KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Februarska budjenja iz zimskog sna :)

+38
Sofka
ZarPtica
Shizika
JocY
JAmajka
caci
Republica
emilie
LaFolie
twinsi
Tinche
KoMetaK
ganedina
ivanicasale
maus
missile
dacans
lelas
ragaco
jelena*mama2andjela*
SoJa
cicsa80
Botox
Ema78
MAAKKI
HappyGirl
penelope
nina :)
Sofija Veks
cufta
bak
hocukusurnecuzvaku
Niny
djole42
Endzi
leptirko82
SladZana
Vuchica
42 posters

Strana 7 od 19 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 19  Sledeći

Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 7 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od nina :) 7/2/2014, 13:15

daco navijam da sestra tvoja za 9 meseci rodi dva mala vrtiguza ko sto su tvoji
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 7 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od SladZana 7/2/2014, 13:16

Nina ja sam uput za hormone stite od svog endokrinologa dobila.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 7 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od JocY 7/2/2014, 13:27

Stigla  sunny 
Dve morulice vracene sad cekamo do bete... Ja resila da radim, nije mi naporan posao, dragi ce da me vozi svaki dan a i necu sedeti kuci u iscekivanju i nervirati se. Malo cu sebi da skrenem misli do bete.
Ali ljudi sto smo se suuuper proveli to je za pricu. Ko god bude isao u Prag pod obavezno da ide ovde http://www.krcmabrabant.cz/index_en.php
Imaju srednjevekovni  sou sa gutacima vatre, trbusnim plesacicama, glumcima koji docaravaju atmosferu srednjeg veka. Hrana je ok isto starinska. Kad narucite pivo konobar vam tresne krigle o sto kao nekad. Ja ko malo dete odusevljena. Cak i publika ucestvuje tako sam vam se ja macevala sa gusarima  lol! lol! lol! 

Hvala vam puno na podrsci i bodrenju, ljubi vas vasa Jocy sto puta  love love love love love love love
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 7 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od caci 7/2/2014, 14:22

Dan jutra.
Celu noc i celi dan danas se borimo sa T. Nocas je isla i do 39.8 C. I jedva smo je spustili. Ipobrufenu je bas dugo trebalo da pocne da reaguje. U meguvremenu smo se tusirali i stavili sirce na nogeice. Sve je bilo Ok do jutra i ponovo T pa opet isto  No No  Bio je dobar do podne. Posle opet. Kod Dr jos nismo isli i neznam dali da ga vodim. Prosli put kad smo isli kod maticnog Dr., cekali 2 sata a pregled je trajao manje od 1 minutu i na kraju mi rekao isto ono sto sam davala i pre nego smo dosli. Tako sam bila ljuta na nju, tako da sad ne ni pomisljam da idem.  fd 
A ja .....pa ja ...moram biti dobro zbog Markica  yes 

Jocy i dacina sestro  trudnica trudnica  navijam  b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b  za visoku i debelu  beta 
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 7 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od leptirko82 7/2/2014, 15:52

Dobar dancic. Dosao je i taj petak.
Caci, radis pravu stvar i Markic ce ozdraviti, samo da spadne temperatura. Pokusaj da mu stavljas kriske krompira u carape, na tabane. I to pomaze.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 7 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Shizika 7/2/2014, 16:08

Caci, nama ljekarka rekla da Ibuprofen ponekad treba prilagoditi kilazhi djeteta a ne godinama (to je izgleda bio problem kod nasheg Zrna).
SladZo, nadam se da si bolje.  v 
Bak, kol'ko puta josh spavash?
Dakle se sve spremate kod Maus na proslavu, a samo vam vozach fali?
 vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv 
Jocy, navijam za tvoje morulice, da se snazhno drzhe mame.  d b b d 
One, sa boljim od mog ukusom u muzici, nek' preskoche, al' ja moram nakachiti na shta me ova krchma podsjetila:
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 7 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od bak 7/2/2014, 18:15

Caci verujem da ce Markic vrlo brzo biti bolje, izem ti te viruse  osmeh srce 

Shizo  lol! I Jocy lici na doticnu  lol! Gde iskopa ovo  Shocked Ko te ne zna....
Jos 11 puta spavam  radost 

Jocy, evo i ovde da poskocim  radost radost radost radost 
Tako se i ja spremam za dobar provod u maju. A jos ako bude i beba, milina!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 7 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Sofija Veks 7/2/2014, 18:31

Jocy

Juhuuu draga, mamice!! Sada se opusti i raduckaj, dok cekas betu...prasimo!!

 vv vv vv vv vv vv vv 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 7 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od JocY 7/2/2014, 18:35

Licim no sta  lol! lol! lol! lol! lol! lol! 

Hahahaha Sizo tako nekako :))))
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 7 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od cufta 7/2/2014, 18:53

Joci...pa bebe su kod tebe. Blagiš se tebi. kakve će to vrednice biti kad već sada rade sa tobom.

     Maus, znam ko NEĆE sigurno doći kod tebe. Shizi 13. marta slavi Arijani rođiš. Možda da svi odemo kod nje?  lol! 

     DEca da budu zdrava, mi da budemo vesele...

     Hej Bak, a šta se dešava kada odspavaš još 11 noći?

[img]Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 7 2je757d[/img]



cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 7 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od cufta 7/2/2014, 18:57

http://www.cbc.ca/player/News/Technology%20and%20Science/ID/2435252178/

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 7 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od bak 7/2/2014, 19:16

Cufto, odoh kod muza puza  Wink

Ovaj panda ko ja  lol! I stasom  lol! 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 7 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od nina :) 7/2/2014, 23:21

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 7 1782078_696809290370498_268870210_n
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 7 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od nina :) 7/2/2014, 23:22

malo da nas razdrma slika prethodna
bak nikako da uklavirim gde ti je muz puz znam da je na terenu negde a neznam gde
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 7 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od cufta 8/2/2014, 01:18

uh mi sada dođosmo iz porodične skitnje (L spavala i pored buke od društva) i videh ovu sliku

Nina, kakva lepa završnica radne nedelje . Hvala ti  Very Happy 
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 7 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Vuchica 8/2/2014, 08:29

Dobro jutro! Dodjoh posle par dana i kakav prizor me dočekaaaaa  Razz Hvala, Nina.

Idem da se vratim par strana da vidim jeste li dobro i zdravo.

Prebaciću ovde svoj post sa Koraka, da znate šta bi sa mnom ovih dana

Vuchica ::Drage moje, dobro jutro! Malo sam poranila, ne mogu da spavam, bole me ledja od lezanja u istoj pozi/ Ali proci ce sve to.

Vidim da je juce bio bas los dan na Koracima, - ne ponovio se! Ali nekako, dok god imamo cekalica, a imamo ih dosta, hvala Bogu, mozemo i da se nadamo pozitivnim betama!  beta
Ne ljutite se, ne mogu da imenujem nikoga sada, propratila sam koliko sam mogla. Brzo cu se ja vratiti na svoj kolosek

Elem ostala sam vam duzna svoj izvestaj sa operacije. Trebalo je da to bude rutinsko laparoskopsko otklanjane žučne kese, ali malo se zakomplikovalo u smislu da je je žučna kesa bila zadebljelih zidova, ja sam shvatila, pred samu upalu. Jos uvek nisam dobila otpusnu listu pa ne znam detalje, a ono sve sto su mi rekli tog dana malo mi mutnjikavo.
Druga stvar je da je tokom operacije doslo i do neke nepravilnosti u radu srca, pa sam ih malo uplasila. Preporucili su mi da obavezno u nekom narednom periodu posetim kardiologa i uradim test opterećenja i holter.
Treće, i ono sto me je najvise pogodilo, a što moram i želim s vama da podelim, je to da me je dr odmah nakon operacije pitao da li sam pod nekom hormonskom terapijom. Kasnije tokom dana, rekao mi je da su mi svi unutrasnji organi fibrozni. On ne može da tvrdi, ali te stvari se dešavaju pod dejstvom hormonskih terapija. Naravno da se on odmah ogradio, jer je svestan kakva je ova nasa borba.
Prva stvar koja mi je tada prosla kroz glavu je: samo jos ova VTO i dosta od mene, kako god bilo!
Ne ljutite se, nije mi namera da nekoga plašim. Sve mi svesno ulazimo u ovo. Naravno da je svaka VTO atak na organizam. A neki organizmi jednostavno to teže podnose.

Još par reči oko operacije i oporavka...Iste večeri sam puštena kući, i to mi je puno značilo, jer nakon par litara infuzije i litre čaja, te noći sam ustajala do WC-a na svakih sat vremena, a svako ustajanje je bilo prilicno teško, mm je bio tu i osluškivao, a ja sam samo zamislila da sam u bolnici i da moram da dozovem med.sestru da mi pomogne da sidjem sa onog visokog kreveta.  Shocked  Već 24h nakon operacije, bilo je mnogo lakše. Sada zatezanje stomaka skoro da ne osećam, jedino bole malo leđa od istog položaja.
Nadam se da nisam konfuzna, pisala sam onako kako mi je bilo u prstima....

Ljubim vas sve puno puno!!! Mnogo je lakse boriti se zajedno sa vama, ženice drage!

d
srcasti poljupci srcasti poljupci  srcasti poljupci  srcasti poljupci  srcasti poljupci  srcasti poljupci  srcasti poljupci  srcasti poljupci
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 7 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od bak 8/2/2014, 09:47

Jutro Jutra!

Ovako rano se ni radnim danom ne javljam  Razz 

Ispod Nine sto djavola vire  Razz Lep prizor, nema sta  Laughing 

Vucice, ne napisah na koracima, svaka cast, i to si zavrsila, vazno da se sad lepo odmoris i oporavis i ispitas to sto se desilo na laparo  yes 

Odoh, dan za sredjivanje kuce  Rolling Eyes 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 7 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od hocukusurnecuzvaku 8/2/2014, 09:49

Dobro jutro  sunny 
Vuchice  usne 

Mi danas koristimo dan za skitnju i uživanciju  Very Happy Wink 

Lep dan vam želim drage moje  cvet 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 7 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od leptirko82 8/2/2014, 12:12

Dobar dan.
Ajoj, Nina, oci mi ispadose. Jos ako je dasa grubog glasa.....
Vuchice, dobrodosla kucici. Odmaraj se i oporavi sto pre.
Kusurko lepi skita. Ja sam skitala po kisici. Planovi za danas su nepoznati.
Ceka me puna torba posla, pa mogu da biram da li cu danas ili sutra.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 7 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od nina :) 8/2/2014, 12:56

cim sam je sinoc videla morala sam da vam okacim da malo zivnem ovaj deo kutka
vucice kad ces dobiti otpusnu listu da budes 100 posto sigurna da diognozom odnosno sta je to video dr ili je pogresio i samo te bezveze uplasio za hormone
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 7 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od caci 8/2/2014, 13:05

Dobar dan cure.
Bolje smo....noc smo pregurali bez temperature. Sad smo merili ima 37.5 nadamo se da nece rasti.
Nina  likeit 
Vucice sta sve ne pregura  grljenje  ali procice sve brzo. I ja sam pre 10 dana imala laparaskopsku operaciju i lega te nebole od istog polozaja vec od gasa koji koriste kad prave laparaskopiju.  ljubav 
Bak odbrojava dane...ustvari jos koliko spavanja do putovanja...bas lepoo  b 
U utorak pocinjem na posao i nekako jedva cekam.  yes 
Lep vikend zelim  love 
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 7 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od SladZana 8/2/2014, 13:36

Dobar dan drugari  Very Happy 

Vucice daraga op je iza tebe sto je najbitnije. Malo ces da prekontolises srculence, treba da ga cuvamo  usne 

Nina hvala za ugodjaj  likeit 

Caci kod vas stanje bolje  igra igra igra 

I kod mene su kao kod Leptirka planovi nepoznati  zbunjen ali sam juce dosta toga obavila pa mogu malo da budem lijena  Laughing 

 cveće 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 7 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od cufta 8/2/2014, 16:24

Vučice, ja mislim da je to sa tobom sve ok. Što reče Nina, nešto ste se vi tu džaba poplašili.


Gleda Mujo televiziju I na dnevniku kazu da je u Kanadi -35C.
Kaze Mujo:”Idem nazvati brata u Kanadi da ga pitam”.
Rinng
“Halo, Suljo, matere ti kolika je kod tebe sad temperatura?”
“Cekaj da vidim, ...............-8C”
“Ovi nasi lazu, kazu da je -35”
“A, pa to je mozda napolju”
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 7 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od cufta 8/2/2014, 16:41

Sede tri devojke u kafiću neko vreme, i pita
jedna konobara:

- Koji je pasvord za Wi - Fi,

a konobar će:

- ''jebovaskonobar''

- Je l' odvojeno?

- Ne, nego sve zajedno!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 7 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od cufta 8/2/2014, 16:54

Very Happy Very Happy Very Happy 

https://www.youtube.com/watch?v=hKDiPp2aCQk

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Februarska budjenja iz zimskog sna :) - Page 7 Empty Re: Februarska budjenja iz zimskog sna :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 19 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 19  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu