KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+44
ragaco
Botox
Januar
Erata
SannI-AlL
Strumfeta78
SSanja
zoxa
menora72
dragana76ns
laKole
Vuchica
noja
JocY
bak
MAAKKI
zvoncica36
Ema78
Orline
SoJa
Niny
Gral
tetreb
saritam
ninica2
missile
bebica mala
Crvic
bulevarka
fight&faith
lelas
Simona
Shizika
leptirko82
fmala
Stenli
Klarica
BiKsi :)
buby
Ninche
Endzi
KoMetaK
lenabeograd
LaFolie
48 posters

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 23/11/2013, 23:51

Lafe, dobrodošla u klub! :) Znaš li od kada pričam da se osećam kao da me Rodjeni hebao 10 dana uzastopno bez prestanka!lol! A ne pipa me tamo, samo mi s vremena na vreme prepriča kako mi izgleda vršnjakinja, čisto da je ne zaboravim!lol!

Sad ozbiljno, sve više to tamo boli, čisto da znaš, kako odmiču nedelje, jer se koske pomeraju, karlica, i sve, a pritom sve omekšalo, pa je valjda zbog toga još veći taj bol.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 23/11/2013, 23:52

e, e taj rad lol!  reko bolje da pitam vas nego doktora lol! 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ninche 24/11/2013, 00:32

Ja preskocih da vam kazem, a ne znam ni kome bih drugom za taj jubilej (vi cete me razumjeti), da je juce u pola 9 ujutro bila tacno godina dana od moje aspiracije i ICSIja, tako da de facto, moja beba postoji vec godinu dana, iako ce formalno 25tog napuniti 4 mjeseca :). Lijepi jubilej kojeg cu se sjecati do kraja zivota! Wink Voli mama najvise!
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 24/11/2013, 00:33

Ninče, ti datumi nam uvek ostanu urezani, tako i treba! Sa srećom nek ti je jubilej, uživaj u ovoj tvojoj lepotici! Mnogo je medena, obrazasta guza sa prćastim nosićem!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 24/11/2013, 00:34

Lafe, čije je dete na avataru, koji je super, btw?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 24/11/2013, 00:37

Ninche, srecan jubilej!!! sreca sreca sreca sreca sreca 

Ovaj bebac je neki sa googla Very Happy bila mi je mnogo slatka, pa je okacih Very Happy
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ninche 24/11/2013, 00:44

e imas 3 mjeseca da uzgojis orhideju, pa da postavis istu ovakvu slikicu ali svoju!!!
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 24/11/2013, 00:53

Kako bi Lafe, orhideja je simbol ženskoh polnog organa, ako sam ja to dobro negde čula, ili grešim? AL mi se čini da mi je to koleginica rekla, a njoj jedna cvećarka, valjda cvet podseća na drugarice nam donje! :)
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SSanja 24/11/2013, 01:09

E da vidite vi mene kad dam sebi taj fraxi... Mm ne moze da vjeruje, ja prvo krenem da duvam u to, da hladim.. a poslije skakucem u mjestu jer ne znam sta da radim.. Pa ne mogu da probijem kozu, pa se bocnem malo na jedno mjesto, malo na drugo.. a mislim da to nije dobro. Ali ja sam se na stomaku bockala samo na dva mjesta, lijevo i desno od pupka po 4 prsta pa malo nize.. tako da sam imala kao dva oka na stomaku. Very Happy Jel se smije jos u nekoj regiji na stomaku davati fraxi, ili samo na ta dva mjesta, jer koliko sam vas ukapirala, vi dajete u sire podrucje stomaka.
Nocas nisam uspela da se bocnem u butinu, pa sam se opet vratila na stomak i nista me nije ni peckalo ni boljelo. :) A ovamo sestre su mi rekle da se u butinu bocka u spoljni dio. Jel i vi tako?
Za tezinu, Biksi, mene sve strah da ne jedem premalo, pa da bebama nesto ne nedostaje.. Ali evo hvala Bogu, dobro napreduju. A sigurno da nije dobro nikakvo pretjerivanje.
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SSanja 24/11/2013, 01:14

Ninche, divan jubilej. :) I ja sve te datume pamtim..

Lafice, mene nekad tako zna da zaboli u donjim krajevima.. Nego pitah jednu drugaricu, ona me u cudu gledala.. Very Happy A moj odg je bio... Meni je to vj jer su 2 bebe.. Prosto me nekad strah da podijelim neke svoje simptome sa trudnicama iz moje okoline.
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SSanja 24/11/2013, 01:16

E da.. Moja snajka se porodila prije 4 mjeseca sa blizancima. I neki dan, ja sjedim kod njih, ona me pita, kako se osjecam.. I onda kaze, ja sam se od sedmog mjeseca osjecala kao da mi sve kuva unutra, bebe kao da su mi u grlo stojale.. Very Happy ja je gledam, smijem se, a njena mama kaze, ne prepadaj se ti, to je kod svakog drugacije.. A kaze njoj, sto joj to pricas, jesi normalna. Very Happy Ja kazem, znam ja to sve, spremna sam na sve to.. Very Happy
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 24/11/2013, 02:23

SSanja, meni je dr Miljić rekao da može oko pupka u široj regiji, ja nisam prelazila gornji deo pupka, nego šira regija sa strana i ispod. A u butkice i ja sa strane dajem.
Što se tiče tih dole bolova, sve zavisi od žene do žene i kako i kad joj se koske razmiču, karlica, i tako to. Moju zaovu su recimo mesecima bolele prepone, prirodna trudnoća. Mene nekad znaju sad zaboleti, al ništa strašno, mnogo mi je veći bol u toj pubičnoj regiji. I čim duže stojim, odmah mi trni noga desna. Pijem ca, mada 26. planiram da uradim rezultate, pa da vidim i gde sam s njim. Odo da ležem, ako gorušica bude dala spavati. Danas sam jela kao prase, dobio juče Rodjeni ponesak sa slave, pa raznih djakonija, rusku salatu sam stukla ko jendva, punu jednu teglicu, jedno 350 g. Mesce i tako to, nadam se da je želudac uspeo do sada svariti.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 24/11/2013, 07:53

SoJa ::
Vuchica ::Trudnjacice drage, mogu li ja nesto da primetim....imamo tri trudnice s blizancima, a nick im pocinje na slovo S!...ssanja, stenli, saritam....
lol! 
Hoću i jaaaaaaaaaa, i meni nick počinje na S lol! lol! lol! 
Soja, ti si sledeca u redu!

BiKsi :) ::

Vuchica ::Trudnjacice drage, mogu li ja nesto da primetim....imamo tri trudnice s blizancima, a nick im pocinje na slovo S!...ssanja, stenli, saritam....
lol! 
Vučice, zanimljivo je ovo što si primetila! Uskoro da neko primeti kako imamo trudnjače koje počinju sa V, medju kojima ćeš biti i ti!srca srca 
.
iz tvojih usta u Bozje usi, Biksi:12a:

Ljubim sve trudnice, nadam se da ste lepo pajkile nocas!!!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Simona 24/11/2013, 08:15

Ovo mi je privuklo pažnju... Mi smo u delu za usvajanje primetile da većina nas koja je usvojila ima nick koji počinje sa slovom S (Struzzo, Srećica, Snedra, Sara, Simona...) a za trudnoću je dosad važilo slovo K, medjutim izgleda i ovde slovo S sada postaje značajno... Wink

Napisaću to u mističnoj temi koju imamo u delu za usvajanje, a vama želim trudnoće bez obzira na početno slovo nicka...

Mada možda neka preporuka za nove članice slovo S kao prvo izgleda garantuje dete/decu na ovaj ili onaj način Wink
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SSanja 24/11/2013, 11:09

Biksi uljepsala si mi bar narednih mjesec dana. Very Happy Sa informacijom da mogu oko pupka.. E sad mi je lakse, jer cu moci da nastavim sa davanjem u stomak, koje meni puno lakse pada.
A mene eto juce i danas uhvati kao neki grc u nogama. malo jedna malo druga. Sa tim sam imala problema i dok nisam bila trudna, ali sad pretpostavljam da je nedostatak kalcijuma, sta li.. Vidjecu sa dr na pregledu.. Imam neke tabletice koje mi je kuma poslala iz Kanade, nisam vidjela da ih ima kod nas. zovu se Preg Vit Folic 5. Pije se jedna uvece jedna ujutru. Jedna je gvozdje, druga je kalcijum i uz to jos i folna i ne znam sad koji sve vitamini. Vidjecu kakvo je njegovo misljenje, a mozda ne bi bilo lose da mi i to ubaci.
Dobro da nisam sinoc procitala ono za hranu, ne bih mogla zaspati. Very Happy
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ninche 24/11/2013, 11:31

Jao ruska salata Sad... ja pravim super rusku salatu, ali odakle mi vrijeme sad ... Sad A pojela bih kilo, cini mi se....
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 24/11/2013, 11:42

Ninche ::Jao ruska salata Sad... ja pravim super rusku salatu, ali odakle mi vrijeme sad ... Sad A pojela bih kilo, cini mi se....
Jao i ja je obozavam......mom sestricu je rodjendan, pa moja sestra pravila rusku juce, ja lizala ciniju, i celo jutro mislim na to kako cu je jesti danas. Sve ostalo na meniju me ne zanima ako mi daju jednu ciniju predjela :-)

Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 24/11/2013, 11:56

LaFolie ::moram nesto da pitam Embarassed 
boli me izmedju nogu kao da sam vozila neudoban bicikl.... ima li ko takvih problema?
I ja sam sinoc imala istih problema, mada sam isla na depilaciju, pa nisam skontala da li mi je od depilacije ili od neceg drugog, za svaki slucaj prilegoh i ubih se od spavanja! lol! Jutros vec duga prica, nije mi nista.

Vuchica ::
SoJa ::
Vuchica ::Trudnjacice drage, mogu li ja nesto da primetim....imamo tri trudnice s blizancima, a nick im pocinje na slovo S!...ssanja, stenli, saritam....
lol! 
Hoću i jaaaaaaaaaa, i meni nick počinje na S lol! lol! lol! 
Soja, ti si sledeca u redu!

BiKsi :) ::

Vuchica ::Trudnjacice drage, mogu li ja nesto da primetim....imamo tri trudnice s blizancima, a nick im pocinje na slovo S!...ssanja, stenli, saritam....
lol! 
Vučice, zanimljivo je ovo što si primetila! Uskoro da neko primeti kako imamo trudnjače koje počinju sa V, medju kojima ćeš biti i ti!srca srca 
.
iz tvojih usta u Bozje usi, Biksi:12a:

Ljubim sve trudnice, nadam se da ste lepo pajkile nocas!!!
I ja navijam i za slovo S i za slovo V i za sva ostala slova, da nas je sto vise na ovim stranama! igracice igracice yes 

Eh, blago vama sa ruskom salatom! Rolling Eyes I meni se jede, ali mi je dr zabranio sve sto je sa majonezom, zbog salmonele. Iako bih ponekad jela mjonez i napravila rusku, mm mi ne da ni da ga pogledam. Rolling Eyes Sa domacim majonezom se tek ne bih igrala. Rolling Eyes Mada je sad vec hladno, nije pogodno za razvoj salmonele, ali... Rolling Eyes 

Meni dr Mitic iskljucila clexane, ja ponavljala d-dimer, nesto preko 600 je, pise da je do 900 za moju nedelju trudnoce, ali meni je jedino od toga frka, da mi se ne sto ne desi jer ga ne uzimam, a moj ginekolog je inace protiv njega. Nisam pametna! Koliki je vama koje uzimate terpiju d-dimer?
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 24/11/2013, 12:02

E Kometice, al me udari po glavi sada zbog ovog majoneza:-( Ja ga od pocetka trudnoce ne jedem, upravo zbog salmonele, ali pri pomisli na rusku sam na to potpuno zaboravila.....
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saritam 24/11/2013, 12:26

Au zene, pa gde spomenuste rusku salatu, a ja odlucila da povedem racuna o ishrani:lol: Laughing 
Mogu li zene na S Very Happy Very Happy da mi napisu mere beba sa zadnjeg uz i da napisu u kojoj nedelji su radile. dr mi rece da su mi bebe malo manje, nikad nisu prednjacile, uvek u nedelji tacno, al kao to je kod blizanaca normalno. E, sad, od kada se pojavila ona cista kod moje devojcice pocela sam da mislim na sve i svasta,pa aj reko da pitam mame duplice kolike su njihovi bebanici.Mislim na one silne skracenice...
Ne znam jesam li pohvalila LaFolie, al ako vec jesam, moram opet. Tiba je za medalju!!!
Sve vas puno ljubimo nas troje
ps. Vucice, uskoro ces da nam se prikljucis, drzimo fige!

saritam

Broj poruka : 190
Datum upisa : 02.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SSanja 24/11/2013, 13:12

Meta, meni je ddimer na zadnjoj kontroli bio 2035ng/ml, a ref je do 1556,4ng/ml. Bas sutra idem opet da uradim nalaz, prekosutra sam kod hematologa. Inace, ni moj ginekolog nije bio za fraxi.. Ali ipak nalazi kazu drugacije, a i hematolog.. Doduse, gyn je rekao da on nije pristalica toga, ali da je to ipak hematologija pa da konacan sud da hematolog.
saritam, nase mjere su sledece.. Mada ne znam koliko ce ti znaciti jer smo mi jos mAleni, a ovo je nalaz od 11.11. Uglavnom:
Plod I: bpd 43,5mm ; hc 163,9mm; fl 33,4mm; ac 141,3mm tt 315gr
Plod 2: bpd 44,4mm; hc 158,4mm; fl30,8mm; ac 139,5mm; tt 290gr
Nedelja trudnoce, 19+3. :)
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saritam 24/11/2013, 13:33

Hvala, Sanja, puno. Ja sam imala uz sa 20+3 i malo su vrednosti vece, pa kontam da je to to. Puno vas ljubav ljubav ljubav 

saritam

Broj poruka : 190
Datum upisa : 02.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 24/11/2013, 13:34

Joj, kud vam pomenuh, ispricavam se! Meta, ni ja ne jedem majonez, od kada mi je utvrdjena IR, al nekad i nekad u ruskoj salati pojedem. To je uglavnom u zimskom periodu, po slavama i drugim manifestacijama. Ne pravim je kuci, jer mere i granice imala ne bih! :)

Ssanja, visok ti d dimer, ako opet toliko odskoci, trebala bi ti jaca doza fraksija po mom misljenju. Je li ga radish 4 sata posto primis bocu, tako je najmerodavnije?!

Meta, meni je d dimer uz kleksan od 0.4 oko 250 u proseku, nekad nizi, nekad visi, al najcesce oko te brojke. Mimo trudnoce gornja granica je 255, a u trudnoci valjda do 500 treba da ide, a u trecem tromesecju valjda i do 1000, slagacu te sad, bar po ovim ref vrednostima kod nas u labu.

Saritam, znas da je sve individualno, a pominjala sam vec da je u ovom trecem tromesecju kod blizanaca usporeniji razvoj nego kad je jedna beba. Trebalo bi da ti neko napise mere a da je blizi tvojoj nedelji, mada mislim da ni tada ne bi nista zakljucila, jer svaka trudnoca je prica za sebe. Kad ides ponovo na kontrolu? Bitno da na sledecoj budu vece vrednosti, a oni se ubuckaju! Zna da bude i razlika na uz po bebama, tanji83 jedno vreme bila razlika 4 nedelje, ni manje ni vishe. Svasta su sumnjali, al eno ga Matija vec je prava ziska i frajer, jeste bio sitniji od Nola, al zar je bitno, ne mogu sva deca biti ista. Jesi videla da je clanica Januar pisala na amniocentezi da je radila tu kardocintezu sto su vama predlagali, ona nosi isto blizance, sad ceka rezultate.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SSanja 24/11/2013, 13:49

saritam, nema na cemu. ljubimo i mi vas.osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

Biksi, ja sam imala u pocetku neku dr hematologa kod koje sam isla privatno i koja mi je prepisala 2x0,3mlfraxiparine. kupovala sam inekcije i isla privatno, dok jednog dana nisam nazvala dr i pitala je da li mogu da predjem na 0,6 jer ove od 0,3 nisam mogla da nadjem da kupim. A ona potpuno hladno kaze, snadjite se i poklopi mi slusalicu.
E onda ja zakazem kod hematologa u KBC, za kog sam cula da je odlican dr, ali sam morala da cekam mjesec dana na pregled. Do tada sam se bockala kako mi je ona prepisala. A ovaj rezultat je prije nove terapije. Uglavnom dr iz KBC mi je dao 0,6 na 24h, a primam ga u 8;30 uvece
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 24/11/2013, 13:54

A ujutru sigurno dajes krv, pa je mozda zato tako visok d dimer. Koliko imas kg sada, cini mi se da si rekla da si mrsavica? Vecina hematologa preporucuju da se prepodne daje heparin, valjda da bi u toku dana prokrvljenost bila veca, lupetam sad. Bas me zanima sta ce ti reci hematolog.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu