KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+51
JednaSova
Crvic
Smrdica
missile
Ninche
lilly13
boni m
cicsa80
bulevarka
Stenli
fmala
atomski mrav
Strumfeta78
jelena*mama2andjela*
fight&faith
lenjivica
BiKsi :)
KoMetaK
ivanicasale
noja
ariadne69
ganedina
JocY
bak
Endzi
makica1984
karakaca
luckystar74
lelas
Jecka
korpica
mimi982
Afrodita
suzanasakii
leptirko82
OKacica
Vilhelmina
LaFolie
MAAKKI
Sofija Veks
ragaco
saska1
hocukusurnecuzvaku
PalcicaBg
SoJa
Vuchica
SladZana
anasrce
sareni leptir
d77
Niny
55 posters

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 24/1/2014, 12:51


evo neto za sve nas koje zelimo malo mira tj da se malo opustimo ...poslusajte ovu neznu muziku...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 24/1/2014, 12:53

Palčice  trudnica  Niny  poljubci poljubci poljubci 
JocY ja se u to ne razumem,ali ću da navijam da bude sve dobro tapšanje tapšanje tapšanje poljubac 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 24/1/2014, 13:20

JocY , ne brigaj za to što ti krvarenje već 3.dc stalo , to je OK, piješ čist estrogen i on ti utiče na to da ti se endo brže razvija-zadebljava i logično je da ti samim tim ranije staje i krvarenje. I ja sam bila na FET pa ti zato i kažem . Uradi ti UZ i 8.dc , bolje da znaš kako ti napreduje endo , da bi eventualno mogla korigovati terapiju, nego da čekaš 12.dc kako kažu iz PFC, to im je baš kasno za prvi UZ, bez obzira što nije klasična stimulacija i prebrojavanje folikula.Želim da ti ovaj odlazak u Prag bude ujedno i najlepše putovanje u životu . Srećno!!!!

Nini, držim pesnice za dobre hormone.

Kusurko, lepoto naša, pa trudnički progesteron te čini još lepšom!!!!!!!!!!!!!!

Palčice, ne brini.sigurno se neki od tvojih cvetića zalepio za mamu .

Sofija , dobro je da si na vreme otkila taj problemčić, pre odlaska na FET(nego da si otišla po svoje bebe i da ti je PRL , ne daj Bože zeznuo stvar) .To je vrlo lako rešivo tableticama , još samo malo strpljenja . Da, oni u PFC sad kad ponovo idemo na ET ništa ne traže-ni hormone, ni briseve, ni neke dodatne analize - NIŠTA. I meni to jako smeta i smatram im to kao propust u poslovanju. Zar mi same moramo opet da mozgamo šta treba sve da uradimo , kako opet ne bi doživele neuspeh ????????!!!!!!!!!!!!!!!!

Lelas, navijam za puno lepih jajnih ćelija i još lepšu žurku u labu . Javljaj čim budeš mogla, znaš da nestrpljivo čekamo .

Karakaca, bravo za uspešan prolaz !!!!!!!!!!!!!!!

Suzanasakii,D77 i svim ostalim curama koje hvataju zalet - srećno !!!!!

Drage , danas nam je još jedna praška trudnica u neizvesnosti , tj., očekujemo danas da na svet donese svoja 2 mala sunca . Nestrpljivo isčekujem i držim joj pesnice jako, najjače. Da sam imala sreće tada kad smo zajedno radile ET u junu , i ja bih danas bila srećna mama .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 24/1/2014, 13:30

Ganedina

Hvala puno draga moja na podrsci. U potpunosti se slazem sa tobom. Jedini forum gde sam aktivna je ovaj, jer sam toliko korisnih stvari saznala i predivne zene upoznala (barem virtuelno:) sto nam inace nasi ginekolozi, pa cak ni oni koji vaze za jedne od najvecih eksperata u ovom delu sveta ne govore.

Kada smo vec kod lekara, jesi li isla kod Dr Zorice Coric, sto je Erata preporucila? Ukoliko jesi, kakvo ti je misljenje o njoj? Ja bih da zakazem pregled sledece nedelje, pa se dvoumim da li da zakazem kod moje stare doktorke, ili kod nje. Javi ako si vec bila impresije medena...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 24/1/2014, 14:06

Evo mene ,znam da me cekate
Dosli sa aspiracije,sve proslo uredno,uigrani su skoroz i deluju opustajuce .Dr kaze danas odmaranje a sutra sve normalno.
Sad ono najvaznije,dobijeno 14 jajnih celija(sve su u fazi MII) doktorka kaze da je to dobro,muz dao uzorak i sad je u laboratoriji luda zurka! juriš  juriš  juriš  juriš  juriš  juriš  juriš  juriš  juriš  juriš  juriš  juriš  juriš  juriš 
od terapije imam utrogestan,estofem ,prednizon i folna kiselina.
Mnogo vas volim i sve vas ljubim! poljubci 
Sofija,sredices prolaktin ,vazno da si otkrila na vreme!
Soja,znala sam da nema hlamidije!
Jocy,navijam silno!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 24/1/2014, 14:09

O Lelas 14 je bas super broj sad navijamo da se lepo oplode i za koji dan lepo smeste kod mame  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ariadne69 24/1/2014, 14:10

Palcice, drzi se draga, obradovaces ti nas sa debelom betom, znam!  lol! 
Sofija, nemoj da se brines, prolaktin se lepo sreduje sa bromokriptinom, a mozda si samo imala stres posle budenja - i meni se to jednom desilo...  Very Happy 
Lelas,super broj!  igracice igracice igracice I molim te, misli na nas, pa se raspitaj na klinici o cenama, da li je istina, da je PFC poskupeo od nove godine. Ili bar napisi, koliko si ti placala, pa ce vec devojke znati, da li su postupci poskupeli...
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 24/1/2014, 14:10

Lelas divnoooo likeit  navijam za ljubav u labu  igracice igracice igracice igracice igracice juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš bravo bravo bravo tapšanje tapšanje tapšanje navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 bb bb bb d d d vv vv vv vv vv b b b b b ljubav ljubav ljubav igra igra igra 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 24/1/2014, 14:14

ariadne69 :: pa se raspitaj na klinici o cenama, da li je istina, da je PFC poskupeo od nove godine. Ili bar napisi, koliko si ti placala, pa ce vec devojke znati, da li su postupci poskupeli...

Meni stigle cene za FET 600 e + 150 za embriogen
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 24/1/2014, 14:19

Jocy šta je embriogen?  zbunjen Pročitala sam par puta o tome,ali nisam skontala njegovu ulogu.
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 24/1/2014, 14:23

Evo ima na sajtu PFC-a mislim da ne može da škodi da se proba http://www.pragueivf.com/sr/metode-lijecenja/embryogen/
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 24/1/2014, 14:23

Lelas, bravo za brojku  d d d d i što su sve zrele  d d d 

Biće žuraja za pamćenje, lab se trese  vv vv vv vv vv vv 
 igra igra igra igra bravo bravo bravo zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje 
 juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš 
 juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš 
 konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete 
 konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 24/1/2014, 14:24

Lelas, curo . bravo ,super. Pošto ima dosta jajnih ćelija može da se desi da će pustiti da se bebe razvijaju do stadijuma blastociste . Znači, vraćaće ti tvoje mrvice petog dana počev od današnjeg . Danas lepo odleži , izodmaraj se a već od sutra put pod noge pa u laganu šetnjicu po Pragu ( ako nije previše hladno ) . Ako je hladno imate tržni centar Harfu na 5 min. od hotela da uživate u šopingu, raznim restoranima . A imate u blizini u Sokolovskoj ulici i kineski restoran( ako volite kinesku hranu ) gde imate i švedsi sto za 4 e .
Sofija , bila sam kod dr. Ćorac. Žena je OK . Nego ja imam taj problem što gde god i kod koga god od dr. da odem imam maltene više znanja iz ove naše oblasti od većine njih.

Soja , bravo za dobar bris bez hlamidije !!!!!!!!
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 24/1/2014, 14:30

JocY hvala,nije zgoreg znati i za to  cvet 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 24/1/2014, 14:45

Jocy

Super!

A da li ti oni preporucuju embrio-gen, ili si ti trazila, ili su ti rekli da svakako treba?


Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 24/1/2014, 14:45

Lelas

Zvuci fantasticno! Prasimo i navijamo draga!!!

 vv vv vv vv vv vv vv vv 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 24/1/2014, 14:48

Ja pitala jer sam videla na sajtu a oni mi rekli da može i za FET, tako da ćemo i to da probamo.
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 24/1/2014, 14:56

Lelas bravo za brojku,rekla sam ti da ces biti dobra koka.Navijam za zurku u labu :*
Kod mene opet nesto braon rozikasto na papiru,kao slina da izvinete.Posle toga utrogestan cist iscureo.Grudi prestaju da bole...Ne znam sta da mislim Sad
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 24/1/2014, 14:57

Mm je za tu opciju, ali generalno oni su nam rekli da nama nesto i ne treba. Ja bas ne razumem najsrecnije koja je razlika sa i bez, citala sam i na drugim nekim sajtovima o tome, ali i dalje ne videh nigde podatke o uspesnosti sa i bez. Argument mm-a da se odlucimo za tu opciju iako su nam u Pragu rekli da nam nije potrebno, je jer on misli da svakako barem malo pospesuje uspesnost, a nije velika razlika u ceni...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 24/1/2014, 14:59

PalcicaBg ::Lelas bravo za brojku,rekla sam ti da ces biti dobra koka.Navijam za zurku u labu :*
Kod mene opet nesto braon rozikasto na papiru,kao slina da izvinete.Posle toga utrogestan cist iscureo.Grudi prestaju da bole...Ne znam sta da mislim Sad

Palcice

Ne brigaj draga, verovatno se radi o imlantaciji, da se bebac lepo namesti u svom novom domu  yes 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 24/1/2014, 15:03

Ne znam Sofija,ja se plasim da ne stize vestica,jutros grudi da puknu,a sad ih skoro ne osecam.Cini mi se da sam i temp.dobila od nervoze.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 24/1/2014, 15:04

Sofija Veks ::
PalcicaBg ::Lelas bravo za brojku,rekla sam ti da ces biti dobra koka.Navijam za zurku u labu :*
Kod mene opet nesto braon rozikasto na papiru,kao slina da izvinete.Posle toga utrogestan cist iscureo.Grudi prestaju da bole...Ne znam sta da mislim Sad

Palcice

Ne brigaj draga, verovatno se radi o imlantaciji, da se bebac lepo namesti u svom novom domu  yes 

I meni liči na implantacijsko... Kad ti je Beta?
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 24/1/2014, 15:06

Palcice, i temperatura je dobar znak! Nemoj tako razmisljati, sve je na tvojoj strani da ovo bude uspesan postupak!
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 24/1/2014, 15:06

Lelas, bravo za 14 jć  bb bb bb bb bb bb bb  Da bude isto toliko embriona navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 

Žurkaaaaaa  juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 24/1/2014, 15:17

Beta je 30og.Mene najvise brine sto grudi prestaju da bole.Videcemo u toku dana...
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu