KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+44
ragaco
Botox
Januar
Erata
SannI-AlL
Strumfeta78
SSanja
zoxa
menora72
dragana76ns
laKole
Vuchica
noja
JocY
bak
MAAKKI
zvoncica36
Ema78
Orline
SoJa
Niny
Gral
tetreb
saritam
ninica2
missile
bebica mala
Crvic
bulevarka
fight&faith
lelas
Simona
Shizika
leptirko82
fmala
Stenli
Klarica
BiKsi :)
buby
Ninche
Endzi
KoMetaK
lenabeograd
LaFolie
48 posters

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 22/11/2013, 22:31

Ista sam i ja, i meni se stomace vidi etk poslednje 2 nedelje, ali se meni sve cini stidljivo, i ja sam visoka 178, bebac na zadnjem zidu, pa se cini kao da ne raste. Videcu u ponedeljak mere, ali sam mirna dok mrducka. Very Happy 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 22/11/2013, 23:03

Blago vama,meni je stomak ogroman,posteljica mi je napred,a relativno sam niska 1,67m,tako da izgledam ko burence...Danas sam bila sa Kristinom,trudnica kojoj se termin razlikuje u 6 dana od mog,njoj je stomak,pa tri-4 puta manji od mog,a visoka je ko Meta recimo,jedva se curi stomak nazire..Bolje vam je manji stomacic,manje ce vam koza pucati-ko je sklon tome,sa manjim stomakom....ovako ja do 9-tog,cu bit kao bojler iz kupatla...lol! lol! lol! lol! lol!
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 23/11/2013, 00:07

Javlja se patuljak od 159 cm, iliti metar i pokušaj, sa krupnijom bebom i posteljicom na prednjem zidu!Laughing Sve mi je veći pritisak kako koja nedelja odmiče i teži stomak, što je i logično, al sve sladje kako se primiče prvo njušenje!osmeh srce 

Ponovo me drmaju neki ludilo snovi, kao s početka trudnoće, samo bez seksa. Sanjam sinoć kako se beba pomera, valjda što je sinoć bebac baš talasao, već mi menja oblik stomaka uveliko kad se tako rasteže, i toliko se izbaci napred, da koža postane providna i ja vidim lik bebe sa nalakiranim noktima i to ljubičastim lakom, i sva zabezeknuta kažem, pa ovo je možda devojčica!lol! E da li je to posledica što baš volim devojčice, il će nam dete biti gej, videćemo!lol! Ili prosto blesavi trudnički snovi!Very Happy Sto nekih čuda ja odsanjam za ono malo sati noću što spavam.

Sanja, pu, pu, pu, bolje što se super osećaš, nek se tako i nastavi!

Jes, saritam, ja pijem natural w mg sa cinkom i kalcijumom. Ja zadovoljna. Plus pijem donat vodu.

Endži, daj novu sliku, nisi odavno, a vala i ti Lafe, daj tu sliku sa plus 10, nestvarno mi to zvuči. Mada se moja kuma ugojila 14kg, sedam dana trudnija od mene, al sve u stomaku, noge iste, ruke, lice, sve isto, toliko mi nestvarno kad mi pošalje sliku da prosto ne znam gde joj je tih 14 kg, a beba joj baš prati nedelje trudnoće školski.

Metice, videh i ti zapatila kandidu, e jbg. Smorko.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 23/11/2013, 10:35

Hahahahahaha sa nalakiranim noktima!!!!!! Pa ti si show!!!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od buby 23/11/2013, 11:34

KoMetaK ::

Buby, kako si ti? kako guras? Very Happy 

 
love  dobro smo..evo zvanicno ako je verovati onoj tabeli sto si ti kopirala udjoh u 5i..yes 
mis mo ne z\nam vise ni da li sam pisala radili i double..pa ponavljala triple koji je bio los tr 21 1:97
pa smo isli u genetsko jer je neko lose prepisao nedlje trudnoce sobzirom da se kod mene po amenoreji razlikuje skoro 12 dana..pa su odradili triple na drugu nedelju i sad je sve ok...al te njihove greske od pocetka me zivaca kostaju..
citam sad vase nedelje i koliki su vam stomaci likeit  blago vama ja od pocetka imam stomak,jesam niza,nisam gojazna ali imam kraci trup u odnosu na noge i sobzirom da je isto posteljica na zednjem ne znam odakle mi ovaj stomak,ujutru je i ok...al kako krene podne jedva disem i tvrd kao kamen,kao da cu puci,sto se kandide tice malo sam je imala sodom bikarbonom i sa 4 gino daktanola sam je bar za sad oterala...sad cekam 20.12 kad mi je zakazan 4D do tad nista,ja se super osecam,sve radim sobzirom da mi je tu Dunja,sad me neka prehlada stigla,malo grlo i nos ali odmaramo i to je to....sve u svemu pratimo se i jurimo sve za po jednu-dve nedljelje..ljubim vas sve srca love 
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 23/11/2013, 13:22

26!!
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Vhjr


Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 1rls

LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zoxa 23/11/2013, 13:33

Ama predivnog stomacica, prelijep je a ti zgodna trudnica!!!
Kg se ne vide, sve u pupi.
Pozdrav!!!
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 23/11/2013, 13:38

Bixi, ti da zapisujes snove kad tako sareno sanjas!!! Laughing Laughing Ja se zakovem uvece i spavam ko top, jedino ako me mm probudi, posto se baca ko dete po krevetu, ja se setim sta sam sanjala ali se i to desi jednom u mesec dana. Pre neki dan sanjah da me vara a ja stomak do zuba, pa ga ostavih i odoh (tj. probudh se! lol! ) Laughing Laughing 

Buby, super i ti guras, 2 nedelje kasnije za mnom. Bas mi je zao sto te stresiraju tako zbog te razlike u nedeljama, ali definitivno je to prirodna trudnoca i ne mozes da znas kad se tacno desila. Sad kad je sve u redu mozes da se opsutis i uzivas u ostatku. Dunjica je verovatno zahtevna, ali probaj da je bar ne dizes. Eto, i ti imas stomace, samo ja nemam Embarassed Rolling Eyes SLikacu se valjda pa da stavim i ja svoju sliku, ni uporediti sa vasim stomacicima. Vazno da sam nakupovala garderobu 2 broja vecu da mogu da je nosim do kraja trudnoce! lol! lol! 

Lafe, Shocked pa ti si bas ozbiljno trudna i bas ti je porastao stomak! yes yes Iako nikad ne bih rekla da imas 10 kg viska! Shocked Super ti je stomace, uzivaj u curici, mazi je od drugara (mozda i momka, moram da kaparisem snajke na vreme od ovolikih momaka Razz lol! ) Mnogo ti je lep stomacic, ali stvarno! srca srca 

KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 23/11/2013, 13:42

ssanja, meni je stomak poceo da raste od 22 nedelje bas, do tada se samo nazirao. A od tada, cini mi se raste svaki dan. I ja sam u prva 3-4 meseca dosta izgubila kg, sada se merim samo od uz do uz. U utorak idem na uz, bas me interesuje gde sam, 1.novembra sam bila +4.
Moje bebice i dalje vise luduju nego sto miruju, nadam se da nece biti bas tako kad se rode. Mada ni ja ne spavam jer ni jedan jedini polozaj ne odgovara, kukam od bolova u ledjima, ali tako je, sta cu. Moja drugarica koja se u ponedeljak porodila sa blizancima kaze cuti i uzivaj, ne znas sta znaci kad boli, posto su se njoj upalile grudi pa ujeda.
Interesuje me da li vi samo rastvorite sodu u vodi i tako se ispirate ili kako?
Lafe, tebi se tezina ne gomila na jednom mestu, nego fino rasporedjuje, sto je super, ne vidi se +10, ali imas ti jos da guras, pa povedi racuna, mislim da posto sl nedelje ulazimo u 7. tek cemo da dobijamo tezinu.
Saritice, kako si odmaras? Pozdrav za sve.
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 23/11/2013, 13:43

hvalaaa srcasti poljupci 

LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 23/11/2013, 14:01

prestala sam da jedem grickalice, pa sam dobila samo 1-2kg od prosle kontrole. Muz saad ide u nabavke, navuce kuci medenjaka, cokolada, grickalica, a ja to nisam kupovala ranije Very Happy I pre mesec dana sam mu rekla da slucajno nista ne kupuje, pa se nisam nesto ni utovila.
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od buby 23/11/2013, 14:35

da...ja jednu kasiku odokativno rastvorin na jednu veliku solju...i posle ispiranja se ne ispiram obicnom vodom..bitno je da ti koza vec nije iziritirana od kandide ili da boli pecka posto ce soda definitivno peckati na tim mestima...zato je najbolje cim osetis da navlacis tu dosadu da krenes sa ispiranjem...par puta na dan,ja sam znala i uvece tj nocu da se probudim i idem pod tus lol! 
sve u svemu grozna je ta kandida
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SSanja 23/11/2013, 15:41

Lafice, ti odlicno izgledas!!

Bixi, mene snovi takodje muce. Very Happy ali ja i inace svasta sanjam, a u trudnoci tek.. Mogla bih neki dobar scenario za SF film da napisem. Very Happy

Stenli, ti si 4 nedelje ispred mene.. Ja jos nemam bolova u ledjima, ali evo sinoc me bas probudio grc u lijevoj nozi, skocila sam iz kreveta kao oparena. Mada znam da me sve to ceka.. ali nekako koliko smo cekale na sve ovo, mogu reci da sam se dobro i pripremila za to.
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 23/11/2013, 16:59

Trudnjacice drage, mogu li ja nesto da primetim....imamo tri trudnice s blizancima, a nick im pocinje na slovo S!...ssanja, stenli, saritam....
lol! 
Lafe, kakav stomacic... love
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 23/11/2013, 20:00

LaFo, divno stomače lol! 
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 23/11/2013, 20:10

Jbt, samo o kilogramima pricate, prestacu da dolazim na ovu temu lol! 

Ja se vise ne merim, kod ovog u klinickom nema vaga, bar mi je niko prosli put nije pomenuo, a mene, pravo da vam kazem, boli uvo. Sve i da sto kila dobijem, ja znam da cu ih skinuti, pa ne berem brigu. Vise me muci to sto sve sto pojedem znam da cu da varim po sest sati u najstrasnijim mukama, pa onda bar gledam da u tome sto pojedem sto vise uzivam, tacnije, da jedem ono u cemu najvise uzivam Very Happy

Lafe, super si, sve ti u stomak otislo!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SSanja 23/11/2013, 21:16

Cure, ko od vas prima fraxi? Ja izgleda ne umijem to da dajem sebi.. Tj, do prije par dana sam se bockala u stomak, ali zadebljala mi je koza, pa ne mogu vise, tako da sam presla na butine. E sad kako sam smrsala, nemam nekog sala na nogama, pa bas imam problem da se bocnem.. Uzasno me pece kad se bocnem, a nekad mi se desi da se po 3-4 puta bocnem jer nekako nece inekcija odjednom da izadje.. Imate li neke savjete?
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 23/11/2013, 22:03

Probaj da bockas u ruku
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 23/11/2013, 22:23

Lafe,svaka cast..Samo stomak ti raste,ostalo sve isto...ma trudnica si za desetku...osmeh srce osmeh srce
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SoJa 23/11/2013, 23:00

Vuchica ::Trudnjacice drage, mogu li ja nesto da primetim....imamo tri trudnice s blizancima, a nick im pocinje na slovo S!...ssanja, stenli, saritam....
lol! 
Hoću i jaaaaaaaaaa, i meni nick počinje na S lol! lol! lol! 

LaFolie, divan stomačić, idalje si zgodna osmeh srce Koji kilogrami???? lol!

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 23/11/2013, 23:08

Meni su i ruke i noge pakao modre i zadebljale od fraxija. Obavezno se bodi pod uglom u butine; potkozno da ne bi ubola misic. Obloge od izlupanog kupusa razbijaju te tvrde delove od fraxija; ostavi kupus da prenoci. Hepatrombin pise da ne sme. Ja ne znam gde cu da se bodem jos 3-4 meseca.... Steta sto ne mogu zadnjicu da bodem Very Happy
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ninche 23/11/2013, 23:22

hvala bogu na mojim skembicima - ja sam se bola 2 x dnevno, i to u stomak do zadnjeg dana, imala onaj skembic skroz nisko i mogla fino da uhvatim - i bola sam se ravno u salce, sve skupa sa zrakom iz sprice koji napravi dzep u tkivu pa se tu fraxi lijepo smjesti :)... vidim da vi niste te srece, pa ne znam kako da vam pomognem... ja bih savjetovala u stomak dok god moze da se uhvati centimetar izmedju prstiju....
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 23/11/2013, 23:41

LaFolie ::26!!
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Vhjr

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 1rls

Divna, i dalje mršava, samo stomak odskočio! smajli angel yes srca 

Vuchica ::Trudnjacice drage, mogu li ja nesto da primetim....imamo tri trudnice s blizancima, a nick im pocinje na slovo S!...ssanja, stenli, saritam....
lol! 
Vučice, zanimljivo je ovo što si primetila! Uskoro da neko primeti kako imamo trudnjače koje počinju sa V, medju kojima ćeš biti i ti!srca srca 

SSanja ::Cure, ko od vas prima fraxi? Ja izgleda ne umijem to da dajem sebi.. Tj, do prije par dana sam se bockala u stomak, ali zadebljala mi je koza, pa ne mogu vise, tako da sam presla na butine. E sad kako sam smrsala, nemam nekog sala na nogama, pa bas imam problem da se bocnem.. Uzasno me pece kad se bocnem, a nekad mi se desi da se po 3-4 puta bocnem jer nekako nece inekcija odjednom da izadje.. Imate li neke savjete?
Ja primam kleksan, al to mu dodje isto. Imam i ja problem. Prvo sam davala sebi u stomak, i uvek tamo viška imala, pa opet pravila podlive, dr Miljić se šlognuo kad ih je video, valjda sam previše blizu jednu bocu drugoj davala, iako naizmenično s jedne i druge strane. Kad tako napravim podlive, onda sam odmarala stomak i šibala u butine, gde nemam tog salca. Kako je stomak odskočio, i kako je zategao, sad sve redje u njega bockam, naročito što kad bocnem u stomak, bebac mi se odmah tu javi, i to mi bude tako nekako i jezivo i žalosno.yes Onda sam opet počela u butine, i boli ko djavo, valjda što nema salca, isto dok probijem kožu, a boli i dok istiskujem injekciju, bilo da to radim sporije ili brže. Što se tiče ruku, neki dan mi muž bio kući, pa mi on držao kožu, šibnula bocu, i nije bilo strašno niti me posle bolelo, nit je ostao crveni kružić, a oni mi po nogama obavezno ostaju. Sledeći dan sam bila sama kući, ko velim, ma mogu ja opet u ruku, al nisam imala treću ruku :) da stisnem pa da šibnem, već sam samo onako šibnula, da li sam negde pogodila gde ne treba, možda u mišić, šta li, cela ruka me bolela narednih dva sata.Rolling Eyes  I tako. Najmanje me bolelo kad bocnem na jedno dva do tri santima od pupka, mada u poslednje vreme peklo i tamo kad bocnem. U noge kad se šibnem najviše boli i peče, i nekad mi ostanu brdašca, i blago crvenilo, koje se odmah povuče, al prosto je neprijatno. Eto, ako će ti biti lakše, bar te razumem u potpunosti. Probaj u ruke, ja sam ranije diferelin u ruke davala, al ako neko ima da ti stegne kožu, nemoj ako si sama kući.


A kad pričamo o težini, nije problem skinuti kile, to je bar lako kasnije, nego nije dobro za bebu, meni je to uvek u glavi, a ni za našu kičmu i ostale organe. Kad sam 2002. bila ponovo na operaciji kičme, bila jedna mlada mama sa devojčicom od tri godine u isto vreme u bolnici. Dete je već imalo tri operacije kičme do tada, a svake godine do 15. godine je rečeno da će imati, da bi joj produžavali šipku duž kičme kako raste, pa dok se rast ne završi. Ta mlada mama se ugojila u trudnoći 32 kg, nije znala da nije poželjno toliko da se ugoji, rečeno joj je da je detetu deformitet nastao zbog tih njenih prekomernih kg. Tad još nisam bila ni udata, ni nešto razmišljala o radjanju, al mi se to toliko urezalo u glavu, ta devojčica, zagipsana i duž ledja i bedara i glave, teži gips bio od nje, nije mogla ravnotežu da održava... Eto, samo zbog takvih stvari treba povesti računa, kg je lako skinuti... Mislim, da ne bude kao mi smo sad opterećeni koliko ćemo se ugojiti, al do 20kg mi je negde ok, sve preko toga u mojoj glavi nije dobro.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 23/11/2013, 23:45

moram nesto da pitam Embarassed 
boli me izmedju nogu kao da sam vozila neudoban bicikl.... ima li ko takvih problema?
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 23/11/2013, 23:48

Ninche ::vidim da vi niste te srece, pa ne znam kako da vam pomognem...
 b  b  b  b  b  b  b  b  b 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu