KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+65
atomski mrav
Ema78
missile
JocY
Star77
bak
insomnia
korpica
Likoli
ariadne69
bulevarka
hemijaH2O
malamara
ninica2
SladZana
tulumba
bulevar79
fight&faith
Afrodita
Endzi
HappyGirl
Gral
lelas
ganedina
SoJa
ivi
makica1984
Strumfeta78
suzanasaki
dunjas
PalcicaBg
Ambra
anasrce
LaFolie
Crvic
lenjivica
saska1
OKacica
Arya
hocukusurnecuzvaku
Vuchica
Erata
maza1972
ivanicasale
d77
leptirko82
Sofija Veks
BiKsi :)
Niny
Stenli
Dacaa
sareni leptir
fmala
KoMetaK
Simona
InNaturaVeritas
Struzzo
ragaco
karakaca
Shizika
laKole
MAAKKI
luckystar74
Ninche
zvoncica36
69 posters

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 11/1/2014, 21:10

palcice, utrogestan se koristi od aspiracije. još malo, jupiii, navijam jakooo :)

d77, uzmi tothemu, po 2-3 ampule dnevno, uz vitamin c obavezno. pazi na zube, piij sa slamcicom. popravices makar malo pre stimulacije.

lelas, sve ide po planu, bravo, samo napred, držim pesnice :)
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 11/1/2014, 21:11

Ja sam od transfera,doktor ce ti reci kad.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 11/1/2014, 21:14

ili se ja vise i ne secam od kad,na mene vec deluju injekcije telepatski.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 11/1/2014, 22:39

Palcice, jos samo malkice, navijam za lepe folikulice!  igracice igracice igracice igracice igracice 

Lela, neka je sa srecom pocetak i da kraj bude sa  beta Ja sam gonal uvek drzala u frizideru, i mislim da je bolje tako. Ne secam se vise ni ko mi je to rekao, samo znam da sam u 5 postupaka primala njega i uvek su mi govorili da ide u frizider, posebno su mi ovde naglasavali u apoteci (u it). U 5. postupku sam ga kupila u Igoru, i niej bio iz friza, imala sam 7 jc, a u 6. postupku sam imala 10, godinu dana kasnije. Ja krivim samo taj gonal koji nije iz friza, a koji sam  kupila u Igoru. I, da, u tom 5. postupku folikuli su poceli da napreduju kako valja tek kad sam pocela da se bockam sa gonalom iz friza koji je stigao iz Holandije, od Sofke. Eto, cisto da znate i bolje da ga cuvete u frizu a i da ga kupijete od onih koji ga tako cuvaju. Ovo je moje iskustvo.

Genedina, bravo za generalku!  g  g 

D77, uzmi svakako da pijes nesto, nije vazno sto se regulise tek posle 3 meseca, podici ce ti gvozdje bar sada. Ja sam krajem novembra dobila tabletice gvozdja da pijem, pila ih 2 nedelje i gvozdje mi je bilo posle spontanog preko gornje granice. Doduse, feritin mi je bio blizi donjoj, ali kako se moj dr u to ne razume i rekao mi je da je to ok, trazicu specijalistu, jer procitah da gvozdje i feritin imaju veliki znacaj za trdunocu.

Koracaljke, sve vas stiskam, a posebno Korpicu koja nam se vratila!  d


Poslednji izmenio KoMetaK dana 12/1/2014, 04:47, izmenjeno ukupno 1 puta
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Endzi 11/1/2014, 22:46

d77 ::Endzi, vrsnjakinjo moja, trebace mi bas puno prasine  sunny 
Ti, kako si?  osmeh srce
A sto se tice dzigerice, upravo je spremam, ali je ne volim Razz ...semenke rado jedem vec godinama...
Upropastila sam KS, jer ja vec 5 god., koliko se patim sa dr, jako malo konzumiram meso i svi me pitaju da li sam vegetarijanac. Kazu KS to pokazuje...
popravit ces ti krvnu sliku,samo polako... sunny  sunny  sunny Ja gurkam,tj.gegam se i tako iz dana u dan....pa do marta,nadam se.... ljubav  ljubav
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Endzi 11/1/2014, 22:51

PalcicaBg ::Devojke da li se utrogestan koristi od aspiracije ili od transfera? Citah razna misljenja,bas sam zbunjena...
Meni je prvi put dao utrogestan,od transfera i nije uspjelo,drugi put bi od aspiracije- i evo me guram u 31.nedelju....
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 11/1/2014, 22:56

Ja se ne secam od kad sam uzimala urogestan, uopste  Embarassed 6 postupaka iza mene, a ja kao duduk!  Embarassed Valjda sve to izbrisem iz glave, da me ne boli i mozda je i bolje tako, jer ko zna da li bih stigla do ove brojke da je drugacije. Cini mi se da se krece od aspiracije, ali.. nisam sigurna.

Vuchice, jel ja dobro shvatih da si i ti u niskom startu? Sad se setih.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 11/1/2014, 23:07

Utrogestan od aspiracije!  Laughing 
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 11/1/2014, 23:12

Korpice generacijo  zagrljaj dobro ti nama došla nazad  cvet 
Genedina  g  g  g sada mirne glave u naredni pokušaj napred scuro  cveće 
D77 ja sam mesec i nešto na Heferolu i Betavitevitu i stanje se popravlja,tako da bolje i ovako nego nikako  Wink 
Palčice meni su rekli Ultrogestan od aspiracije.
Lelas  napred scuro  bravo  d  f  b  b  b  b  b
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 12/1/2014, 00:14

KoMetaK ::Ja se ne secam od kad sam uzimala urogestan, uopste  Embarassed 6 postupaka iza mene, a ja kao duduk!  Embarassed Valjda sve to izbrisem iz glave, da me ne boli i mozda je i bolje tako, jer ko zna da li bih stigla do ove brojke da je drugacije. Cini mi se da se krece od aspiracije, ali.. nisam sigurna.

Vuchice, jel ja dobro shvatih da si i ti u niskom startu? Sad se setih.

love 
pa tako nesto, ja samo cekam i cekam i cekam.... priblizilo se, daaa  yes  , ali dok ne budem imala tacan datum i protokol.... Rolling Eyes pravim se blesava. Sto bi rekla Lenjivica - kuliram. Usput se i ja dopingujem gvozdjem (tothema)  i vitamincicima


Idemo devojke, Palcice, Kusurko, Lelas....  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 12/1/2014, 02:38

Meni su rekli da i Gonal obavezno drzim u frizideru!!!! ja sam imala olovke, i vadila ih 15 minuta prije nego sto treba da se bocnem... e pa sad.... (jedna olovka mi je trajala 3 dana)
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 12/1/2014, 08:03

Drugarice moje drage,ja smestila sve gonal injekcije,menopur i cetrotide u frizider u onaj deo dole gde su fioke za voce.Tu je bar konstantna temperatura.Hvala na savetima.
Danas dobila,sutra uz i hormoni i popodne bockanje.Ljubim vas sve! ljubav 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 12/1/2014, 09:27

Ganedina,bravo za histero!Navijam za uspešan naredni postupak!

Lelas  sretan početak 

D77,bolje išta nego ništa,što pre počneš sa gvožđem,pre će stanje krenuti na bolje,a i vrlo si blizu donjoj granici,pa nije prestrašno.

Palčice,bravisimo!!!!!
Ja sam na dan aspiracije,pa na dan transfera dobila Progesteron depo injekcije,a od prvog dana nakon transfera krenula sa Utrogestanom i na nastavila sa Progesteonom na 5.dan.
Kako ti budu rekli,tako i uradi.

Kusurko,navijam!!!!!!!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 12/1/2014, 10:52

vidim ima desavanja ! bravo za nove pobede i nove postupke ....za sve koje su krenule u proces  good job napred scuro napred scuro sretan početak sretan početak sretan početak 
one koje su  trudnica  samo da pozdravim i  zagrljaj 
one koje cekaju na proces -da podrzim i bodrim zagrljaj yes f f f 
one koje su se razocarale ...da dignem i nateram na pozitivu  ff v v smiledraw 
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od insomnia 12/1/2014, 11:06

Devojke moje držim vam fige jako, jako!!!!  igracice igracice igracice 

lelas, ja sam ga u oba postupka držala na sobnoj temp tako su mi rekli, da je svejedno. Mislim da i u uputstvu piše da se može držati na sobnoj temp. Proveri  Very Happy 
Što se igli i špriceva tiče, ja sam uzimala zelenu iglu 0,8x40 za mešanje ( ako je potrebno) i malu zelenu 0,4x12 za ubrizgavanje i špric od 2 ml.

Što se gvožđa tiče ja pijem Feroglobin. On pored gvožđa ima još dosta potrenih vitamina ( folnu, B12, B6, cink..)

I kod mene utrogestan od aspiracije
insomnia
insomnia

Broj poruka : 243
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 12/1/2014, 12:07

Lelas  sretan početak napred scuro navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 12/1/2014, 13:36

Ja sam na dan aspiracije dobila progesteron inekciju, tako da pretpostavljam da utrogestan ide od aspiracije, kao sto devojke rekose  smajli angel ...

Lelas  sretan početak , ostale devojke  cveće ...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 12/1/2014, 14:07

Dobar dancic drage moje...  sreca 
Evo mene s UZ-a,endo 8.1mm,folikuli najvise njih od 17mm,jedan od 19 i jedan od 20.Sutra stop,a u sredu aspiracija.Zadovoljna sam sadasnjom situacijom,nadam se da ce tako i ostati.
Sto se utrogestana tice cula sam da u Va daju posle transfera,pa sam bas zbunjena.Nisam htela da pitam dr danas da ne bude da se pravim pametna,videcu kad bude aspiracija sta ce reci. Sta vi mislite o samoinicijativnom uzimanju utrogestena posle aspiracije?Da li moze da steti?
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Endzi 12/1/2014, 14:16

Mislim da ne,da vise moze da ti pomogne  trudnica  trudnica  trudnica
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 12/1/2014, 15:15

Palčice,divno,sve ide kao podmazano!
Mislim da ne treba da brineš,pokriće te oni terapijom.
Kao što sam ti napisala na dan aspiracije i transfera meni su dali Progesteron depo,a prvog dana nakon transfera kreće Utrogestan.Reći će ti oni po kojoj šemi radiš i dobićeš terapiju da nosiš kući.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 12/1/2014, 15:16

Palčice divno  g g g wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd  za odličnu situaciju i da tako nastavi  navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 12/1/2014, 15:16

Ja ću sa utrogestanom početi posle aspiracije,ako bude sve kako treba,a biće  igra igra igra igra igra igra
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 12/1/2014, 15:38

super !  sunny sunny sunny 
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 12/1/2014, 15:48

Ja sam sve lekove cuvala u frizideru u fiokicama za voce, to mi posle preslo u naviku, utrogestan nakon aspiracije kod mene je bilo 2x 200, i one vrtoglavice koje idu uz njega znam da sam tad bila preplasena sta mi se desava.
Palcice  vv   vv   vv   vv   vv   vv   vv   vv   vv   vv   vv   vv   vv   vv   vv   vv   vv   vv   vv 
LELAS  sretan početak   sretan početak   sretan početak   sretan početak 
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 12/1/2014, 15:53

ja sam poslije transfera dobila onaj crinone gel, a poslije taj dan utrogestan cini mi se... i 15 dana sam stavljala gel ujutro, a utrogestan pila 3 x 200 na 8 sati, i tako je ostalo do kraja trudnoce... zadnji popila u 10 navece prije poroda :)
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu