KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+50
ganedina
Crvic
Simona
nina :)
PalcicaBg
Sofija Veks
JocY
makica1984
Struzzo
vivijen
penelope
cicsa80
dragana76ns
fight&faith
saska1
bak
noja
zoxa
SladZana
MAAKKI
*AIDA*
Gral
bulevarka
leptirko82
Klarica
lelas
tetreb
pluton1
Niny
lenabeograd
kockicaaa
hocukusurnecuzvaku
zvoncica36
ivka
Ninche
bebica mala
SoJa
Vuchica
fmala
ragaco
Strumfeta78
KoMetaK
BiKsi :)
Stenli
Endzi
Republica
LaFolie
Botox
buby
saritam
54 posters

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 31/12/2013, 18:44

Da se devojke sa koraka presele na ove strane u sto vecem broju i sto pre od srca im zelim!

A vama okruglicama da mirno privedete trudnoce kraju i da imate lak porodjaj i brz oporavak!

P.S. Piskila sam kao na takmicenju celu trudnocu, i nocu i danju, smorila sam se kao jazavac! Sad mi to izgleda bas daleko, a porodih se pre 17 dana, toliko o tome! lol! 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 31/12/2013, 19:09

svi se jos feniraju i sminkaju, gledaju sta da obuku a ja sam vec 5 puta jela  Embarassed 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 31/12/2013, 19:27

A mi smo se sad vratili sa kontrole,sve je savršeno,bebac maše i pleše,dobili smo i prvu sličicu,nismo na lepši način mogli da ispratimo ovu godinu!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 31/12/2013, 19:30

ragaco ::A mi smo se sad vratili sa kontrole,sve je savršeno,bebac maše i pleše,dobili smo i prvu sličicu,nismo na lepši način mogli da ispratimo ovu godinu!

 d d d d d d  Stvarno divan novogodisnji dan i poklon !  novogodišnji  
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 31/12/2013, 19:34

ragaco ::A mi smo se sad vratili sa kontrole,sve je savršeno,bebac maše i pleše,dobili smo i prvu sličicu,nismo na lepši način mogli da ispratimo ovu godinu!

Bravo Ragaco, divno za bebca!  igra 

Drage devojke, uzivajte u svakom danu naredne godine i "neka na vasem nebu ne bude oblaka a ako ih i bude, neka imaju miris ruza". ng novogodisnja pesma jelka1 deda mraz
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 31/12/2013, 19:38

Zelim vam svima sretnu novu godinu

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SoJa 31/12/2013, 19:44

Ragaco, lepo ste ispratili ovu godinu, sledeća neka protekne lagano, biće vama najlepša do sada  osmeh srce 
Drage moje okruglice, želim vam sve najlepše u Novoj godini! ljubim vas sve u kompletu  ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 31/12/2013, 21:29

jelka1 Drugarice naše, sve najbolje u Novoj godini, da sve prodje glatko i lagano, da bude što više zdravih i lepih beba, i što više drugara da nam se pridruzi na ovoj divnoj temi (emotivno sam vezana za ove divne strane). Ljubimo vas ja i moj zvrk  ZIMA4 
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 1/1/2014, 06:29

Sve najbolje u 2014. i neka bude u znaku beba!  beba beba beba beba beba beba beba 
 jelka1 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saritam 1/1/2014, 09:28

Srecna Nova godina trudnice drage. Neka bude jos lepsa i neka bude u znaku beba roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

saritam

Broj poruka : 190
Datum upisa : 02.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 1/1/2014, 09:36

devojke, sve najlepse u novog godini vam zelimo :*****
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 1/1/2014, 11:03

Ragaco, divno za kontrolu i mahanje!

Cice, srećna Nova!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od leptirko82 1/1/2014, 11:55

trudnice drage, srecna vam Nova godina! Uzivajte u svemu sto ova godina donosi! Veeeliki poljubac za sve vas!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od leptirko82 1/1/2014, 11:56

trudnice drage, srecna vam Nova godina! Uzivajte u svemu sto ova godina donosi! Veeeliki poljubac za sve vas!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 1/1/2014, 20:52

kako ste se provele? ja nista ne radim, a tako sam umorna, samo bih spavala.... Ljubim vas sve!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 1/1/2014, 21:17

Cus kako smo se provele,uz sok od mrkve,gomilu kolaca,pecenja i Nikolu Kojo i ONO sto nazivaju voditeljkom  lol!  lol!   U 1.15 sam bila u krevetu... deda mraz2  deda mraz2  deda mraz2  deda mraz2  deda mraz2
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 1/1/2014, 21:29

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 2v7xp9j  Poljubac od nas dvije,za sve tete ovdje-SRETNA VAM NOVA  ng  ng  ng  ng  ng
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 2/1/2014, 00:16

Srecna nova godina trudnicice! Da vam ostatak trudnoce bude lagan, da vreme brzo prodje, da bebe sacekaju termine i da vam porodjaji budu sto laksi! Naravno, uzivanje sa bebicama se podrazumeva!

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 2014_new_baby_coming_in_2014_happy_holidays_card-reb59bcb763ee4efdbf41a5f899ab2680_xvuak_8byvr_512
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 2/1/2014, 09:29

Endzi divan ti je stomacic!!  srca srca srca 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saritam 2/1/2014, 09:48

Endzi, bravo za stomacic, divan je.
Ja sam bas kilava ovih dana. Boli me ceo stomak, ali bukvalno. Kontrakcije ne znam da li su cesce ili bilnije, ali pitam se stvrano, hocu li prepoznati porodjajne jer ove sto osecam od juce ne spadaju u one "blagi menstrualni bolovi" ili "neprijatan bol". Ovo boli, bas, bas.
Da li je neka od vas okruglicasa vecim stomakom imala problem sa bolom sa desne strane, tik ispod grudi. Ja sam to i snimala pre par nedelje jer su sumnjali na zuc, pa se na kraju ustanovilo da mi se cepa misic.Ja reko, zeza se, a on akaze ne, ne, hoce to kod zena koje su uze. A ja uska, pa jos dve bekane, a stomak ogroman i ko za inat nista ne ide u sirinu. Mozete li da zamislite kao boli. Kukuuuu. Ako malo jace udahnem, suze same krenu, a ovih dana sam se bila nesto i prehladila, pa kasljem, pa vi sad to zamislite. Uf, bas sam se raspekmezila. Kazu oce tako pred porodjaj.
Nego, ima li neko da se skoro poradjao CR u BetAaniji? Treba mi onaj njihov znanicni spisak...


Kako ste vi trudnice drage? Vi koje ste jos uvek u 2. trimestru, UZIVAJTE i spavajte jer u 3., bar je kod mene tako, je uzas.
Sve vas zajedno  d 

saritam

Broj poruka : 190
Datum upisa : 02.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 2/1/2014, 09:59

Ajoj Sarita!!! Ne mogu da verujem da se misic cepa  Shocked 
Mislim da nam se Klarica poradjala u Betaniji (CR) pre 2 meseca. Vidi na sajtu bolnice, mozda ima.
ti bese za Bozic ides na dogovor oko CR?
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 2/1/2014, 13:57

Endzi, preslatka ti je kućica! Pu, pu, pu, usrale te koke!

Saritam, izdrzi samo jos malkice, i meni je bilo sve teže kako je koja nedelja zamicala, mogu da zamislim kako je tebi sa dve beke, plus kontrakcije, bolovi, cepanje mišića, drži se draga!

Stisak za sve!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 2/1/2014, 14:05

zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj  ZAGRLJAJ ZA SVE... Saritam ako te sta tjesi i mene boli to isto sa desne strane,tik ispod grudi,al samo ujutru,bol je bas nepodnosljiva,tako da te razumjem...izdrzi draga jos malo,sad ce to kod tebe...
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saritam 2/1/2014, 14:10

Drage moji, mi smo spremili torbu i krecemo za NS. Cula sam se sa dr i rekla mi da dodjem zbog kontrakcija koje su daleko od "neprijatnih", a s obzirom da nisam iz NS i da mi treba autom do tamo 2 sata i bolje da idem da me ne iznenadi. E, sad, da li ce me zadrzati zavisi verovatno od stanja. Oni,valjda, samo ako je bas alarmantno zadrzavaju. Javljam vam se sa novostima. Hvala vam sto mislite na nas ljubav ljubav ljubav 

saritam

Broj poruka : 190
Datum upisa : 02.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od hocukusurnecuzvaku 2/1/2014, 14:24

Saritam navijam svim  srce  da sve bude dobro  doktor  zna najbolje  ljubav ff 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu