KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+65
atomski mrav
Ema78
missile
JocY
Star77
bak
insomnia
korpica
Likoli
ariadne69
bulevarka
hemijaH2O
malamara
ninica2
SladZana
tulumba
bulevar79
fight&faith
Afrodita
Endzi
HappyGirl
Gral
lelas
ganedina
SoJa
ivi
makica1984
Strumfeta78
suzanasaki
dunjas
PalcicaBg
Ambra
anasrce
LaFolie
Crvic
lenjivica
saska1
OKacica
Arya
hocukusurnecuzvaku
Vuchica
Erata
maza1972
ivanicasale
d77
leptirko82
Sofija Veks
BiKsi :)
Niny
Stenli
Dacaa
sareni leptir
fmala
KoMetaK
Simona
InNaturaVeritas
Struzzo
ragaco
karakaca
Shizika
laKole
MAAKKI
luckystar74
Ninche
zvoncica36
69 posters

Strana 28 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 15/1/2014, 09:15

d77 dobro je da si to zavrsila i bolje da ti odloze stimulaciju ako nije pravi ciklus .imaj poverenja u dr,jeste sad sve to komplikovano ali kad budes drzala lepu ,zdravu bebu u rukama  zaboravices sve !
Dacco avatar moram i ja da pohvalim!
Drugarice imam pitanje oko samobockanja ,primam menopur i gonal.Meni je tehnicar na obuci rekao ako sama sebi dajem da sve ide u stomak.pitam za menopur ,negde pise da moze i u debelo meso.da li da menjam ili da nastavim u stomak i dalje sve.ja bas imam salo na stomaku,utice li to.
Inace juce sam se sama bockala i bilo je problematicno,posebno sa gonalom,tako da sam tek zadnji dala sebi kako treba.nisam uspela sve da izvucem spricem i naravno sve da dam .s obzirom da mi je to 3 dc da li je opasno?
I da tehnicar mi je rekao posto sam trebala da primim 4 gonala da svaki ide u poseban rastvarac bez obzira sto pise drugacije.Kaze imao 3 vantelesne.
Danas mi daje injekcije med .sestra i rastvoricu tri gonala sa jednim rastvaracem.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 15/1/2014, 09:18

d77, ni meni to sa hidrosalpingsom i zatvorenim jajovodom isto nije jasno u smislu zadržavanja-neoticanja te tečnosti i šta to znači, da ćeš ti trebati svako malo da ideš na te punkcije??!!

Vidim da i ti imaš IR. Kad si je otkrila , koju terapiju piješ i koliko dugo ?
Pošto imaš i PAI 4G-4G, to mu valjda beše homozigot, moraćeš biti sve vreme trudnoće i na Fraksiju od ET ili od pozitivne bete . Proveravaćes D-dimer pa ćeš tačno znati u kojoj dozi.
Nadam se da nisam pobrkala nešto oko te mutacije?Valjda je normalno stanje 5g-5g.
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 15/1/2014, 09:23

Ganedina, tako je...sada je punktirana i bicu mirna tokom ovog ciklusa...kasnije zavisi kojom dinamikom ce se puniti  Crying or Very sad 
lelas, u petak ponavljam LH i E2 i ako je ok, ipak krecem sa stimulacijom. Ono sto je mene zbunilo, to je cinjenica da ona uopste ne uzima u obzir to  sto sam juce dobila...

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 15/1/2014, 09:41

ne brini ima zena koje su i petog dana pocinjale sa bockanjem ,zbog cega ne znam!zna Kopitovicka sta radi!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 15/1/2014, 10:15

lelas ::d77 dobro je da si to zavrsila i bolje da ti odloze stimulaciju ako nije pravi ciklus .imaj poverenja u dr,jeste sad sve to komplikovano ali kad budes drzala lepu ,zdravu bebu u rukama  zaboravices sve !
Dacco avatar moram i ja da pohvalim!
Drugarice imam pitanje oko samobockanja ,primam menopur i gonal.Meni je tehnicar na obuci rekao ako sama sebi dajem da sve ide u stomak.pitam za menopur ,negde pise da moze i u debelo meso.da li da menjam ili da nastavim u stomak i dalje sve.ja bas imam salo na stomaku,utice li to.
Inace juce sam se sama bockala i bilo je problematicno,posebno sa gonalom,tako da sam tek zadnji dala sebi kako treba.nisam uspela sve da izvucem spricem i naravno sve da dam .s obzirom da mi je to 3 dc da li je opasno?
I da tehnicar mi je rekao posto sam trebala da primim 4 gonala da svaki ide u poseban rastvarac bez obzira sto pise drugacije.Kaze imao 3 vantelesne.
Danas mi daje injekcije med .sestra i rastvoricu tri gonala sa jednim rastvaracem.

Lelas

Koliko ja znam ide samo u stomak. Ja sam gonale uzimala dva u 1 rastvor, tako su mi preporucili. Ja sam odlazila u ambulantu na bockanje, bila mi je frka da to radim sama. Na kraju sam 3 puta sama sebi dala, kada sam vec bila u Pragu, kada nisam imala drugu opciju. MM mi je pomagao, on ih je pripremao, a ja sam se bockala, tako nam je bilo lakse. Kada bih opet imala stimulaciju, mislim da bih opet isla u ambulantu, a sam ih davala samo kada nemam drugu opciju. Ali to je sve individualno  Very Happy 

Kako podnosis Menopur? Meni je inicijalno Dr Sonja rekla da primam Menopur, primila sam samo prvu bocku i umalo se nisam onesvestila, maksimalni gubitak snage i nesnosne teske migrene i mucnine, odmah su mi ga zamenili sa Gonalom. Posle sa Gonalom sam se dobro osecala...

 cvet 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 15/1/2014, 10:19

Sofija, draga, jesu li ti u ambulanti davali boce na osnovu naloga? Mislim moze li da se dobije nalog za davanje boca kad radis pripremu za Prag? Ili ih poznajes pa su ti izasli u susret?
Ja sam primala progesteron psole VTO u ambulanti na osnovu naloga, a koji su mi dali jer sam imala otpusnu listu iz Visegradske. Ja sam sama sebi dabala fraxu dva puta dnevno, u stomak, ali ne znam kako bih dala nesto sto treba u rame tipa diferelin...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 15/1/2014, 10:27

Okacice,

Da, davali su mi na osnovu naloga iz Praga. Ja sam nosila taj papir sa sobom koji su mi poslali i koji sam odstampala, i bez problema su ga prihvatili kako privatno (u Dr Ristic ambulanti), tako i u DZ Savski Venac. Kod Dr Ristica su ga sebi fotokopirali, a u drzavnoj ambulanti su ga samo pogledali na uvid, i to je sve...

 ljubav 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 15/1/2014, 10:28

P.S. A i Progesteron su mi davali (u drzavnoj ambulanti) na osnovu napisanog izvestaja mog privatnog ginekologa...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 15/1/2014, 10:34

Hvala ti draga! Mnogo si mi pomogla, posto i mi planiramo Prag a to samodavanje mi nije bas nesto milo, iako kao imam iskustva, ali vise volim da mi neko da bocu... Da, isla sam i ja u Dr Ristic, i oni traze nalog i sve je ok. Pa to sa Pragom je bas sve lepo utabano, sad mi je nekako lakse... Hvala draga!
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 15/1/2014, 10:38

Uvek medena  poljubci 

Kada vi planirate u Prag? Ja planiram FET tamo u prolece...  molitva 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 15/1/2014, 10:47

Planiramo sto pre, ali mora da prodje neko vreme od prethodne VTO, ja mislim negde u aprilu, maju... Sad sam krenula sa proveravanjem trenutnog zdravstvenog stanja, imam problem sa anemijom, a i dopingujem se sa vit.D, moram pod hitno da se dovedem u red lol! ...

 poljubac 
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 15/1/2014, 10:54

Bravo draga, samo tako!  igracice igracice igracice 

I ja sam cesto na granici sa anemijom, uvek jedva predjem "treshold"  v 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 15/1/2014, 10:58

Sofija ,lepo podnosim menopur ,zasad primam samo 1 menopur i 4 gonala.Meni menopur ok,ne stvara tegobe,bilo mi lakse sa njim nego sa gonalom da se bocnem!
Okacice meni je dr ginekolog dala naloge za injekcije za dom zdravlja i ja im to odnela,tako da ne prave problem.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 15/1/2014, 11:02

Zenskice evo da mahnem iz bolnice.Sve je super proslo,25 j.c.,al sam se raskokala,jbl sam mu majku :) Detaljnije kad stignem kuci.Pozdravcic iz Valjeva
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 15/1/2014, 11:06

Palcice, divna vest!!! Prava si kokica, hehe!!! Drzim pesnice za ljubav u labu!!!

 juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš 
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 15/1/2014, 11:07

lelas ::Sofija ,lepo podnosim menopur ,zasad primam samo 1 menopur i 4 gonala.Meni menopur ok,ne stvara tegobe,bilo mi lakse sa njim nego sa gonalom da se bocnem!
Okacice meni je dr ginekolog dala naloge za injekcije za dom zdravlja i ja im to odnela,tako da ne prave problem.

Hvala draga, moja dr opste prakse je super i daje sve sto joj trazim, a ova ginekolog nikakva...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 15/1/2014, 11:08

Bravo palcice, kokice nasa!!! Od nove godine vec dve pozitivne bete, neka se samo nastavi!  good job 

 navijači1 navijači1 navijači1 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 15/1/2014, 11:10

Palcice ,super,super brojka ,neka se sve lepo oplode!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 15/1/2014, 11:34

Ganedina vidim da si me pitala koje sam analize uradila. Uradila sam i stitnu, i trombofilije, ogtt, antitela... ostao nam je samo jos faktor srece za koji nazalost nema analiza  lol!
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 15/1/2014, 11:35

JocY ::Ganedina vidim da si me pitala koje sam analize uradila. Uradila sam i stitnu, i trombofilije, ogtt, antitela... ostao nam je samo jos faktor srece za koji nazalost nema analiza  lol!

 lol! lol! lol! lol! lol! lol! 
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 15/1/2014, 11:39

JocY sreća je u nama samima  zagrljaj 
Palčice  sestro slatka nemam reči  napred scuro navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2  navijam za žurku u labu  juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv b b b b b b b b b b 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 15/1/2014, 12:03

Palcice , bravo, baš si prava koka  vv vv vv vv vv 

Da se oplodi što više i da budu kvalitetni embriočići  konfete konfete konfete konfete konfete 

A sad žurka  juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 15/1/2014, 12:29

Palčice,prava si koka,to je baš dosta!Kako se osećaš?
Nadam se da su pričali sa tobom na temu hiperstimulacije.
Neka se lepo oplode i podele,pa da iz ove ture bude i za mlađu braću i sestre!Navijam  igracice igracice igracice igracice igracice 
D77,bravo za punkciju,sad si mirna za neko vreme!
Ne mora stimulacija da počne određenog dana nakon menstruacije,ni u kratkom,a posebno ne u dugom programu.
Veruj odličnom timu,znaju šta rade.
Koračaljke,od srca vam želim uspeh i što reče Jocy-neka faktor sreće bude na vašoj strani  cveće

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 15/1/2014, 12:40

Ragaco, hvala  zagrljaj 
I ja sam tako shvatila da nema nikakve veze sa danom ciklusa...mada, nelogicno mi je...moram da se strpim do petka i vidim rezultate.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 15/1/2014, 12:47

Meni je stimulacija pocela 7. ili 8.dc, a sve vreme sma bila na diferelinu. Drugim devojkama ranije, svi smo slucaj za sebe pa se nemojte opterecivati sa tim...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 28 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu