KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+65
atomski mrav
Ema78
missile
JocY
Star77
bak
insomnia
korpica
Likoli
ariadne69
bulevarka
hemijaH2O
malamara
ninica2
SladZana
tulumba
bulevar79
fight&faith
Afrodita
Endzi
HappyGirl
Gral
lelas
ganedina
SoJa
ivi
makica1984
Strumfeta78
suzanasaki
dunjas
PalcicaBg
Ambra
anasrce
LaFolie
Crvic
lenjivica
saska1
OKacica
Arya
hocukusurnecuzvaku
Vuchica
Erata
maza1972
ivanicasale
d77
leptirko82
Sofija Veks
BiKsi :)
Niny
Stenli
Dacaa
sareni leptir
fmala
KoMetaK
Simona
InNaturaVeritas
Struzzo
ragaco
karakaca
Shizika
laKole
MAAKKI
luckystar74
Ninche
zvoncica36
69 posters

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Crvic 13/1/2014, 21:47

Htela bih da poklonim 14 injekcija Fragmina 2500 i.j./0,2 ml. Ako je nekom potrebno neka pošalje pp.
Crvic
Crvic

Broj poruka : 267
Datum upisa : 26.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 13/1/2014, 22:10

samo da napisem da cu na uz u subotu ici u visegradsku kod dr koji mi je uradio histeroskopiju Very Happy opet sredio muz!Jedan veliki poljubac za drugarice koje su se nasle sa predlozima. ljubav 
Kusurko saljem parce kolaca,da zurka veceras bude slatka!Wink
 Od sutra povecavam eutyrox pa nek ide naizmenicno 25 pa 50 a spremicu i brkine mafine pa mozda i ode muz kod endokrinologa,naravno ako uopste i on nadje lufta ,bas imamo puno obaveza ove nedelje.Ja cu da se klonim guzve po gradu i po bolnicama jer sam vec prehladjena.
hvala vam drage zene sto mislite na mene,priznajem malo me uhvatila panika danas jer se nikad nisam sama bockala i mogu vam reci bas mi se svidja,bolje nego svaki dan da idem do grada !
Crvic bas sam se pitala gde si.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 13/1/2014, 22:22

Crvić dobro se ti nama vratila  cvet 
Lelas osmeh na lice,radost u srce i uspeh zagarantovan  zagrljaj 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 13/1/2014, 22:43

Koračaljke moje drage, da vas ne nabrajam, želim svakoj uspešne korake, da lagano ide bockanje i sve redom do ogromnih beta!
 igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
 roda roda roda roda roda roda roda roda roda

Raduje me što je ova godina krenula ovim tempom, koraci su razigrani, veseli, puni pozitivnih vibracija.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 14/1/2014, 07:17

Dobro jutro drage moje,srecna vam ova nasa,da nam donese puno bebica!  igracice 
Sinoc ustopirana,sad cekanje do sutra...  b 
Mene grudi i dalje mnogo bole,a stomak kao da je utihnuo,ne osecam ga od juce,nelogicno mi bas,pa se malko sekiram. Grlim sve jako  d 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 14/1/2014, 08:06

Palcice super za stop danas odmaras !Da li vam u Valjevu preporucuju nesto za ciscenje creva ili ne.Ja u 2 postupka nisam praktikola ,nisu trazili i uvek na dan aspiracije krene zatvor.Naravno ne zelim da te zbunim samo pitam najbolje da se radi kako dr kaze on zna zasto.
Ne brini za stomak ne primas vise stimulaciju pa jajnici ne reaguju.
Suzo bravo za dane bez cigareta.
Niny gde si?


Poslednji izmenio lelas dana 14/1/2014, 08:31, izmenjeno ukupno 1 puta
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dacaa 14/1/2014, 08:08

Juhuuuuuu  d  Nije me bilo neko vreme ali sad sam skroz ok!  x  Vidim ovde se bas zakuvalo!!! beba beba beba beba beba roda roda roda  Samo napred cure drage...Valjda ce nam svima ova godina biti bolja od prosle  molitva  Mi ce mo opet u borbu sredinom godine na vto.A pre toga cu jos odraditi neka ispitivanja.Sve vas  ljubav 
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 14/1/2014, 08:12

Palcice, nemoj da brigas!
Daco, drago mi je da te vidim na ovim stranama i da kujes planove!
Koraci su veseli ove godine i zivahni!
Ovde ima meni jako dragih zena i zato cu da navijam da sve prsti!
Ja sam u standby fazi jos koji dan, a onda cu se i ja aktivirati na ovim stranama!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 14/1/2014, 08:14

Dacco drago mi je da si se javila i da imate dobar plan.naravno sve sto mozes odradi pre postupka !
ljubim te puno! ljubav 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 14/1/2014, 08:16

D77 srecno danas kod doktora!
Leptirko,ju hu i ti se budis kako se oseca da februar stize! Wink ja sam skroz u macecem fazonu!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 14/1/2014, 08:20

Lelas nista nisu rekli za praznjenje creva,samo to da danas bude laganija ishrana i 12 sati pred aspiraciju bez jela i pica.
Leptirko cekamo te,zapeti ko puske za navijanje.  lol! 
Daco neka sledeci postupak bude plodonosan!  ljubav 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 14/1/2014, 08:59

Devojke, ja vam juče poslah kratak izveštaj od dr-a, sa telefona i sad vidim da ga nema  Rolling Eyes  Izgleda se nije ni poslalo. Sorry  Embarassed 

Mi smo definitivno odložili za februar. Dr putuje krajem januara, a ne bismo da zbrzamo. Predložio mi je da odem kod Elezovića po još jedno mišljenje u vezi sa mojim mutacijama. To sam svakako i htela, jer ipak bih volela da sam pokrivena terapijom. Fluformin da povećam na 3x1, da nastavim Tothemu, D, B, folnak. Drugog dana ciklusa u februaru opet FSH i E2 i onda se nadam da krećemo definitivno  b b b Pogledao me na uz i sve je ok. Primaću gonal i cetroide.

Sve u svemu sam zadovoljna i taman imam vremena da se još malo dopingujem vitaminima i budem spremna za našu bebu  d d d
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 14/1/2014, 09:05

Palčica ustopirana  d d d d jeeeee

D77, srećno danas, čekamo izveštaj  b  b  b 

Uskoro će i Leptirko, možda ćemo zajedno u februaru?  poljubci  poljubci  poljubci 

Crvić, Daco, navijamo za uspešan sledeći postupak  bebe  bebe  bebe  bebe  bebe

Lelas, da malo zalijem, da bude puno folikula  zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 14/1/2014, 09:06

*Niny* v dobro je, nisam corava  f .
Lepo ti rekoh da nema tvog pisanija. Ja se nadam da cemo se vidjati u Jevremovoj cesce, taman za tih mesecak dana  Wink 

Daco, sto ti je sladak avatar!!!  d Novi avatar za pokret u nove pobede!

Lelo, srecan pocetak! Neka bude bebicetno!!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 14/1/2014, 09:09

Niny eto i februara za cas,ako da bog da te vucem za nosic!  lol! 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 14/1/2014, 09:16

Vuchice, bila sma ubeđena da sam poslala, još se čudim kako ti nisi našla  lol!  Nadam se da ćemo nas dve skupa u februaru  love ljubav 

Palčice, ima da me vučeš za nos, nego šta  trudnica roda roda roda
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 14/1/2014, 09:32

Niny sad procitah izvestaj,imas vremena da se lepo spremis.Za februarske macke b b b b b b 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 14/1/2014, 09:49

Ma da, sad će januar da proleti  d d d d d
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 14/1/2014, 09:52

Hvala, koracaljke  zagrljaj 
Jutros sam dala krv za E2, Lh i Tsh i popodne krecem za NS.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 14/1/2014, 09:56

Niny ja gledam dal sam poludela a nikome nisam rekla  lol! lol! lol! sad sam srećna da sam normalna  lol! lol! lol! Ja ću te vući za nosić f igra igra igra 
Palčice  g za samostopiranje  c Ja nisam smela da jedem i pijem 6h pre intervencije.
Leptirko  srce  posebno se radujem što ćeš ti u akciju  igra igra igra igra igra 
Dacika avatar je  love  odmori dobro,odradi od analiza što si planirala pa po tvoj zamotuljak  d f b b b 
D77 srećno danas  cvet 
Ostale koračaljke sve vas  zagrljaj 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 14/1/2014, 10:34

hocukusurnecuzvaku ::Niny ja gledam dal sam poludela a nikome nisam rekla  lol! lol! lol! sad sam srećna da sam normalna  lol! lol! lol! Ja ću te vući za nosić f igra igra igra  

Ha, ha, obe sam vas istripovala  lol! lol!  Sorry  usne usne  Od tebe očekujem posebnu vuču nosa  love ljubav
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 14/1/2014, 11:55

Niny i ja gvirkala svaki cas sinoc da vidim koja ti je stimulacija, kad ono tebw nema s izvestajem. Dakle jos totheme? Auuuu bre, da ne overimo? Za februarrrrrr
 d d d d d d d d d 
Palcice, Zvako, idemoooo veselo  konfete konfete konfete konfete 
 konfete 
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 14/1/2014, 12:11

Lenjivice  lol!  Ja nastavila da pijem Tothemu, malko mi se popravilo od ovih 40 ampula, ali treba to još. Ti jel piješ i dalje?

Zvala sam da zakažem kod Elezovića, u januaru nema ni jedan slobodan termin, znaće se tek početkom februara novi termini  Rolling Eyes 

Kad ćeš ti kod Vuje?
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 14/1/2014, 12:13

Evo ovde da prebacim, možda niste videle:

poklanjam Proxeed 18 kesica, rok je do 5/2014.

takodje i Microgynon 30, 15 tableta, rok je do 11/2016.
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 14/1/2014, 12:18

Ganedina da ti odgovorim ovde da ne bi zatrpavale temu o Pragu.
Posle ET planiram da radim jer mi posao nije ni malo naporan, sef sam ja tako da diktiram sama sebi ritam. A i iz mog iskustva, lezala ne lezala isto mi se hvata. Odmarala sam posle svake VTO i pazila se pa nije uspelo, a i dr Sonja kaze da nema veze ukoliko posao nije stresan, tako da cu sad raditi, jer cu sebi malo sa skrenem misli i nervozu zbog iscekivanja.
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu