KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+59
makac71
bulevarka
Vecka
bebana.bebana
suzanasaki
maki79
mrkvica
maratea
ms_do
Mika
Endzi
malena 92
LaFolie
pluton1
insomnia
Stenli
ragaco
karakaca
anasrce
ivanicasale
PalcicaBg
d77
Crvic
Sofija Veks
KoMetaK
Vuchica
Likoli
ivi
laKole
MAAKKI
neca73
Ema78
dragana76ns
OKacica
BiKsi :)
SoJa
leptirko82
saska1
bak
SannI-AlL
Ambra
ariadne69
lelas
Niny
Ninche
ganedina
InNaturaVeritas
noja
Dacaa
Erata
pegaz
Star77
fight&faith
lenjivica
zvoncica36
sareni leptir
Strumfeta78
fmala
kockicaaa
63 posters

Strana 28 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 24/11/2013, 22:25

dobro,a spremovicka?jel cuo neko nesto?
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 24/11/2013, 22:26

BRBLJIVA76 ::potpisujem strumfeta ,sto se tice analiza .

o treba ddami da upute za te analize-?
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 24/11/2013, 22:27

Bebana, a sta je problem kod vas, osim loseg spermograma?
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 24/11/2013, 22:29

bebana.bebana ::
BRBLJIVA76 ::to je za mene gubljenje vremena a i novca .bolje se lepo pripremi za narednu vto .i bice pogodak zagrljaj zagrljaj zagrljaj  ja idem u le ,ali su mi misljenja podeljena ...tako da sreca i Bog ce uciniti svoje .sreca
meni miodrag sasvim ok,posveti ti se,pricas,ne krije ti crno,ne zvlaci te.....mozda i ja odem kod njega,ne znam da proba to iz prirodnog puta....
dace dobri Bog i svi faktori srece da ti uspe...
ono sto je meni zasmetalo u klinici je sto zene posle anestezije kratko odleze u sali a onda je izvedu da sedi sa ostalim pacijentima u cekaonici jos onako osamucene od anestezije....i sto sestra pred svima u cekaonici saopstava koliko je jajnih celija izvadjeno....
ne vidim zasto ti to smeta , ne obracaj paznju ! svaka je prica za sebe i ja nikog ne poznajem tao ,niti zelim.cure su mi savteovale da se ne udruzujem ,jer svaka ima svoja iksustva ,pa da se nebih time opterecivala.
sto se tice anestezije ,ja sam bila dok kada sa tamo radila histeroskopiju.nisam primetila da su me malo drzali posle ,vec sam lezala na krevetu i,sestra nije ni jednog momenta sobu (a mi smo bile 2 u sobi ) ,ostavljala samu th bez nadzora .vrata su bial otvorena ,sestre su se smenjivale ,dolazile da me bude ,drzale za ruku...bila sam oko sat vremena na krevetu.
 upute mozes uzeti za vecinu ,ali se dugo ceka na zakazivanje a i na rezultate .ako zelis ,mozes za mesec dana krenuti sa zivkanjem klinika i zakazivanjima ,ali bg cure ce se javiti -one to bolje znaju .
 a spremovicku ne poznajem ,ali mi se cini da je moja drugarica isla zbog stitne ako se ne varam kod nje ,ako je to ta ...klinicki centar bg ,jel tako ?i jako je nahvalila.sada je ona u 8 mesecu trudnoce ,radila vto na betaniji ...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 24/11/2013, 22:29

u zadnje vreme mnogo loseg i o Spremovcki, cak i od njenih kolega
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 24/11/2013, 22:30

samo spermogram....sa tim otisli na vto...prosli sve te komisije.....onda je muz pio neke lekove i popravio sepred vto na 45%,e posle kad nije uspela vto otisli kod miodraga koji mi rekao da mi je amh nizak i da posle dva puta iz prirodnog ili kako se to vec pravilno zove idem na donaciju....
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 24/11/2013, 22:31

Strumfeta78 ::u zadnje vreme mnogo loseg i o Spremovcki, cak i od njenih kolega
meni rekli da nije neki ginekolog al da je ok endokrinolog,pa bih ja da ona pogledamoje hormonee.....
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 24/11/2013, 22:32

ne razumem ,pa i moj amh je 1,24 ! da nisu oni nesto pogresili ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 24/11/2013, 22:33

pisem sve ovo i pitam se da li cu jednog dana se smejati svemu ovom kako sam vas davila i biti sretna sa bebcem?
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 24/11/2013, 22:35

BRBLJIVA76 ::ne razumem ,pa i moj amh je 1,24 ! da nisu oni nesto pogresili ?
moj amh je 1,25 ug/L ,a doktor se uhvatio za to jer su mi 3 folikula bila prazna,tj od 4 samo 1 jajna celija...
doduse to ne pise u otpusnoj listi tj tulic mi to rekao usmeno!
u otpusnoj listi mi pise da su punktirana oba jajnika i izvadjena jedna jajna celija!
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 24/11/2013, 22:37

spremovicka je u visegradskoj,gak
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 24/11/2013, 22:43

e pa onda ,znaju oni naspram cega vide da je amh bezvredan u nekim slucajevima.
 ja sam ovbe vto imala po 14 i 9 j celija i po 3 dobro deljena embriona ... jedan spontani.ali nigde ne pise meni da su mi folikuli prazni bili ...mozda je u tome caka ,pa ti doca u le tako reko...potrazi jos necije misljenje
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 24/11/2013, 22:43

Ne znam odakle si...i ne znam kako stojite finansijski... ja posle svega mogu da pljujem i hvalim, jer imam puno ljudi oko sebe koji su u slicnom problemu. Od srca bih preporucila Prag i dr. Sonju.
Mislim da ovde lekari sve rade serijski, nema individualnog pristupa, stimuju cikluse da bi imali grupe, ne savetuju sve analize, jer su zaboga skupe...a skuplje je da se uradi 6. vantelesnih nego neke analize koje se rade samo jedanput...I za tog Stojkovića pricaju da je veterinar a ne geneticar... tako da ni njemu ne verujem nista...
Druga stvar, oni koji su najbolji, su i najtrazeniji, tako da opet zavrsis kod njihovih asistenata, opet ih vidis samo na aspiraciji i transferu i nikad vise...nemaju vremena da ti se posvete ni 10 min... i tako... da ne mracim vise... pitaj, raspituj se, ko ti ulije najvise poverenja idi tamo.
A sto se inseminacija tice, to je gubljenje vremena, opet se kljukas hormonima... ja sam od mikroginona imala ciste, jedva se izborih sa tim cudima posle obe inseminacije...
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 24/11/2013, 22:46

Sto se tice AMH, vec sam o tome piala, moj je 0.6. Imala sam 4 jc i 4 embriona. 2 su vracena i ja sam trudna (bar do sutra dok ne odem na uzv). Dr. Sonja je rekla da se ne brinem za taj amh jer se ranije za njega nije ni znalo.
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 24/11/2013, 22:48

Strumfeta78 ::Ne znam odakle si...i ne znam kako stojite finansijski... ja posle svega mogu da pljujem i hvalim, jer imam puno ljudi oko sebe koji su u slicnom problemu. Od srca bih preporucila Prag i dr. Sonju.
Mislim da ovde lekari sve rade serijski, nema individualnog pristupa, stimuju cikluse da bi imali grupe, ne savetuju sve analize, jer su zaboga skupe...a skuplje je da se uradi 6. vantelesnih nego neke analize koje se rade samo jedanput...I za tog Stojkovića pricaju da je veterinar a ne geneticar... tako da ni njemu ne verujem nista...
Druga stvar, oni koji su najbolji, su i najtrazeniji, tako da opet zavrsis kod njihovih asistenata, opet ih vidis samo na aspiraciji i transferu i nikad vise...nemaju vremena da ti se posvete ni 10 min... i tako... da ne mracim vise... pitaj, raspituj se, ko ti ulije najvise poverenja idi tamo.
A sto se inseminacija tice, to je gubljenje vremena, opet se kljukas hormonima... ja sam od mikroginona imala ciste, jedva se izborih sa tim cudima posle obe inseminacije...
auuuuu,pa zar mikroginon iza inseminaciju se pije tj pred?jedva sam ga prezivela i sad ,pred vto,zivot mi zagorcao.....
pa eto,zato se ja raspitujem da nadjem nekog ko ce mi uliti nadu...posle ove vto se osecam ko musica bez glave...
a sto se tice para,nije lako,ali prodacu bubreg ako treba da bi ostala trudna i rodila.....
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 24/11/2013, 22:50

Strumfeta78 ::Sto se tice AMH, vec sam o tome piala, moj je 0.6. Imala sam 4 jc i 4 embriona. 2 su vracena i ja sam trudna (bar do sutra dok ne odem na uzv). Dr. Sonja je rekla da se ne brinem za taj amh jer se ranije za njega nije ni znalo.
drzim ti figerone za sutra i da budu dva bebironca strumfica!
a kakvi su ti bili ostali hormoncici?
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 24/11/2013, 22:51

pred prvu vto sam od mikroginona imala cistu, pa su je punktirali. Pred drugu sam trazila da pijem Yasmin i nisam imala ciste...za ovu trecu nisam ni pila kontracepciju
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 24/11/2013, 22:52

Strumfeta78 ::Sto se tice AMH, vec sam o tome piala, moj je 0.6. Imala sam 4 jc i 4 embriona. 2 su vracena i ja sam trudna (bar do sutra dok ne odem na uzv). Dr. Sonja je rekla da se ne brinem za taj amh jer se ranije za njega nije ni znalo.
vidim da si napisala ispod ali neznam sta to tacno znaci!
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 24/11/2013, 22:53

LH uvek veci ili jednak FSH, estradiol i progesteron niski, prolaktin ok
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 24/11/2013, 22:55

i kako je izgledala tvoja priprema za prag to ne znam!ako imas vremena ispisi mi molim te.....
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 24/11/2013, 22:55

Citam vas i ne znam sta bih dodala. Mnogo toga sam od vas procitala i mnogo toga me je zbunilo jer prvi put cujem.
Predhodnih 2 nedelje dozivela sam agoniju. Cetvrtu po redu biohemijsku (radila sam betu prvog dana kasnjenja, posle 5 dana dobila odliv). Moj dr prvo sto me je pitao je zasto sam radila betu odmah prvi dan kasnjenja. Valjda misli, da nisam tako rano radila ne bih ni znala sta se desava? Za godinu i po dana (ovih dana ce biti punih godinu i po) stvarno sam se jako nacekala i razocarala. A ono sto me ubija u pojam je to sto je to dr koji me je prvi put porodio carskim i koji ima teoriju dobili smo dozvolu 9 meseci nakon carskog za drugu bebu, ali gde toliko zurimo kad nam prvo dete nema jos ni 3od?"...
Mnogo mi je bilo tesko, sad smo vec krenuli dalje.

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 24/11/2013, 23:02

vecka muka nas naterala da znamo sta treba i ne treba.....
ja sam na pocetku...i volela bih da nista od ovoga nisam nikada saznala!
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 24/11/2013, 23:07

Bebana poslala sam ti privatnu poruku tj.kopirala moj post koji sam negde pisala
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 24/11/2013, 23:09

Vecka ::Citam vas i ne znam sta bih dodala. Mnogo toga sam od vas procitala i mnogo toga me je zbunilo jer prvi put cujem.
Predhodnih 2 nedelje dozivela sam agoniju. Cetvrtu po redu biohemijsku (radila sam betu prvog dana kasnjenja, posle 5 dana dobila odliv). Moj dr prvo sto me je pitao je zasto sam radila betu odmah prvi dan kasnjenja. Valjda misli, da nisam tako rano radila ne bih ni znala sta se desava? Za godinu i po dana (ovih dana ce biti punih godinu i po) stvarno sam se jako nacekala i razocarala. A ono sto me ubija u pojam je to sto je to dr koji me je prvi put porodio carskim i koji ima teoriju dobili smo dozvolu 9 meseci nakon carskog za drugu bebu, ali gde toliko zurimo kad nam prvo dete nema jos ni 3od?"...
Mnogo mi je bilo tesko, sad smo vec krenuli dalje.
Mozda treba da uradis test na stecene i urodjene trombofilije da se vidi da nema tu neceg zbog ceka trudnoca odlazi ili da odmah pocnes da koristis utrogestan!
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 24/11/2013, 23:12

Strumfeta78 ::Bebana poslala sam ti privatnu poruku tj.kopirala moj post koji sam negde pisala
hvala ti od srca...jesi li se sama bockala?
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 28 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu