KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+50
ganedina
Crvic
Simona
nina :)
PalcicaBg
Sofija Veks
JocY
makica1984
Struzzo
vivijen
penelope
cicsa80
dragana76ns
fight&faith
saska1
bak
noja
zoxa
SladZana
MAAKKI
*AIDA*
Gral
bulevarka
leptirko82
Klarica
lelas
tetreb
pluton1
Niny
lenabeograd
kockicaaa
hocukusurnecuzvaku
zvoncica36
ivka
Ninche
bebica mala
SoJa
Vuchica
fmala
ragaco
Strumfeta78
KoMetaK
BiKsi :)
Stenli
Endzi
Republica
LaFolie
Botox
buby
saritam
54 posters

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pluton1 27/12/2013, 11:37

meni sinoc krvarilo,ali jace i sveza krv.
ujutru odmah zvala kliniku,otisla i sreca obe bebe su ok,izgleda pukao neki kapilar.joj kako sam se uspanicila.
pozdrav za sve vas!
pluton1
pluton1

Broj poruka : 319
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 27/12/2013, 11:44

mogu misliti kako si se isprepadala  Shocked 
samo se cuvaj, tako su i meni pucali jer se sirila materica. cuvaj se....
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 27/12/2013, 12:02

Pluton,dobro da nije ništa ozbiljnije.Sigurno su ti rekli šta dalje.
Primiri se,lezi,verovatno nikakvo naprezanje nije dobro za to.
Da se što pre to smiri i sredi!Mazi bekice  zagrljaj 

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tetreb 27/12/2013, 14:00

U kojoj nedelji se radi 4d?
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 27/12/2013, 14:01

meni su ukljucili u 16oj, imam utisak da se najlepse bebac vidi tu negde oko 20te nedelje
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 27/12/2013, 15:38

hocukusurnecuzvaku, zelim da nam se sto pre pridruzis na ovim stranama Very Happy

Pluton, potpuno te razumem, jao ja nisam mogla ni da zakazem kod lekara koliko sam plakala kada mi je jedno jutro krenula sveza krv, obilnije, uzas.Samo polako, bez ikakvog naprezanja i samo guraj kroz nedelje.

Saritam, bogami jos malo. Brzo oni sad rastu, dobijaju oko 50 gr dnevno, za cas ce i ona da pregura 2 kg. Uostalom, nije bas ni pouzdan uz, sto se tezine tice.

Meni je sad ovo bas tezak period, lezim stalno ali i to jedva, ne mogu da sednem ni stojim, biju i u plucnu kost gore, a bogami i skroz dole, levo, desno, svuda ih ima a eto malo su i veci, tj on pa je tesno. Valjda sam i nervozna, pa samo grickam nesto slatko, a oni odlepe. Za 2 nedelje cu ici na kontrolu, pa cemo da vidimo plan za dalje.

Pozdrav svim trudnicama, uzivajte.



Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 27/12/2013, 16:46

ja sam se skorz ulenjila za piskaranje po forumu, ni u dnevnik svog deteta ne zalazim Very Happy

trudnice, ljubimo vas :*
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 27/12/2013, 19:43

zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj Evo i nas dvije,bile smo malo do mojih,pa nas zato nije bilo...Da se malo pohvalimo da smo sad teski 1.170kg i da smo jako nemirni posebno navece...Nalaz urina je bio pun nekih bakterija,pa smo radili urinokulturu koja je HVALA BOGU,sterilna...jedino te soli fosfata me malo brinu....nesto jedem sto ne bi smjela...Plutonko i ja sam imala krvarenje,samo malo se smiri,proce,bitno da su bebci ok...Saritam izdrzi jos malo,pa ti otvaras sezonu radjanja u 2014 godini...Idemo Cure....al samo redom  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  roda  roda  roda  roda
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pluton1 27/12/2013, 20:12

hvala vam puno na podrsci,divne ste.
pluton1
pluton1

Broj poruka : 319
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 28/12/2013, 01:00

Bravo Endzi! Pojacaj vodu i imas Josif Pancic caj za trudnice, za bakterije u mokraci.
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ninche 28/12/2013, 01:31

soli fosfata sam i ja imala ciijelo vrijeme, i nista - kazu to je normalno u trudnoci... Very Happy Ne uzbudjuj se oko toga...
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saritam 28/12/2013, 08:04

Stenli ::hocukusurnecuzvaku, zelim da nam se sto pre pridruzis na ovim stranama Very Happy  

Pluton, potpuno te razumem, jao ja nisam mogla  ni da zakazem kod lekara koliko sam plakala kada mi je jedno jutro krenula sveza krv, obilnije, uzas.Samo polako, bez ikakvog naprezanja i samo guraj kroz nedelje.

Saritam, bogami jos malo. Brzo oni sad rastu, dobijaju oko 50 gr dnevno, za cas ce i ona da pregura 2 kg. Uostalom, nije bas ni pouzdan uz, sto se tezine tice.

Meni je sad ovo bas tezak period, lezim stalno ali i to jedva, ne mogu da sednem ni stojim, biju i u plucnu kost gore, a bogami i skroz dole, levo, desno, svuda ih ima a eto malo su i veci, tj on pa je tesno. Valjda sam i nervozna, pa samo grickam nesto slatko, a oni odlepe. Za 2 nedelje cu ici na kontrolu, pa cemo da vidimo plan za dalje.

Pozdrav svim trudnicama, uzivajte.

Sad je sve teze i teze, a i mi smo otezale,pa bebanici rastu i guraju se, pilici mali namestaju se jer nemaju bas mesta. Umor, bol u nogama, kostima... sve to kazu normalno, tako da, sta da radimo. Veliki smo put pregurale, sad do kraja jos malo da odlezimo i odmaramo, pa upoznavanje  family 


saritam

Broj poruka : 190
Datum upisa : 02.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saritam 28/12/2013, 08:06

hocukusurnecuzvaku ::Saritam ja čekam  veštica da radimo VTO iz prirodnog ciklusa, pa da vam se pridružim ovde, vidiš da visim ovde ko visibaba  lol! lol! lol! ne bih li se očešala o koji stomačić pa da skupljam savete u  trudnica sreca 
Ja sam srećna što ste vi meni dembelice i što uskoro stižu  bebe bebe beba beba igra igra igra igra igra 


da uskoro  trudnica 
 ljubav ljubav 

saritam

Broj poruka : 190
Datum upisa : 02.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saritam 28/12/2013, 08:07

ragaco ::Kusurko,da se očešeš o sva naše stomake i vidljive  i za sad nevidljive(moj se izduvao nakon hipera,džaba ga zagledam kad se ništa još ne vidi) i da nam se što pre pridružiš!

Saritam,mi sve bolji kako vreme odmiče!
A što se zadržavanje bebe tiče,zavisi od kilaže,ali i od zrelosti kad može kući.
Davno beše kad je mene mama rodila sa 2100,ostali neki dan duže zbog žutice u porodilištu,a došla kući sa 2300.Možda to sad nije merodavno.

Fmala,Lafe-lepo ste to zamislile za lakše otvaranje!Još malo ,pa navalite!


 ljubav ljubav ljubav 

saritam

Broj poruka : 190
Datum upisa : 02.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saritam 28/12/2013, 08:09

Endzi ::zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj Evo i nas dvije,bile smo malo do mojih,pa nas zato nije bilo...Da se malo pohvalimo da smo sad teski 1.170kg i da smo jako nemirni posebno navece...Nalaz urina je bio pun nekih bakterija,pa smo radili urinokulturu koja je HVALA BOGU,sterilna...jedino te soli fosfata me malo brinu....nesto jedem sto ne bi smjela...Plutonko i ja sam imala krvarenje,samo malo se smiri,proce,bitno da su bebci ok...Saritam izdrzi jos malo,pa ti otvaras sezonu radjanja u 2014 godini...Idemo Cure....al samo redom  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  roda  roda  roda  roda


Pa, to je vec velika devojka igracice 
Hvala, draga, izdrzacemo mi sve za nase bekane  ljubav ljubav ljubav 

saritam

Broj poruka : 190
Datum upisa : 02.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 28/12/2013, 11:17

Ohoho, ovde se nke trudnice vec spremaju da postanu mame za nedelju-dve!  sreca sreca 

Endzi, super napreduje cera, samo tako nastavite!

Ljubim vas sve trudnice!  poljubci 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 28/12/2013, 11:58

"Trudnice u Srbiji odlobođene su plaćanja učešća za lek utrogestan koji se koristi za održavanje trudnoće."

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/430796/Trudnice-ne-placaju-utrogestan-cetiri-nova-leka-za-HIV
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 28/12/2013, 12:01

meni vec neko vreme curi mlekce  Shocked opet sam jutros ustala sam flekicama (velicine otiska prsta) na pidzami, vec mesec dana ih nalazim. Ne svakog dana, ali 2-3 puta nedeljno da, obicno kada me vise bole grudi.
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 28/12/2013, 12:14

sve je to ok :)
meni mlekce krenulo da curi od 14 nedelje, kasnije su vec bile ozbiljnije fleke Very Happy
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 28/12/2013, 12:17

da li si posle dojila Vladetu? Bilo mleka?
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 28/12/2013, 16:10

dojila I dojim ga jos uvek ;-)
ali nije to bitno kada krene mleko, nekome u trudnoci ne ide ni kap pa doje.... dojenje I mleko zavisi samo od toga kako I koliko sisa beba.... ponuda I potraznja, ako ne sisa, nece ga biti.... ne brini nista unapred :-*
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 28/12/2013, 17:49

Stumfeta, bravo za dobar uz!

Saritam, primačinje se opasno, divota!

Lafe, kažu žene da je to normalno za mlekce!

Ljubac za sve sadašnje i buduće trudnice!

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 29/12/2013, 18:25

gde ste danas trudnice?  srcasti poljupci 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 29/12/2013, 18:39

Lafe  osmeh srce 

Ja sam danas baš lepo prošetala do pijace,naspavala se,upravo okitila jelku i razmišljam kako će do godine i bebac da učestvuje u novogodišnjem slavlju.
Drage moje,napustiše me mučnine,a ja svega željna,rupa u stomaku non-stop...sve nešto zdravo grickam,a u mislima mi je novogodišnja torta i večera!
Endži,bravo za tvoju curicu!
Sve vas ljubim,drage trudnice!!!  ng 

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 29/12/2013, 19:00

ragaco, jos samo 2-3 nedelje i bices kao nova! Meni je izvetrilo sve od HS na ulasku u 4ti mesec, zaista se primeti razlika! Bas sam i ja razmisljala kako ce moja buva sledece godine imati novogodisnji paketic Very Happy I sliku sa deda mrazom  deda mraz 

ja cu morati da narucim hranu, sve manje mogu da stojim, stisne me dole kao da imam upalu besike. A mala se opasno bacaka, lakat koleno, bum tras  Shocked 
Pocela sam da oticem polako, ujutru mi jako skljocaju svi prsti, i stopala i sake su poceli da se krofnaste, kao kad ste leti na vucini dugo....Onda kad se razmrdam, sve se vrati.
Sanjala sam da sam se porodila (i da mi je ravan stomak  lol! , sto je babi milo, to joj se i snilo  Razz  ), ja sam od onih sto kukaju kukaju, a onda se prvi na ispitu prijave da polazu samo da sto pre sa tim zavrse  lol! 
Inace, spakovala sam kesu za porodiliste, cula sam da u BG ne primaju torbe vec se stvari u kesi nose  lol! lol! lol! 

LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu