KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+50
ganedina
Crvic
Simona
nina :)
PalcicaBg
Sofija Veks
JocY
makica1984
Struzzo
vivijen
penelope
cicsa80
dragana76ns
fight&faith
saska1
bak
noja
zoxa
SladZana
MAAKKI
*AIDA*
Gral
bulevarka
leptirko82
Klarica
lelas
tetreb
pluton1
Niny
lenabeograd
kockicaaa
hocukusurnecuzvaku
zvoncica36
ivka
Ninche
bebica mala
SoJa
Vuchica
fmala
ragaco
Strumfeta78
KoMetaK
BiKsi :)
Stenli
Endzi
Republica
LaFolie
Botox
buby
saritam
54 posters

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gral 21/1/2014, 21:14

Ivka sretno vam bilo rodjenje nasljednika i da ste nam zivi i zdravi 100 godina  sunny 
Gral
Gral

Broj poruka : 124
Location : Republika Srpska, BiH
Datum upisa : 08.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 21/1/2014, 21:53

Saritam, cestitke! Neka su ti ziva i zdrava decica 100 godina!!!

Ivka, cestitke! NEka je Lazar ziv i zdrav 100 godina!

Endzi, Lafe, super su vam stomacici, ali vas Stenli sisa, ne zamerite mi!  lol! lol! Stenli, odusevio me tvoj stomacic i zurkica u njemu!  osmeh srce osmeh srce beba beba 

Ragaco, bravo za super dabl!

Buby, kako si? Jesi li usporila, odmorila se?

Gral, kako guras ti? Daj slicicu stomaka!  Very Happy 

Tetreb, prela pola! Bravo! Kako si?!

SSanja, kako guras ti? Nema te odavno!

Pluton, jesi li dobila terapiju?

Botox, srecno na dabl testu!

Ninche, cesittke za 6 kg! Dundica mala premedena!  osmeh srce 

Uskoro ce ove strane biti prazne, nadam se da ce ih koracaljke popuniti pre nego sto ih vi ispraznite!  Very Happy Sve ste dobro usitnile!  Wink Drzim vam fige i ljubim vas sve kolektivno!  ljubav 

Ne svracam mnogo na forum, ne zamerite.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 21/1/2014, 22:54

Ivka, cestitam!!!!!!!!!!!!! da je ziv i zdrav 100 godina!!!!!!!!!!!!!!!!!!  d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 21/1/2014, 23:03

fmala ::Koliko si visoka? Ni meni ne izgledas kao da imas 75, osim ako si preko 170 cm.

175  Shocked  na stikle ne smem
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 22/1/2014, 09:21

Ivka, čestitam  navijači2 navijači2 navijači2 navijači2  Neka vam je Lazar živ i zdrav 1000 godina srca srca srca

Trudnice, kućice za bebe su vam divne  srca srca srca srca  Ali Stenlijeva je stvarno na prvom mestu  nemam reči Bebe prave žurku  srca srca srca
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 22/1/2014, 09:43

ivka, cestitamo :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 22/1/2014, 10:06

Novi caletov biser kad je cuo da se prica o indukciji... Poceo da kuka pa kako ce ona na indukciju?? Mama mu kaze ma daj opusti se, to tako ide... A on kaze ALI ZASTO NA STRUJU!!!!!!!!!!??????  b  b  b  b  b  b
pa on je show, indukcija = struja, stave trudnice na kleme, 0 i 1   b  b  b  b  b  b 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SoJa 22/1/2014, 10:21

LaFolie ::Novi caletov biser kad je cuo da se prica o indukciji... Poceo da kuka pa kako ce ona na indukciju?? Mama mu kaze ma daj opusti se, to tako ide... A on kaze ALI ZASTO NA STRUJU!!!!!!!!!!??????   b  b b b b b
pa on je show, indukcija = struja, stave trudnice na kleme, 0 i 1   b  b  b  b  b  b 

  b  b  b  b  b  b king 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SoJa 22/1/2014, 10:25

 Zamisli samo koliko se prepao čovek  affraid 

Lafe, pa ti si manekenka prava, visoka i vitka, šta je bre za tebe 75kg na tu visinu?!! Nemaš ni gram viška  love 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od hocukusurnecuzvaku 22/1/2014, 10:35

LaFolie ::Novi caletov biser kad je cuo da se prica o indukciji... Poceo da kuka pa kako ce ona na indukciju?? Mama mu kaze ma daj opusti se, to tako ide... A on kaze ALI ZASTO NA STRUJU!!!!!!!!!!??????   b  b b b b b
pa on je show, indukcija = struja, stave trudnice na kleme, 0 i 1   b  b  b  b  b  b 

 king lol! lol! lol!  b  b  b  b  b 
Lafe ženo draga izgledaš super  likeit  Pa ja sam visoka 180 i teža od tebe sada, verovatno ću u devetom biti kao retka vrsta mamuta  lol! lol! lol! lol! lol!
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 22/1/2014, 11:26

Ivka,čestitam!!!Neka je Laza zdrav i srećan,a ti da nam se što pre oporaviš i uživaš u čarima majčinstva!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saska1 22/1/2014, 11:37

Ivka čestitam.Lazare dobro došao......sve najbolje vam želim
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 22/1/2014, 12:56

Ivka sve čestitke tebi i tom vejikom momku !!

LaFo, baš lepo izgledaš, sva si se dala u tibicu. A dobijanje kilica tek dolazi-bar sam ja taj slučaj. Ali stvarno uzivaj u tom stanju, jedi šta ti se jede, faliće ti sve posle.
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 22/1/2014, 13:01

LaFolie ::
fmala ::Koliko si visoka? Ni meni ne izgledas kao da imas 75, osim ako si preko 170 cm.

175   Shocked  na stikle ne smem
to mnogo objasnjava! super izgledas!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 22/1/2014, 13:20

hvala puno!!!  srcasti poljupci 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od buby 22/1/2014, 15:30

LaFolie ::Novi caletov biser kad je cuo da se prica o indukciji... Poceo da kuka pa kako ce ona na indukciju?? Mama mu kaze ma daj opusti se, to tako ide... A on kaze ALI ZASTO NA STRUJU!!!!!!!!!!??????   b  b b b b b
pa on je show, indukcija = struja, stave trudnice na kleme, 0 i 1   b  b  b  b  b  b 
auuuu al sam se ismejala   b  b  b  b  b  b  b GENIJE f 
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od hocukusurnecuzvaku 22/1/2014, 15:39

Ovaj snimak mi je utisak dana, slučano sam naišla na ovaj snimak i skroz se raznežila
               srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SoJa 22/1/2014, 16:35

Divno, Kusurko srca  srca  srca  srca  srca  srca srca srca srca srca srca srca

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od leptirko82 22/1/2014, 19:55

Ivka, cestitam!!!
Lafe, em sto imas smisla za humor, em si zgodna kao avion! Divno izgledas! Mogla bi da poziras za umetnicke fotkice! Ja bih te stavila kao avatar!
Kusurko, bices prelepa i vesela trudnica!!! Jedva cekam da gledam tvoje trbave slike!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 22/1/2014, 22:18

Ivka, saborko, nek ti je sa srecom rodjenje sina i da vam uvek bude na ponos i radost! Stotinu godina nek vam je zdrav i srecan!  d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d 

Lafe, vi ste stvoreni za seriju, leba mi!  b  b  b  b  b 

Bebice, vrlo neobicno ime, nisam ranije cula za njega! Macak mili, mnogo je sladak!

Stisak za sve, ne stigoh odgledati video klip, drugi put cu! Cmokisha za sve sadasnje i one koje ce uskoro biti trudne drugarice!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 22/1/2014, 22:50

evo i mene sa kontrole, kaze dr necu ja nigde do 38 nedelje minimum  Shocked 
grlic skroro 4cm, mek, zatvoren... Mala buva zevala, plazila se, spavala.... Kaze da nastavim sa vragostanom jos 2 nedelje pa cemo videti dalje sta i kako....
crkoh Very Happy
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pluton1 23/1/2014, 09:52

Ivka.CESTITAM!Da bude ziv,zdrav i veseo!!!!!

Juce prodje expertni,2decaka!!!! Drugi je manji,nije bas sve uspela videti pa da dojem za 2 ned.jer misli da je rano.Malo me to uplasilo ali nadam se da je ok sve.Dabl ce biti danas.
Ukinula progesteron depo i fraxiparin.

Ljubim vas sve!!!!
pluton1
pluton1

Broj poruka : 319
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od hocukusurnecuzvaku 23/1/2014, 10:07

Lafe rekoh li ti ja da ne žuriš, nećeš skoro  osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
Pluton divno  srca srca srca bebe bebe srca srca srca d d d 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 23/1/2014, 10:28

Lafe, extra vesti! Ne znam samo kako do da se sinhronizujemo ako ces ti da guras do 38. nedelje, kod mene nisu tako optimisticne prognoze Very Happy Mislim, upravo sam spremila muzu sta da mi donese za iznosenje bebe, hahahaha, idem da uslikam, pa da okacim u dnevnik!

Oooo, Plutonce, divno! Bravo za dva smekera! Bice super dabl, ne beri brigu, sto kazu ovi moji, odozdo!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 23/1/2014, 13:32

Ivka, cestitke, srecni, zdravi i veseli bili vi sa Vasim Lazom!!!

Pluton, bravo za momke...Kako se vec vidi pol?

Ja danas idem na uz, moracu da kazem doci da se zagleda dobro...  Wink 
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu