KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+50
ganedina
Crvic
Simona
nina :)
PalcicaBg
Sofija Veks
JocY
makica1984
Struzzo
vivijen
penelope
cicsa80
dragana76ns
fight&faith
saska1
bak
noja
zoxa
SladZana
MAAKKI
*AIDA*
Gral
bulevarka
leptirko82
Klarica
lelas
tetreb
pluton1
Niny
lenabeograd
kockicaaa
hocukusurnecuzvaku
zvoncica36
ivka
Ninche
bebica mala
SoJa
Vuchica
fmala
ragaco
Strumfeta78
KoMetaK
BiKsi :)
Stenli
Endzi
Republica
LaFolie
Botox
buby
saritam
54 posters

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 6/2/2014, 17:43

pozdrav svima, i mamikama, i debelicama kojima je jos malo ostalo i friskim trudnajama, pa i onim buducim :)
pratim povremeno iz prikrajka sta se rdai
vadila sam juice krv za torch, danas za ks i dala urin
i sad sam mirna neko vreme
idemo ujutru na Kop, da uzivamo na snegu, i taman dok se vratim cekame me kontrolica <3 i da vidim Mirnu koliko je porasla :)
ljubimo vas i masemo
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 6/2/2014, 19:46

Evo i mene,vec sam pisala da mi urino kultura nije bila ok,sad je opet ponovih i ispade da je ona sterilna,al u cervikalnom brisu mi je nadjena streptokoka,vaginalni je ok...Ja procitah razne grozote o toj bakteriji,odoh kod doktora,a on Nista..Kaze da mi je vaginalni sekret ok- 2 grupa,i da je ovo ostalo sve smjesno,da bi mi pokazao nalaz urina da imam tu bakteriju...I ne dade mi nikakve antibiotike  No  No  No  No Ne znam sta da radim ?
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 6/2/2014, 20:16

Udri po belom luku :-)
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ninche 6/2/2014, 21:12

Endzi, pise li koji streptokok, ako je hemoliticki, s tim se nije igrati, kod nas daju pri porodu injekciju antibiotika u stomak kad krene porod da beba ne pokupi jer je za nju opasno... a inace je obavezno 7 dana pred porod uraditi vag. i cerv. bris, i ako se nadje, odmah ti daju antibiotike da se toga rijesis... ja bih se na tvom mjestu ili konsultovala sa jos nekim ginekologom, po mogucnosti nekim ko radi i porode, ili da ponovis briseve da budes sigurna da ga ima/nema :)
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 7/2/2014, 17:29

Zakazala sam u ponedeljak kod doktora koji ce me poradjati,jer je bas ta hemoliticka koka,daboga crkla...vazda neki jad,prvo pokusaji da ostanem trudna pa onda vantjelesne,i sad kad se sve privodi kraju,ova nedaca me snadje...Bas sam u k....  Sad  Sad  Sad  Sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 7/2/2014, 18:00

Draga ljubim te i grlim, bice sve ok, dobro je da si zakazala pregled kod nekog drugog.  osmeh srce osmeh srce 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od leptirko82 7/2/2014, 18:12

Endzi, duso, hajde nemoj sad da se nerviras. Zakazala ,si, resices.  zagrljaj
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ninche 7/2/2014, 19:15

Endzi ::Zakazala sam u ponedeljak kod doktora koji ce me poradjati,jer je bas ta hemoliticka koka,daboga crkla...vazda neki jad,prvo pokusaji da ostanem trudna pa onda vantjelesne,i sad kad se sve privodi kraju,ova nedaca me snadje...Bas sam u k....  Sad  Sad  Sad  Sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad

crknuce draga, ne brini! :)... a ako nista, uvijek postoji opcija Carskog, gdje uopste nije vazno sta se desava u donjem trapu :) najefikasnije protiv ove bestije je dobri stari penicilin, da znash... a cak mislim da i trudnice mogu bez problema primati penicilin...
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 7/2/2014, 19:44

Ninche sve znas :) svaka cast!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ninche 7/2/2014, 20:01

snashla me bestija onomad pa sam se potrudila da je upoznam :)
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 7/2/2014, 21:57

Endzice,nemoj sad da te hvata malodušnost!
Mnogo veće probleme si prebrodila i ostavila iza sebe,pa dotući ćeš i ove zagađalije!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 7/2/2014, 23:08

Endzi pa tebi ostalo jos malo to je bas finale jos par nedelja to PROZUJI ej bre kakvi ocajanje zeno 
reci ce ti dr sta da radis a cim ti ovaj nije rekao nista nepanici sve je resivo ja sam koristila jefnom nedeljno neke vaginalete samo radi preventive a pre porodjaja zaredjala par dana -
Bokice blagis va ma i mi se kanimo vec od n.g da se pokrenemo tako da moramo na vazduh :)
Trudnice sve vas ljubimo ja bi mogla opet :)))))
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 8/2/2014, 17:09

Zene, koja je razlika u merenju grlica sondom i prstima? zasto mi je jedan rezultat 3 i kusur cm, a drugi 1.5cm?
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 8/2/2014, 17:44

NE znam i meni je prstima 1,5 cm,sondom jos se nismo mjerili  Rolling Eyes  Wink
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 9/2/2014, 20:48

nema trudnica  Very Happy  dojadilo nam trudnovanje Very Happy
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 9/2/2014, 21:20

Ja sam danas svecano spakovala torbu za porodiliste  as  as  as
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 9/2/2014, 21:53

Endzi ::Ja sam danas svecano spakovala torbu za porodiliste  as  as  as

 likeit  hit!

imas li info sta sve treba da se nosi ili pakujes sve cega se setis?
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 9/2/2014, 21:58

Endzi ::Ja sam danas svecano spakovala torbu za porodiliste  as  as  as

A Endzice gdje ce biti porodjaj?
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 10/2/2014, 13:13

Zdravo,trudnice!
Jeste li sve još uvek na broju?  Very Happy 
Endzi,znači-torba je spremna.Beše danas opet kod doce za one beštije koke?
Htedoh da pitam kako stojite sa glavoboljom?
Mene boli stalno u zadnjih 10-ak dana,probala sam da ne pijem ništa,da sama prođe,ali bude samo gore.
Mada ni Panadol ne pomaže nešto specijalno  Mad 
Sutra idem na UZ,još se premišljam da li da radim i Triple-videću sa doktorkom sutra.
Jedva čekam da vidim bebolinu,nadam se da ćemo možda moći da saznamo jesmo li bata ili seka!
Ljubim vas!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pluton1 10/2/2014, 13:53

Joj Endzi,jel ti frka!
Ragaco,mene je glava bolela dok sam pila utrogestan,sad praktikujem vaginalno koriscenje.
Kad se tacno triple radi?
pluton1
pluton1

Broj poruka : 319
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 10/2/2014, 14:05

Ne znam,ja ga od početka pijem,baš nemam nikakvih tegoba od njega.
Taman sutra i pritisak da prekontrolišem,a možda je i od ovih naglih promena vremenskih.
Tripl valjda 15.-17.nedelja.
Kako si ti,Pluton?Čini mi se da sam na drugom forumu čitala da je opet bilo neko krvarenje nepoznatog uzroka?

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pluton1 10/2/2014, 15:11

meni je dabl bio ok,ali na uz drugoj bebi nije videla nósnu kost sa sigurnoscu.Ali i beba se okretala svaki put kad je htela da je ulovi.To me sada brine...
da,imala sam opet odliv koji je brzo stao,sada bas mirujem.a dr kod koje sam bila ne vidi uzrok.
moja dr je zauzeta oko pacijenata za vto o drzavnom trosku,pa me prebacila kod druge,ali sve izvestaje joj dostavlja i dogovara se sa njom.
Ni ja nisam imala na pocetku problem sa utrogestanom,ali onda sam skontala da je od njega,,onako nesno me bolela celo teme,kao da te neko pritiska.
pluton1
pluton1

Broj poruka : 319
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 10/2/2014, 15:34

Pa ne znam...i meni je Dabl bio ok,ali kao reče dr ne bi bilo loše uraditi Tripl...videću sutra.
A i taj Tripl je manje osetljiviji od Dabla.
Baš je muka to krvarenje i što se ne zna razlog,ali bitno da su bebice ok,a ti miruj-ne preostaje drugo.
Mogla bih Utro da probam vaginalno neko vreme,hvala na predlogu,draga.
Ti si malo iza mene,čini mi se,nema tikera da uporedim.
A kako je bili na nekom narednom UZ,možda kad je mirnija beba da se ponovo proveri za nosnu kost?

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pluton1 10/2/2014, 15:51

Bila sam 2 puta i nije videla.
da ja sam 14+2.

Ne znam odakle si,a pitala bih i ostale jel znate nekog dr da preporucite,za blizance u Ns,cisto da mozda odem da cujem jos neko misljenje.
pluton1
pluton1

Broj poruka : 319
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 10/2/2014, 15:53

Ragaco, ja nisam za ceo zivot imala migrene kao u trudnoci.... Glava mi je pucala. Na kraju sam smarala muza da mi svakog dana masira vrat i gornji deo ledja, to mi je pomagalo...
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu