KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+59
makac71
bulevarka
Vecka
bebana.bebana
suzanasaki
maki79
mrkvica
maratea
ms_do
Mika
Endzi
malena 92
LaFolie
pluton1
insomnia
Stenli
ragaco
karakaca
anasrce
ivanicasale
PalcicaBg
d77
Crvic
Sofija Veks
KoMetaK
Vuchica
Likoli
ivi
laKole
MAAKKI
neca73
Ema78
dragana76ns
OKacica
BiKsi :)
SoJa
leptirko82
saska1
bak
SannI-AlL
Ambra
ariadne69
lelas
Niny
Ninche
ganedina
InNaturaVeritas
noja
Dacaa
Erata
pegaz
Star77
fight&faith
lenjivica
zvoncica36
sareni leptir
Strumfeta78
fmala
kockicaaa
63 posters

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 24/11/2013, 23:17

Da, postala sam profi igracice igracice igracice i sad bockam fraxiparin
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 24/11/2013, 23:19

a st sad fraxiparin?jel tesko,komlikovano davati sebi injekcije?
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 24/11/2013, 23:24

nije, malo dok naucis kako se sta rastvara, posle naviknes. Fraxiparin se daje kad postoji neka mutacija koja nosi sklonost ka trombofilijama,tj.stvaranju tromba. onda se daje fraxiparin ili fragmin da krv malo razredi, jer cesto to moze da bude razlog da ne dolazi do implantacije. Potrebno je da se urade analize iz krvi. kopiracu ti link sa foruma da mozes tamo sve da procitas.
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 24/11/2013, 23:25

Bebana, evo procitaj sta je vecina zena odradila u ovoj nehumanoj borbi https://kutak.forumotion.com/t2708-dodatne-analize
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bulevarka 24/11/2013, 23:29

bebana ja sam ti apsolvirala fraxi pošto sam se bockala celu trudnoću nažalost i veruj mi da nije strašno . Iglica je mala i ako zanemariš poneke modrice i čvoriće posle bockanja sve je superiška Very Happy Very Happy Very Happy 
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 24/11/2013, 23:31

Strumfeta, srecno sutra na UZ!!!! ff
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 24/11/2013, 23:32

Strumfeta78 ::Bebana, evo procitaj sta je vecina zena odradila u ovoj nehumanoj borbi https://kutak.forumotion.com/t2708-dodatne-analize
hvala ti
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 24/11/2013, 23:34

bulevarka ::bebana ja sam ti apsolvirala fraxi pošto sam se bockala celu trudnoću nažalost i veruj mi da nije strašno . Iglica je mala i ako zanemariš poneke modrice i čvoriće posle bockanja sve je superiška Very Happy Very Happy Very Happy 
hvala ti,nadam se dace me fraxi zaobici,bar on!
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 24/11/2013, 23:35

bulevarka ::bebana ja sam ti apsolvirala fraxi pošto sam se bockala celu trudnoću nažalost i veruj mi da nije strašno . Iglica je mala i ako zanemariš poneke modrice i čvoriće posle bockanja sve je superiška Very Happy Very Happy Very Happy 
gde i kod koga si radila?
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 24/11/2013, 23:37

Vuchica ::Strumfeta, srecno sutra na UZ!!!! ff
ljubav ljubav ljubav ljubav 
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 24/11/2013, 23:37

Strumfeta tek sad vidim! Pa ti si trudna!!! Cestitam!!!
Prosli put kada sam citala tvoje postove nije bilo poslednjeg reda, sad ti citam potpis, jako sam se obradovala! Divno! Laku i skolsku trudnocu ti zelim! :*

Hvala za savet! Prva tri puta kad je bila biohemijska pila sam odmah od ovulacije utrogestan, ovog meseca nisam. Sad cula sam da kada je manjak utrogestana krvarenje krece tackasto, a ne naglo u obliku odliva, da li to ima veze?

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 24/11/2013, 23:41

[quote="Vecka"]Strumfeta tek sad vidim! Pa ti si trudna!!! Cestitam!!!
Prosli put kada sam citala tvoje postove nije bilo poslednjeg reda, sad ti citam potpis, jako sam se obradovala! Divno! Laku i skolsku trudnocu ti zelim! :*

Hvala za savet! Prva tri puta kad je bila biohemijska pila sam odmah od ovulacije utrogestan, ovog meseca nisam. :(cula sam da kada je manjak utrogestana krvarenje krece tackasto, a ne naglo u obliku odliva, da li to ima veze?[/quote

a zasto si pila utrogestan?jel ti to dr rekao?
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 24/11/2013, 23:44

kad sedela kod miodraga cula da oni svakoj daju utrogestan i estrofem a ja pila samo estrofem u bg
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 24/11/2013, 23:54

Shtrumfi, sretno.... ja ocekujem dva gestacijska sMijeska :)
sreca sreca 
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 24/11/2013, 23:56

bebana, ti si primala progesteron depo, pretpostavljam? utrogestan je progesteron.

Vecka hvala... osmeh srce I ja tebi zelim trudnocu sto pre.
koliko si pila utrogestana od ovulacije?
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 24/11/2013, 23:58

Joj, Ninche, samo da bude nesto d d d 
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 25/11/2013, 00:00

Strumfeta78 ::bebana, ti si primala progesteron depo, pretpostavljam? utrogestan je progesteron.

Vecka hvala... osmeh srce I ja tebi zelim trudnocu sto pre.
koliko si pila utrogestana od ovulacije?
da ali tek od transfera,uf pa to mu dodje isto?
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 25/11/2013, 00:04

Pa da, u Visegradskoj daju progesteron depo, jer je jeftin, a ovako se uzima utrogestan 3x200mg za vto i to je maximalna doza.
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 25/11/2013, 00:10

[quote="bebana.bebana"]
Vecka ::Strumfeta tek sad vidim! Pa ti si trudna!!! Cestitam!!!
Prosli put kada sam citala tvoje postove nije bilo poslednjeg reda, sad ti citam potpis, jako sam se obradovala! Divno! Laku i skolsku trudnocu ti zelim! :*

Hvala za savet! Prva tri puta kad je bila biohemijska pila sam odmah od ovulacije utrogestan, ovog meseca nisam. :(cula sam da kada je manjak utrogestana krvarenje krece tackasto, a ne naglo u obliku odliva, da li to ima veze?[/quote

a zasto si pila utrogestan?jel ti to dr rekao?
da da, i to sam stavljala utrogestan vaginalno, od ovulacije do dana kad treba da (ne)dobijem 1 od 100 uvece, posle povecam na ujutru i uvece po 100. Jos u prvoj trudnoci sam od njega jako povracala i imala lupanje srca, pa sam onda prestala da ga pijem, vec sam ga stavljala vaginalno. Isto dr mi je od kad sam planirala prvu trudnocu. E sad, mene dr nije pregledao ili sta, samo mi je onako rekao da "probamo".

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 25/11/2013, 00:36

Strumfeta, srecno sutra!!! Navijam i ja za 2 tackice, ustvari sam sigurna da ce ih biti 2! beba beba 

Vecka, kakav ti je TSH? Jesi li ga proveravala skoro i posle bete? Jer ume i visok TSH da izazove spontani tako rano.

Bebana, ti pitas svasta nesto, a ne slusas nas. Sve bi i svakog bi da poslusas, a ne moze tako. MOras pre svega da izaberes dobrog dr, mi smo ti vec savetovale najbolje, a ti se onda vrtis oko nekih koje ti nismo pomenule i koji nisu vrh. Mozes da des kod koga kod hoces, ali ako nas pitas za savet, onda nas poslusaj, a ako ne budes zadovoljna nasim preporukama, idi dalje i trazi drugog. U Srbiji imas 2-3 lekara koji ce ti se posvetiti i koji vrede i treba sa njima da se konsultujes a ne sa bilo kime. Imas temu o klinikama, sedni i iscitaj je od slova do slova i stvorices odlicnu sliku o svakom dr-u i klinici. Niko od nas ne moze da te natera da uradis nesto sto ne osecas. Imas i temu o analizama, sve je detaljno, ako nesto nije jasno - pitaj. Niti je sve za tebe sto se pise ovde niti moras da znas sve, jer mozda je tvoj problem drugaciji, samo pre svega moras da utvrdis sta ti je problem. Sta god ti mi ovde rekle, dobar dr ce ti isto to reci, samo moras da odes do njega. Imam utisak da si sva u grcu, tipa, hocu bebu sad i odmah i spremna sam na sve (i sama rece i bubreg da das), ali ne ide ova prica tako, na zalost. MOras da nadjes smirenja u sebi i samo polako. NE vredi srljati! Imaces milion saveta od ljudi koji nisu sa foruma, a sama izaberi koga ces da slusas. Ja sam uredno slusala sve i onda im govorila hvala lepo, ali taj dr me ne interesuje. Znala sam od samog starta, citajuci danima, satima, nocima forum, gde ne bih sigurno isla u Srbiji i jedina dr kod koje bih isla je bila Kopitovika, za koju se ispostavilo da je pun pogodak za mene. Citaj, pitaj sta ti nije jasno, ali nemoj da srljas.

KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kockicaaa 25/11/2013, 00:38

Bebana i moj  AMH je 0,55 a imala sam 4 folikula i 5 jajnih celija. Dve se oplodile i dve vracene i sad sam trudna
kockicaaa
kockicaaa

Broj poruka : 201
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 25/11/2013, 01:28

Nisam radila TSH. Radila sam B12 (ne zam sto sam to dovela u vezu, B12 mi se desavalo da je nizi, sada je rwzultat bio 203. Pre ovulacije je bio skoro 300.
Da li je sada, posle 10dana od bete kasno da uradim TSH?

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 25/11/2013, 01:53

TSH mozes i sad da uradis, ne znam da li si radila hormone stitne i antitela, mogla bi da ih prekontrolises, jer mogu da naprave problem, a mozda su najjednostavniji za kontrolisanje. Trebalo bi da uradis TSH, FT3 i FT4, a antitela mozes i kasnije ili sad, a treba ti AntiTPO i AntiTG, koliko se secam.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 25/11/2013, 07:12



Strumfeta , srecno danas na UZ . Cekamo te da nam se javis sa lepim vestima ,da nam kazes da si videla obe svoje mrvice
i njihova srculenca kako lepo kucaju . Navijam za 2 mala srculenca .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dacaa 25/11/2013, 08:32

Strumfeta danas je tvoj dan!!! beba  beba  trudnica  Bice dve slatke male bebice doktor 
Biksi hvala ti....love  trudnica  cvet 
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu