KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+50
ganedina
Crvic
Simona
nina :)
PalcicaBg
Sofija Veks
JocY
makica1984
Struzzo
vivijen
penelope
cicsa80
dragana76ns
fight&faith
saska1
bak
noja
zoxa
SladZana
MAAKKI
*AIDA*
Gral
bulevarka
leptirko82
Klarica
lelas
tetreb
pluton1
Niny
lenabeograd
kockicaaa
hocukusurnecuzvaku
zvoncica36
ivka
Ninche
bebica mala
SoJa
Vuchica
fmala
ragaco
Strumfeta78
KoMetaK
BiKsi :)
Stenli
Endzi
Republica
LaFolie
Botox
buby
saritam
54 posters

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 3/2/2014, 14:47

Endzi, slatko me nasmeja za bixi fazu!

Nego cure, treba mi info, da ne trazim, nema se vremena sada, ko u Bg radi najbolje ekspertski ultrazvuk? Cini mi se u Analife da ima taj Zivanic, da je hvaljen, preporucujete li jos koga?

Ja tek sad nosim pojas i to onaj trudnicki, ja cula da ne valja prvih 40 dana stezati stomak, nego tek posle toga. Ja nosim kad se setim, ali vise sto mi prija jer mi bude toplo oko krsta, a ne zbog stomaka, spasce vec, bas me briga.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 3/2/2014, 14:59

i dr Dukanac je sjajna, u Jevremovoj, mi smo kod nje isli
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 4/2/2014, 09:59

Ragaco, jel su te skinuli sa glukofaža posle 12. nedelje?
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 4/2/2014, 11:00

Da,Štrumfe,do kraja 12. 2000mg,u 13. sam smanjila na 1000mg,u 14. na 500mg i tako prestala.
Ostala dijeta,mada prekršim često po malo,nisam baš karakter kao pre što se hrane tiče...

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 4/2/2014, 13:27

Meni su rekli da prestanem, nisam se postepeno skidala...ja zadrzala po jedan dnevno kad pojedem nesto slatko da ga popijem... stalno sam gladna i stalno bih jela i cini mi se da sam od kako sam ga smanjila dodala 3kg...a do 12. nedelje cela 2 dodala i to bez mucnina i povracanja...Doduse, i manje se krecem zbog hladnoce i sugavog vetra...
Debelo se razmisljam da ga ponovo ukljucim, jer mi je sve teze da se kontrolisem sta jedem...
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 4/2/2014, 13:50

Štrumfi,isti problem imamo-ako nešto već ne žvaćem,onda razmišljam šta bih mogla da jedem-mada su mene baš sastavile mučnine i povraćanje.Počelo još pre bete,pa trajalo do Srpske Nove,onda sam uživala 10-ak dana i nastavilo se opet.
Primetila sam da mi jako brzo pada šećer bez Gluformina,strefi me bar jedna ona treskavica s preznojavanjem na dan,obično nakon povraćanja...
Od slatkiša mi je muka i kad pomislim na njih,testa mi stvaraju gorušicu,sokove nikad nisam ni pila,jedino što dosta voća jedem-to mi najbolje prija-a ipak ima tu dosta šećera.
Ni ja nigde ne idem osim na 5. dana do DZ po bocku i na kontrole.Biće lepše vreme,pa će biti i više šetnje.
Uglavnom,beba sad sama luči insulin koji joj reguliše šta treba,pa me to malo teši,a ja ću se s druge strane maksimalno truditi sa ishranom.
Nabacila sam i ja kilo ili kilo i po-zavisi kako kad vaga pokaže.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pluton1 4/2/2014, 14:36

I meni dr smanjuje dozu Siofora,sa 2x850,na 1x850 pa sad pijem 1x 500.Verovatno ce mi ukinuti sutra.Meni se povecala zelja za slatkisima,a meso ne mogu da smislim.Cokoladu bi mogla ceo dan jesti!
pluton1
pluton1

Broj poruka : 319
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 4/2/2014, 14:45

Meni se sve jede...nista mi ne smeta  v 
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 4/2/2014, 14:51

tako i ja, pojela bih sve.... samo gledam u sat, kalendar i frizider  Rolling Eyes Kao hocu li se vise poroditi, da izadjem iz kucnog pritvora  sunny 
Meni je glukoza super, ali je trik u tome da ne pojedem cokoladu odjednom, vec po red na 2 sata  lol! Crkavam za cokoladama
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ninche 4/2/2014, 16:02

Lafe tek kad se porodis nastupa kucni pritvor Wink... Ja dobih 10 kg poslije poroda.... A jadem sta mi se nadje na putu, kuhano rijetko sretnem Very Happy
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 4/2/2014, 16:05

ako dobijem jos 10 sticicu muza  Shocked  Onda kad nam skinu embargo sa sexa, bice borba titana  lol! 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od hocukusurnecuzvaku 4/2/2014, 16:09

LaFolie ::ako dobijem jos 10 sticicu muza  Shocked  Onda kad nam skinu embargo sa sexa, bice borba titana  lol! 

 lol! lol! lol! queen  b  b  b  b  b 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 4/2/2014, 16:12

neki dan ja usla u tus kabinu, a muz mi se nesto ovih dana rascvetao, ne znam sta mu je, pa dosao da me pita da li i on moze sa mnom da se tusira. Reko ne moze, ne mozemo zajedno da udjemo u kabinu, zaglavicemo se. Udje on ipak, i samo cujes krrrrrk, ja pogledam, a voda curi ispod kabine  lol!  Nije to bazdareno na ove kilaze
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od hocukusurnecuzvaku 4/2/2014, 16:29

LaFolie ::neki dan ja usla u tus kabinu, a muz mi se nesto ovih dana rascvetao, ne znam sta mu je, pa dosao da me pita da li i on moze sa mnom da se tusira. Reko ne moze, ne mozemo zajedno da udjemo u kabinu, zaglavicemo se. Udje on ipak, i samo cujes krrrrrk, ja pogledam, a voda curi ispod kabine  lol!  Nije to bazdareno na ove kilaze


  b  b  b  b  b lujko   b  b  b  b  b 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 4/2/2014, 18:01

LaFolie ::neki dan ja usla u tus kabinu, a muz mi se nesto ovih dana rascvetao, ne znam sta mu je, pa dosao da me pita da li i on moze sa mnom da se tusira. Reko ne moze, ne mozemo zajedno da udjemo u kabinu, zaglavicemo se. Udje on ipak, i samo cujes krrrrrk, ja pogledam, a voda curi ispod kabine  lol!  Nije to bazdareno na ove kilaze
  b   b   b   b   b   b e Lafe kod vas uvjek smjehoteka,mogu zamisliti scenu tu   b   b nego tvoj muz je super,moj ide sa aparatom i slika me kad se najmanje nadam...fokus je na trbi i dupistu koje je ogromno   b
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 4/2/2014, 18:39

Zadnji trap mi ne pominji :-)))))
(.)(.) nemam; izdale me; izgleda da su mi mlecne zlezde u zadnjici
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 4/2/2014, 18:56

Hahahaha, ja bolje da ne progovaram Very Happy Juce mi izmerise 81!!!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 4/2/2014, 19:32

LaFolie ::
(.)(.) nemam; izdale me; izgleda da su mi mlecne zlezde u zadnjici
ista stvar,svi me pitaju gdje su mi sise,posto ih je stomak progutao   b
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 4/2/2014, 20:41

La Folie, crkoh od smeha, e sasavi ste skroz... Laughing 
A sto se tice grudi, puno njih znam da nemaju nista, pa su dojile decu po godinu i po dana...tako da ne sekiraj se
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 4/2/2014, 21:11

Debelice-okruglice,uživam u vašim komentarima!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 4/2/2014, 22:19

Evo me sa kontrole; debelica ima 3kg Very Happy
Kaze dr da necu nigde jos 10 dana bar; utrogestan ukidamo tek 17.2
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 4/2/2014, 22:28

Meni ukinut utrogestan jos na zadnjoj kontroli, ali ja i dalje popijem jedan uvece, taman da me komira.

Bravo za devojcicu...
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 5/2/2014, 08:28

Okruglice, samo gurajte napred! Blize se tu i neke bebice za koju nedelju, bravo! Mi smo i dalje u bolnici, on je sa mnom, a ona je na poluintenzivnoj jos uvek, nece da kaki pa je nadgledaju, tako da do daljnjeg cekamo. Potpuno smo razliciti, kao eurokre, crno bela kombinacija, pa ne znas sta ti je sladje :-) Saljemo vam puno poljubaca.
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 5/2/2014, 08:29

Pre svega, hvala svima puno na cestitkama, poljubac!
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od hocukusurnecuzvaku 5/2/2014, 08:55

Lafe  ljubav 

Stenli, nadam se da će sve biti u redu  ljubav ljubav ljubav 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu