KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+50
ganedina
Crvic
Simona
nina :)
PalcicaBg
Sofija Veks
JocY
makica1984
Struzzo
vivijen
penelope
cicsa80
dragana76ns
fight&faith
saska1
bak
noja
zoxa
SladZana
MAAKKI
*AIDA*
Gral
bulevarka
leptirko82
Klarica
lelas
tetreb
pluton1
Niny
lenabeograd
kockicaaa
hocukusurnecuzvaku
zvoncica36
ivka
Ninche
bebica mala
SoJa
Vuchica
fmala
ragaco
Strumfeta78
KoMetaK
BiKsi :)
Stenli
Endzi
Republica
LaFolie
Botox
buby
saritam
54 posters

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 26/12/2013, 13:06

meni je ostalo nekoliko ampula depo progesterona, ako ti budu trebali, poslacu ti
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pluton1 26/12/2013, 13:08

hvala LaFolie,ako mi zatreba,javicu ti
pluton1
pluton1

Broj poruka : 319
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 26/12/2013, 13:15

Pluton, nemam iskustva s tim, primiri se malo i primaj taj progesteron depo. Moja drugarica ga prima na svaki drugi cak, a mrljavila je nesto u periodu kad je trebalo da dobije.
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kockicaaa 26/12/2013, 14:37

Pluton i moja zaova ima slicnih problema. Pije 3x 100 utrogestan i primila je 3 injekcije progesterona.
A zivci su se smirili. A mm kaze  u sali on bebu nije pravio pa ne moze da bude kriv.
kockicaaa
kockicaaa

Broj poruka : 201
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 26/12/2013, 15:35

Štrumfeta,sve super-i beka i ti-samo tako nastavite.
Meni su hemoglobin i eritrociti ok,a gvožđance nagurala do 6,1-to mi je maksimum maksimuma,ali mi reče dr da ćemo ga popravljati nakon trećeg meseca-jer za sad imam velikih problema sa probavom i mučninama-a gvožđe bi tu došlo kao so na ranu.

Pluton,primiri se i uz tu pojačanu progesteronsku terapiju bi trebalo da bude ok.Jesi li bila na UZ skoro,da nije zaostala krv od nekog hematomčića?

Ja sam danas bila kod dr zbog one vode,beba je ok,grlić dobar,a većine folikula od utorka više nema-popucali,jajnici se dosta smanjili za 2 dana,tako da je to bilo u pitanju.U utorak ponovo UZ.

Pozdrav,trudničice!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 26/12/2013, 15:37

Dobro je, sad mozes da se opustis.Kad radis dabl?
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 26/12/2013, 15:40

16.januara su mi zakazali.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 26/12/2013, 15:42

Ja idem 3.1.
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saritam 26/12/2013, 18:55

Drage nase tete, evo i naseg izvestaja od pre dva dana. Decko nam je lepo napredovao i sad ima 2100gr, sto je super, a mamina devojcica je malena, ima samo 1620gr, pa su se mama i tata bas zabrinuli. Doktorka kaze da je sve u redu, jednostavno je to tako kod blizanaca, jedan uvek bude sitniji. Za dve nedelje, tacnije 8. januara imamo dogovor oko CR, tad cu biti 35+ i tad ce nam dr reci kad cemo da se upoznamo sa nasim bebanicima, ali verovatno u toj nedelji. Mi smo malo u soku jer mi nesto brzo to dodje. Mene panika uhvatila, pa lezim po ceo dan. Drzite nam fige srca srca srca 

saritam

Broj poruka : 190
Datum upisa : 02.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 26/12/2013, 19:03

Bravo za dečkonju i princezicu-mrvicu!Ubuckaće se i ona još malkice do susreta sa tatom i mamom.
Taman da fino proslavite praznike,a onda dolazi najlepši praznik u životu!  usne usne usne 

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od hocukusurnecuzvaku 26/12/2013, 19:13

Saritam  likeit srca srca srca srca srca bebe bebe srca srca srca srca srca  još malo i biće  family srca cveće konfete konfete konfete radost radost radost 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 26/12/2013, 19:14

Saritam, pa bas je proletelo! Kuku majko, a mi odmah za tobom  lol! lol! lol! lol! 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 26/12/2013, 21:01

Joooj cica malecka! Bravo za izvestaj! Bas me zanima kako sve to iznutra izgleda, ima li on mesta da se okrene :)
Bas se priblizilo....  osmeh srce 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saritam 27/12/2013, 08:01

Hvala, devojke drage na podrsci, divne ste. Mi smo ocekivali krajem januara, pa smo se bas iznenadili kad dr rece za dve nedelje. Samo da mamina mrvica dogura do 2 kilice. A, jel znate kakva je procedura sa tako malim bebama? Sa koliko kg ih pustaju iz bolnice ako je sve ostalo u redu? Znam dosta slucajeva da jednu bebu puste, a druga iz nekih razloga, pa i kilaze ostane u bolnici.

saritam

Broj poruka : 190
Datum upisa : 02.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saritam 27/12/2013, 08:03

fmala ::Saritam, pa bas je proletelo! Kuku majko, a mi odmah za tobom  lol! lol! lol! lol! 


Vidis ti to. A, kao da je juce bilo kada smo se bavile simptomima iz prvog i drugog trimestra.
Kako si ti? Imas ti jos da guras, jedna je beba,pa ce to ici lepo do kraja

saritam

Broj poruka : 190
Datum upisa : 02.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saritam 27/12/2013, 08:05

LaFolie ::Joooj cica malecka! Bravo za izvestaj! Bas me zanima kako sve to iznutra izgleda, ima li on mesta da se okrene :)
Bas se priblizilo....  osmeh srce 

Moji su obadvoje guzama dole, glava uz glavu  zagrljaj  pa mi dr kaze da ce sigurno biti carski. Ne znam ima li sad mesta za neki kolut napred ili nazad beba beba 

saritam

Broj poruka : 190
Datum upisa : 02.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saritam 27/12/2013, 08:07

hocukusurnecuzvaku ::Saritam  likeit srca srca srca srca srca bebe bebe srca srca srca srca srca  još malo i biće  family srca cveće konfete konfete konfete radost radost radost 


Jos malo, Boga mi, a tako mi je sve brzo proletelo od momenta kad sam cula da  roda roda 
Kako si ti, draga?

saritam

Broj poruka : 190
Datum upisa : 02.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saritam 27/12/2013, 08:09

ragaco ::Bravo za dečkonju i princezicu-mrvicu!Ubuckaće se i ona još malkice do susreta sa tatom i mamom.
Taman da fino proslavite praznike,a onda dolazi najlepši praznik u životu!  usne usne usne 


Videces kako ce to brzo proci. Gledam ti sad 9. nedelja. Za tren oka ce proci. Ako, neka je sve samo dobro.
kako se ti osecas sad\? Drugi trimestar je banja, ima da se nauzivas

saritam

Broj poruka : 190
Datum upisa : 02.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 27/12/2013, 10:01

saritam ::
fmala ::Saritam, pa bas je proletelo! Kuku majko, a mi odmah za tobom  lol! lol! lol! lol! 


Vidis ti to. A, kao da je juce bilo kada smo se bavile simptomima iz prvog i drugog trimestra.
Kako si ti? Imas ti jos da guras, jedna je beba,pa ce to ici lepo do kraja
Ma i meni rekli da dodjem dve nedelje pre termina da lezim u bolnici  lol! 
Ubicu se ko siroce ako se ne porodim do sredine februara!   b 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 27/12/2013, 10:02

stacioniraj se tamo i onda se setaj po bolnici  Very Happy da se malisa sto pre spusti Very Happy
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od hocukusurnecuzvaku 27/12/2013, 10:09

Saritam ja čekam  veštica da radimo VTO iz prirodnog ciklusa, pa da vam se pridružim ovde, vidiš da visim ovde ko visibaba lol! lol! lol! ne bih li se očešala o koji stomačić pa da skupljam savete u  trudnica sreca 
Ja sam srećna što ste vi meni dembelice i što uskoro stižu  bebe bebe beba beba igra igra igra igra igra 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 27/12/2013, 10:11

LaFolie ::stacioniraj se tamo i onda se setaj po bolnici  Very Happy da se malisa sto pre spusti Very Happy
Ko? Ja? Ja od 01.02. vodim aktivan sexualni zivot, kakva setnja? Very Happy
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 27/12/2013, 10:13

nije da mi nije palo na pamet  Wink 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saritam 27/12/2013, 10:33

hocukusurnecuzvaku ::Saritam ja čekam  veštica da radimo VTO iz prirodnog ciklusa, pa da vam se pridružim ovde, vidiš da visim ovde ko visibaba  lol! lol! lol! ne bih li se očešala o koji stomačić pa da skupljam savete u  trudnica sreca 
Ja sam srećna što ste vi meni dembelice i što uskoro stižu  bebe bebe beba beba igra igra igra igra igra 


Drzimo fige i navijamo iz sve snage.  igracice igracice igracice igracice igracice 

saritam

Broj poruka : 190
Datum upisa : 02.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 27/12/2013, 10:50

Kusurko,da se očešeš o sva naše stomake i vidljive i za sad nevidljive(moj se izduvao nakon hipera,džaba ga zagledam kad se ništa još ne vidi) i da nam se što pre pridružiš!

Saritam,mi sve bolji kako vreme odmiče!
A što se zadržavanje bebe tiče,zavisi od kilaže,ali i od zrelosti kad može kući.
Davno beše kad je mene mama rodila sa 2100,ostali neki dan duže zbog žutice u porodilištu,a došla kući sa 2300.Možda to sad nije merodavno.

Fmala,Lafe-lepo ste to zamislile za lakše otvaranje!Još malo ,pa navalite!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu