KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Februarska budjenja iz zimskog sna :)

+38
Sofka
ZarPtica
Shizika
JocY
JAmajka
caci
Republica
emilie
LaFolie
twinsi
Tinche
KoMetaK
ganedina
ivanicasale
maus
missile
dacans
lelas
ragaco
jelena*mama2andjela*
SoJa
cicsa80
Botox
Ema78
MAAKKI
HappyGirl
penelope
nina :)
Sofija Veks
cufta
bak
hocukusurnecuzvaku
Niny
djole42
Endzi
leptirko82
SladZana
Vuchica
42 posters

Strana 9 od 19 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 19  Sledeći

Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 9 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od maus 10/2/2014, 10:56

Dobar dan svima!

Jocy draga svim srcem navijam za tebe igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Daco i za tvoju seku igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Kusurko srecno danas na poslu.

Cufto, kao i obicno odlicni vicevi.

Nina ne svidjaju mi se obrve kod onog djetica.

SladZo bravo za zakazane preglede.

Lafe zeno, ala je usitnilo. Jos samo 3 nedelje radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost 

Vucice zelim to sto brzi oporavak.

Markicu je bolje radost radost radost radost radost radost 

Vidim da uzivate u dobrim filmovimna.

Tino zeno imam divan drvenasti poklon za tvoj rodjus. Dobices i rukavice i to znas kakve. Narandzaste i gumene. Tako je, pogodila si, rukavice za rad. A drvenasti poklon je 3 kubika drva, do duse, isecenih i lepo spakovanih u prikolicu. Freza ce u rikvERAC uci u garazu a tvoje je da se popnes na prikolicu, pre toga navuces rukavice i polutke ubacujes kroz rupu u podrum. Ako ti Bak priskoci u pomoc, to je 15 minuta posla. Znam da volis da radis i dugo sam razmisljala sta i kako i setih se drva. Ne moras mi duso zahvaljivati. Rukavice mi vracas, ne nosis ih kuci, samo da unapred kazem, da ne bi bilo neke zabune i durenja po zavrsetku posla. Kucu polako sredjujem, znam kolika si picajzla i mogu ti reci da me Fata velika trema od tvoje kontrole po coskovima, ispod i iza.



maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 9 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od bak 10/2/2014, 11:03

Dan jutra!

Jos osam puta spavam  radost radost radost 

Kusurko zelim da deki bude mnogo bolje  yes ili da, ako vec mora, ode u miru, bez mucenja  yes Iskreno

Sunce i ovde, cak sam i ves prostrla  yes Domacica  Razz 

Maus, ne bih ja ipak da Tini uskratim da sama svoj poklon natenane trosi. Sto za 15 min kad moze za 2 sata  Razz I onako od nje ne bi do reci dosle, ovako ce se umoriti  lol! 
Ako me ne ubije sad....

Obrve kazes? Ja bih se vratila da pogledam (nisam primetila ni glavu da ima  lol! ) al ne smem  Embarassed 

Juce strininoj mrvici bio prvi rodjendanac, bas sam se lepo provela  yes 

Odoh, pocinje jedna lepa radna nedelja  osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 9 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od cufta 10/2/2014, 11:11

Vidim da se ovde ozbiljno radi. Mogu lepo da se prikljuim. Zaboravih da kažem da samjuče malo gletovala zidove, i popunjavala otpale delove.,..i malo dokrečila. Mada glavni posao tek predstoji pre proleća.
odoh da se spremam za posao
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 9 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od maus 10/2/2014, 11:32

E da, kusurko, zelim deki brz oporavak.

Bakisa, tako je, da nas ne bi udavila torokanjem, moze ostati u podrumu da ih lepo isekira pa jos lepse spakuje...u tom ce biti vreme povratka kuci hihihihihihi
Kako nisi obratila paznju na bzvz obrve Very Happy 

Cufto gletovanje, krecenje...obozavam te poslove. Srecan ti rad i generlaka prolecna.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 9 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od maus 10/2/2014, 11:34

bak ::

Obrve kazes? Ja bih se vratila da pogledam (nisam primetila ni glavu da ima  lol! ) al ne smem  Embarassed 

U sta ti gledas???

Strininom detetu srecan 1. rodjendan!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 9 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od maus 10/2/2014, 11:37

E da, zaboravih.
Veceras, posle skoro 20 godina, se druzim sa rukometnom loptom. Veteranke na delu JES! Jedva cekam radost radost radost radost radost radost radost Finte, skoksut, sprint...a 2015. godine je Olimpijada Liga veterana u rukometu. I moja tanja u Ki isto igra. Volela bi da se sretnemo u finalu.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 9 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od maus 10/2/2014, 11:39

A i gace su mu smesne.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 9 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od cufta 10/2/2014, 11:47

E Maus, ulepša mi ponedeljak TOTALNO!!!!!


Živela MAUS!  srca srca srca srca srca srca srca 
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 9 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od bak 10/2/2014, 12:03

Koje gace  lol! 

Cuj rukometna lopta, vi necete znati na koji go da gadjate  Razz Godine, godine
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 9 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od bak 10/2/2014, 12:05

Sad ga osmotrih u detalje.
Gace jesu bezveze a i suvisne su  Razz Embarassed 
Obrve i nisu lose.

Kad osmotrim jos jednom mozda se promene utisci. Odoh  Laughing 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 9 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od maus 10/2/2014, 12:15

cufta ::E Maus, ulepša mi ponedeljak TOTALNO!!!!!


Živela MAUS!  srca srca srca srca srca srca srca 

ZIVELA CUFTA osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce 

bak ::Koje gace  lol! 

Cuj rukometna lopta, vi necete znati na koji go da gadjate  Razz Godine, godine

Os` da narucim i ugalj pa da te zaposlim ili...

bak ::Sad ga osmotrih u detalje.
Gace jesu bezveze a i suvisne su  Razz Embarassed 
Obrve i nisu lose.

Kad osmotrim jos jednom mozda se promene utisci. Odoh  Laughing 

I gace i obrve su smesne!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 9 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od leptirko82 10/2/2014, 12:48

Dobar dan, zene!
Hvala na preporuci za filmove. Danas cu i ja, nadam se, gledati The Walking Dead. Obozavam tu seriju!
Svrnuh do svekrve, tacnije, postoji jedna soba gde ja odlazem visak svojih stvari i po milioniti put saslusah istu pricu kako je bila lepa, zgodna, dobro obucena, kako su svi na ulici gledali u nju kad ide na posao. Pa onda pominje mala kolena kao casice, a ja kazem da nisu ni moje fudbalerske noge za bacanje, ljudi moji! lol!  lol!  lol! 
Skoro sat vremena sam klimala glavom. Svaka meni cast. Sama cu sebi iskovati orden.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 9 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od maus 10/2/2014, 13:04

leptirko82 ::Dobar dan, zene!
Hvala na preporuci za filmove. Danas cu i ja, nadam se, gledati The Walking Dead. Obozavam tu seriju!
Svrnuh do svekrve, tacnije, postoji jedna soba gde ja odlazem visak svojih stvari i po milioniti put saslusah istu pricu kako je bila lepa, zgodna, dobro obucena, kako su svi na ulici gledali u nju kad ide na posao. Pa onda pominje mala kolena kao casice, a ja kazem da nisu ni moje fudbalerske noge za bacanje, ljudi moji! lol!  lol!  lol! 
Skoro sat vremena sam klimala glavom. Svaka meni cast. Sama cu sebi iskovati orden.

hahahahahaaha treba to istrpeti.

No, moja sveki je,(znam da ima tema za sveki ali cu ipak ovde napisati) pre mesec dana, za Anin 5. rodjendan, dosla i donela cestitku gde je lepo napisala srecan 6. rodjendan. Kada sam joj rekla da Ana puni 5 a ne 6 godina , zackiljila je ocima, podbocila se i `vako je zborila:" Valjda JA znam koliko Ana puni godina!!!" Lepo se nakasljah, izbrojah od 10 do 1 i ponovih da Ana puni 5 a ne 6 godina. Kada je skocila, sunce ti zarko:"Dosta je zezanja. Ana danas puni 6 godina, ide u predskolsko i og krece u skolu." Toliko o babi koja ima 3 unuke, sa dve NIKADA nikakvu komunikaciju nije imala ni dodornih tacaka, a zivi preko puta njihove zgrade, a Anu vidja jednom mesecno po najvise sat vremena i ne zna koliko dete ima godina i da nije predskolac i da tek sledece godine krece u skolu. Dalji tok razgovora necu pisati Very Happy 
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 9 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od leptirko82 10/2/2014, 13:43

Lele, Maus, leleeee!
Bas je super baka, za orden casti!
Znam i ja da tema za sveKSIje postoji, ali morala sam, bilo je jace od mene.
Naravno, sve sto izgovorimo je samo vrh ledenog brega, a o ostalom ne pricamo, na njihovu srecu.Samo znam da zivim za dan da napustimo ovo zajednicko dvoriste i da se postujemo jednom mesecno i preko zice, kao Englezi.  lol!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 9 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od nina :) 10/2/2014, 14:15

zvakice nadam se da je dedi bolje
maus slatko me nasmeja sa pricom oko svekrve,mozda je ona u pravu a da ti neznas koliko ti dete ima godina salim se naravno jer se to meni cesto dogadja da grese koliko su deca stara da sam vec oguglala na to
leptirko tebe samo dvoriste zajednicko a mozes zamisliti mene sto mi jedino soba nije zajednicka a sve ostalo jeste.potpuno te razumem
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 9 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od nina :) 10/2/2014, 14:15

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 9 1506812_698089943575766_672743273_n
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 9 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od nina :) 10/2/2014, 14:16

sad naletela na fb na ovu sliku i morala odma da vam pokazem
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 9 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od leptirko82 10/2/2014, 15:28

Ko ce misliti na svekrvu pored ovako socnih trbusnjaka!
Sad nek kolo zaigraju!!!!  lol!  lol!  lol!  lol! 
Nina, nevaljalice !!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 9 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Tinche 10/2/2014, 15:43

Hahahaha! Sta vi radite dok ja setam decu i kuvam rucak...ccc!! Evo tapsem i ja, mozda i oni krenu zamnom!
 lol!  lol!  lol!  lol!  lol! 


Misu moj...da ti Tina kaze vako:
1. narandzasta nije moja boja...il roze il me ne zanimaju
2. ne bi vas ni deset kubika od mene spasilo...ko da ne znas da najvise pricam dok radim Razz
3. spakovala sam par belih rukavica i onu veliku lupu...u svaki cosak cu da ti zavirim...bolje ti je 'vataj se cetkice za zube i ribanjac do subote
4. razmislicu da li cu debelicu da ti dam posle urucivanja poklona Razz



A ti Bakisa...gotova si kad te vidim...aaaaaa, u gepek ces ti meni do Lozane...a Teu cu da naucim da ti se bar tri sata ne osmehne!  lol!  lol!  lol! 


Joj, bre, jedva cekam!!!! Moj rodjendan mislim...jede mi se torta!


p.s. Cufto, hajde i ti duso...zguracemo se nekako. Posto ce Bak u gepeku biti, bice mesta i za tebe! Wink
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 9 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od leptirko82 10/2/2014, 17:49

Vince belce i malo zabave!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 9 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od cufta 10/2/2014, 20:10

E, a kada se vi skupljate kod Maus?

Molim da mi sutra od 13h držite pesnice, idem kod Čika Zube da nmestim onaj polomljeni zub pre Kine. Hepi me je savetovala da to uradim posle Kine i bila je u pravu.

Dođoh sa posla.... sreća te sutra radim pre podne, pa će vreme do zubara brže proći
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 9 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Sofija Veks 10/2/2014, 20:40

Drzimo fige Cufto!  c 

Nadam se da ti je "cika zubar" super, a svakako ga mozes odobrovoljiti nekim od tvojih viceva Wink

 zagrljaj 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 9 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Tinche 10/2/2014, 22:18

placem od smeha vec 20 minuta :) :) :)

Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 9 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Ema78 10/2/2014, 22:58

[quote="cufta"]E, a kada se vi skupljate kod Maus?

Molim da mi sutra od 13h držite pesnice, idem kod Čika Zube da nmestim onaj polomljeni zub pre Kine. Hepi me je savetovala da to uradim posle Kine i bila je u pravu.

    Dođoh sa posla.... sreća te sutra radim pre podne, pa će vreme do zubara brže proći[/quot

Cufto draga, moj prijateljski savet ti je da lepo unistis jednu milku od 300g,po izboru, da odgledas prethono postavljene fotke jos koji put,izgrickas pola sake oraha, poneses dovoljno novca za nove cipele( ide prolece) i tek tada udjes kod cika zube.
Profesionalni, rokni jedan bensendincic i cokoladu od 100g.

Inace, slatko se ismejah svemu napisanom. Mene moja sveki nazvala glupacom,opet probala da zamrsi situaciju izmedju mene i mm, al ipak sam resila da porazgovaram sa mm...hmm, rece da je stavim na ignore...E kada bi je to ignore ucutkalo.

A ovaj link moram da postavim.... Cufto sori...mada,ovo objasnjava i pojednine svekrve...


https://www.youtube.com/watch?v=bOtMizMQ6oM







Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 9 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od maus 11/2/2014, 09:30

Dobro jutro!

Au bre Nina zeno lepa ovaj februar cudno utice na tebe Very Happy 

Tino si bre komplikovana!!! Te roze rukavice, te ciscenje kuce, te Bak u gebek...ima li ko manje komplikovan da dodje u subotu u LO??? I o kakvoj torti pricas? To si namerno provukla, priznaj, ne bi li se bacila na posao i tortu jos pravila???Vestice jedna! Sadices ti i kupine u subotu, 100 sadnica i to sama Razz  Razz  Razz  Razz 

Cufto dolaze, ajme meni, u subotu ranom zorom. Ako ti odgovara dan i ako ne radis, dobro dosla si, uvek, kao i sve zene sa Kutka. I nije valjda da se plasis cika zube. Vidi kao je divan vk Ema postavila Laughing Laughing Laughing I odlican predlog ti je dala da suzbijes nervozu.

Leptirko veselo!

Hoce li neko kafu?

kafa photo: KAFAAA KAFA-MENJASE.gif
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 9 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 19 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 19  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu