12 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od SladZana 13/2/2014, 10:42

Dobro jutro drugari  Very Happy 

Nadam se da ce se novac prikupiti za malu Unu.

Bak ja ne znam jesam li cestitala, ako nisam sad cestitam  osmeh srce  love  cveće 

Twinsi nadam se da nece biti cekanja. Svrco zna jesu li mu cisti nalazi  Very Happy 

Teta hematolog bjese neka Agic iz NS. Rece da uradim LAI 1,2, faktorII i neki brojevi, faktorV Leiden, homocistein, MTHFR i PAI. Rece da ne radim PAI dok ovo ne bude gotovo da vidi, jer jedino PAI moram u BG.

 d 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 12 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od BiKsi :) 13/2/2014, 14:23

Ja da se upisem u februaru, da ne prodje! :)

Sve vas cmacem, nema se vremena za citanje prethodnih 19 strana! :)
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 12 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od cufta 13/2/2014, 14:59

Bak, skupljamo i dalje - naravno!

Ja u 18:30h po zub! da li potrebno reći da se opet plašim  Embarassed Znam da sam jadnica. A kako ću u 19h biti srećna.....

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 12 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od cufta 13/2/2014, 15:20

http://blog.petflow.com/astonishing-footage-of-twin-babies-who-dont-realize-theyve-been-born-yet/


a da malo uživate....?!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 12 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od SladZana 13/2/2014, 16:57

Cufto u 19h ces biti zena sa novi zubom i bas te briga  Very Happy 
Vk super, gledala ranije, uzivancija  likeit 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 12 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od MAAKKI 13/2/2014, 21:44

Vece cure  Laughing 

Cuftice divan je VK uzivala sam maksimalno  srca srca srca srca 

Bak srecna vam godisnjica  osmeh srce 

Ne pisem puno jer nemam sta lepo da napisem, cekam da prodje ovaj los period, a traje vec jako dugo, ali hoce jednom, mora, pa da sa mogu lepo druziti i sa vama.
Sve vas  love 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 12 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od cufta 13/2/2014, 21:51

nemam zub  Very Happy . Pogrešna boja, jbg. Kad smo sve proverili, svi su sve dobro uradili i dobili drugu boju.
Nema veze, to je lepota stomatologije. Sve je uvek popravljivo. A i najgora stanja imaju lepo konačno rešenje - veštačke vilice.
Sutra hajmo ponovo...sada na drugi način..... nova boja..... i tako....

Mrtva sam umorna.....odoh. Želim vam da sanjate neke ljubavne snove. Da ste izašle sa Bredom Pitom, Džordžom Klunijem....i takvima.....da su se oni ludo zaljubili u njih....da ste sa njima na Bahamima na letovanju..... pa na skijanju u Davosu i Aspenu..... imate dugačke crvene svilene haljine kada vas vode da vas pokažu svom društvu Van Damu i ostalima..... i tako.... jer je sutra DAN ZALJUBLJENIH!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 12 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od twinsi 14/2/2014, 08:29

Dobro jutro!

 srca  srca  srca Ljubav su mora, ljubav su neba, ljubav je sve što ljudima treba, ljubav je potok što teče iz raja, a poljubac je putić što dva srca spaja. Sretno Valentinovo! srca  srca  srca 

PEEEEEEEEEEETAAAAAAAAAAAAAK

Ćufto danas ponovo kod čika zube! Ja bih radije da sanjam Henry Cavill-a, ali nikako da mi u snove dođe. Moj čoek mi ni u snovima mira ne da, nije da se žalim nije loš, ali...

Makki da što prije prođe taj ružni period, nedostaješ.

Biksi ljubi Arsu!

Slađo pred nama je sunčan vikend  yes 

Zakazali operaciju za 25. februar, ugurali nas!
twinsi
twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 47
Location : Podgorica
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 12 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od missile 14/2/2014, 08:54

Dobro jutro, zaljubljene žene!  Wink 

SlaDŽo, srećan rođendan!!  Very Happy 

Ćufto, biće zubić za par dana  yes 

MAAKKI, kakv loš period! Doteraj se, karmin na usne, osmeh na lice, i pravac u šetnju, šoping po mogućnosti. Ja sam sinoć opustošila Lili po pitanju Loreal kozmetike, silne pare dadoh, al dođoh kući i bilo mi je odlično!!!!  Very Happy 

Twinsi, ljubi dečicu!  bebe  bebe 

Bixi, tebe ću da ljubnem u Arsu  beba 

Bak, koliko ti mužić ostaje?

Maus, sanjala sam da sam sutra došla kod tebe i donela ti puno belih sobnih papuča, i na svakima piše ime po jedne od nas, tako da ih ne mešamo, a ti da imaš kad dođemo kod tebe, da se osećamo kao kod kuće!  lol! Jedino su Anine bile one kao kučence  srca 

Jocy, kad radiš betu? igra 

Leptiriću, vidimo se one sledeće nedelje? usne 

Mi noćas idemo u Knjaževac, mojoj baki sutra 40 dana, pa se vraćamo tek sledeće nedelje. Do tada (mada i posle),
SVE do jedne, pomenute i sasvim slučajno nepomenute, ljubim, i želim diiivan vikend
 cveće 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 12 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od JocY 14/2/2014, 09:48

Miss radiću betu u četvrtak, mada su mi u PFC rekli 24.02. ali četvrtak je 14 dan transfera pa ću tada.

Devojčice moje lep vam vikend želim, a čeka nas pravi prolećni....  cveće  cveće  cveće  cveće
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 12 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od hocukusurnecuzvaku 14/2/2014, 09:55

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 12 Zcg-68442-

Drage moje, želim Vam da Vam je svaki dan, dan ljubavi  d d d 
Lep dan želim  osmeh srce 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 12 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od cufta 14/2/2014, 10:14

Počelo ljubavno!

Ja rešila da L i ja od ranogjutra idemo na sladoled a ona još spava  Shocked U međuvremena sam oprala celu bibiloteku, malo je razgledala.

Twinsi bre, ne idem kod Zube, idem kod tehničara zbog boje  Very Happy . To je minut posla  Very Happy . Vodiću i L....kada ustane...

Vidim, ovde razne intervencije u planu.....e pa neka sve prođu srećno i ljubavno.

Miss, lepo se odmorite i provedite

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 12 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od cufta 14/2/2014, 10:17

http://zena.blic.rs/Porodica/20797/Nije-zurila-sa-majcinstvom-Rodila-blizance-u-57-godini
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 12 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od missile 14/2/2014, 11:16

Jocy, mislim da si u pravu, 14 dan je sasvim u redu, vec ce se videti neka beta 600 i nesto...  Wink ili vise?  radost Daj boze!!!!  igracice igracice igracice Ko ce ziv izdrzati do 24!

Cuftice, provod je na groblju, ali vec u utorak je mami rodjis, pa si mi dala lepu ideju da je obradujemo i jednim frikomovim kvatrom pored svig stvarcica koje smo joj spremili, ona mnooogo voli sladoled.  Razz 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 12 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od cufta 14/2/2014, 11:33

missile ::Jocy, mislim da si u pravu, 14 dan je sasvim u redu, vec ce se videti neka beta 600 i nesto...  Wink ili vise?  radost Daj boze!!!!  igracice igracice igracice Ko ce ziv izdrzati do 24! 




Pa MI SVI! Zajedno smo jači!!!igracice igracice igracice 

Miss, bravo za mamu koja mnogo voli sladoled!!! queen 
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 12 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Tinche 14/2/2014, 12:27

Sladoled? Neko je rekao SLADOLED???? 

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 12 Ice-cream-smiley


Srecan vam danasnji dan!!! Sta god da slavite!!!

Odoh da spakujem lupu i bele rukavice. Idem sutra u inspekciju jedne kuce i jedne zene...cula sam da ima sitnu decu i kucne ljubimce...i drva neka...bice posla, bice posla!  lol!  lol!  lol! 


Danas neki tmurisa od vremena...a ja morala i auto da perem. pih...
Dobro je da nisam i prozore oprala, garant bi pao neki pljusak!!! Misuuuu   Razz  Razz  Razz

Bak mila, jel da da ni ti danas ne jedes nista da bi sutra mogle sto vise? Ja ni deci nista ne dajem sem vode! 
Cula sam da ima i mladog luka, jooooooooooooj!!!! Vratice nas uvece muzevi za lo dok ne ispari iz nas luk i rakija!!!! hihihihih

a sad stvarno, odoh da se uozbiljim i da uradim nesto po kuci.
Lep dan zelim svima!!!


Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 12 Sv.%20Valentine%20Coffee
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 12 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od maus 14/2/2014, 13:00

Dobar dan!

SlaDZo neka ti je srecan rodjus sreca  sreca  sreca  sreca Kod Tine je obicaj da se za rodjus uvali nekome u kucu Rolling Eyes na ceo dan Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes 

Cufto draga moras cekati jos koji dan do zubica.

Miss mami unapred srecan rodjendan! Dobar je san. Sa papucamaili bez u mojoj kuci se svako oseca kao u svojoj i moze doci uvek Very Happy 

Jocy ja svim srcem navijam za cifru od 600 igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice 

Twinsi bice sve ok na operaciji. I posle ste mirni.


Tinche ::Odoh da spakujem lupu i bele rukavice. Idem sutra u inspekciju jedne kuce i jedne zene...cula sam da ima sitnu decu i kucne ljubimce...i drva neka...bice posla, bice posla!  lol!  lol!  lol! [/color]


Danas neki tmurisa od vremena...a ja morala i auto da perem. pih...
Dobro je da nisam i prozore oprala, garant bi pao neki pljusak!!! Misuuuu   Razz  Razz  Razz

Bak mila, jel da da ni ti danas ne jedes nista da bi sutra mogle sto vise? Ja ni deci nista ne dajem sem vode! 
Cula sam da ima i mladog luka, jooooooooooooj!!!! Vratice nas uvece muzevi za lo dok ne ispari iz nas luk i rakija!!!! hihihihih

Ak` nadjes jednu mrvu ja se besim. Toliko je sve sterilno da sam dobila alergiju na cistocu i samo kasljem. U zapisnik neka udje da su prozori opraTi ali kisa je zeznula celu stvar. Ponovo ih prati necu. Daj deci bar suva leba, greota je, `de ce ti dusa. Da ne scape Pipija cim udju u kucu Laughing 
Torta napravljena, jos samo da pobacam slag kasikom i stavim svecice, da Tini mine zelja, pa neka duva do sutra ako hoce.

U Lo kisa pada i pada...
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 12 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od maus 14/2/2014, 13:02

..i corbu da napravim kako bi decica nesto kasikom ubacila u stomacice.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 12 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od maus 14/2/2014, 13:03

...i krpe sam spremila...da ih palim...za svaki slucaj.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 12 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 19 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 15 ... 19  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu