KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+50
ganedina
Crvic
Simona
nina :)
PalcicaBg
Sofija Veks
JocY
makica1984
Struzzo
vivijen
penelope
cicsa80
dragana76ns
fight&faith
saska1
bak
noja
zoxa
SladZana
MAAKKI
*AIDA*
Gral
bulevarka
leptirko82
Klarica
lelas
tetreb
pluton1
Niny
lenabeograd
kockicaaa
hocukusurnecuzvaku
zvoncica36
ivka
Ninche
bebica mala
SoJa
Vuchica
fmala
ragaco
Strumfeta78
KoMetaK
BiKsi :)
Stenli
Endzi
Republica
LaFolie
Botox
buby
saritam
54 posters

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 25/12/2013, 14:58

Ragaco, kad ides a kontrolu? Ja se bas i ne razumem u to od kad im podove vode, ali znam da je bas opasno ako curka. Mozda da se cujes sa dr..

Kocko, super za pregled i patrljke i sve Very Happy

Botox, ista sam! Mislim da je malo i od godisnjeg nam doba Very Happy
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 25/12/2013, 16:01

Botox,isto i kod mene,kako spustim glavu na jastuk -već spavam,a kad sam budna-vrlo sam umorna.
Kockice,bravo za Kaspera,divno i smirujuće deluje na mamu.
Verovatno nećeš biti u prilici da ga gledaš jednom nedeljno i smiruješ se,ali zato probaj da maximalno ugodiš sebi.Ako za nešto nemaš strpljenja,prosto to zaobiđi koliko god možeš-ljude,situacije koje ti ne prijaju.
Sigurno da ta nervoza često uopšte nema objektivan karakter,hormoni luduju,ali eto za sve što mi smeta-psihički i fizički,u glavnom kažu da se smiruje nakon prvog trimestra-pa uzdajmo se u to!
Fmala,čitam nešto o tome,plodovu vodu stvaraju posteljica-kad se formira i bebini bubrezi-za šta je opet rano.
Pratim od jutros,ništa se više ne dešava,biće da sam se ipak nesvesno upiškila,kad sam ustala jedva sam do kupatila došla,a nije bilo nešto količinski mnogo,izgleda je baš veliki pritisak na bešiku od materice i jajnika,a kako se ni hiper još nije smirio,verovatno i to ima udela,La Folie reče da je imala sličnu situaciju.
U svakom slučaju,ujutru idem kod dr,prošli put nisam mogla na ginekološki pregled od jakih bolova,sad je već bolje,pa možda da ipak pogleda grlić.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 25/12/2013, 16:52

slozicu sve slike u 1 na kraju, uvek slikam stomak krajem meseca

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 33uw

LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kockicaaa 25/12/2013, 17:14

Tacno  nemam strpljenja i objektivno nisam upravu. Al ima ljudi koji bi tako rado zveknula, samo kad otvore usta . Al begam, begam od njih.
Sto se tice spavanja i ja spavam puuuno. A cesto se budim nocu i ceto piskim. I bole me bubrezi moram na UZ.
kockicaaa
kockicaaa

Broj poruka : 201
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 25/12/2013, 17:32

La Folie,prelep stomačić!!!Jesi li ti uopšte nabacila neko kilce?

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 25/12/2013, 18:01

Lafe, divna ti je kucica, pu, pu, pu!

Ragaco, bice to jedna curica kod tebe! Very Happy 

Stenli, klinci su hit hitova! lol! 

Bravo kockice za gledanje sa bebom i dobar uz!

Samo da vam kazem da meni ne nedostaje stomak, ni oni lekici, vitamini, zatvor, grcevi, GORUSICA! I da vam kazem da je mnogo lepo kad se ponovo veliko nuzduje kao covek!  lol! A tek sto sam se podsetila koliko je lepo pojesti pitu, ajmeeeee! Krkavela za medalju!
Meni nakon sedam dana od porodjaja vaga kaze minus devet kg, ukupno sam se bila ugojila 12. Noge mi u bolnici smrsale od "jake" hrane! lol! Samo ostao stomak, mada rebra vidim posle duzeg vremena! Samo jos da se grudni kos vrati i prestanu ti bolovi, i ja sam puska!

Eto cice moje mackice, sve vas stikam!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 25/12/2013, 18:05

Metar pokazuje 10cm vise u bokovima; vaga oko 13kg  Embarassed 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 25/12/2013, 18:10

Bixi-puško!!!!
Daj sebi oduška malo,uživaj!!!
Lafe,pa ti si jedna mrša-mršavica ili ovaj tvoj aparat pošteno krade kile  lol! 

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 25/12/2013, 18:14

Hvala  osmeh srce 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 25/12/2013, 19:14

Biksi carice  lol! Krkenzi Very Happy
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 26/12/2013, 07:54

Evo i nas...imamo 24mm, srce kucka i rastemo.
Bila 2 dana u Visegradskoj zbog fraxiparina, proveravali d dimer, anti Xa i aPTT i sve ok, bockamo se dalje...
Ragaco, ta vodica moze da bude od utrogestana, ako ga stavljas vaginalno...svakako proprati...
Kockice, moja drugarica je takodje nervozna ko leptir, stalno se svadja sa nekim, najcesce mut nahebe najvise...izgleda da se ne zove to dzabe drugo stanje...
Ostale trudničice, mame i buduće trudnice   poljubci


Poslednji izmenio Strumfeta78 dana 26/12/2013, 09:00, izmenjeno ukupno 1 puta
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 26/12/2013, 08:52

Sjajno Strumfeta!!! Kako ti se cini to lezanje u visegradskoj posto izgleda i mene ceka....
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 26/12/2013, 08:56

Lafe, ako ovako izgledas sa 13+, ljubim te, nemoj nista da skidas kad se porodis  lol! 

Strumfi, super za nalaze! Mislim, ja se u tu medicinu ic ne razumem, al kapiram ovo "sve ok"  lol! 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 26/12/2013, 08:59

LaFolie ::Sjajno Strumfeta!!! Kako ti se cini to lezanje u visegradskoj posto izgleda i mene ceka....

Lezala sam na kontroli fertiliteta, odeljenje ima samo 4 sobe, cisto je, kupatilo ok, jedino je hrana malo bljak, ali izdrzi se dan-dva.
Doktori su super na tom odeljenju.
Ja idem za 7 nedelja ponovo na kontrolu i na AC.
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 26/12/2013, 09:04

Zaboravih da napisem gvožđe mi je 7,7, a donja granica 7.
Dr kaze nema to znacaja bez feritina, ali mi nije niti rekao da uradim feritin, niti dao nesto da pijem...Hemoglobin mi je 136, sto je odlicno. Ne znam da li da nesto preduzimam sama ili da cekam kontrolu, posto sam mog dr. videla samo juce u viziti.
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 26/12/2013, 09:16

fmala ::Lafe, ako ovako izgledas sa 13+, ljubim te, nemoj nista da skidas kad se porodis  lol! 
 
sada imam 72, a bilo je momenata kada sam imala 48kg na 175  lol! bez zezanja, imala sam samo 1 menstruaciju godisnje  lol! lol! lol! 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 26/12/2013, 09:23

LaFolie  love love love love  Prelepa kućica za tvoju devojčicu, sigurno uživa unutra  bebe trudnica srce 

Strumfeta, bravo za dobar izveštaj  srca srca srca
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od hocukusurnecuzvaku 26/12/2013, 10:23

LaFolie ::slozicu sve slike u 1 na kraju, uvek slikam stomak krajem meseca

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 33uw


 osmeh srce love love love ljubav predivna  d d d konfete srcasti poljupci 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 26/12/2013, 11:39

LaFolie ::
fmala ::Lafe, ako ovako izgledas sa 13+, ljubim te, nemoj nista da skidas kad se porodis  lol! 
 
sada imam 72, a bilo je momenata kada sam imala 48kg na 175  lol! bez zezanja, imala sam samo 1 menstruaciju godisnje  lol! lol! lol! 
Isto smo visoke,a i moja težina je 48-50kg.Meni je to normalno i uopšte nisam bez oblina.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 26/12/2013, 11:40

Strumfeta78 ::Zaboravih da napisem gvožđe mi je 7,7, a donja granica 7.
Dr kaze nema to znacaja bez feritina, ali mi nije niti rekao da uradim feritin, niti dao nesto da pijem...Hemoglobin mi je 136, sto je odlicno. Ne znam da li da nesto preduzimam sama ili da cekam kontrolu, posto sam mog dr. videla samo juce u viziti.
Feritin možeš da uradiš ujutro pre jela i pića.Na koracima sam napisala šta preporučuje Elezović.To što sam napisala važi i za trudnice.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 26/12/2013, 11:42

Strumfeta78 ::Evo i nas...imamo 24mm, srce kucka i rastemo.
Bila 2 dana u Visegradskoj zbog fraxiparina, proveravali d dimer, anti Xa i aPTT i sve ok, bockamo se dalje...
Ragaco, ta vodica moze da bude od utrogestana, ako ga stavljas vaginalno...svakako proprati...
Kockice, moja drugarica je takodje nervozna ko leptir, stalno se svadja sa nekim, najcesce mut nahebe najvise...izgleda da se ne zove to dzabe drugo stanje...
Ostale trudničice, mame i buduće trudnice   poljubci
Divan izveštaj.Pošto si bila u bolnici da li su ti dali fraxi na recept da uzimaš?

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pluton1 26/12/2013, 11:43

Pojavilo mi se malo braonkasto na vesu,pa sam se uspanicila.
Jel imala neka takva iskustva?
pluton1
pluton1

Broj poruka : 319
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 26/12/2013, 12:06

meni se to desavalo tokom celog prvog tromesecja, primiri se samo. Da li koristis utrogestan? Meni su tada dali i depo progesteron
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 26/12/2013, 12:51

zvoncica36 ::
Strumfeta78 ::Evo i nas...imamo 24mm, srce kucka i rastemo.
Bila 2 dana u Visegradskoj zbog fraxiparina, proveravali d dimer, anti Xa i aPTT i sve ok, bockamo se dalje...
Ragaco, ta vodica moze da bude od utrogestana, ako ga stavljas vaginalno...svakako proprati...
Kockice, moja drugarica je takodje nervozna ko leptir, stalno se svadja sa nekim, najcesce mut nahebe najvise...izgleda da se ne zove to dzabe drugo stanje...
Ostale trudničice, mame i buduće trudnice   poljubci
Divan izveštaj.Pošto si bila u bolnici da li su ti dali fraxi na recept da uzimaš?

Ja dobijam fraxiparin na recept od kako sam dosla iz Praga. Kopirala sam doktorki iz dz izvestaj prof.Elezovica i ona mi pise naloge za injekcije svake nedelje, jer na nalogu moze da bude max 7.
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pluton1 26/12/2013, 13:04

Koristim utrogestan,ali sam ga uvek pila.A progesteron depo sam na svakih5 dana primala,a sada mi rekli sa klinike da ga primam na svaka 3 dana.Nadam se da ce biti ok.
pluton1
pluton1

Broj poruka : 319
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu