KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+51
JednaSova
Crvic
Smrdica
missile
Ninche
lilly13
boni m
cicsa80
bulevarka
Stenli
fmala
atomski mrav
Strumfeta78
jelena*mama2andjela*
fight&faith
lenjivica
BiKsi :)
KoMetaK
ivanicasale
noja
ariadne69
ganedina
JocY
bak
Endzi
makica1984
karakaca
luckystar74
lelas
Jecka
korpica
mimi982
Afrodita
suzanasakii
leptirko82
OKacica
Vilhelmina
LaFolie
MAAKKI
Sofija Veks
ragaco
saska1
hocukusurnecuzvaku
PalcicaBg
SoJa
Vuchica
SladZana
anasrce
sareni leptir
d77
Niny
55 posters

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 26/1/2014, 11:00

palcice mozda i mozes da uradis betu ,,,mozda bih i ja tako .,razumem te jooj ,,..sacekaj jos neko misljenje ,...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 26/1/2014, 11:00

Palcice, glavu gore...nista nije izgubljeno. Ja navijam jakooo igracice igracice igracice 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 26/1/2014, 11:07

Rale hvala na ohrabrenju  zagrljaj  Brbljiva,Daco  ljubav ljubav 
Znam da jos nije sve izgubljeno,naravno da silno zelim da je beta pozitivna i da verujem jos uvek,ali razumete kakav je to osecaj nestrpljenja,bespomocnosti,neizvesnosti,pogotovo sto mi je ovo prva vto pa sam bas tutumrak  Laughing  Pokusacu da se suzdrzim jos koji dan za betu,nadajuci se da me vestica nece preduhitriti.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 26/1/2014, 11:17


Palcice zenice, ti si trudna samo jos nisi svesna toga , taj braon iscedak ti je simptom trudnoce . Strpi se jos 1 ili 2 dana da bi beta bila sto veca . Sve do sada je super proslo , nama razloga da ti VTO ne uspe .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 26/1/2014, 12:05

Palcice, potpisujem nasu lepu trudnicu, Raleta.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 26/1/2014, 12:07

ganedina ::
Palcice zenice, ti si trudna samo jos nisi svesna toga , taj braon iscedak ti je simptom trudnoce . Strpi se jos 1 ili 2 dana da bi beta bila sto veca . Sve do sada je super proslo , nama razloga da ti VTO ne uspe .

Genedina sva se najezim kad procitam ti si trudna...  grljenje  Kad samo pomislim na pozitivnu betu poletela bih od srece...Izdrzacu jos 2 dana sigurno,a za posle ne obecavam  Laughing 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 26/1/2014, 12:35

Drage moje hrabrilice, bodrilice, čekalice, trudnice, mamice,
Poželeh da sebe, mm, vas iznenadim jednom lepom betom, na žalost rezultat je 0,33
Ostaje samo praznina i gorak ukus...stali u red za našu sreću, strpljivo...
Sve vas najjače  zagrljaj 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 26/1/2014, 12:41

zao mi je  Crying or Very sad h v bas si bila pozitivna !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 26/1/2014, 12:45

hocukusurnecuzvaku ::Drage moje hrabrilice, bodrilice, čekalice, trudnice, mamice,
Poželeh da sebe, mm, vas iznenadim jednom lepom betom, na žalost rezultat je 0,33
Ostaje samo praznina i gorak ukus...stali u red za našu sreću, strpljivo...
Sve vas najjače  zagrljaj 
Duso moja draga........ zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 26/1/2014, 12:46

Uh kusurko jbg , kao da mi neko opali samar kad procitah rezultat tvoje bete . A u PM, a bila sam sigurna da je uspelo .

Grlim te draga moja najjace. Isplaci se , odboluj koliko bude trebalo pa ponovo u ovu nasu najtezu borbu u zivotu . Nema odustajanja sve dok ne dodjemo do naseh cilja . Duso, ti si tako mlada i imas svo vreme ovog sveta pred sobom , za razliku od mene , babe od skoro 49 godina koja jos nije odustala kao sto vidis, i koja se jos uvek nada rodjenju svoje bebe .

Uspece, mora jednom uspeti , jer ti si to zasluzila posle svih dosadasnjih muka, padova i razocarenja koja si dozivela .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 26/1/2014, 12:46

Kusurko i ovde da te zagrlim jako,najjace! :*
Kod mene stanje i dalje panicno,na papiru svetlo rozi sekret...
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 26/1/2014, 13:02

Zvako, draga, drzi se, grlim jakoooooo  zagrljaj 
Jednom mora uspeti, mora!
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 26/1/2014, 13:19

O zvakice nasa, bas mi je zao  Crying or Very sad Grlim te jako, jako, jako, divna zeno  zagrljaj 

Palcice, ako ne mozes da se strpis, uradi sutra, sad ce da me lincuju, mislim da nista gore nema od tih zadnjih par dana cekanja  Rolling Eyes Samo da znas, posle te ceka i cekanje dal se dupla  Wink 
A bas mi mirises, onako, trudnicki  Wink 

Koracaljke  radost 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 26/1/2014, 13:23

Bak ti mi ides uz dlaku  lol!  Pokusacu da iskuliram jos sutra...Sta mislite o tome da samoinicijativno uz utrogestan od 200mg popijem jedan od 100,cisto za svaki slucaj.Temperatura je i dalje na zadatku,danima 37.1...
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 26/1/2014, 13:32

Kusurko, mila, samo cu da opsujem i da te zagrlim jaaaaako! Znam da nije uteha, ali, mlada si, verujem da ces za koji mesec vec biti  trudnica grljenje Nekako sam verovala da ce uspeti ovog puta, jer si bila bas pozitivna, ali, j..ga, neke kockice se ne sloze....

Palcice, drzim i dalje palceve i verujem da si trudnica i da ces to potvrditi sutra-prakosutra!  roda roda 

Anasrce, tebe omasih juce, navijam za uspesan postupak! Ustvari navijam za sve, ne mogu da vas ispratim u koracima kako valja!  igracice igracice igracice igracice igracice 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Endzi 26/1/2014, 14:48

hocukusurnecuzvaku :: Drage moje hrabrilice, bodrilice, čekalice, trudnice, mamice,
Poželeh da sebe, mm, vas iznenadim jednom lepom betom, na žalost rezultat je 0,33
Ostaje samo praznina i gorak ukus...stali u red za našu sreću, strpljivo...
Sve vas najjače  zagrljaj 
 Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad   zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj  grlim jakoooooooooooooooooo,jbmm,a sve je ukazivalo na Betu veliku....Kusurko DA NISI SLUCAJNO POSUSTALA SAD,BICES TI MAJKA,ja iskreno vjerujem u to  molitva  zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od suzanasakii 26/1/2014, 15:02

Kusurko,bas mi je zao.Ufff...neznam sta da kazem. Tvoj gubitak je i nas.Puno nas zna kako izgleda to razocarenje. fd tuga 
A dal mozda ima jos nade? Mozda...Nisi li 30-og trebala raditi betu?

suzanasakii
suzanasakii

Broj poruka : 77
Datum upisa : 18.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od suzanasakii 26/1/2014, 15:07

Palcice,opusti se. Joj,kao da neznam koliko je to tesko.Evo i ja sam napeta izcekujuci vase rezultate bete.Ali ipak pokusaj razmisljati samo pozitivno i ne trckati samo u WC i stalno zavirivati. Daj Boze da bude kako treba...
Ljubim vas sve i zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj 
suzanasakii
suzanasakii

Broj poruka : 77
Datum upisa : 18.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 26/1/2014, 15:33

Zene drage, cini mi se da je sve u zivotu lutrija. Nema pravila ni za sta.
Ponekad kada tesim nekoga posle negativne bete, osecam se glupo. Plasim se da u tim trenucima ne umem da kazem nista sto pomaze. Ne mogu ni da ne kazem.
Znam da moje reci nece, kao neki cudotvorni eliksir, istog trenutka otkloniti neciju bol. Kamo srece da imam takve moci...
Znam da ne treba odustajati, ma kako to zvucalo. Neko ce krenuti u dalje postupke, neko u proces usvajanja, neko ce ziveti u duetu.
Bitno je samo da se nastavi dalje. Svaka odluka je deo necijeg zivota. Nije mi bila namera da filozofiram, ali jako sam se osetila nemustom kada je trebalo da se obratim Kusurku, koja mi je posebno draga.
Navijam za sve koracaljke, ma kuda vas koraci odveli...
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 26/1/2014, 15:59

Rekoh ja da ste vi carice sve do jedne  Wink 
Ovde ima posebnih žena, koje su mi prirasle za srce i za koje imam utisak da ih poznajem dugi niz godina. Valjda ta želja, nada, vera u bolje sutra, borba, gubici, tuge, radost, sreća, optimizam, strepnja...valjda nas to nekako sjedinjuje.
Plakala sam, vrištala, bol je prodirao, ukus gorčine je još uvek prisutan, uhvatila sam se i za glavu i pomislila da je do mene,posumnjala sam da nisam dovoljno uradila...imala sam najjače i najčvršće rame za plakanje, koje guta knedle u grlu, jer zna da mora biti jači od mene...digla sam glavu, obrisala suze,i otišla u crkvu sa mojoj snagom.
Pomolila sam se, zapalila sveću, za vreme koje nije bilo naše, za nas dvoje da budemo zdravi, jer je to prevashodno potrebno za ovu našu borbu, i da imamo snage i vere, za postupke koji dolaze.
Za par dana sjedinićemo se i pred Bogom, tome se jako radujem...i to me trenutno vodi...
Postoji jedna pesma koja je naša životna himna, opisuje nas, situacije i događaje...

Sve vas jako, ma najjače  zagrljaj


Poslednji izmenio hocukusurnecuzvaku dana 26/1/2014, 16:40, izmenjeno ukupno 1 puta
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od suzanasakii 26/1/2014, 16:24

Samo tako,duso draga.Sa verom u nove pobede.Otresi prasinu sa kolena i u zivot sa jos jacim optimizmom. Neka vase sjedinjenje pred Bogom bude vasa staza koja ce vas odvesti na pravi put i da jedno drugom budete podrska i uvek puni razumevanja jedno za drugo,sta god vam se u zivotu desavalo.
Neka ide zivot i neka Bog bude sto je moguce milostiviji prema svima.
suzanasakii
suzanasakii

Broj poruka : 77
Datum upisa : 18.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od suzanasakii 26/1/2014, 16:32

Leptirko
Znam da moje reci nece, kao neki cudotvorni eliksir, istog trenutka otkloniti neciju bol. ::
Leptiricu,tvoje reci mozda nemogu otkloniti trenutno bol ali greju dusu.Puno znaci kad neko bar pokusa utesiti nekog iako je to ponekad nemoguce,dok se covek sam ne otrgne tom bolu koji ga je snasao.
I slobodno,bar sto se tice mene i mog toka razvoja dogodjaja,komentarisi,tesi,savetuj. Lepo je znati da ipak ima neko ko ima toplu rec i za tuzne a i srecne.
Srecno tebi leptiricu u tvom vremenu koje tek dolazi.
suzanasakii
suzanasakii

Broj poruka : 77
Datum upisa : 18.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 26/1/2014, 16:33

Suzana, hvala ti na lepim recima i zeljama!
 osmeh srce
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 26/1/2014, 16:38

Kusurko baš mi je žao  zagrljaj 

Palčice ja mislim da si ti naša trudnica uradi sutra betu da ne budeš više u neizvjestnosti znam dobro taj osjećaj .Koji bješe sutra dan?Navijam jako  radost radost radost radost radost 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 26/1/2014, 17:03

Kusurko, bas mi je zao sto nije uspelo.  No

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu