Korak po korak na putu do bete +

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas taj 25/11/2013, 09:04

Strumfeta srecno na uz!
Dacco srecno bockanje!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od insomnia taj 25/11/2013, 09:06

Štrumfta, držim fige za danas!!!! radost radost radost
I ja očekujem da će to biti dva bebirončića roda roda  
insomnia
insomnia

Broj poruka : 243
Datum upisa : 15.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pluton1 taj 25/11/2013, 09:19

Hvala vam puno na podrsci (znaci mnogo)! Lezala sam od petka,pa se nisam javljala.Brojim dane...osluskujem telo,koje nista ne govori,ali dobro.Sta bude,bice.
Puno vas osmeh srce 
pluton1
pluton1

Broj poruka : 319
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od OKacica taj 25/11/2013, 09:22

Strumfeta, cekamo uz!!!!

bebe bebe as as as as as as as as as as 
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Niny taj 25/11/2013, 09:25

Strumfeta, srećno na uz ljubav ljubav ljubav  I ja mislim da su dve bekane bebe bebe 

Pluton, sad možeš i u laganu šetnjicu, ali kad prestane kiša roda roda roda roda 

Daco sretan početak zalivanje zalivanje zalivanje
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 42
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fmala taj 25/11/2013, 09:27

Stigoh na vreme da navijam za lepi uzv! b b b b b b b b 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od noja taj 25/11/2013, 09:38

I ja se pridruzujem navijanju lepog uz-a igracice 
I Za velike beturine igracice igracice 
roda roda roda roda 
Srecno zenske srca srca srca 
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 41
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MAAKKI taj 25/11/2013, 10:15

Strumfeta srecno danas igracice igracice igracice igracice igracice bebe bebe 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 52
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sareni leptir taj 25/11/2013, 10:18

srecno danas ---strumfeta ,pluton ...ima li jos koja ?!
navijam i prasim...vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 44
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vecka taj 25/11/2013, 10:18

Strumfeta srecno na uz! Navijam za dve bebe!

Nisam radila analize stitne, ni antitela. Hvala na savetu!

Vecka

Broj poruka : 1318
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Erata taj 25/11/2013, 10:22

Ganedina, jako mi je žao...suvišne su reči...zagrljaj 
Pegaz, navijam da beta ode u visine (možda si opet vadila, nisam stigla da ispratim).
Štrumfeta, sigurna sam da su 2 bebe. Brbljiva, samo hrabro ka cilju! Lenjivice, isto, suvišne su reči, zaista neverovatni scenariji. Nadam se da će doktori u Pragu naći pravo rešenje.
Svim curama držim fige, jako, jako. Ne dajte se. Teška je ovo borba, ali je i nagrada najveća i najslađa! Ljubim vas i izvinite ako sam nekoga propustila.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sareni leptir taj 25/11/2013, 10:24

kometak ,nisam znala da visok tsh u trudnoci moze dovesti do spontanog ?!
...znaci ,posle pozz bete kada je najbolje uraditi tsh ,i sta rece jos ---f4,f3.?krvna slika ?
ja sam radila i anti tpo sada ,trceg dana ciklusa ,ali jer mora i ta analiza posle bete da se ponovi ? aj napisi konkretno sta sve bi bilo dobro i kada ponoviti posle bete plus ? cisto da mi se nadje u malom mozgu ...love 
sareni leptir
sareni leptir

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maki79 taj 25/11/2013, 10:28

Strumfeta srecno danas na uz i da nas obradujes sa dve bekanice jer po meni beta to pokazuje.
Pegaz kad ti ponavljas betu? Drzim fige da je za ova tri dana poraslaaaa.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 41
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od laKole taj 25/11/2013, 11:56

djevojke, pišete kao na takmičenju! Wink nema šanse da sve pročitam i zapamtim.
ulovih da je brbljiva zadovoljna urologom! Wink nadam se da će vam pomoći.
za ostalo, citiram eratu
Erata ::Svim curama držim fige, jako, jako. Ne dajte se. Teška je ovo borba, ali je i nagrada najveća i najslađa! Ljubim vas i izvinite ako sam nekoga propustila.
i još nešto, i ja primijećujem da je bebanax2 potpuno izgubljena, da ju je prethodni postupak izbacio iz kolosijeka. draga bebana, vidim da želiš da shvatiš i naučiš kako ivf postupak teče, sve u nekoliko dana, ali polako, ovo je borba koja te nauči strpljenju - forum je veliki i sveobuhvatan, sa gomilom informacija, pa kreni redom, od ovulacije i oplodnje jajne ćelije u spontanom ciklusu (koja se dešava u jajovodu i za inseminaciju zato treba da su jajovodi ok, jer iui oponaša spontani ciklus, jedino se nekom blagom stimulacijom potakne razvoj više folikula za veću šansu uspješnosti i uzorak sperme se obradi da se samo najboljima da šansa), pa do razumijevanja kako funkcioniše ivf ciklus.
tebi u prvom postupku nije pogođena terapija, kao što rekoh ranije kod određenog broja pacijenata je tako - prvi služi u tim slučajevima kao smjernica za dalje. tek ako i nakon sljedeće stimulacije, bude isti problem, onda ćeš razmišljati o drugim opcijama (prije donacije tu su ti potpuno prirodni ciklusi da se lovi ta 'spontana' jajna ćelija ili sa nekom blagom stimulacijom). zagrljaj 

laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sareni leptir taj 25/11/2013, 12:16

lakole ,i ja se nadam pozz ishodu i negativnom nalazu .hvala veliko !king king king
mm je jako zadovoljan tim urologom .
sareni leptir
sareni leptir

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od laKole taj 25/11/2013, 12:32

jeste, stari čikica je super! mladi urolozi sad muškarce pregledaju samo gledajući a da ne govorim kako neće ništa da kažu (uostalom kao većina dr).
laKole
laKole

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od OKacica taj 25/11/2013, 12:36

Mm je bio kod dosta urologa dok nije dosao do tvog cikice lakole yes ... Steta sto ranije nismo otisli kod njega, nego smo zbog bakterija preskocili nekoliko meseci IUI-ija ili mozda i neku prirodnu sansu, ovako smo se samo nervirali...
OKacica
OKacica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od malena 92 taj 25/11/2013, 12:38

bebana.bebana znam kako ti je, i ja sam u jednom trenutku poludela i nisam znala sta da radim i sta da mislim, jer sam citala sta su druge devojke radile i prosle sto ja nisam, a mislim da treba, ali sta da raim, kako mi da budemo pametne kad ni oni ne znaju izgleda sta sve treba.. ja se samo nadam da cu proci komisiju, pa cu posle videti sta cu dalje sunny 

malena 92

Broj poruka : 66
Datum upisa : 22.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sareni leptir taj 25/11/2013, 12:43

nije mi jasno cemu toliko velika razlika u ceni ...zvala sam pre toga jednu dr polikliniku ,,cena preleda urologa je 3600 a ako zeli UZ prostate cena je 4000 .a u ovoj klinici gde je mm bio cena pregelda je 4000 a uz prostate je 3000.i da napomenem ,plus antibiotici koje je kupio ,,,jos 1700 din.znaci bez 100 e u bg ne prolazis ...
sareni leptir
sareni leptir

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Erata taj 25/11/2013, 12:43

Kada je moj dečko otišao kod urologa, to je bio hit. Lik ga odmerio, skontao da je uspešan poslovni čovek i odmah krenuo u priču...kako njega više urologija i ne zanima, navodno sve je naučio i izučio lol! kako se učlanio u stranku i sada planira da se baci na karijeru i zaradu i trebaju mu kontakti. Zvao ga na piće, ma šou živi! Podsetim ga ja nekada - zovi čoveče onog urologa, možda ima neke ideje za biznis  b 
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sareni leptir taj 25/11/2013, 12:44

OKacica ::Mm je bio kod dosta urologa dok nije dosao do tvog cikice lakole yes ... Steta sto ranije nismo otisli kod njega, nego smo zbog bakterija preskocili nekoliko meseci IUI-ija ili mozda i neku prirodnu sansu, ovako smo se samo nervirali...
okacice ,i bestija se vise nikad nije vratila nakon tih lekova ??? daj Boze da i kod nas bude tako ,ali koliko god nam je uzela ...bogami sumnjam u sve zivo .
sareni leptir
sareni leptir

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od laKole taj 25/11/2013, 12:48

brbljiva, plaća se dodatno ako je neko prim, prof, mr sc, dr sc i slično. a tu su i klinike koje uzimaju dio za sebe.
laKole
laKole

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od OKacica taj 25/11/2013, 12:49

Erata ::Kada je moj dečko otišao kod urologa, to je bio hit. Lik ga odmerio, skontao da je uspešan poslovni čovek i odmah krenuo u priču...kako njega više urologija i ne zanima, navodno sve je naučio i izučio lol! kako se učlanio u stranku i sada planira da se baci na karijeru i zaradu i trebaju mu kontakti. Zvao ga na piće, ma šou živi! Podsetim ga ja nekada - zovi čoveče onog urologa, možda ima neke ideje za biznis  b 
Hahahahhaha, lol! lol! lol! lol! lol! ... Ja se iskreno grozim od lekara koji krenu da me ispituju gde radim, gde mi suprug radi i sl... Naravno, mislim na privatne, posto kod drzavnog pre nego sto si skapirao da si usao, vec si na salteru placas participaciju...
OKacica
OKacica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od InNaturaVeritas taj 25/11/2013, 12:51

Jako dugo nisam bila i imam šta d avidim...Gane, dušo, potpuno je jasno kako se osećaš...napisaću ti malo više o tome što mislim čim pronađem vremena. Samo d ate zagrlim i pošaljem podršku da nastaviš da se boriš! osmeh srce 
Moje mišljenje je da ne postoji problem ali UVEK postoji rešenje, smao je važno šta je za tebe rešenje.

Pegaz, čekaš vesti...navijam i mislim!

Novim devojkama želim dobrodošlicu i uspeh!

Nisam možda sve ispratila ali kako god, srećno. Ljubim vas sve!!!
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od OKacica taj 25/11/2013, 12:51

BRBLJIVA76 ::
OKacica ::Mm je bio kod dosta urologa dok nije dosao do tvog cikice lakole yes ... Steta sto ranije nismo otisli kod njega, nego smo zbog bakterija preskocili nekoliko meseci IUI-ija ili mozda i neku prirodnu sansu, ovako smo se samo nervirali...
okacice ,i bestija se vise nikad nije vratila nakon tih lekova ??? daj Boze da i kod nas bude tako ,ali koliko god nam je uzela ...bogami sumnjam u sve zivo .
Nazalost jeste, ali ju je cikica opet oterao pa smo bili sterilini za aspiraciju... To je jedini dr koji je uspeo da mu pomogne, a bakteriju je imao od pocetka godine i nismo mogli nikako da je se otarasimo, a u pitanju je enterokokus. Srecom ja je nisam imala, a i ne secam se kad smo poslednji put imali vođenje ljubavi  lol! ... Te bakterije, te VTO, ali planiramo to da popravimo lol! lol! lol! ...
OKacica
OKacica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu