KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+59
makac71
bulevarka
Vecka
bebana.bebana
suzanasaki
maki79
mrkvica
maratea
ms_do
Mika
Endzi
malena 92
LaFolie
pluton1
insomnia
Stenli
ragaco
karakaca
anasrce
ivanicasale
PalcicaBg
d77
Crvic
Sofija Veks
KoMetaK
Vuchica
Likoli
ivi
laKole
MAAKKI
neca73
Ema78
dragana76ns
OKacica
BiKsi :)
SoJa
leptirko82
saska1
bak
SannI-AlL
Ambra
ariadne69
lelas
Niny
Ninche
ganedina
InNaturaVeritas
noja
Dacaa
Erata
pegaz
Star77
fight&faith
lenjivica
zvoncica36
sareni leptir
Strumfeta78
fmala
kockicaaa
63 posters

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 21/11/2013, 15:42

c 
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 21/11/2013, 16:06

Insomnia, navijam za tebe. Veruj dr, i ja mu verujem! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 21/11/2013, 16:43

Insomnija verujemo u tvoju mrvicu nek se cvrsto zakaci za mamicu , jedince tvoje milki tibu pevaj budi srecna i nasmejana beba 
Pluton cvet 
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 21/11/2013, 16:45

Mozes otvoriti dnevnik da te pratimo gde si radila i da snazno navijamo za veliku debelu beturinuuuuu !!!!
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 21/11/2013, 17:31

Insomnija ,navijam da se mrvica zakaci za mamu!igracice igracice igracice igracice igracice 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 21/11/2013, 19:02

Pluton1 dobrodosla i sretno na transferu. Insomnija, navijam da se beba lepo zakaci za svoju mamicu. wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 21/11/2013, 19:45

Insomnia navijam jako za jedince igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Pluton 1 dobro dosla i srecno sutra igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od insomnia 21/11/2013, 20:59

Devojke moje, hvala vam puuuuno!!!!Very Happy Very Happy Very Happy 
Pluton sretno sutra sunny 

Ja jedva čekam da mi prođu ova tri dana mirovanja, već sam se smorila od kreveta Very Happy 
insomnia
insomnia

Broj poruka : 243
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 21/11/2013, 21:23

pozz devojke... samo da posaljem malo roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

Ganedina, drzim palceve sutra i nadam se trocifrenoj beti


Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 21/11/2013, 21:58

Insomnia, pluton, dobrodosle i sto pre otperlijale na trudnicke! Drzim fige i posipam prasinom trudnickom!

Praške šunke, kakve ste mi, navijam, prašim, i čvrsto verujem da će talas pozitivnih beta da se nastavi!

Cure, stisak!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kockicaaa 21/11/2013, 23:11

Ganedina igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
insomnija:aa38: igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
 i pluton:aa75: b b b b b b b b b b b b b
kockicaaa
kockicaaa

Broj poruka : 201
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kockicaaa 22/11/2013, 08:02

beta beta betaroda 
kockicaaa
kockicaaa

Broj poruka : 201
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od insomnia 22/11/2013, 08:12

Kockice, pa jel si ti to juče betu radila?????

ČESTITAM!!!!!! roda roda roda roda roda roda roda roda igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
insomnia
insomnia

Broj poruka : 243
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dacaa 22/11/2013, 08:13

Strumfeta svaka cast! as  pogodila si kad mi stize   veštica Stigla je jutros bas a sinoc krenulo....ja sam mislila da je nemoguce dobiti 13dana pre vremena, u mom slucaju,ali sve je moguce  f    b 
Cure  sutra krece prva inekcija!  x  u jako sam uzbudjena....  radost  Sama cu sebi da dajem tako sam i prosli put. A veceras cu muza da odvucem u duzu setnju sad imam izgovor f    b   naočare 
Insomnija dobro dosla na kutak!  cvet   Videces ovde su zene ekstra,meni su mnogo pomogle kad mi je najteze bilo.I eto dr mi ne rece kad cu dobiti  menst.ali Strumfeta je znala  sreca  Lezi i uzivaj i kad ti prodju tri dana opet nemoj da puno se svrckas   trudnica 
Pluton srecno!!!  beba beba beba beba beba beba beba beba
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 22/11/2013, 08:21

Hvala vam da svima,drzite nam palceve danas meni i Pegaz . Nas dve sve zajedno , zajedno na ET , zajedno na beti . Ja cu danas oko 12h ici do laba da vadim krv tako da ce mi rezultat biti pretpostavljam negde predvece . Ziva nisam sta ce biti pogotovo sto od jutros nemam bas nikakve simtome , tako da je moja dosadasnja nada i vera u trudnocu pala u vodu , tj ., skroz sam potonula .

Insomnija , embrioncic 1 ali vredan , sad ga lepo cuvaj i mazi stomacic ,pa da nas uskoro obradujes sa trocifrenom betom.

Navijam danas i za jos 1 uspesan ET .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 22/11/2013, 08:30

Ganedina, draga, ja i dalje nemam ni jedan simptom, nemoj da te obeshrabri...Grudi su mi iste, ne bole, stomak ne boli... Svaka cast sto cekas podne...Ja sam vec u pola 8 bila u labu zbunjen 
Nisam znala da ce Pegaz danas da radi, ona rece tek sledeci cetvrtak..ili sam ja nesto pobrkala?!

Daco, nisam ja vidovita, nego oni sve to rade namenski, zaje..vaju se sa nasim ciklusima... jer stimuju kako njima odgovara... Ali dobro ,samo da pocne stimulacija, to nam je svima cilj,...samo da pocne ta prica...

U svakom slucaju, da ne nabrajam pojedinacno, želim vam svima pozitivneeee beteeee
navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 22/11/2013, 08:44

Daco srecno i bebicetno da nas obradujes velikom betom i da trudboca prodje u najboljem redu
Prasimo i Prag igracice srca igracice srca igracice srca 
Strumfeta iz potpisa ima iskustvo viddi se
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 22/11/2013, 09:28

Daco neka bockanje bude srecno i bebicetno igracice igracice igracice igracice igracice 

Ganedina navijam jako jako za trocifrenu beta beta beta beta beta beta 

Pegaz i za tebe navijam jako beta beta beta beta beta beta beta 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fmala 22/11/2013, 10:17

Pluton i Insomnija, dobrodosle, nije kasno da otvorite dnevnike ni sada, samo napisite sve vazno za postupak, da mozemo lepo da se ukljucimo i imamo mesto gde da navijamo i brojimo dane do bete!

Sofija, drzim fige za sledec pokusaj vec sada!

Daco, srecno bockanje!

Ganedina i Pegaz, zelim vam da prodjete kao Strumf i Kockica! Jedva ceam rezultate!

wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd 

fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 22/11/2013, 10:18

Ganedina i Pegaz, navijamo !!!!!!!

vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 22/11/2013, 10:21

Genedina,Pegaz drzimo palceve i navijamo jako,jako... igracice igracice igracice igracice igracice 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 22/11/2013, 10:24

Cure ajmo, navijanje jako igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od insomnia 22/11/2013, 10:25

Hvala vam devojke puno, puno!!!!! osmeh srce 

Ganedina i Pegaz navijam jako, jako, jako za veeeelike bete roda roda roda 

Daco....srećan početak!!!!

insomnia
insomnia

Broj poruka : 243
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 22/11/2013, 11:38

Daco,neka je srecan pocetak!!!
Insomnija,Pluton-dobrodosle i sto pre nas obradovale!
Ganedina,Pegaz b b b b b 

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 22/11/2013, 11:53

Dacaa ::Strumfeta svaka cast! as  pogodila si kad mi stize   veštica Stigla je jutros bas a sinoc krenulo....ja sam mislila da je nemoguce dobiti 13dana pre vremena, u mom slucaju,ali sve je moguce  f    b 
Cure  sutra krece prva inekcija!  x  u jako sam uzbudjena....  radost  Sama cu sebi da dajem tako sam i prosli put. A veceras cu muza da odvucem u duzu setnju sad imam izgovor  f    b   naočare 
Insomnija dobro dosla na kutak!  cvet   Videces ovde su zene ekstra,meni su mnogo pomogle kad mi je najteze bilo.I eto dr mi ne rece kad cu dobiti  menst.ali Strumfeta je znala  sreca  Lezi i uzivaj i kad ti prodju tri dana opet nemoj da puno se svrckas   trudnica 
Pluton srecno!!!  beba beba beba beba beba beba beba beba
SREĆNO!!!!Navijam za uspešnu trudnoću.Jesu li na sličici kuče i mače ili sam ja totalno ćorava?

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu