KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+50
ganedina
Crvic
Simona
nina :)
PalcicaBg
Sofija Veks
JocY
makica1984
Struzzo
vivijen
penelope
cicsa80
dragana76ns
fight&faith
saska1
bak
noja
zoxa
SladZana
MAAKKI
*AIDA*
Gral
bulevarka
leptirko82
Klarica
lelas
tetreb
pluton1
Niny
lenabeograd
kockicaaa
hocukusurnecuzvaku
zvoncica36
ivka
Ninche
bebica mala
SoJa
Vuchica
fmala
ragaco
Strumfeta78
KoMetaK
BiKsi :)
Stenli
Endzi
Republica
LaFolie
Botox
buby
saritam
54 posters

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 29/12/2013, 20:12

U Visegradskoj primaju torbe. Ja sad lezala 2 dana, zena sa koferom, doduse manjim, ode na carski rez.
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ninche 30/12/2013, 03:28

Lafe, je li ostao onaj plan? Isli ste u obilazak? Mislim da tamo glat mozesh i kofer da poneses :) samo nemoj bas onaj od 40 kg :)
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 30/12/2013, 05:36

Mislim da necu privatno; cula sam sa vise strana lose komentare; a izgleda da ce mene da smeste da lezim pre porodjaja u bolnici....

Joj ne znam sta bih stavila u kofer sem spavacica; ulozaka i tako nekih gluposti :)))

LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ninche 30/12/2013, 12:33

ooo. mnogo toga, napisacu ti :)
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od hocukusurnecuzvaku 31/12/2013, 09:14

Drage moje trudničice, buduće mamice.
Želim Vam zdravlje za vas i vaše bebice, da budete srećne i da Vam lice krase smejalice i suze radosnice.
Najsrećniju Novu godinu Vam želim  ZIMA4 
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Christmas_baby
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 31/12/2013, 09:55

i da nam budu pune stranice novih trudnica  ng 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 31/12/2013, 10:12

Tako je,LaFolie-puno novih trudnica nek nam se pridruži u narednoj godini!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 31/12/2013, 10:16

da li je ok da vec sada trcim svaki cas na pi pi, besika me izdaje....
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 31/12/2013, 10:21

Ne znam ,ja jedva čekam da malo odmakne i da se materica digne iz karlice,non-stop sam na wc šolji...
Možda se buvica baš na bešiku natrtila,a?

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 31/12/2013, 10:24

bas je i dr komentarisao kako se namestila glavicom, jos pre 2 meseca, ali sada bukvalno nigde ne mogu da odem, odmah me stisne dole, samo dok lezim je ok.... Opet se nocu budim da idem u toalet kao na pocetku....
Kontrola tek za 2 nedelje Very Happy
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saritam 31/12/2013, 11:06

hocukusurnecuzvaku ::Drage moje trudničice, buduće mamice.
Želim Vam zdravlje za vas i vaše bebice, da budete srećne i da Vam lice krase smejalice i suze radosnice.
Najsrećniju Novu godinu Vam želim  ZIMA4 
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Christmas_baby

 ZIMA1 ZIMA1 ZIMA1   cveće 

saritam

Broj poruka : 190
Datum upisa : 02.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saritam 31/12/2013, 11:08

LaFolie ::da li je ok da vec sada trcim svaki cas na pi pi, besika me izdaje....


Ja nocu ustajem na svakih sat vremena. Od spavanja nema nista.  budenje 

saritam

Broj poruka : 190
Datum upisa : 02.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 31/12/2013, 11:09

e to Very Happy kad ustanem, jedva dam sebi fraxi, ne vidim na oci  Wink 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saritam 31/12/2013, 11:10

LaFolie ::i da nam budu pune stranice novih trudnica  ng 

 f vv vv vv vv vv 

saritam

Broj poruka : 190
Datum upisa : 02.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 31/12/2013, 11:12

Pridruzujem se zeljama!
 ZIMA1 ZIMA1 ZIMA1 ZIMA1 ZIMA1 ZIMA1 ZIMA1 

fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saritam 31/12/2013, 11:12

LaFolie ::e to :Dkad ustanem, jedva dam sebi fraxi, ne vidim na oci  Wink 


Meni je 8. mesec ubedljivo najtezi do sad. Gore mi je nego kad sam u prvom trimestru povracala. Mozda zato sto su dve bebice, al osecam se kao tenk i pord toga sto sam se ugojila samo 16kg. A za wc, ja ne znam nekad jesam dosla il sam posla.  Very Happy Very Happy 

saritam

Broj poruka : 190
Datum upisa : 02.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 31/12/2013, 11:26

saritam ::A za wc, ja ne znam nekad jesam dosla il sam posla.  Very Happy Very Happy 
 lol! lol! lol! lol! lol! lol! 

ISTO! Nekad kad sednem na solju shvatim da sam upravo ustala s nje, i kad sam se vec skinula i sela, pocutim na njoj minut i piskim ispocetka   b  b  b  b 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saritam 31/12/2013, 11:35

fmala ::
saritam ::A za wc, ja ne znam nekad jesam dosla il sam posla.  Very Happy Very Happy 
 lol! lol! lol! lol! lol! lol! 

ISTO! Nekad kad sednem na solju shvatim da sam upravo ustala s nje, i kad sam se vec skinula i sela, pocutim na njoj minut i piskim ispocetka   b  b  b  b 


  E, to bas.   b  b  b  b  b 

saritam

Broj poruka : 190
Datum upisa : 02.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 31/12/2013, 11:39

saritam ::
LaFolie ::e to :Dkad ustanem, jedva dam sebi fraxi, ne vidim na oci  Wink 


Meni je 8. mesec ubedljivo najtezi do sad. Gore mi je nego kad sam u prvom trimestru povracala. Mozda zato sto su dve bebice, al osecam se kao tenk i pord toga sto sam se ugojila samo 16kg. A za wc, ja ne znam nekad jesam dosla il sam posla.  Very Happy Very Happy 

Isto, potpuno sam zavisna od mame ili muza, ponekad ne mogu da ustanem uopste iz kreveta, a za wc, dodje mi da se tamo preselim. Osecam se kao dva tenka, stomak mi je veeeeeliki, najveci, a ugojila sam se samo 9 kg.

Od subote mi svaki svaki dan u par navrata curka vodica neka, isla danas moja sestra u apoteku da vidi da li imaju one uloske za proveru sta je, ali nema. Ja kuliram, kao da nije nista, ali ramisljam stalno sta je. Bio je dosta price na ovoj temi o tome jeste li plodova voda ili ne. Nemam pojma, idem na pregled tek posle 13.og.
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saritam 31/12/2013, 11:49

Stenli ::
saritam ::
LaFolie ::e to :Dkad ustanem, jedva dam sebi fraxi, ne vidim na oci  Wink 


Meni je 8. mesec ubedljivo najtezi do sad. Gore mi je nego kad sam u prvom trimestru povracala. Mozda zato sto su dve bebice, al osecam se kao tenk i pord toga sto sam se ugojila samo 16kg. A za wc, ja ne znam nekad jesam dosla il sam posla.  Very Happy Very Happy 

Isto, potpuno sam zavisna od mame ili muza, ponekad ne mogu da ustanem uopste iz kreveta, a za wc, dodje mi da se tamo preselim. Osecam se kao dva tenka, stomak mi je veeeeeliki, najveci, a ugojila sam se samo 9 kg.

Od subote mi svaki svaki dan u par navrata curka vodica neka, isla danas moja sestra u apoteku da vidi da li imaju one uloske za proveru sta je, ali nema. Ja kuliram, kao da nije nista, ali ramisljam stalno sta je. Bio je dosta price na ovoj temi o tome jeste li plodova voda ili ne. Nemam pojma, idem na pregled tek posle 13.og.


Da ti nije od toga sto piskis non stop? Kod mene cesto dnevni ulozak bude mokar. Sad nesto i kasljem, pa osetim da malo pusti, ne mogu to okontrolisati. Ako ces biti mirnija, otidi kod dr ranije, mada mislim da je kod nas duplica veci pritisak na besiku i da se malo upiskimo.

saritam

Broj poruka : 190
Datum upisa : 02.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 31/12/2013, 11:53

I ja, zato i necu da mislim da je bilo sta drugo. Kazem sebi sve je u redu, bebe su hiperaktivne (moje jedenje slatkisa doprinosi tome uveliko), izdrzaces bar do ulaska u deveti mesec i to je to.

Dakle fmala, kao sto smo pricale, februar  Very Happy Very Happy 
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 31/12/2013, 12:34

Stenli ::I ja, zato i necu da mislim da je bilo sta drugo. Kazem sebi sve je u redu, bebe su hiperaktivne (moje jedenje slatkisa doprinosi tome uveliko), izdrzaces bar do ulaska u deveti mesec i to je to.

Dakle fmala, kao sto smo pricale, februar  Very Happy Very Happy 

haha, da! a i svidja mi se ponuda horoskopskih znaka u februaru Very Happy

fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pluton1 31/12/2013, 13:03

e drage moje,svaki period svoje muke nosi.nema opustanja,jadne mi zene!

Da nam 2014. donese puno,puno beba!
Svima zelim sve najlepse!
pluton1
pluton1

Broj poruka : 319
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lelas 31/12/2013, 13:35

Trudnice ,okruglice ,debelice sve najlepse vam zelim u Novoj Godini!!! jelka1 
Ljubim vas puno i ostajte mi dobro! srca srca srca srca 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 31/12/2013, 16:30

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 2zr2n83  jelka1  jelka1  jelka1  jelka1  jelka1  ZIMA1  ZIMA5  ZIMA5  Da nam se sto vise koracaljki pridruzi na ovim stranicama  ZIMA1  ZIMA1  ZIMA1  A nama OKRUGLICAMA,da nam porodjaj prodje sto lakse i u terminu ...ljubim vas sve  deda mraz2  deda mraz2  deda mraz2
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu