KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+59
makac71
bulevarka
Vecka
bebana.bebana
suzanasaki
maki79
mrkvica
maratea
ms_do
Mika
Endzi
malena 92
LaFolie
pluton1
insomnia
Stenli
ragaco
karakaca
anasrce
ivanicasale
PalcicaBg
d77
Crvic
Sofija Veks
KoMetaK
Vuchica
Likoli
ivi
laKole
MAAKKI
neca73
Ema78
dragana76ns
OKacica
BiKsi :)
SoJa
leptirko82
saska1
bak
SannI-AlL
Ambra
ariadne69
lelas
Niny
Ninche
ganedina
InNaturaVeritas
noja
Dacaa
Erata
pegaz
Star77
fight&faith
lenjivica
zvoncica36
sareni leptir
Strumfeta78
fmala
kockicaaa
63 posters

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 22/11/2013, 11:53

PalcicaBg ::Genedina,Pegaz drzimo palceve i navijamo jako,jako... igracice igracice igracice igracice igracice 
Navijam!!!!

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 22/11/2013, 11:58

navijam za sve!!!
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 22/11/2013, 12:03

Ganedina,Pegaz igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 22/11/2013, 12:35

Čestitam Štrumfe i Kockice!!! Bravoooooo! Kakve vesti, izvinite sto kasnim ali nisam mogla ne net ranije! srecno Pegaz, Gane, Insomnia, nove devojke, navijam iz sve snage!osmeh srce 
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 22/11/2013, 12:55

uuuuu što navijate braaaavvoooo hvala puno puno....

Ma čim sam našla lab koji će mi danas uraditi betu nisam se dvoumila nego odmah rešila da to bude danas 10 dpt. Znam da su moguće niske vrednosti ali neka ja to i očekujem...
Ja jutros u 10 izvadila krv i rekli su mi javiti na e-mail ali ne znaju kad će biti rezultati možda danas da jave ili ujutru uglavnom najdalje ujutru će javiti.

Ganedina veruj, moraš imati vere u sebi... evo navijam za tebe iz sveg srca
navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 22/11/2013, 13:00

pegaz ::uuuuu što navijate braaaavvoooo hvala puno puno....

Ma čim sam našla lab koji će mi danas uraditi betu nisam se dvoumila nego odmah rešila da to bude danas 10 dpt. Znam da su moguće niske vrednosti ali neka ja to i očekujem...
Ja jutros u 10 izvadila krv i rekli su mi javiti na e-mail ali ne znaju kad će biti rezultati možda danas da jave ili ujutru uglavnom najdalje ujutru će javiti.

Ganedina veruj, moraš imati vere u sebi... evo navijam za tebe iz sveg srca
navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 
Biće to lepa beta.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 22/11/2013, 13:34

Pegaz, navijam za veliku betu beta roda beta roda beta 

Daco, sretan početak  Sad u šetnju sa mužićem svaki dan, da folikuli lepo rastu bravo bravo bravo bravo 

Ostale devojke, samo napred navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 22/11/2013, 13:51

Pegaz, Ganedina, navijam za lepu betu!!!!!!
Daco, srecan pocetak!!!
Insomnija, saljem ti rode, otvaraj prozore!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kockicaaa 22/11/2013, 15:04

beta beta beta beta beta beta beta beta beta 
kockicaaa
kockicaaa

Broj poruka : 201
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 22/11/2013, 15:07

kockicaaa ::beta beta beta beta beta beta beta beta beta 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 22/11/2013, 15:09

Pegaz & Ganedinan navijam za debele teta bete. wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd 
vv roda srca  vv roda srca  vv roda srca  vv roda srca  vv roda srca  vv roda srca  vv roda srca  vv roda srca

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 22/11/2013, 15:16

Ajmo, cure, da se ne prekine niz beta beta beta beta beta beta 
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 22/11/2013, 15:46

Pegaz, Genadina, navijam i ja da i danas slavimo duple bete na kutku!!! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 22/11/2013, 15:49

Insomnia, dobro nam dosla, dovoljan je 1 embrion za trudnocu, veruj i probaj da se opustis maximalno! Bavijam i vucem za nosic! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice vv vv vv vv vv 

Pluton, dobrodosla! Neka je sa srecom ET danas, verujem da su mrvice vec kod mame i da se greju! Navijam! vv vv vv vv vv vv vv vv b b b b b 

Srecno svim koracaljkama, pocetak bockanja, analize, sta god radile i dokle god da ste stigle! b b b b b b b b b vv vv vv 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 22/11/2013, 16:40

devojke mene nije bilo par dana .a vidim da je ovde veselo ,pa da se pridruzim cestitkama .
strumfeta ,kockice -cestitam ! as as as as 
palcice bg ,valjevo je super ! svi ga hvale,dobar izbor klinike ...samo napred scuro 
lenjivice ,za tebe jedan veliki poljubac 
okacice,nemaju oni vremsnena za odgovore ,svi samo zure ,jure ...tesko da ces dobiti neki odgovor.za njih smo sve mi ,samo cifra ,broj,...ko na traci..strasno !tuga 
karakaca ,pa gde si dosad bila sestro slatka ?! dobro dosla !ZIMA 
daaaco,odusevila me tvoja prica o zeni koja ima 50 god i koja ide na vto...nek joj je srecno ! kao i tebi sto zelim !sretan početak  NS lekari su hvaljeni svugde ,u mom gradu ih jako cene !
bebana ,NS-je i moj  izbor klinika bio bas zbog takvih lekara , neces se pokajati -ali ovaj put su kod mene presudile finansije ...nadam se uspehu i ne zelim da pomisljam na sl krug.
sofija ,napred -u nove pobede !
insomnia ,jedan embrion-ali borac ! bice to beturina veeeeeeelika !navijam i prasim:k015: konfete konfete konfete konfete konfete konfete 
genedina ,pegaz -gde ste ?! javite se ....ja ipak navijam i unapred cestitam !zagrljaj 
maaaki ,smiledraw c osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
ostale cure pozdrav !d vv vv vv vv vv vv
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 22/11/2013, 16:45

Brbljiva, nisam ni trazila nikakve odgovore jer sam bila tamo mesec dana, znam kako sve ide kao na traci... A i nesto nemam zelju da se vracam...Sad sam ok, kujem planove za dalje, stekacu pare pa cemo videti. Ciklus mi je krenuo, pa se polako vracam na staro...

Da jos malo zaprasim za bete od nasih praskih devojaka!!!

vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 

d 
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 22/11/2013, 16:50

Navijam jakoooo za sve koracaljke igracice igracice igracice 
Ja vec 2x dobijam na 15 dana...ne znam sta je u pitanju Crying or Very sad 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 22/11/2013, 17:20

Moja beta je manja od 0,1 .

Ne mozemo da verujemo i pitamo se samo / kako je moguce i zasto . Zasto je Bog toliko surov preme meni , od kako znam za sebe , ostala sam bez majke kao beba i ceo svoj zivot se samo mucim . Vidim da cu se muciti i dalje , do groba i ne vidim uopste svrhu mog zivota . Ocajna sam . Imam 48 godina i ovoK mi je zaista bila poslednja sansa da postanem majka i sa ovom poslednjom negativnom betom umrla je i moja poslednja nada . Kad mi sadanije uspelo a sve je korisceno u fulu , znaci da nikad i ne bi i da ja nemam ni teoretske sanse da postanem majka . Hvala vam svima na podrsci
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 22/11/2013, 17:28

Ganedina draga ne mogu ti opisati koliko mi je zao. Svim srcem sam navijala za tebe. Isplaci se, odboluj, pa ponovo. Znas da te ceka jos jedna mrvica tamo u Pragu. Drzi se draga, molim te tuga zagrljaj zagrljaj 
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 22/11/2013, 17:28

O Ganedina, bas mi je zao Crying or Very sad 

Verujem da ti sad sve izgleda crno i beznadezno, ali polako, iz dana u dan bice bolje. Uz svog coveka i ljude koji te vole verujem da ces ponovo naci smisao zivota i da ce ti se otvoriti neki novi putevi i pogledi. Drzi se
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 22/11/2013, 17:35

O ganedina dušo... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad 

I moja beta je stigla 15,97 Rolling Eyes 
Zadnji pregnil od 1500 sam primila u ponedeljak
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 22/11/2013, 17:36

Ganedina,sigurno je jako tesko sada,ali bol ce se umanjiti vremenom i uz podrsku pravih ljudi.
Ne mora da znaci da sledeci put nece uspeti,bey obzira sto je sad sve bilo po PS-u.
Dokle god budes pokusavala,sanse postoje i mislim da ce takav borac i pozitivac kao sto si ti uspeti da se izbori.
Ljubim te,draga i grlim!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 22/11/2013, 17:37

Pegaz,bese 10dpt?!Ipak mislim da ima sansi za napredak.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 22/11/2013, 17:39

Ganedina, mila, nisam u tvojoj situaciji i ne mogu ni da zamislim kako se osecas. Mislim da ne postoje reci kojim bih te u ovom trenutku mogla utesiti.
Ja sam se stalno pitala zasto mi se neke stvari desavaju u zivotu. Uvek sam mnogo gubila i patila, a tako sam malo dobijala. Nisam ni na pocetku borbe, ali sam zastala, morala sam da pronadjem svrhu svg zivota. Da, vise od svega zelim da postanem majka, ali ne mislim da je to moj jedini smisao, jer ne mogu, a da se ne zapitam, sta ce biti ako se to ne desi? Da li moj zivot i smisao staje? Sta mi preostaje, da dignem ruku na sebe? Vredim li vise?
Tu sam stala i napravila se jedna duga pauza. Papiri za komisiju mi isticu, esavam neke problemcice, ali kaskam u mestu. Nesto sam otkrila. Bila sam ogorcena na sebe, svoj zivot, puna nekog prikrivenog besa. Sve je stalo. Ponovo sam se rodila, ni sama ner znam kako. Svaki momenat samoce koristim da odgonetnem pitanja i strahove koji me muce. Da li ce svet stati ako ne postanem majka?
Gledam svoju majku... Imala je muza, dobila je dvoje dece, a zivot tezak, pun patnje, tragedije, bolesti... Gleda nas dve. Mene, koja se bori i stalno lupa glavom u zid i sestru, majku divnog deteta, nesrecnu u svim zivotnom aspektima.
Moja mama i moja sestra su majke. Obe su duboko nesrecne i nezadovoljne. Ne mogu da im pomognem, a tek one meni... Ne trazim utehu sto se nisam ostvarila kao majka, pa se poredim sa nesrecom najmilijih. Ne, to nikada ne bih ucinila. One su moja sreca, moja ljubav, ali nikada nece videti stvari na moj nacin. Ne moze da ih iscupa cinjenica sto su majke, a ja bih, cini mi se, na njihovom mestu lebdela od srece.
Ne znam zasto se lose stvari desavaju ljudima. Nikada ne govorim- Ko zna zasto je to dobro, jer nije dobro. Zelim ti samo da se sto pre iscupas iz stanja u kome se nalazis. Da pronadjes smisao svog postojanja. Nadam se da ces na pravi nacin razumeti moj post. Nije mi namera bila da ti pokazem da uvek moze gore, vec da ti kazem sta osecam...
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 22/11/2013, 17:50

Pegaz , nastavi sa terapijom pa uradi ponovo betu 28.11. kad su nam i rekli . Kod tebe se ipak nesto desava i nije jos sve izgubljeno kao kod mene . Ja od veceras prekidam sa terapijom , jer dalje nema svrhe . Joj Boze , koliko mi je tesko , ne mogu vam recima opisati .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu