KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+44
ragaco
Botox
Januar
Erata
SannI-AlL
Strumfeta78
SSanja
zoxa
menora72
dragana76ns
laKole
Vuchica
noja
JocY
bak
MAAKKI
zvoncica36
Ema78
Orline
SoJa
Niny
Gral
tetreb
saritam
ninica2
missile
bebica mala
Crvic
bulevarka
fight&faith
lelas
Simona
Shizika
leptirko82
fmala
Stenli
Klarica
BiKsi :)
buby
Ninche
Endzi
KoMetaK
lenabeograd
LaFolie
48 posters

Strana 25 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 26/11/2013, 08:09

Oke lepe! Mnogo lepa beba, Nince!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MAAKKI 26/11/2013, 09:19

Bulevarka Mihajlo je medic medeni, a ti mama izgledas odlicno likeit likeit likeit 

Ninche ljubim te oke bice tu kilica ne brini likeit likeit likeit 

Ostale trudnice ljubav ljubav ljubav 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od leptirko82 26/11/2013, 09:24

Ninche, kakva ti je cerkica, princezica!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bulevarka 26/11/2013, 10:42

Hvala vam svima divne ste daleko od toga da sam sada zgodna ali mogu reći ponosno po prvi put da sam debela i srećna Very Happy a kg će spasti vremenom .
Ninche nemoj da se brigaš oko moje snajkice ugojiće se ona, ljubi mi je puno u te slatke okice divna je .ljubav 
Sanni divna ženo želim ti da te dobro povuku sve kutanjke na slovo S i da se i tvoj san ostvari i da zasijaš ko sunny 
Strumfetice dobro došla u ovo veselo društvo želim ti lepu i mirnu trudnoću likeit 
Okačite i vi neke slikice da vas vidimo Draganovićka, Lenica , Meta i ja smo povukle nogu ajde žene nemoj se stidite ili ipak volite da ste tajanstvene .Very Happy 
Ljubac za celu veselu ekipu
Metu , Lenu, Noju, Leptirka, Ninche, Biksi,Maakki, Sanni, moju Draganovićku, LaFolie, Endzi,SSanju,Stenli, Buby,Saritam, Niny, Fmalu,Klaricu itd ma sve vas
srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci


Poslednji izmenio bulevarka dana 26/11/2013, 12:03, izmenjeno ukupno 1 puta
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 26/11/2013, 10:55

Procitah ovaj clanak, pa rekoh da ga podelim sa vama
http://www.bebac.com/vesti/ginipral-i-partusisten-se-povlace-iz-prodaje
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 26/11/2013, 11:37

Ninche beba je secerko pravi,ma te oke...nemozes odvojit oci od nje...bas je slatka beba...osmeh srce osmeh srce smajli angel smajli angel smajli angel  Jedva cekam mart da upoznam se sa mojom mrvicom  bebe
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 26/11/2013, 12:12

Ljubac za naše drugare male i veJike ljubav
 Mi smo dobro, malo grčići nas muče, ali uzivamo u Neveni svaki momenat srca 
Ja kao nova, mogla bih opet Laughing 

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 13110037
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 26/11/2013, 12:42

Sanicka moja, ja VERUJEM u trebe i ne gubim nadu, samo cekam da cujem lepe vesti! yes igracice igracice love 

Strumfetice, dobrodosla na ove strane i neka ti je trudnoca sto laksa! trudnica 

Ninche, cera je medenjak pravi! Ima tako ozbiljan i studiozan pogled! osmeh srce 

Klarice, Nevena se bas ubucila, secerko maleni! srca 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 26/11/2013, 12:54

Nevena je kao medic!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 26/11/2013, 13:10

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 <a href=Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 E3fx" />
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 <a href=Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 B1to" />
Evo da vidite i nas :)Lea  tri meseca malo nam blic zasmetao

Nevenica pravi cvetic,
A Atina lutka voli da bude manekenka,
Lepa su deca sa kutka ♡♡
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ninche 26/11/2013, 16:14

Hvala vam svima!!!! Ljubimo mi sve vas tete sa kutka, nemate pojma koliko ste nam znacili kad je bilo najteze :)
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od leptirko82 26/11/2013, 17:42

U pravu je Endzi kad kaze da su ovo najlepse strane!
Energija prsti od veslih trudnica i predivne decice!
Odusevih se sa Mihajlom i Atinom, a danas i Nevenom i Leom!
Kutanjke drage, deca su vam predivna!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 26/11/2013, 21:18

bili smo na kontroli, gospodjica ima oko 800gr, grlic je 3.5cm, smanjio je dr utrogestan na 2x200 Very Happy
Kaze dr da je sve ok sunny Jeste malko veca i glavata, ali nema veze Very Happy
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ninche 26/11/2013, 21:27

Lafe, SUPER!!!!! Ali posto je glavata, vidi ti onu opciju za CR, za svaki slucaj :)
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 26/11/2013, 21:30

u mom gradu cu uput za CR dobiti bez problema Very Happy oni cim vise VTO trudnicu, moze sta god hoces Very Happy
ja sam imala glavu ko teglu, nije na mene Very Happy
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fight&faith 26/11/2013, 22:05

Mihajlo, Atina Aleksandra, Nevena, Lea  naočare 
srca srca srca srca srcasti poljupci srca srca srca srca

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 26/11/2013, 22:33

joj, sad nadjoh mere na netu, ima glavu za 26tu nedelju a telo za 25tu nedelju Very Happy A trba joj je za 24tu nedelju lol! Mozda bude geek Wink 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 26/11/2013, 22:42

Superica ste Lafe! Ma, pusti ti te mere glave, mozda je dr i pogresio, a drugo, normalno je da bebe imaju vecu glavu u odnosu na telo, ne brigaj! yes 

Noja, kakvu cupavicu i lutkicu ti imas! love love Ukoro cete i frizurice da pravite! Very Happy 

Mi bili danas ponovo na UZ, ovoga puta taj neki gde gledaju sve mere i protoke, ne znam kako se zove kod nas. Bebac je super, sve je u okvirima normale, a nas sin je izvodio vratolomije! lol! lol! Mogu misliti sta nas ceka kad se rodi! affraid v PIsah u dnevniku, da se ne ponavljam ovde. Idem da se pakujem, sutra se selimo nas dvoje a tata ce nam doci za par dana. Very Happy
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bulevarka 26/11/2013, 22:57

Atinica , Nevena, Lea princeze naše slatke , divota je gledati vas , tako male a već znaju da poziraju a okice ko biseri u sve tri .

likeit poljubci likeit poljubcilikeitpoljubcilikeitpoljubcilikeitpoljubci
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 26/11/2013, 23:21

Dobili smo obraščiće kad volimo da ručkamo lol! 

Samo da znate da vas bodrimo i mislimo na vas ljubav 

I stvarno su sve *naše bebe* savršene smajli angel 
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 26/11/2013, 23:27

LaFo ne brigaj, samo nek je ona napredna likeit A izguraćes ti to-na ovaj ili onaj način, ne sumnjam uopšte lol!


Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 26/11/2013, 23:58

Princeze su sve redom kao lutke, ma predivne!

I mi smo bili danas na uz, sve je u redu, merili razne stvarcice, gledali se i tako. Imamo po kilogram, napredujemo, glave su im oboma ispod mojih rebara, imacemo kosu, a noge dole samo sibaju na sve strane! Ona se slikala lepo, a on se opet okrenuo pa nismo mogli da ga lepo vidimo. Pitam mog dr da li putuje na skijanje kada mi je termin, a on mi se smeje, kaze ti starno mislis da ces docekati termin? U svakom slucaju je zadovoljan ali predlaze neka ispitivanja za jedno mesec dana i mozda terapiju za sazrevanje pluca. Videcemo.
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 27/11/2013, 00:09

Bravo za dobre ultrazvukove i rezultate! To volim da čujem!

A slike dečice, raspametila sam se! LJubim u vratiće i Nevenu, i Aleksandru, i Leu, i Mihajla! Rastopih se! Ulepšaste mi dan!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 27/11/2013, 00:45

Stenli, super da su bebice dobro! To je najvaznije! Very Happy 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 27/11/2013, 00:48

Štrumfeta, dobrodošla na ove lepe strane! Nadam se de će dosta devojaka da nam se uskoro priključi sa vto dnevnika ovde!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 25 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu