KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+50
ganedina
Crvic
Simona
nina :)
PalcicaBg
Sofija Veks
JocY
makica1984
Struzzo
vivijen
penelope
cicsa80
dragana76ns
fight&faith
saska1
bak
noja
zoxa
SladZana
MAAKKI
*AIDA*
Gral
bulevarka
leptirko82
Klarica
lelas
tetreb
pluton1
Niny
lenabeograd
kockicaaa
hocukusurnecuzvaku
zvoncica36
ivka
Ninche
bebica mala
SoJa
Vuchica
fmala
ragaco
Strumfeta78
KoMetaK
BiKsi :)
Stenli
Endzi
Republica
LaFolie
Botox
buby
saritam
54 posters

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 17/1/2014, 17:46

Lafe ne sjekiraj sebe i bebu toliko, dace Bog bice sve dobro, kad spustis bebu u taj prelijepi krevetac neces vise ni razmisljati o porodjaju.  usne 

Ja bih rado setala u duplom jednodjelnom ali sa bebom u rukama  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ninche 17/1/2014, 17:51

Ja citav zivot nosim jednodijelne :)
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty re

Počalji od Stenli 17/1/2014, 18:10

Endzi ::
LaFolie ::Stenli, jos malo pa grljenje sa pilicima!!!!!!!!!!  srca srca srca srca srca srca srca 
LAFE NE KULIRAJ NAS VEC NAMJESTAJ KREVETIC  bebe  bebe  bebe  bebe  bebe  bebe  bebe  zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj  Jesi li se smirila malo?

Haha Endzi, kraljice!

Lafo, saljem poljubac, samo polako, sve ce biti ok.

Ivka, sa srecom i da uzivas u bebironima!

Ja sam shvatila da sam mentol i da ce sve biti ok, tako da nemam razlog za kukanj. Ustvari me je samo uhvatila frka, eto?
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od hocukusurnecuzvaku 17/1/2014, 18:17

LaFolie ::Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Qqgm


 srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca sreća,sreća,radost  srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 17/1/2014, 18:17

Lafe! Krevetac je kao lutka! Jedino.. Ta stranica sto se spusta ide do tebe, ne do zida  Laughing 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od hocukusurnecuzvaku 17/1/2014, 18:18

Ninche ljubim te u taj avatar preslatki  angel srca srca srca srca srca 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od leptirko82 17/1/2014, 18:21

Lafe, sobica je bas za princezicu!
Ninche, AA je samo za mazenje i cmakanje! Kako si je lepo obukla!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 17/1/2014, 18:25

fmala ::Lafe! Krevetac je kao lutka! Jedino.. Ta stranica sto se spusta ide do tebe, ne do zida  Laughing 
SVE LI VIDIS  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy ja tek provalih kad ti napisa
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SoJa 17/1/2014, 18:44

Endzi ::
fmala ::Lafe! Krevetac je kao lutka! Jedino.. Ta stranica sto se spusta ide do tebe, ne do zida  Laughing 
SVE LI VIDIS  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy ja tek provalih kad ti napisa

 lol! osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lelas 17/1/2014, 18:46

LaFolie,prelep je krevetac za malu princezu!
Stenli,Ivka priblizilo se,drzim palceve da sve brzo,lako i lepo prodje!
Ninche ljubi princezu,moderna je skroz!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 17/1/2014, 19:03

Jao Ninche, koji je to medenjak, nemam reci, bas je carobna! Cmok za obrascic!
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 17/1/2014, 19:06

Treba tu iza da se kucaju exeri za slike sa malim zivotinjama; nek ga mm i okrene :-) jos juce sam mu rekla da je naopako Very Happy

ninche; malecka je kao med; mala fenserkica; prelepa!!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 17/1/2014, 19:24

Lafe,pravi je za curicu,a i ova lampica je medena...zamišljam i buvicu u nekom roze ‚‚outfit"-u!!!
Ninche,ovi su obraščići sigurno predmet svakodnevnog višesatnog štipkanja i cmakanja!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zoxa 17/1/2014, 21:32

Djevojkama koje se spremaju za upoznavanje, srecno i da sve prodje lako!

Lafe, ne kukaj nego se raduj! Kao prvo ne mozes sve isplanirati.
Dr koji ti unaprijed obecava indukciju je po meni jako cudan.
Nije prirodni porodjaj katastrofa. Nadam se da imas nekog dr kome vjerujes, pa ako on misli da si za prirodno, zasto mu ne vjerovati?
Jedno mi nije jasno, bojis se za bezbijednost bebe ili se bojis bolnog prirodnog porodjaja?
Zasto ne bi trazila epidural?
Nego smiri se, popricaj sa nekim ko se porodio u Pancevu, vjerujem da ce ti biti lakse. Slucajno znam jednu zenu koja se tamo porodila i znam da je dobro prosla.

Za krevetac i lampicu cu reci samo da i mi imamo isto  Very Happy 
Pogledaj na temi o roditeljstvu, raspravljale smo o opasnim igrackam i stvarima za djecu i neko okaci bas te Ikeine lampe kao opasne. Sad Ikea dijeli neke zakacke za kabel od lampe da budu bezbjednije.
Ja nisam isla po to posto je i kod mene lampa visoko i kao kod tebe dalje od krevetica.

Molim te razvedri se i raduj se, hej pa uskoro ces biti mama!!!
Na mene si ostavila utisak kad smo se upoznale kao vedra i razumna djevojka!

Pozdrav od nas!
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 17/1/2014, 21:42

Ja ceo zivotimam cikluse par puta godisnje; svi su mi hormoni niski; jedva i da rade.... Mislim da sam poshizela od ovoliko hormona.
Imam i problem sa poverenjem; placem na svaku budalastinu; na reklame cak placem... Necu vise da pricam o porodjaju jer ne mogu da ga isplaniram... Epidural ne mogu zbog tromboza. Procice i ovo sve Very Happy
Na prvoj apiraciji jc su mi dali injekciju za smirenje a na naredne sam isla kao na depilaciju....
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ninche 17/1/2014, 23:48

Hvala divne zene! Svi cete vi po par dva ovakvih obrascica da zaduzite u najskorije vrijeme!!!! Jedva cekam vase slike! :)

 srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci

p.s. sad ce Fmala da se javi da sam trakicu stavila naopacke - pa da je preduhitrim - to je protiv uroka Very Happy
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 18/1/2014, 00:02

Ninche ::Hvala divne zene! Svi cete vi po par dva ovakvih obrascica da zaduzite u najskorije vrijeme!!!! Jedva cekam vase slike! :)

 srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci

p.s. sad ce Fmala da se javi da sam trakicu stavila naopacke  - pa da je preduhitrim - to je protiv uroka Very Happy

haha! pupupu, AA, medeni obrazu!


Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 18/1/2014, 00:05

Lafe, kutak za buvicu je  nemam reči  . Nadam se da si malo iskulirala. Eto imas zanimaciju, uzivaj malo ovih dana u sredjivanju sobice....

Stenli, jos maloooooo. A das nam slicicu stomaka?
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 18/1/2014, 00:18

Ninche ::Hvala divne zene! Svi cete vi po par dva ovakvih obrascica da zaduzite u najskorije vrijeme!!!! Jedva cekam vase slike! :)

 srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci

p.s. sad ce Fmala da se javi da sam trakicu stavila naopacke  - pa da je preduhitrim - to je protiv uroka Very Happy
 osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  OCU I JA JEDNU TAKVU osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 18/1/2014, 00:23

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 2n8wtb8
EVO DA I JA UBACIM SVOJU TRBUSINU  lol!
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ninche 18/1/2014, 00:27

Endzi ::Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 2n8wtb8
EVO DA I JA UBACIM SVOJU TRBUSINU  lol!

we love your trbushina! Very Happy
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 18/1/2014, 00:54

Trba ti je hit!  osmeh srce 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 18/1/2014, 09:43

Ninche ::

p.s. sad ce Fmala da se javi da sam trakicu stavila naopacke  - pa da je preduhitrim - to je protiv uroka Very Happy

Hahahhahahahah, umirem od smeha  lol! 
Ma ko vidi traku od ovih oka i obraza?! Preslatka je!

Endzi, stomak ti je med medeni!  love love love 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od hocukusurnecuzvaku 18/1/2014, 09:46

Endzi ::Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 2n8wtb8
EVO DA I JA UBACIM SVOJU TRBUSINU  lol!

 srca srca srca srca srca likeit divan  srce srce srce srce srce d d d 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 18/1/2014, 12:02

Endzi,tbušina kao san!!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu