KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+50
ganedina
Crvic
Simona
nina :)
PalcicaBg
Sofija Veks
JocY
makica1984
Struzzo
vivijen
penelope
cicsa80
dragana76ns
fight&faith
saska1
bak
noja
zoxa
SladZana
MAAKKI
*AIDA*
Gral
bulevarka
leptirko82
Klarica
lelas
tetreb
pluton1
Niny
lenabeograd
kockicaaa
hocukusurnecuzvaku
zvoncica36
ivka
Ninche
bebica mala
SoJa
Vuchica
fmala
ragaco
Strumfeta78
KoMetaK
BiKsi :)
Stenli
Endzi
Republica
LaFolie
Botox
buby
saritam
54 posters

Strana 18 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 17/1/2014, 13:13

fmala ::E cure, samo da vam kazem, neovlasceno snimanje je krivicno delo, a ako hocete da prijavite nekog ko uzima mito, ne zaboravite da je i davanje mita krivicno delo, kao i primanje, nego treba unapred prijaviti da vam neko iznudjuje mito, onda u policiji dobijete obelezene novcanice i oni ih klepe. To je jedini bezbedan put.



I DAVANJE MITA JE KRIVICNO DJELO ?? EEeee....
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 17/1/2014, 13:17

Endzi ::
fmala ::E cure, samo da vam kazem, neovlasceno snimanje je krivicno delo, a ako hocete da prijavite nekog ko uzima mito, ne zaboravite da je i davanje mita krivicno delo, kao i primanje, nego treba unapred prijaviti da vam neko iznudjuje mito, onda u policiji dobijete obelezene novcanice i oni ih klepe. To je jedini bezbedan put.



I DAVANJE MITA JE KRIVICNO DJELO ?? EEeee....
Dada Very Happy
http://www.pravniportal.rs/index.php?cat=254&id=2203
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 17/1/2014, 13:25

pa ovdje kod nas,ne mozes se ni u biblioteku uclanit,ako nemas vezu ili platis  lol!  lol!
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 17/1/2014, 13:26

Botox, ne plaši se Betanije, ja sam oduševljena a dinara nikom nisam dala. Jesam na odlasku delila brdo čokolada, ali na odlasku i to se ne računa kao mito  Very Happy 

Pošto sam ja VTO radila u Bg, pitali su me gde zelim da se porodim-BG ili NS. Tako da verovatno postoji neka varijanta da se porodiš u drugom gradu.. I kontam da je porodjaj hitna stvar, šta ako se zatekneš negde i krene? Sumnjam da bi te bilo gde isterali napolje zbog prebivališta..
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 17/1/2014, 14:51

Drage moje, dogovor je pao, u bolnicu idem u sredu. Onda cemo da vidimo koliko cu izdrzati, ali dr kaze da misli ne vise od ponedeljka 27.og.
Bila sam juce i danas u bolnici, sve uglavnom ok, ali su protoci kroz pupcanik slabiji, i dr misli da je super ako se dokopamo 36.0, jer oni sada nece puno napredovati, pa da se ne muce. Sada su oko 2300 ali dr kaze da nemaju puno mesta. Primila dexamet. pa bi sve trebalo da bude ok. Grlic je mekan, kontrakcija nema. Uradili sve analize, sve ok.
Videcemo sve kako ide, ali je ipak bolje da im budem na oku tih dana, ako vec misle da se trenutak blizi.
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivka 17/1/2014, 14:58

E lafe, prvo i osnovno odluke se donose trezne glave i bez suza, pricamo o dva slatka zivota i to pod jedan tvom pa bebinom !!!!!!!

naravno da sve uvek bude ok osim kada ne bude, neko misli da je uvek ok a neko veruje da njemu nikada nije ok i oba nacina razumemo, zato smo tu  zagrljaj 
Odluka o nacinu porodjaja mora biti tvoja kako bi podnela bilo koju opciju i sto pre se oporavila i dushom i telom
Sigurno ima nacina da isceniras mucninu i nesvesticu i da trazis uput za Bg jer si proslu noc pala u nesvest, ili ti je skocio pritisak i brines zbog preklampsije ili sta god da izmislis i udjes kod dra sa muzicem, pa da realno sagledas kakve su sanse da se dogovoris, inaci fmala je u pravu samo ne ume to svako, rako da razmisli kako ti umes


Ja te grlim i navijam da bude bas kako si planirala..... osmeh srce 


Niny nismo sigurni, ja bas volim da bude Lazar ali se pitam da li je to ok.....a vodolijice svi vole  Very Happy 


Biksi heroju ljubav 
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 17/1/2014, 15:06

Da, jos i ovo bila sam jako tuzna kad su mi rekli da ce uskoro i da nece verovatno docekati taj februar. Ali onda sam shvatila da treba da budem beskrajno zadovoljna sto cu doci nadomak toga, sa svojim godinama, miomima i slicno. Zao mi je bilo kad mi je rekla da nemaju mesta, pa sam tripovala da je to zbog toga sto sam se tako malo ugojila pa 2 bebe ne staju u stomacic i slicne budalastine. Onda razmisljam, pa vazno je samo da su lepo napredovali, a velicina stomaka nema veze sa brojem kg,tako da mi je lakse. Ali sam za svaki slucaj juce jela za 12 osoba :-)
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od hocukusurnecuzvaku 17/1/2014, 15:07

Stenli znači do kraja meseca stižu bebci  beba beba d d d d d divno  d d d  i samo pozitivno  vv  vv  vv  vv  vv 
Ivka lepo je ime Lazar, a ako bi bio i Jovan, opet lepo ime  srca srca srca  naravno odluka je samo tvoja, u svakom slučaju nećeš pogrešiti  cvet
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 17/1/2014, 15:22

Ivka, kako god odlučite biće lepo  osmeh srce 

Lafe, imaš još vremena, smislićete nešto. Meni se čini da taj dr namerno koči tvoj odlazak za Bgd  Rolling Eyes 

Stenli, bitno je da su bebci dobro i kilaža im je fina. I primili su to za pluća  yes   bebe bebe
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 17/1/2014, 15:29

Ivka, super sto ce biti vodolija, sta da ti kazem, kao majka jednog jarca i sama navijm da izguram do vodolije ovaj put Very Happy
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 17/1/2014, 15:34

Stenli ::Da, jos i ovo bila sam jako tuzna kad su mi rekli da ce uskoro i da nece verovatno docekati taj februar. Ali onda sam shvatila da treba da budem beskrajno zadovoljna sto cu doci nadomak toga, sa svojim godinama, miomima i slicno. Zao mi je bilo kad mi je rekla da nemaju mesta, pa sam tripovala da je to zbog toga sto sam se tako malo ugojila pa 2 bebe ne staju u stomacic i slicne budalastine. Onda razmisljam, pa vazno je samo da su lepo napredovali, a velicina stomaka nema veze sa brojem kg,tako da mi je lakse. Ali sam za svaki slucaj juce jela za 12 osoba :-)  
Stenli, da si se vise uojila samo bi im bilo tesnije. Super sto ces uskoro videti bebace, ne sekiraj se, to je sve normalno za blizanacke trudnoce!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 17/1/2014, 15:38

fmala ::Ivka, super sto ce biti vodolija, sta da ti kazem, kao majka jednog jarca i sama navijm da izguram do vodolije ovaj put Very Happy

I tvoj beban će biti vodolija  yes  Izguraćeš ti bar do kraja januara  igracice igracice igracice
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 17/1/2014, 15:44

Nini, drzim te za rec!!! Mislim, da me neko ne shvati pogresno, i sama sam rogata, pa bi stvarno bilo previse da imamo tri para rogova u kuci, pristajemo mi i na ribicu, ali vodolija bi nam bas legla, da stane malo uz tatu lava :)
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 17/1/2014, 15:47

Stenli,Ivka-još malkice samo,pa ste mame  radost radost radost radost radost 

Lafe,opet je u pitanju ono-nisi tako ni zamišljala ni planirala.Koliko ja shvatih,u ovoj priči tebi samo taj dr smeta i ne uliva poverenje.
Mislim da si do skoro bila za prirodan porođaj i CR ukoliko bude neophodno.
Ivka je u pravu,smireno i trezveno razmisli šta ćeš,pa ako baš moraš malo da isceniraš da bi došla ovde-što da ne?!Ako već tom dr-u ne može da se priđe ni sa jedne strane...
A to što nisi uživala u montiranju krevetića-odmah se iskupi.Namesti neku slatku posteljinicu i slikaj nam-da svi skupa uživamo,ti prva!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 17/1/2014, 16:08

Devojke ,pisala sam na temi o Dablu,pa skoknite kad imate vremena.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 17/1/2014, 16:56

ragaco ::
A to što nisi uživala u montiranju krevetića-odmah se iskupi.Namesti neku slatku posteljinicu i slikaj nam-da svi skupa uživamo,ti prva!
Da znas,namjesti taj krevetic i odmah ces razmisljati i biti pozitivnija,sretnija... osmeh srce  osmeh srce i ne budi skrta,podjeli to sa drugaricama ovdje  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 17/1/2014, 16:59

Stenli super za bebace,jos malo pa ce da budu kod mame u zagrljaju ...i ne kukaj sto se nisi ugojila vec ti svaka cast,ja bi bila ko tenk da sam nosila dvojke.... family  jos maloooooooo family  family  family  family  family  family  family  family
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 17/1/2014, 17:00

Stenli, jos malo pa grljenje sa pilicima!!!!!!!!!!  srca srca srca srca srca srca srca 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 17/1/2014, 17:03

LaFolie ::Stenli, jos malo pa grljenje sa pilicima!!!!!!!!!!  srca srca srca srca srca srca srca 
LAFE NE KULIRAJ NAS VEC NAMJESTAJ KREVETIC  bebe  bebe  bebe  bebe  bebe  bebe  bebe  zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj  Jesi li se smirila malo?
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 17/1/2014, 17:10

jesam, poslala sam poruku ovom dr da ga pitam kako bi me sekao u slucaju hitnog carskog reza, kaze nisko poprecno. to mi je ok. za slucaj da ne dobijem nikakvu novu ideju, odoh da se porodim kod njega i to je to - nece niko da umre, ja ne mogu da se treskam i da placem jos mesec dana sto oni nece da igraju onako kako ja sviram, za medigroup nemam para posle svega, uzecu maticne celije.
Videcu sa mojim dr koji mi privatno vodi trudnocu, sta kaze, pa da lagano ukidamo utrogestan.... sad cu da slikam sobicu i krevetac
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 17/1/2014, 17:13

mislim da svi seku nisko poprecno
to je u vreme nasih mama bilo secenje do pupka, msm ono sto nikola kojo kaze, da nosis kravatu na plazi...
ja bar ne znam nikoga ko je poslednjih godina tako secen
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 17/1/2014, 17:14

sunny  sunny  sunny  sunny  sunny BRAVO,E TAKVU TE VOLIM  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce VIDIS da ce biti sve ok,nemoj nam drugaricu vise nervirati  bebe
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 17/1/2014, 17:16

Ja sam videla par zena svojih kolega sa rezom do pupka... retro je i dalje IN Very Happy pa sam zato i pitala ovog
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 17/1/2014, 17:20

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Qqgm

LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 17/1/2014, 17:44

Sad  Sad  Sad EVO SUZE MI SE POJAVISE,ma vidi ga sto je sladak.... osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 18 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 18 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu