KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+50
ganedina
Crvic
Simona
nina :)
PalcicaBg
Sofija Veks
JocY
makica1984
Struzzo
vivijen
penelope
cicsa80
dragana76ns
fight&faith
saska1
bak
noja
zoxa
SladZana
MAAKKI
*AIDA*
Gral
bulevarka
leptirko82
Klarica
lelas
tetreb
pluton1
Niny
lenabeograd
kockicaaa
hocukusurnecuzvaku
zvoncica36
ivka
Ninche
bebica mala
SoJa
Vuchica
fmala
ragaco
Strumfeta78
KoMetaK
BiKsi :)
Stenli
Endzi
Republica
LaFolie
Botox
buby
saritam
54 posters

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 2/1/2014, 15:24

Saritam, drzim fige i mislim na vas!  srca 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 2/1/2014, 15:28

Srecno Sarita!!!!!!!!  poljubac 

Endzi, koliko si visoka? Meni je mala buva tacno ispod desnog rebra, izbaci guzu, ali sam ja vel`ka zena pa jos ima mesta da se tegli...
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 2/1/2014, 15:31

Meni moj nogama u rebra drma, al nije bolno, jos uvek. Al imam ta pucketanja stalno, pisala sam u dnevniku, ako neko oseca isto, bas bih volela da mi javi, da budem sigurna da nemam vanzemalja unutra Very Happy
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ninche 2/1/2014, 17:05

SARITAM SRETNO!!! Eto nama prvih beba u 2014!!!! DRZIM PALCEVE JAKO, NAJJACE!!!! DRZI SE!!!

 osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 2/1/2014, 17:14

da li neko zna da li su VTO, PAI, MTHFR indikacije za CR?
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 2/1/2014, 17:30

Saritam drzim fige,eto nama bebica Prvih u ovoj godini  smajli angel  smajli angel  Lafe ja sam ti mali  lol!  1,67 cm,nisam krsna Crnogorka  lol!  lol!  Joj- meni niko nista jos ne govori dal bi trebala il ne na carski  affraid Moj dr.je za prirodno...vidjecemo sta ce reci ovaj drugi sto me treba poradjat,treba uskoro da se upoznamo ....
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 2/1/2014, 17:38

Lafe, koliko ja znam, nista od toga nije indikacija za CR.

Saritice, mozda je i bolje da te koji dan isprate u bolnici, a drzim fige da je sve ok i da ce sve ici kao sto si sa dr planirala.

Endzi, pozdrav za vas dve :-)
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 2/1/2014, 20:33

Saritam, samo hrabro, ja sam prezadovoljna Betanijom i ekipom dr. i sestara, tako da ne brini. Ako nesto ti zafali, uvek ti mogu tvoji doneti. Ja torbu spakovala za prirodan, a završila na CR, pa je falilo svašta nesto.

LaFo, Endzi i ostale devojke  ljubav 
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 2/1/2014, 20:39

LaFo, meni su rekli da sam odmah mogla na CR, *malo više su me i pazili* zato što je VTO, tako da verovatno moze da se izdejstvuje..Inače sve koje poznajem, VTO, rodile su bebe na CR, bez obzira da li je jedna ili tri bebe u pitanju.. E sad da li je slučajnost ili tako ide, ne znam..
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od hocukusurnecuzvaku 2/1/2014, 21:06

LaFolie ::da li neko zna da li su VTO, PAI, MTHFR indikacije za CR?
100% jeste indikacija, moja najbolja drugarica je PAI, pa joj je rađen CR, na Fraksiju je bila celu trudnoću i 6 nedelja posle porođaja.Jako je nezgodan prirodan porođaj zato što se Fraksi mora primiti 6h pre porođaja,što ne može da se naštima nikako, zato se radi sekcija tj. CR  Wink 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 2/1/2014, 21:50

Lafe, nemam pojma za to drugo, al samo VTO ne iziskuje nuzno carski, trudnoca se tretira kao najnormalnija, jedino su osetljiviji svi zato sto su to ipak majke koje su mnogo zabrinutije nego majke koje prirodno zatrudne, bez problema mislim, pa se lako izdejstvuje carski ako zelis, kako kaze Klarica. Moj dr uopste ne racuna na carski, oboje planiramo prirodno. E sad to sa PAI i ostalo ne znam svarno..
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 2/1/2014, 21:59

Mislim da mene niko nije hteo da plasi carskim... Ali mi je dr provukao da je pai malo nezgodan; kao da nije njega; bio bi prirodan... Dr Dukanac mi je isto rekla....
Hvala puno cure :*
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od hocukusurnecuzvaku 2/1/2014, 22:07

Njoj je upravo Dr Dukanac radila CR  sunny 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ninche 2/1/2014, 22:15

kod nas sve VTO trudnoce idu na CR, a i zbog trombofilija kako rece kusur - zvaka, zbog fraksija je nezgodno planirati.... dodushe ja primila 2 sata pred rezanje :) po nalogu, i prezivjela.... ali tako je lakse.... mada je meni Miljic dao instrukcije i za prirodan porodjaj....
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 2/1/2014, 22:44

Oticicu ja uskoro kod hematologa po instrukcije; iako je rekao da dodjem u 36oj nedelji
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od hocukusurnecuzvaku 2/1/2014, 23:05

LaFolie ::Oticicu ja uskoro kod hematologa po instrukcije; iako je rekao da dodjem u 36oj nedelji
A ti zapela ranije da se porodiš, pa Bog  lol! lol! lol! 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 2/1/2014, 23:11

hocukusurnecuzvaku ::
LaFolie ::Oticicu ja uskoro kod hematologa po instrukcije; iako je rekao da dodjem u 36oj nedelji
A ti zapela ranije da se porodiš, pa Bog  lol! lol! lol! 
lol! lol! lol! 

meni kad bi neko reko da dodjem u 36. nedelji, ja bih mu rekla: bolje da me posaljes u drugu sobu da vidim jesi tamo   b 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 3/1/2014, 14:07

Nema nam ni Sarite ni Fmale....  Shocked 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 3/1/2014, 14:45

Nema .... Shocked  Shocked  Shocked
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 3/1/2014, 22:29

Fmala se javila, prima tokolzu, u bolnici je... Sve pise u njenom dnevniku, ali nam nema Sarite jos uvek.....
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bulevarka 4/1/2014, 00:22

Drage moje Debelice Okruglice želim vam svima srećnu Novu godinu . Da mi sve budete zdrave , srećne i da u veselju i dobru dočekate svoje bebice
a našim mamicama i bebicama želim puno srećnih zajedničkih trenutaka i naravno sve najlepše pa da nas u ovoj godini bude još više .

Ljubimo vas puno moj Mihajlo i ja i još jednom sve najbolje vam želimo drage naše Kutanjke
 jelka1 jelka1 jelka1 jelka1 jelka1 
ZIMA1 ZIMA1 ZIMA1 ZIMA1 ZIMA1
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bulevarka 4/1/2014, 00:35

i ovde da napišem ...

Ajde i ja malo da budem Deda Mraz Very Happy

Ostalo mi je fraxiparin injekcija pošto sam se ja bockala celu trudnoću pa ako nekom trebaju neka mi se javi na pp. Imam ja mislim dve ili tri kutije po 10 injekcija proveriću još pa ako hoćete možemo se dogovoriti kako da ih preuzmete . Ja sam iz NS.
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 4/1/2014, 09:45

Nadam se da će nam se Saritam uskoro javiti...

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pluton1 4/1/2014, 11:20

d-dimer mi je 1369.Mislim da je ipak malo previsok.Jel imao ko iskustva? u pon.idem kod hematologa.
pluton1
pluton1

Broj poruka : 319
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 4/1/2014, 12:42

Saritam,Fmala  mislimo na vas  zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj Pluton ja ne znam o tome nista,mislim da je Lafe bolje upoznata sa tim...
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu