KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+50
ganedina
Crvic
Simona
nina :)
PalcicaBg
Sofija Veks
JocY
makica1984
Struzzo
vivijen
penelope
cicsa80
dragana76ns
fight&faith
saska1
bak
noja
zoxa
SladZana
MAAKKI
*AIDA*
Gral
bulevarka
leptirko82
Klarica
lelas
tetreb
pluton1
Niny
lenabeograd
kockicaaa
hocukusurnecuzvaku
zvoncica36
ivka
Ninche
bebica mala
SoJa
Vuchica
fmala
ragaco
Strumfeta78
KoMetaK
BiKsi :)
Stenli
Endzi
Republica
LaFolie
Botox
buby
saritam
54 posters

Strana 13 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 10/1/2014, 04:30

borba  borba  borba HOCUUUU DA SPAVAMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM  ljuta sam  ljuta sam  ljuta sam  ljuta sam
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 10/1/2014, 05:36

Verujem ti Endzi, ali ne mogu da ti uputum bas utesne reci, ja po celu noc igram igrice na tel ili obilazim net :-) Sve je teze kada nema udobnog polozaja, ni beluga ne pomaze.
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gral 10/1/2014, 08:22

E drage moje i ja sam u istom problemu kao i vi. Nema sanse da se mogu namjestiti, a dusa mi spava. Svaka beba brani svoju stranu, a teska sam da bi na ledjima spavala.

Jeli neka trudnica pila aspirin 100 i kad ga je prestala piti?

Meni su ga juce na kontroli ukinuli. Na kontroli je ustanovljeno da sam jedan prst otvorena ali nema kontrakcija. Djevojcica mi je teska 2050 a djecak 2250 i dr je rekla ako se otvorim jos jedan prst ostavice me ponovo u bolnici.
Gral
Gral

Broj poruka : 124
Location : Republika Srpska, BiH
Datum upisa : 08.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 10/1/2014, 10:07

Gral, ja ga pijem jos uvek, na kontroli sam bila u sredu, prestacemo za desetak dana. Bravo za bekice, super su.
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivka 10/1/2014, 11:26

Mogu misliti kakav je haos sa dva bebirona, meni je ovaj mali do 36 nedelje haos pravio sa nespavanjem a hormoni sa nesanicom, a besika sa ustajanjem, tako da sam se nagledala jutarnjeg programa za ceo zivot....jedino sto bas brzo prodje  ff 

Gral, ja sam pila aspirin do punih 33 nedelja a onda su mi rekli da je dovoljno i da dalje nema efekta, tada sam prekinula i utrogestan
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 10/1/2014, 12:42

pluton1 ::Danas smo bili na kontroli.Bebice su ok,dr kaze za sada je sve super.
Prvi expertni je 11+....,samo da proverim?

 ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 

Pluton super sto je sve ok.
Meni je radjen na 10+5, ali je beba po uzv 11+4.
U institutu majka i dete se radi od 11.-14. nedelje, a pise idealno u 12. nedelji.
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 10/1/2014, 13:43

Evo i mene u ovoj temi, najzad iscitah sve!
Cestitam bebici na sincini, i on pozurio, decaci su se pravo pomamili na Kutku!  lol! 
I moja beba stuca, danas dva puta Very Happy Milan malopre slusao, crko je od smeha :)))))
Sta se desava sa Saritom, nemoguce da nema nikakvih vesti jos uvek!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 10/1/2014, 19:45

Kako sam se ubila u pojam...
Juce smo bili na ivici razvoda, svadjamo se jos od vikenda pred docek nove godine, svakog dana sam plakala, za badnje vece su i komsije slusale, i juce je bio vrhunac haosa, satima smo se drali i svadjali, onda je poceo da mi se steze stomak. A sva stezanja stomaka imam od doceka nove godine. Na kraju sam se pakovala da se iselim, onda je mm spustio loptu, ali ne biste verovali zbog kakve budalastine sto se svadjali, zbog jedne budale iz familije koja nam stalno pravi probleme i smicalice, godinama.

I ja odem danas na CTG zbog kontrakcija, medjutim, beba je bila previse nermirna, dva ipo sata su pokusavali da je ulove. Onda je dr rekla da joj se ne dopadaju tonovi, nemam pojma ni sta to znaci, pa me je pitala u koju bolnicu idem, kao da je razmisljala o hospitalizaciji. Broj otkucaja srca se stalno menjao.
Onda sam joj pokazala izvestaj o fetalnoj ehokardiografiji (koji je bio uredan), rekla sam joj da smo se umalo podavili juce, da li je mozda od tolikog stresa....
Ostalo je da dodjem sledece nedelje, malo je sve ostalo nedoreceno, onda je videla koliko sam se opet uznemirila, pa mi je rekla da je od toga....

Toliko sam iscrpljena, a tek me ceka finale  Rolling Eyes 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od hocukusurnecuzvaku 10/1/2014, 19:52

Lafe  zagrljaj 
malo da se iskuliraš,nemoj sad na kraju da naudiš sebi, a po najmanje bebi.Spustite malo loptu,sve se može mirnim razgovrom rešiti,niko nije vredan vas dvoje i bebirona,sigurno postoji rešenje  zbunjen 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od leptirko82 10/1/2014, 20:26

Lafe, duso, zao mi je zbog svega kroz sta prolazite zbog neke budale, koju treba otkaciti, nakrpiti, kako god. Zbog takkvih gluposti se i nas dvoje jedino i svadjamo, pa me, veruj mi, prosto boli tvoja situacija.
Nadam se da cete resiti jednom za svagda, jer kad dodje to skripca, onda se stvari resavaju. Pazi na sebe i buvicu.
Zao mi je sto se bas sad svadjate, ali vidim nas dvoje u istoj situaciji.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 10/1/2014, 21:31

Lafe, ja necu da pametujem, ne mogu da pricam to o mirnom razgovoru i smirivanju, jer ja prva mog samo sto kroz prozor ne bacim u takvoj situaciji. Nabila bih mu nalaze u facu i ne bih progovorila dok mi ne umesi tortu pomirenja i donese mi ruzu u zubima na kolenima, tako da bolje da te ja ne savetujem Very Happy A toj rospiji daj oglas na gej forumu!
I ja sam ppzdla, budaletina jedna mi Milana osisala uzasno, i to pred rodjendan, poludela sam, sad moram opet da ga sisam..
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 10/1/2014, 21:37

Drage tete, buduce mamice...biti majka je najdivnija stvar vreme uz vasu decu tako brzo prolazi i sve je tako lepo... ja sam danas najsrecnija zena, mama na svetu...DANAS JE MOJOJ DECI DRUGI RODJENDAN...BOZE HVALA TI!!!!♡♥♡♡♡♥♡♡♡♥♡♥
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lelas 10/1/2014, 21:40

ljubim te LaFolie.Sta pametno da kazem,nasi brakovi mnogo trpe,idemo napred,nenormalno se trosimo i to ljudima smeta ,pa mislim da i namerno rade neke stvari.Tek tad svatis da si bas ,bas jak,padas ustajes,smejes se .tvoja reakcija je bila normalna ,ne znam ko bi mogao da iskulira.vazno da je sve proslo .Buvica je dobro,ne brini!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lelas 10/1/2014, 21:41

Aida srecan vam rodjendan! ff 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 10/1/2014, 22:11

Lafe,oboje ste mesecima pod stresom,prosto to negde mora da ispliva.
Ali jedno je sigurno,niko ne može stati između vas ako vi to ne dozvolite.
Teško je uspostaviti samokontrolu kad ste u takvu situaciju došli o kojoj pričaš,ali izduvajte se,dajte jedno drugom prostora,pa da se okreće novi list.
Zbog vas i zbog vaše buvice!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 10/1/2014, 22:12

Aida,srećan vam rođendan,da uživate još više i da budete najsrećniji!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 10/1/2014, 22:24

LaFolie ::Kako sam se ubila u pojam...
Juce smo bili na ivici razvoda, svadjamo se jos od vikenda pred docek nove godine, svakog dana sam plakala, za badnje vece su i komsije slusale, i juce je bio vrhunac haosa, satima smo se drali i svadjali, onda je poceo da mi se steze stomak. A sva stezanja stomaka imam od doceka nove godine. Na kraju sam se pakovala da se iselim, onda je mm spustio loptu, ali ne biste verovali zbog kakve budalastine sto se svadjali, zbog jedne budale iz familije koja nam stalno pravi probleme i smicalice, godinama.

I ja odem danas na CTG zbog kontrakcija, medjutim, beba je bila previse nermirna, dva ipo sata su pokusavali da je ulove. Onda je dr rekla da joj se ne dopadaju tonovi, nemam pojma ni sta to znaci, pa me je pitala u koju bolnicu idem, kao da je razmisljala o hospitalizaciji. Broj otkucaja srca se stalno menjao.
Onda sam joj pokazala izvestaj o fetalnoj ehokardiografiji (koji je bio uredan), rekla sam joj da smo se umalo podavili juce, da li je mozda od tolikog stresa....
Ostalo je da dodjem sledece nedelje, malo je sve ostalo nedoreceno, onda je videla koliko sam se opet uznemirila, pa mi je rekla da je od toga....

Toliko sam iscrpljena, a tek me ceka finale  Rolling Eyes 

ja moram da kazem da tvog muza ne razumem ich ljuta sam . Ma, sta god da je u pitanju, zar ne moze da spusti loptu, sto ti kazes,  malo ranije, pre tolike svadje. Pobogu, trudna si, i nisi bas lako dosla do toga...
Iskuliraj preko vikenda, popij kaficu s drugaricama, bice sve super. Pusti neku finu muziku sad i mazi tibu  poljubci
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gral 10/1/2014, 23:48

Lafice, iskuliraj ga maksimalno i nek mu bude krivo sto je toliki papak. Naravno da kad se porodis i oporavis onda ga nakautiraj i reci zbog cega. A tu pijavicu u familiji svi imamo i barem joj se mozes sad svasta nagovoriti i izvuci na hormone. Ljubim te smiri se zbog sebe i svoje male mrvice, a poslije ih kaznjavaj nekim drugim stvarima Wink

Aida sretan im rodjendan i da su zivi i zdravi 100 godina
Gral
Gral

Broj poruka : 124
Location : Republika Srpska, BiH
Datum upisa : 08.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 11/1/2014, 00:57

ja sam 3.5 godine cutala o tome da me jedna osoba ucenjuje i maltretira informacijom da imamo problem sa sterilitetom. Cista pakost. Ta osoba ne zna ni za VTO, zna za los spermogram i moj pco, ali sam mislila da cu biti srecna kada zatrudnim, da joj zapusim usta. I zaista se prenerazila kada je cula da sam trudna. I svih ovih godina, ja nisam rekla muzu sta mi sve priredjuje, da mu ne bih pravila konflikte u porodici, mislila sam da ce ispasti da sam ja krivac za sve, a nije da nisam, time sto sam joj se pozalila da ne mozemo da imamo decu.
Medjutim, on je odlazio kod njih sam, jer sam ja odrzavala trudnocu i coolirala, trovala ga je sve vreme. Budala ne zna da mi je zaista tesko, misli da ne dolazim zbog cele one price. I na kraju, ja sve kazem muzu, on odlepi jer sam ga kompromitovala, tek sada mu se razmotao film svih tih smicalica. I uspe pre 2 dana opet da nas posvadja, rekla mu je da ja nemam kontrakcije, da kontrakcije bole, i da ih ja zaista ima, vec bih bila u porodilistu.... I on car dodje posle svega kuci i kaze kako ja mrzim njegovu familiju i nemam kontrakcije..... E tu mi je pala roletna! Ako posle svega sto sam u sebe ubrizgala i nakon toliko muke da dobijemo bebu, ja treba frasove da imam od budale, koja bi crkla od srece da zna kako se svadjamo i da se beba uznemirila... Onda sam se spakovala i rekla da hocu da se razvedem i resila ni da mu ne javim kad se porodim. Toliko mi se sve smucilo.

Ne mogu da verujem da postoje ljudi koji ti se rugaju jer ne mozes da imas decu.
Aj ta, cisto zlo. Ali mm koji se upeca na provokaciju.... Jos gore.
I srecom, malecka od te zloce se izleti sinoc kako mene njena mama ogovara kako sam ja folirant i princeza, kako je samo moja trudnoca posebna :DSrecnom da je to i mm cuo....

Jos se ja budala veceras opet isplacem jer sam se dovela u sve ovo. Da maltretiram malu buvu zarad zlog sveta....
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 11/1/2014, 04:27

Lafe iskuliraj sve to,zeno luda...Zar sad pred kraj treba i sebe i bebu da dovedes u opasnost,radi koga?Radi osobe koja bi se sladila da se ne daj boze nesto desi...ALO BREEE...Tvoj MM ocito je rastrzan izmedju tebe i familije,al ipak dovoljno je zreo da neke stvari je odavno morao staviti na svoje mjesto,prevenstveno radi tog djeteta koje sutra treba da dobijete...Ne vidim tvoju krivicu sto si se nekad u proslosti,izjadala,jbg pogresnoj osobi,al TVOJ MM ME OPASNO LJUTI...iznervirah se dok citah tvoje postove...Mislim da bi on trebao biti zreliji mnogo i pametniji u takvoj vasoj situaciji...a ne povodljiv... ljuta sam  ljuta sam
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pluton1 11/1/2014, 08:37

LaFolie,
nadam se da ce novi dan doneti olaksanje.
Potpuno te razumem,pogotovo to sto ne mozes iskulirati kad krene neka rasprava.
I ja tako sa mm,oko gluposti neke,a to me potrese pa se posle pitam da li sam ja normalna kad sam svesna svega,a dozvolim da me sitnica isprovocira.
Drzi se,i cuvaj i sebe i bebicu.
Cmokic!
pluton1
pluton1

Broj poruka : 319
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 11/1/2014, 08:49

Uf bre Lafe, zaboravi sada na to. Nije vreme da dokazujes ni sebi ni muzu ni ostatku familije ko je i zasto u pravu. Ogroman je to stres za tebe i bebu. Doci ce vreme kada ces moci da se pozabavis time i isteras stvari na cistac. Kazi mu vrlo jasno da o tome neces raspravljati, pogotovu ne u posl nedeljama trudnoce i da neces dozvoliti da provokacije te osobe izazovu svadju. I tu do daljnjeg stavi tacku na tu pricu.

Ne znam zasto se tm uopste time bavi sada kada vas cekaju najdivniji dani, ali bas zato je vreme da pokazes sta su prioriteti i sta je stvarno vazno.

Mogu delimicno da razumem, jer sam i sama imala problem u odnosu sa pojedinim osobama iz familije mm. Sada moze da prica ko sta hoce, ne dozvoljavam da me dotice.

Saljem ti zagrljaj i budi jaka. Ej, pa imamo samo jos malo da izguramo. To vam je bio cilj i do njega ste dosli, sta vas briga sta okolo pricaju! :-) :-)
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 11/1/2014, 09:53

boze svasta , ne mogu da verujem sta citam
lafe, ne daj se, toj kravetini bi otisla i zalepila samar i zapretila da cu joj jezicinu iscupati ako pokusa jos jednom da ugrozi i mene i brak, a i nerodjeno dete....
svasta, sta sve hoda ovom zemljom...
a muz se nadam se dozvao pameti da ne slusa lazi i budalastine
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 11/1/2014, 20:24

dooobro, malo me drmali hormoni jutros :) ja sam vam ko kalimero...
ja razvlacila pitu, najela se ko prase prvi put za ovih par dana, obicno od mucnine nisam ni mogla da zinem na vecinu s trpeze...
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 11/1/2014, 20:36

Evo i mene; sve je kod kuce ok; muz uvukao rogove; presabrao se. Bila sam do bolnice sada; pregledali me; uradili ctg; mala vec ima 2.2kg; kontrakcija nema. Bila je mirna danas.... Dr kaze stres. U pon ujutru idem na par dana u bolnicu; radice mi sve zive analize. Ljubim vas puno!!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu