KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+44
ragaco
Botox
Januar
Erata
SannI-AlL
Strumfeta78
SSanja
zoxa
menora72
dragana76ns
laKole
Vuchica
noja
JocY
bak
MAAKKI
zvoncica36
Ema78
Orline
SoJa
Niny
Gral
tetreb
saritam
ninica2
missile
bebica mala
Crvic
bulevarka
fight&faith
lelas
Simona
Shizika
leptirko82
fmala
Stenli
Klarica
BiKsi :)
buby
Ninche
Endzi
KoMetaK
lenabeograd
LaFolie
48 posters

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 28/11/2013, 11:21

da li neko zna da li je neko sa foruma imao problem sa nekontrolisanim krvarenjem na porodjaju ili CR, a da je primao fraxi? Bas su me naplasili.... Pola foruma prima fraxi, vecina se porodila carskim, a koliko znam, svi su ok prosli. Probudila sam se u 3 jutros i isplakala jer su mi lekari rekli da sam ja tezi slucaj i da treba u BG da se porodim....
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saritam 28/11/2013, 11:44

Svasta cu cuti. Kod mene u klinici svaka druga zena je to primala. Jel ti jos uvek to primas?

saritam

Broj poruka : 190
Datum upisa : 02.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 28/11/2013, 11:51

LaFolie ::da li neko zna da li je neko sa foruma imao problem sa nekontrolisanim krvarenjem na porodjaju ili CR, a da je primao fraxi? Bas su me naplasili.... Pola foruma prima fraxi, vecina se porodila carskim, a koliko znam, svi su ok prosli. Probudila sam se u 3 jutros i isplakala jer su mi lekari rekli da sam ja tezi slucaj i da treba u BG da se porodim....
Kad sam radila poslednju vto pitala sam Elezovića ako dođe do trudnoće kako na porođaju oko fraxija.On mi je rekao da su to male doze koje nam neće stvoriti problem.Moja komšinica koja je trudna sa blizancima pitala ginekologa baš za fraxi i porođaj i on joj isto rekao,čak da ako sve bude ok u trudnoći da može i prirodno da se porodi.Mislim da velika većina ginekologa lupi nešto o čemu nema pojma.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 28/11/2013, 11:51

da da, sve vreme, treba ovih dana da vadim krv da proverim da li treba da mi se poveca doza....
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saritam 28/11/2013, 11:53

Ma, bice to sve dobro, videces. Raspitaj se jos kod nekog dr ako te je strah. Ja nisam cula za negativna dejstva

saritam

Broj poruka : 190
Datum upisa : 02.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 28/11/2013, 11:57

Imam jedno pitanje za vas.Moja komšinica je od pozitivne beta 25.10. radila dva vaginalna uz.Prvi 7.11. i drugi 20.11. Sad joj dr rekao da treba da uradi briseve 4.12. i da više neće raditi vag.uz.Drugi uz je radila da vidi šta se događa sa drugim meškom.Pošto je na prvom uz bio plod,ali se nije čulo srce jedne bebe.Na drugom su kuckala oba,ali jedna beba kasni za prvom oko nedelju dana.Kada ste vi radile briseve i da li je nekoj u blizanačkoj trudnoći ''kasnila'' druga beba?

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 28/11/2013, 14:00

Zvoncice, otprlike tako isto sam i ja radila briseve i nakon toga nisam imala vaginalne uz, osim kada mi je gledao grlic, ali dosta kasnije. To sto pominjes da bebe nisu u dan iste je sasvim normalno i pratice je i kasnije, sigurna sam da joj je to rekao i lekar kod koga je isla. Koji dan gore dole je sasvim normalno.
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 28/11/2013, 14:12

Stenli ::Zvoncice, otprlike tako isto sam i ja radila briseve i nakon toga nisam imala vaginalne uz, osim kada mi je gledao grlic, ali dosta kasnije. To sto pominjes da bebe nisu u dan iste je sasvim normalno i pratice je i kasnije, sigurna sam da joj je to rekao i lekar kod koga je isla. Koji dan gore dole je sasvim normalno.
Stenli hvala ti.Jeste rekao joj je,ali ona razmišlja zbog porođaja kako će ta manja?Dr joj je rekao da sad dođe na klasičan pregled i briseve.Kad si ti radila ekspertski uz?Da li si radila amnio?Njoj Sonja rekla nikako.Moja sestra koja ima troje zdrave dece kaže dabl i tripl nisu pouzdani.Ona je u trudnoći imala susrete sa ženama kojima su ti rezultati bili katastrofa,a deca im sad imaju po 10god i zdrava.Ja o trudnoći nemam pojma pošto sam ja u vto priči,pa komšinici nisam u stanju da kažem bilo šta.Mada mi je ovo prilika da naučim od vas sve što će mi trebati.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 28/11/2013, 14:49

ma do prorodjaja ce sve da dodje na svoje, uopste ne treba da se time opterecuje. Da, imala sam klasican pregled i briseve. Sto se tice ekspertskog i dabl, ja sam ga radila u 12 nedelji, rezultati su bili ok, UZ parametri takodje i ja sam odlucila da ne idem na amnio. To je vec odluka koju ona mora da donese sama, eventualno uz konsultaciju sa dr nakon dobijanja rezultata. Tu nema slusanja prica, poredjenja sa drugima i slicno, jer je svako prica za sebe. Moje drugarice su neke radile, neke nisu, kako je koja odlucila. Verovatno bih se odlucila za to da je uz pokazao neke abnormalnosti, a rezultati krvi potencijalnu patologiju.
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 28/11/2013, 14:55

Moze pitanjce i ovde? Drugarca koja je radila VTO ovde je trudna, 12 dpt blaste je beta 866, lici li vam to vise na jednu ili dve bebe?
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 28/11/2013, 15:02

fmala ::Moze pitanjce i ovde? Drugarca koja je radila VTO ovde je trudna, 12 dpt blaste je beta 866, lici li vam to vise na jednu ili dve bebe?
Na dve.Čestitaj joj u moje ime.Želim joj da uživa u trudnoći.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 28/11/2013, 15:06

Stenli ::ma do prorodjaja ce sve da dodje na svoje, uopste ne treba da se time opterecuje. Da, imala sam klasican pregled i briseve. Sto se tice ekspertskog i dabl, ja sam ga radila u 12 nedelji, rezultati su bili ok, UZ parametri takodje i ja sam odlucila da ne idem na amnio. To je vec odluka koju ona mora da donese sama, eventualno uz konsultaciju sa dr nakon dobijanja rezultata. Tu nema slusanja prica, poredjenja sa drugima i slicno, jer je svako prica za sebe. Moje drugarice su neke radile, neke nisu, kako je koja odlucila. Verovatno bih se odlucila za to da je uz pokazao neke abnormalnosti, a rezultati krvi potencijalnu patologiju.
Ona hoće da radi amnio.Ima 27godina(tek napunila),a njen muž 28.Hvala ti na savetima.I ona će raditi ekspertski u 12nedelji.pa onda još jedan kasnije.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 28/11/2013, 15:09

Hvala! Hocu! srce 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 28/11/2013, 18:08

Zvoncice, da probam ja da pomognem tvojoj komsinici, ako uspem. Mislim da ne treba da se opterecuje oko toga da beba kasni. Beb su sad tako male da je dovoljno da dr omasi mm u merenju i beba je odmah manja. Ziv primer sam ti ja, bila sam u utorak kod svog ginekologa, u sredu na ekspertski, pa mi je dr u utorak rekao da je beba dugacka 24cm, teska oko 340 grama, a dr u utorak da je beba duga 28cm i teska oko 380 grama. Nije bebac mogao za manje od 24h da poraste 4cm i doda 40 grama, samo je stvar kako se premeri i kakav je UZ aparat (mozda). JA joj savetujem da opusti i ne razmislja mnogo, da uradi ako ce joj biti lakse dabl eventualno tripl, al ida ne radi amnio, jer koliko sam ja citala nije pouzdana uopste za blizance amnio a rizik je 1:200 da ce krenuti nesto po zlu. I sta ako joj kazu da jedna beba nije OK, hoce li ici na redukciju koja u tom periodu trudnoce mislim da nije ni moguca. Meni je dr rekao sad da bi mi rezultati stigli tek pred kraj 5. meseca ako se odlucim da radim amnio i da se (ako sa bebom nesto nije u redu i roditelji rese da je odbace) radi pravi porodjaj, umrtvi se beba i onda se eizazove porodjaj. A sta sa blizancima? Onda se pretpostavljam radi isto sa oba? Drugo, neke bolesti koje mogu da se otkriju tek kod vece dece su mnogo gore po dete nego dawn sindrom npr. Ja nisam bila spremna da sa 40 uradim amnio i rizikujem trudnocu, a ni da posle toga uradim kiretazu, pa nisam ni radila nista vise osim dabl testa. Za sad su sve mere bebe OK sto ukazuje da je velika sansa da nece imati nista od trizomija. Durgo, postoje sad metode iz krvi majke koje su kao amnio, otvorila sam i temu, ne znam koliko mogu da se rade ublizanackoj trudnoci, ali proveri ti ili neka ona proveri.

Fmala, cestitke tvojoj drugarici! drago mi je da si je dovela na pravo mesto da uradi VTO i da je beta tako velika! Bice tu najverovatnije 2 bebe, ali i sama znas da se nista ne zna do UZ. I Strumfeta je imala visoku betu, svi tipovasmo na 2 bebe, a na UZ 1 mesak.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 28/11/2013, 18:32

Kometak, ja sam potpuno istog misljenja za amnio kao i ti, ali mogu da razumem i zenice kojima je potrebna sigurnija informacija nego sto dabl test pruza. Imala sam oko sebe blizanacke trudnoce, radjene amnio, jedna se zavrsila dobro, jedna lose. Zato i mislim da svaka zena mora da donese ovu odluku svesno i sama. Ja sam inace defektolog i moji prijatelji su se bas cudili mojoj odluci da sa 40 godina ne radim amnio, obzirom na sve sto znamo i sa cim se susrecemo. Ja sam pak bila sigurna da je to prava odluka. Sto se tice testova koje npr konzilijum radi u Beogradu a zamenjuju amnio, nisu pouzdani kod blizanackih trudnoca.

A vezano za Strumfetu, zaboravih da kazem da su i meni na prvom uz videli jedan mesak, a na sledecem dva srculenca su kucala :-)
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 28/11/2013, 20:27

I ja
Nebi mogla nocima spavati i kad bi saznala nedaj boze da nesto nije u redu
a srce kuca ne znam ko moze uopste o tom i razmisljati da skloni
to su ipak odmakle nedelje 17,18

A i za strumfetu se slazem mislim da su kod nje dva kucajuca srce srce 
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 28/11/2013, 20:30

Zvoncice kod kog ide dr ja bi preporucila zivanica u anlajfu ima u desetoj nedelju promo bespllatan pregled pa nek zakaze dosta dobar dr
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 28/11/2013, 20:55

noja ::Zvoncice kod kog ide dr ja bi preporucila zivanica u anlajfu ima u desetoj  nedelju promo bespllatan pregled pa nek zakaze dosta dobar dr
Više nije besplatno pošto su se mnoge žene žalile na njegov rad.Jesi li ti išla kod njega?Moja komšinica je išla kod Milana Brakusa na uz.On ima sve sertifikate,ali sad na ekspertski misli da ide kod Relje Lukića.Ja nemam pojma koji su dobri.Ona je između Mikovića i Lukića izabrala Lukića.Mislim da hoće kod njega da je on i porađa.Da li znate nešto o njima?

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 28/11/2013, 21:05

LaFolie ::da li neko zna da li je neko sa foruma imao problem sa nekontrolisanim krvarenjem na porodjaju ili CR, a da je primao fraxi? Bas su me naplasili.... Pola foruma prima fraxi, vecina se porodila carskim, a koliko znam, svi su ok prosli. Probudila sam se u 3 jutros i isplakala jer su mi lekari rekli da sam ja tezi slucaj i da treba u BG da se porodim....
Lafe, budibogsnjima i andjeli božiji!lol! Ima neka fora da se mora prekinuti fraksi, valjda 24h pre porodjaja ili 12 h, to već ne znam, a da si teži slučaj zbog toga, ma daj molim te! Ne dozvoli da ti kvare ove lepe trudničke dane! To što oni to ne znaju, ne znači da treba da te plaše! Ili se redje susreću sa ženicama koje su na heparinu. Ja ću za koju nedelju kod Miljića na kontrolu, tj. moj dragi umesto mene, i baš ga planiram pitati to oko porodjaja kako ide sa heparinom, meni je napisao još 7 dana posle porodjaja prošli put, neke ženice primaju i mesec dana nakon porodjaja, kontam da to zavisi i od mutacije i od doza injekcija, ženinih rezultata i slično. U svakom slučaju preneću njegovo mišljenje, a pitaću i dve drugarice koje su primale heparin kako je njima bilo, obe su radile vto i obe se porodile na carski a primale heparin. Pa ću ti i njihova mišljenja preneti.


zvoncica36 ::Imam jedno pitanje za vas.Moja komšinica je od pozitivne beta 25.10. radila dva vaginalna uz.Prvi 7.11. i drugi 20.11. Sad joj dr rekao da treba da uradi briseve 4.12. i da više neće raditi vag.uz.Drugi uz je radila da vidi šta se događa sa drugim meškom.Pošto je na prvom uz bio plod,ali se nije čulo srce jedne bebe.Na drugom su kuckala oba,ali jedna beba kasni za prvom oko nedelju dana.Kada ste vi radile briseve i da li je nekoj u blizanačkoj trudnoći ''kasnila'' druga beba?
Zvoncice, vrlo je često tako, da jedna beba kasni ili da jedna beba ide unapred. Nemoj da je to toliko opterećuje, ume ta razlika da bude i veća od nedelju dana, čisto da zna. Ja sam briseve radila tek kad sam posumnjala na kandidu, a to je bilo baš kasnije, u odmaklijoj trudnoći, 6. mesec, prosto i meni mojoj dr to promaklo a nisam osećala nikakve tegobe pre toga.

zvoncica36 ::
Stenli ::Zvoncice, otprlike tako isto sam i ja radila briseve i nakon toga nisam imala vaginalne uz, osim kada mi je gledao grlic, ali dosta kasnije. To sto pominjes da bebe nisu u dan iste je sasvim normalno i pratice je i kasnije, sigurna sam da joj je to rekao i lekar kod koga je isla. Koji dan gore dole je sasvim normalno.
Stenli hvala ti.Jeste rekao joj je,ali ona razmišlja zbog porođaja kako će ta manja?Dr joj je rekao da sad dođe na klasičan pregled i briseve.Kad si ti radila ekspertski uz?Da li si radila amnio?Njoj Sonja rekla nikako.Moja sestra koja ima troje zdrave dece kaže dabl i tripl nisu pouzdani.Ona je u trudnoći imala susrete sa ženama kojima su ti rezultati bili katastrofa,a deca im sad imaju po 10god i zdrava.Ja o trudnoći nemam pojma pošto sam ja u vto priči,pa komšinici nisam u stanju da kažem bilo šta.Mada mi je ovo prilika da naučim od vas sve što će mi trebati.
Postoji mogućnost i da ta manja beba dostigne veću, ne treba se time stvarno opterećivati. I ja mislim da dabl i tripl nisu pouzdani, to je samo verovatnoća. Znam dosta ženica kojima su rezultati toga bili loši, a sa decom sve ok. Ona svakako nek uradi te testove, mada kod blizanačkih trudnoća tek nisu pouzdani, al po meni je najbitnije da nadje vrhunskog dr koji dobro zna da gleda na uz da joj u 12. nedelji sve pogleda kod beba detaljno i nosu kost i nuhalni nabor, dužinu butne kosti i slično. Ja sam ranije mislila da ću raditi amnio, pa sam odustala, al sam u 12. nedelji imala taj kraći a u 14. nedelji detaljan uz kad su mi potvrdili da je sve ok. E sad, dok se dete ne rodi, nikad nisi načisto. Amnio se radi još kasnije, ne daj bože da nešto nije uredu sa jednom bebom a druga ok, šta bi radila, ne znam, to je baš škakljiva tema, na koju svako od nas mora naći svoj odgovor i spremnost da se suoči sa dobijenim info i preduzetim koracima.

fmala ::Moze pitanjce i ovde? Drugarca koja je radila VTO ovde je trudna, 12 dpt blaste je beta 866, lici li vam to vise na jednu ili dve bebe?
Nek joj je lagana i bezbrižna trudnoća, baš divno, a meni miriše na blizance, al nikad se ne zna, s obzirom da su blaste vraćene, možda je i jedna.

Stisak za okruglice.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 28/11/2013, 21:05

Kometa hvala ti na mišljenju.Ja isto razmišljam kao i ti,ali njen muž ima prijatelja koji je mlad i vrhunski sportista,a dete im se rodilo bolesno.Još taj njegov prijatelj živi napolju pa im je teško da integrišu takvo dete,a ne ovde kod nas.Znam za analizu iz krvi i ona je pitala,ali kao što Stenli reče nije sigurna u blizanačkoj trudnoći.Mislim da ako nešto nije ok sa bebom rade reviziju,tako da druga ostane,ali ja mislim da je sve ok.Radi se amnio često i kod blizanaca,ali mora dva puta da se bode žena.Možda ona i odustane.Nju je najviše pokolebalo to što Sonja je protiv,ali embriolog Irena kaže da svi to treba da rade.Čak i kad su pitali za pgd metodu embriolog je rekla to je bacanje para.Oni u toj metodi izoluju jednu ćeliju iz embriona koja može da bude zdrava,a ostale ćelije istog embriona nosioci bolesti ili obratno.Isto tako njihov monitoring nije genetska analiza.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 28/11/2013, 21:11

Žene divne ste.Ona je istraživala i pitala dr.Verovale ili ne danas više mladih žena prekida trudnoću zbog neke anomalije ploda nego starijih.Ona misli da je sve ok,ali ....U vreme kad smo se mi rađali to je bilo kao Loto.Sad se zna sve,pa više nema klađenja muško ili žensko.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 28/11/2013, 21:35

zvoncica36 ::
noja ::Zvoncice kod kog ide dr ja bi preporucila zivanica u anlajfu ima u desetoj  nedelju promo bespllatan pregled pa nek zakaze dosta dobar dr
Više nije besplatno pošto su se mnoge žene žalile na njegov rad.Jesi li ti išla kod njega?Moja komšinica je išla kod Milana Brakusa na uz.On ima sve sertifikate,ali sad na ekspertski misli da ide kod Relje Lukića.Ja nemam pojma koji su dobri.Ona je između Mikovića i Lukića izabrala Lukića.Mislim da hoće kod njega da je on i porađa.Da li znate nešto o njima?
Ja sam od pocetka kod Brakusa i mislim da je sjajan, pogotovu sto se tice ultrazvuka.
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 28/11/2013, 21:40

Gde ideš kod njega?Ona je išla u ordin.Radojičić,ali kaže da uz nije baš najbolji.Koliko ima god dr?Da li ti je on radio ekspertski?

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 28/11/2013, 21:43

Da li ima tema o ekspertskom uz?Koga žene preporučuju kao najboljeg?To je mislim najvažnije za nas pogotovo one koje neće da rade amnio,a ja ću biti jedna od njih.Plašim se igle!!!

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fight&faith 28/11/2013, 22:10

Z. Mikovic iz NF, svojevremeno nacelnik odelenja za visokorizicne trudnoce, je dobar za ekspertski uz. Meni je receno da je on najbolji strucnjak, kad mi je tokom ultrazvucnog pregleda u okviru dabl testa zbog debelog NT (vratnog nabora bebe) predlozeno da radim analizu horionskih cupica. On mi je radio tu intervenciju u NF, genetski nalaz bebe je bio ok, ali je nastavio da me prati ultrazvucno jer se pojavio hydrops fetus-a. Nazalost, kao sto verovatno znate, mojoj bebi nije bilo spasa.


Poslednji izmenio fight&faith dana 28/11/2013, 22:16, izmenjeno ukupno 1 puta

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu