KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+59
makac71
bulevarka
Vecka
bebana.bebana
suzanasaki
maki79
mrkvica
maratea
ms_do
Mika
Endzi
malena 92
LaFolie
pluton1
insomnia
Stenli
ragaco
karakaca
anasrce
ivanicasale
PalcicaBg
d77
Crvic
Sofija Veks
KoMetaK
Vuchica
Likoli
ivi
laKole
MAAKKI
neca73
Ema78
dragana76ns
OKacica
BiKsi :)
SoJa
leptirko82
saska1
bak
SannI-AlL
Ambra
ariadne69
lelas
Niny
Ninche
ganedina
InNaturaVeritas
noja
Dacaa
Erata
pegaz
Star77
fight&faith
lenjivica
zvoncica36
sareni leptir
Strumfeta78
fmala
kockicaaa
63 posters

Strana 27 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 24/11/2013, 14:46

http://www.savetovalistezabebe.com/beba/2891-bebina-genetika-iz-majcine-krvi
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 24/11/2013, 15:27

cula sam i ja vuchice- za tri nedelje ,ali u zadnje vreme sve vise mi doktori govore da je dovoljno 10ak dana da prodje od antibiotika.
pitao je mm urologa i on mu je reko da su to nebuloze da treba toliko dugo da prodje ,jer kaze -bakterija ako je nestala ,ona je nestala i nakon 3 dana i naon 3 nedelje ...tako da kaze da se oko toga ne brinemo.e sad ,ko je upravu ---mi cemo cekati oko 10ak dana ,taman da i eni meca prodje i tamo oko 15og decembra da to odradimo,pa ako je nedaj Boze opet ima ,da ima vremena mm da se ode do bg do n godine ,jer posle idu praznici itd.
ja pijem i dalje origano ulje, revitu ,pila sam mesavinu b lukai b vina.pijem sad eritromicin ,stavljam mumio vaginalete. sve to preventivno ,valjda ce biti ok...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 24/11/2013, 16:27

Brbljiva, meni u Frontu dr.mikrobiolog nije htela da prihvati briseve na uput dok god nije proslo 3 nedelje....sto ljudi - sto cudi...a tek lekari,...niko ne da da mu se drugi mesa u reon Shocked 

a sta kaze urolog, zasto vam se zgadija stalno vraca?



Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 24/11/2013, 17:13

kaze covek ovako :
ureaplazmu ima svaka zena i svaki drugi muskarac ,to je normalno kada dolazi do spontane trudnoce itd.medjutim ,kada je vto u pitanju to ume da stvoi problem i mora biti sto posto cisto.
posto ga je pregledao i ustanovio da je potpuno zdrav,besika ,bubrezi ,varikocela itd... ,kaze doca da u penisu postoje mali kanalici .e sad ,mozda se ona tu zavukla i mozda je vrlo malo ima ,ali dovoljno da se prikaze na rezultatu i da se aktivira malom prehladom ,nazebom.
a to sto se bestija uvek vraca ,kaze da je nedovoljno lecena ,i da to sto doce prepisuju lekice svega par dana ,da to ne vodi u izlecenje i da dokotri samim tim samo eksperimentisu .i reko nam je da na prazan zeludac pijemo lekove .
moj mm je jutros pio hemomicin 4 tablete odjednom ,sutra 2 odjednom ..i tako nastavlja sa dovicinom 2x1 jos 10 dana .kaze da alternativa u ovome ne pomaze i da je sve bacanje para .


Poslednji izmenio BRBLJIVA76 dana 24/11/2013, 17:23, izmenjeno ukupno 1 puta
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki79 24/11/2013, 17:22

Devojke ja samo da vam mahnem i da vas pozdravim. Novim trudnicama cestitam na pozitivnim betama, cekalicama zelim sto vece bete, a onima kojima ovaj put nije uspelo da ne padaju u bedak vec glavu gore i furajte dalje nema predaje i odustajanja sve dok smo zive jer smo sve od prve do poslednje zasluzile da se ostvarimo u ulogama mama. I ja sam prolazila kroz te periode tuge ali sam uvek posle par dana se dizala i smisljala nove planove za nove pokusaje i evo kao sto znate i vidite na avataru uspela sam u ovoj teskoj borbi i postala sam MAMA sto i vama svima zelim
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od suzanasaki 24/11/2013, 17:24

eeee jednom recju neznam sta reci...
Citam vec satima izmedju raznih kucnih poslica...Pa nemogu odluciti na koji komentar da se ukljucim.Slazem se sa svacijim misljenjem,delim svaciju tugu,osecam radost sa svakom od vas koja iscekuje povoljne rezultate...i pre svega zelim vam ono sto i sebi..Jedno ili vise malih divnih bica,da i mi osetimo radost materinstva...
Od srca preporucujem i ja dr Kopitovicku.Divna je zena iako meni nije uspelo ni u Genezisu a ni u Betaniji.ALi po proceni mog doktora iz Vranja koji je otisao sada da radi u Novi Sad,krivi su jajovodi iliti hidrosalingx.On je meni savetovao da presecem jajovode jer je kod zena koje imaju hidrosalpingx ubacivanje emriona u matericu kao bacanje semena u brzu reku...I tako nakon jos dva pokusaja u Spebu (LE) resila sam da ga poslusam i presecem jajovode...i primecujem vec godinu dana od kako je operacija uradjena da nema sekreta u vreme ovulacije a kod mene je to bilo kao voda,verujte mi. E a sada cu videti sta ce posle toga biti,jer tek u decembru idem u Sistinu na konsultacije.
Sto se tice AMH kod mene je 0.89 a referentne vrednosti su od 0.50 - 5.30.
Sto se tice laparoskopije bilo ih je vise...Nista strasno po meni...Ja sam placala sa uputom i u BG i u NS. A histeroskopiju sam radila u NS i rekli su mi ako bude  dijagnosticka bice 5.000 hiljada (2007) a ako ne bude onda 9.000
Iskoristila sam jedan pokusaj besplatne IVF gde je bila kratka sema i stimulacija Gonalom .Poslednji put  IVF uradjen 2009,po semi dugog protokola  u okviru koje sam primila 27 ampula Fostimona 75 i.j.Dobijeno 15 jajnih celija od toga 6 embriona.Vracena 2 embriona i na kraju nista...
Toliko o meni...
preostaje samo cekanje i uvek nova nada,jaca od one prethodne...
Puno srece svima i puno radosnih vesti...

suzanasaki

Broj poruka : 34
Location : Vranje
Datum upisa : 29.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 24/11/2013, 17:25

divim se zenama koje su toliko vto postupka prosle .....svaka cast ! i zasluzeno svaka od nas dobije svojih 5 min i postane mama !prelepo !as as as 
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od suzanasaki 24/11/2013, 17:35

Bravo za STRUMFETU i KOCKICU...
Predivna vest...Zelim isto i ostalim koje cekaju,da se obraduju a samim tim obraduju i nas....
sunny sunny sunny :
aa21: family family family 

suzanasaki

Broj poruka : 34
Location : Vranje
Datum upisa : 29.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 24/11/2013, 19:41

cure hajde molim vas,koja zna ili ima iskustva sa klinikom papic ili je bilo sta cula neka mi saljne link u pp ili ovde!
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 24/11/2013, 19:53

Bebana, ne stvaraj sebi idola!lol! lol! lol! Drago mi je da se ne ljutis!
O toj klinici nich ne znam.

Brbljiva, znam da Spebo ne radi u januaru, ali ne ceo januar, nego deo, pretpostavljam da rade sestre ili bar jedna zbog terapija, a za dr Nebojsu moras proveriti. Jednom mi je sestra Divna rekla da tad vecina njih iskoristi drugi deo odmora, od 1.1, cini mi se do 14.1. No, ovo primi s rezervom velikom.

Suzana, dobrodosla i sto pre bila trudna. Imam drugaricu koja je pre odredjenog vremena zatvorila jajovode zbog hidrosalpinksa. Ima jako nizak amh, predlagana joj je donacija u vise klinika, ja sam je ubedjivala da jos ima sansi, otisli u Prag (i dr Sonja joj je isto predlagala donaciju, al su ipak hteli jos jedan postupak sa svojim materijalom da probaju) i dobila je 6 lepih embriona, svi se oplodili, 2 joj vratili, jedan se zakacio (po beti mislim da su se oba bila zakacila, al da je jedan odustao i imala je krvarenje, tj. jos ga ima, cisti se organizam, al druga beka ok, srce kuca, sve ok), 4 ostala su joj zamrzli. Pre toga je radila 5 postupaka, a od kada je zatvorila jajovode jedan prirodnjak i sad ovaj stimulisani. Nasa kutanjka Maus, je isto zatvorila jajovode zbog hidrosalpinksa i prva sledeca vto joj je uspela. Mislim isto i nasa kutanjka Natalija da je imala isti problem, isto zatvorila jajovode i nakon toga uspela. Naravno, pravila nema, niti je to garancija da ce uspeti, al ja mislim da su mnogo vece sanse ako se jajovodi zatvore ko ima hidosalpinks, nego da ostanu otvoreni, bar kako ja to dozivljavam u svojoj glavi.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 24/11/2013, 20:24

bebana.bebana ::cure hajde molim vas,koja zna ili ima iskustva sa klinikom papic ili je bilo sta cula neka mi saljne link u pp ili ovde!
Bezi odatle...Samo sam lose stvari o njima cula, mnogo ljudi ima losa iskustva, a dobar dan je 100 evra...
Znam za par kojima su radili 6 inseminacija, a da zeni nisu uradili HSG... Treba li jos nesto da kazem...?!
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 24/11/2013, 20:31

bebana .mislim da si pocela malo da srljas ,polako .izabei neku strucniju kliniku i bas strucne doktore ..ne igraj se svojim zdravljem i organizmom.
i mi so odavno trebali put bg da se uputimo kos urologa ,strucnjaka za takve stvari kao sto mi imamo problem ,a ne da se zezamo ovde i da budemo zamorcici nasim ginekolozima ...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 24/11/2013, 22:04

Strumfeta78 ::
bebana.bebana ::cure hajde molim vas,koja zna ili ima iskustva sa klinikom papic ili je bilo sta cula neka mi saljne link u pp ili ovde!
Bezi odatle...Samo sam lose stvari o njima cula, mnogo ljudi ima losa iskustva, a dobar dan je 100 evra...
Znam za par kojima su radili 6 inseminacija, a da zeni nisu uradili HSG... Treba li jos nesto da kazem...?!
jel mora hsg pre insiminacije da se radi?meni to nije radjeno pre vto!
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 24/11/2013, 22:06

BRBLJIVA76 ::bebana .mislim da si pocela malo da srljas ,polako .izabei neku strucniju kliniku i bas strucne doktore ..ne igraj se svojim zdravljem i organizmom.
i mi so odavno trebali put bg da se uputimo kos urologa ,strucnjaka za takve stvari kao sto mi imamo problem ,a ne da se zezamo ovde i da budemo zamorcici nasim ginekolozima ...
pitam,raspitujem se!ne znam sta da mislim,toliko je nahvalila jedna zena pa ja zato pitala....
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 24/11/2013, 22:10

mislim da za nas koje muci sterilitet bilo kakve vrste ,je najbolje potraziti strucnjaka .obicne klinike koje se ne bave vto procesima ili koje su manje poznate ,ja bar ne prihvatam.svako ima svoj stav ,razumem te -ali kad vec treba da te rcka neko i leci ,nek to bude neko iz vto price ...imas puno klinika koje su u tim vodama ,a ima i tea o klinikama -cini mi se ..pa pogledaj tamo
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 24/11/2013, 22:12

bebana.bebana ::
Strumfeta78 ::
bebana.bebana ::cure hajde molim vas,koja zna ili ima iskustva sa klinikom papic ili je bilo sta cula neka mi saljne link u pp ili ovde!
Bezi odatle...Samo sam lose stvari o njima cula, mnogo ljudi ima losa iskustva, a dobar dan je 100 evra...
Znam za par kojima su radili 6 inseminacija, a da zeni nisu uradili HSG... Treba li jos nesto da kazem...?!
jel mora hsg pre insiminacije da se radi?meni to nije radjeno pre vto!
Bebana, inseminacija se radi kod zena kod kojih su jajovodi prohodni. Metoda kojom se to proverava je HSG.
Kod zena koje su imale vanmatericne pa su im jajovodi izvadjeni ili radjena laparoskopija pa utvrdjeno da su neprohodni, inseminacije se ne rade.

A ovi su zeni uadili 6 puta inseminaciju, pa se setili da je posalju na HSG, pa se ispostavilo da su jajovodi neprohodni, a svaka insem. po 700 evra u to vreme pa ti vidi...
Ovo mi je ispricao covek koji je ginekolog i u pitanju su bili njegovi prijatelji, ali on nije u to vreme znao da oni idu tamo...
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 24/11/2013, 22:12

sad se raspitujem,vala racunam razgovor ne moze da steti...
eto,meni su toliko hvalili tulica,ko nije otisao kod njega nije ostao trudan,tako da sam zanemarila negativna iskustva sa neta....
potom toliko pozitivnih komentara za stojkovica,odem kod njega,on se uhvati za amh i ubi mi svaku nadu...kaze idi na prirodno....
eto...ja sad reko da odem do spremovicke ako uspem da je nadjem pa da popricam i sa ovima ako su vec toliko uspesni....
ne znam,otisla bi svuda samo da uspe...
a kontaktirala i ove koordinatorke za prag....
eto da pokupim iskustva pa da razmislim gde cu,kud cu,sta cu...
velim,dok cekam vto o trosku drzave da probam sa inseminacijom...
ne znam da li mi je to pametno....
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 24/11/2013, 22:15

to je za mene gubljenje vremena a i novca .bolje se lepo pripremi za narednu vto .i bice pogodak zagrljaj zagrljaj zagrljaj  ja idem u le ,ali su mi misljenja podeljena ...tako da sreca i Bog ce uciniti svoje .sreca
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 24/11/2013, 22:17

Strumfeta78 ::
bebana.bebana ::
Strumfeta78 ::
bebana.bebana ::cure hajde molim vas,koja zna ili ima iskustva sa klinikom papic ili je bilo sta cula neka mi saljne link u pp ili ovde!
Bezi odatle...Samo sam lose stvari o njima cula, mnogo ljudi ima losa iskustva, a dobar dan je 100 evra...
Znam za par kojima su radili 6 inseminacija, a da zeni nisu uradili HSG... Treba li jos nesto da kazem...?!
jel mora hsg pre insiminacije da se radi?meni to nije radjeno pre vto!
Bebana, inseminacija se radi kod zena kod kojih su jajovodi prohodni. Metoda kojom se to proverava je HSG.
Kod zena koje su imale vanmatericne pa su im jajovodi izvadjeni ili radjena laparoskopija pa utvrdjeno da su neprohodni, inseminacije se ne rade.

A ovi su zeni uadili 6 puta inseminaciju, pa se setili da je posalju na HSG, pa se ispostavilo da su jajovodi neprohodni, a svaka insem. po 700 evra u to vreme pa ti vidi...
Ovo mi je ispricao covek koji je ginekolog i u pitanju su bili njegovi prijatelji, ali on nije u to vreme znao da oni idu tamo...
meni hsg nisu radili jer suprugu los spermogram tj spori su po miodragu ali ih ima...
meni mukici palo na pamet da radim inseminaciju dok cekam vto o trosku drzave,velim sta mogu da izgubim....
a valjda bi mi na tim silnim pregledima videli zapusene jajovode...
trudnoce nisam imala...
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 24/11/2013, 22:19

O Tulicu su mnogo podeljena misljenja. Znam 2 zene kojima je kod Tulica uspelo iz prvog, obe imaju blizance...Nije problem u Tulicu, problem je u sistemu. I ja kod njega radila drugu, i meni je bio ok, nije uspelo, ali je on korektno odradio posao.
Problem je u tome dok nemas 2 neuspele vto ili 3 spontana niko te ne shvata ozbiljno...Umesto da odmah na onu sumanutu listu rezultata koje traze dodaju histeroskopiju, trombofilije, ogtt, kariotipe... Onda bi svaki par u startu znao sa cime se suočava...
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 24/11/2013, 22:21

BRBLJIVA76 ::to je za mene gubljenje vremena a i novca .bolje se lepo pripremi za narednu vto .i bice pogodak zagrljaj zagrljaj zagrljaj  ja idem u le ,ali su mi misljenja podeljena ...tako da sreca i Bog ce uciniti svoje .sreca
meni miodrag sasvim ok,posveti ti se,pricas,ne krije ti crno,ne zvlaci te.....mozda i ja odem kod njega,ne znam da proba to iz prirodnog puta....
dace dobri Bog i svi faktori srece da ti uspe...
ono sto je meni zasmetalo u klinici je sto zene posle anestezije kratko odleze u sali a onda je izvedu da sedi sa ostalim pacijentima u cekaonici jos onako osamucene od anestezije....i sto sestra pred svima u cekaonici saopstava koliko je jajnih celija izvadjeno....
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 24/11/2013, 22:21

potpisujem strumfeta ,sto se tice analiza .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 24/11/2013, 22:23

Ne bi ti videli jajovode, osim ako si radila laparoskopiju.
Ja sam radila HSG, koji je savrsen, pa nisam ostajala trudna.
Mi smo izgubili vreme zbog glupavih inseminacija jer je mm spermogram takodje los. Cak su nas prvi put odbili kad smo sa javljali za vto jer su trazili 2 inseminacije. Posle mi je covek iz RFZO rekao da sa tom dijagnozom nema smisla raditi inseminacije i da nisu trebali da nas odbiju.
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 24/11/2013, 22:23

Strumfeta78 ::O Tulicu su mnogo podeljena misljenja. Znam 2 zene kojima je kod Tulica uspelo iz prvog, obe imaju blizance...Nije problem u Tulicu, problem je u sistemu. I ja kod njega radila drugu, i meni je bio ok, nije uspelo, ali je on korektno odradio posao.
Problem je u tome dok nemas 2 neuspele vto ili 3 spontana niko te ne shvata ozbiljno...Umesto da odmah na onu sumanutu listu rezultata koje traze dodaju histeroskopiju, trombofilije, ogtt, kariotipe... Onda bi svaki par u startu znao sa cime se suočava...
sto se tulica tice ne bih imala ni jednu lepu rec za njega i da je uspela vto kao sto za miodraga ne bih imala ni jednu losu da mi ne uspe.....
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 24/11/2013, 22:24

Strumfeta78 ::Ne bi ti videli jajovode, osim ako si radila laparoskopiju.
Ja sam radila HSG, koji je savrsen, pa nisam ostajala trudna.
Mi smo izgubili vreme zbog glupavih inseminacija jer je mm spermogram takodje los. Cak su nas prvi put odbili kad smo sa javljali za vto jer su trazili 2 inseminacije. Posle mi je covek iz RFZO rekao da sa tom dijagnozom nema smisla raditi inseminacije i da nisu trebali da nas odbiju.
joooj ni to nisam radila .kuku i lele.....
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 27 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu